|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci
15.4.2011 17:39:37   
Verus
Ne kasni JOS-nece ta skorouser posted image  ma nek hoda kad hoce, cisto pitam

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Prvi koraci
16.4.2011 20:24:12   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  bravo! bas rano! Moja H jos ne hoda.  Sve vise hoda da se drzi sama jednom rukom, stoji malo bez drzanja i tapse, ali jok, nece lencuga moja mala jos da hodauser posted image


Ja bolje da ne čitam ovu temu, samo se brinem još više. Mi smo je opet vodili kod fizijatra, kaže dr da je baš porasla i da je super beba, i da će prohodati kada ona bude htela. Ja nažalost nisam mogla da idem, vodio je mm i pita ga dr kako spava, kaže on, super, celu noć, kako jede, jede solidno, malo sada bira, ali redovno kaki (i po 2-3 puta dnevno), pita dr da li plače, ne plače, vesela je beba i smeje se (naravno, kod dr-a dreči kao i ranije) i kaže njemu doktorka, pa šta se sekirate, super što je tako, prohodaće uskoro, ona je TAKVA beba. Jesam li ja jedina ovde kojoj dete kasni user posted image Mislim, motorika joj je ok, svi izveštaji su ok, ali ona je lenja....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Prvi koraci
16.4.2011 20:26:16   
Olga75
LillyT , pa ona je samo 13 meseci , prohodace nije uopsta zakasnila user posted image
i zvercica je prohodala sa 13,5 meseci

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Prvi koraci
16.4.2011 20:27:47   
LillyT
Ova neće prohodati do leta

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Prvi koraci
16.4.2011 20:28:51   
Olga75
nemoj samo da se iznenadis kad odjednom ustane i ode user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Prvi koraci
16.4.2011 20:31:08   
LillyT
I kaže, mama daj mi da jedem 'leba i krem sira

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Prvi koraci
16.4.2011 20:38:14   
Verus
Ma ni Helena jos ne hoda...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Prvi koraci
16.4.2011 21:37:04   
red sonia
ma ni mi jos ne hodamo...ova moja je poseban slucaj...nit ima zube,nit hoda,lepo da posizimuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Prvi koraci
16.4.2011 21:51:26   
New Mom
Ni mi ne hodamo još. Stoji, hoda uz nameštaj, hoda uz pridržavanje sa jednom rukom, ali sama da se pusti, ništa.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Prvi koraci
16.4.2011 22:27:05   
gagana83
Ma sta vam je zene? Zar je uopste bitno da li ce dete prohodati sa 10 ili sa 15 meseci?Uzivajte dok ne prohodaju, videcete posle sta su mukeuser posted image

A ovu LillyT cu da umlatim zivota mi, dete joj spava celu noc, jede super a ona se stalno nesto zali. Sta bih ja dala da je moje dete kasnije prohodalo ali da zato spava celu noc i lepo jede. Eeeee...



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Prvi koraci
17.4.2011 0:30:58   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Dada81

Bravo za našeg drugara Vuka user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Od kad smo kupili cipelice,samo trazi da hoda user posted image



Koje ste mu cipelice kupili ,da i ja pokušam user posted image Sad ozbiljno?


Ja tek sad vidim ovo...
Mi smo uzeli Pollino cipelice.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Prvi koraci
17.4.2011 11:59:26   
LillyT
Ja verujem da ću kod drugog detata biti pametnija (hm), pa me neće ove stvari brinuti, ali L je tek sada počela da stoji i to veoma kratko. Ona je gotovan, pokaže rukom šta hoće, a ako je ne gledaš, onda te vuče za rukav. Sedim ja na podu, ona na krevetu iznad mene, ja jedem tortu i dala joj malo banane da jede, frajla to pojela i tapka me po ramenu (nisam je gledala tada) i pokazuje na tortu, hoće još. Neće sama da uzme, nego da njenom guzičanstvu sve donesem. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Prvi koraci
17.4.2011 12:02:45   
Ana RR
Joj Lilly, ti si šou user posted image user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Prvi koraci
17.4.2011 12:13:53   
anajid

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ma sta vam je zene? Zar je uopste bitno da li ce dete prohodati sa 10 ili sa 15 meseci?Uzivajte dok ne prohodaju, videcete posle sta su mukeuser posted image

A ovu LillyT cu da umlatim zivota mi, dete joj spava celu noc, jede super a ona se stalno nesto zali. Sta bih ja dala da je moje dete kasnije prohodalo ali da zato spava celu noc i lepo jede. Eeeee...




U pravu je gagana,ja Andriju ne mogu stici,premorena sam vec danima.Ustajem u pola sest ujutro,odradim smenu i onda kad dodjem sa posla bukvalno samo trcim za njim po celom dvoristu i tako do 7 navece.Ja vise ne znam otkud mu snage.Jedem ko mecava a kile samo spadaju.Mislim nije ni to lose,ali zene preumorna saaaaaaaaaaaaam!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Prvi koraci
17.4.2011 12:19:28   
Dada81
Joj ,Anajid user posted image user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Prvi koraci
17.4.2011 22:02:55   
Pretty78
prvaaaaaaaaaaa triiiiiiiii korakaaaaaaaaaaaaaaaaa samostalnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Prvi koraci
17.4.2011 22:27:38   
JMPM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Prvi koraci
17.4.2011 22:39:53   
minna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Prvi koraci
18.4.2011 9:14:05   
Iwana87
user posted image user posted image user posted image davide

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Prvi koraci
22.4.2011 22:50:51   
Pretty78
neznam hocete svi videti ali moram da stavi nase prve korake

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Prvi koraci
25.4.2011 13:58:42   
Anck Su Nmaun
Bravo bravo Davideeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi jos ne hodamo, hoda uz pridrzavanje jedne ruke, i kad setamo ja je drzim za jednu rukicu i ko velike idemo! Ma  nema mira ni 1 Sec. samo bi hodala, i sad svima,babama i dedama govorim samo setajte sa njom, pustite biciklic i guranje..picite user posted image al ona bleska i potrci  ,pogotovo za loptom, pa da mi se otrgne iz ruke tako bi se prosula.
Kao neki dan kad mi pustila ruku napravila 3 koraka i fljas na patos, al na trepih, i nista macka ustala i hoce opet user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Prvi koraci
25.4.2011 17:55:48   
Nensi*
Bravo Davide user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Prvi koraci
25.4.2011 18:01:23   
Lilly*
user posted image za prva tri koraka user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Prvi koraci
25.4.2011 18:26:12   
Verus
jos nijedan zubic?
IZVORNA PORUKA: red sonia

ma ni mi jos ne hodamo...ova moja je poseban slucaj...nit ima zube,nit hoda,lepo da posizimuser posted image

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Prvi koraci
25.4.2011 18:26:53   
Verus
kraljicauser posted image
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja verujem da ću kod drugog detata biti pametnija (hm), pa me neće ove stvari brinuti, ali L je tek sada počela da stoji i to veoma kratko. Ona je gotovan, pokaže rukom šta hoće, a ako je ne gledaš, onda te vuče za rukav. Sedim ja na podu, ona na krevetu iznad mene, ja jedem tortu i dala joj malo banane da jede, frajla to pojela i tapka me po ramenu (nisam je gledala tada) i pokazuje na tortu, hoće još. Neće sama da uzme, nego da njenom guzičanstvu sve donesem. 

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here