|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 15:05:54   
Khaleesi
Svejedno bitno da smo se igrali user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 15:54:44   
Mala Elena
I meni se poklapa redni broj. 23 sam po br.bodova, ali zasto mi dole stoji 27.
Meni 23 savrseno odgovara user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 16:28:59   
Dragce86
Ja bih se menjala sa devojkom AnaTamara : torba za knjigu Zovem se mama, ako zeli? Ko je zna, zamolila bih da joj javi :)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 16:30:42   
suzi kju
A kako znaš šta dobijaš? user posted image

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 16:32:42   
mali_mis
Ovde i smotaj skroz dole, ispod slika nagrada.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 16:49:04   
Sanjica26 RR
Ja ne znam tu AnaTamaru. Prvi put sad vidim taj nik. Mozda neko drugi zna. Dragce, pa knjiga je lep poklon.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 17:04:42   
suzi kju
Onda se pretpostavljam gleda taj broj ispod crte, koji je crvenom bojom obeležen?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 17:22:57   
IvanaSK RR
Suzi, moderatori se preskacu. Mislim da ti osvajas nagradu pod brojem sest, ali uskoro ce se napisati pa cemo videti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 17:26:29   
suzi kju
Dobro, da ne gledamo onda ništa dok zvanično ne objave.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 17:27:43   
Anck Su Nmaun
Hah i ja sam zbunjena..ssvo vreme mislim da mi po redosledu ide knjiga a sad valjda nakit ..zbun user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 18:21:12   
Maraj
Meni se svideo too orange nakit al izgleda da mi je za dlaku promakao user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 18:41:39   
marketing RR
Drage naše dame,

Bile ste vredne i učinile da forum poslednjih dana bude posebno veseo i usijan od kuckanja. Vreme je i da podelimo divne nagrade koje su vam spremili sjajni sponzori.

Idemo redom:

1. Sanjalicaaa je sa 10.879 bodova osvojila ručno izrađenu torbicu, model „Ema“, u kraljevsko plavoj boji koju poklanja Jellyfish Art
2. Dragce86 je sa 10.042 boda osvojila Torbu-tkanje u kombinaciji sa vunenim velurom, koju poklanja Blue like Blue
3. vikiveki je sa 9.430 bodova osvojila suknju koju poklanjanu Šiš Mišovićke
4. Anck Su Nmaun je sa 7.528 bodova osvojila ogrlicu-posrebrena žica i staklo+minđuše koje poklanja Staklene iskre made by Janja
5. Ana RR je sa 7.015 bodova osvojila Laguninu knjigu i Mella cosmetics antirid kremu
6. branki RR je sa 6.141 bodova osvojila Laguninu knjigu i Mella cosmetics antirid kremu
7. veselica je sa 4.883 bodova osvojila paket kozmetike koji poklanja Vocicana
8. suzi kju je sa 3.411 bodova osvojila knjigu Čovek po imenu Uve koju poklanja Laguna
9. mali_mis je sa 2.604 bodova osvojila Tkani šal, u kombinaciji roze, maslinastog i braon prediva koji poklanja Blue like Blue
10. Sanjica26 je sa 2.485 bodova osvojila poklon iznenađenja nakita koji poklanja Too Orange
11. AnaTamara je sa 2.481 bodova osvojila narukvicu koju poklanja Naivin kreativni kutak
12. emicaa RR je sa 2.423 bodova osvojila Laguninu knjigu i Mella cosmetics antirid kremu
13. IvanaSK RR je sa 2.276 bodova osvojila Laguninu knjigu i Mella cosmetics antirid kremu
14. mati je sa 2.193 bodova osvojila ogrlicu sa plišanim perlama i maslinastom kićankom koju poklanja Handmade jewelry by Ivana Govedarica
15. Khaleesi sa 1.637 bodova osvojila knjigu Zovem se Mama koju poklanja Laguna
16. LauraAndrija je sa 1.547 bodova osvojila narukvica mesing i staklo +minđuše koje poklanja Staklene iskre made by Janja
17. Duškić sa 1.221 bodova osvojila paket kozmetike koji poklanja Vocicana
18. vocicana RR je sa 1.209 bodova osvojila Laguninu knjigu i Mella cosmetics antirid kremu
19. Maraj je sa 1.177 bodova osvojila poklon iznenađenja nakita koji poklanja Too Orange
20. NadaR je sa 1.127 bodova osvojila narukvicu koju poklanja Naivin kreativni kutak
21 Mariya je sa 834 bodova osvojila knjigu Neznanac u Kronvolu koju poklanja Laguna
22. Skockica je sa 733 bodova osvojila broš Frajlica-vitraž staklo, žica koju poklanja Staklene iskre made by Janja
23. Mala Elena je sa 640 bodova osvojila poklon iznenađenja nakita koji poklanja Too Orange
24. Trcosava je sa 504 bodova osvojila poklon iznenađenja nakita koji poklanja Too Orange
25. krin 40 je sa 478 boda osvojila minđuše koje poklanja Naivin kreativni kutak
26. m2m2 je sa 458 bodova osvojila poklon iznenađenja nakita koji poklanja Too Orange
27. Hipatija je sa 325 bodova osvojila poklon iznenađenja nakita koji poklanja Too Orange
28. eca89 je sa 301 bodom osvojila knjigu Zlatokosa i tri medveda – zadaci i nalepnice koju poklanja Laguna
29. Gaga54 je sa 280 bodova osvojila narukvicu koju poklanja Naivin kreativni kutak
30. Rosita je sa 274 bodova osvojila poklon iznenađenja nakita koji poklanja Too Orange
31. choopa choops je sa 243 bodova osvojila poklon iznenađenja nakita koji poklanja Too Orange
32. Olga75 je sa 238 bodova osvojila minđuše koje poklanja Naivin kreativni kutak
33. Milena18 je sa 226 bodova osvojila knjigu Tvoj anđeo čuvar koju poklanja Laguna
34. MicinaMama je sa 214 bodova osvojila pauk broš-posrebrena žica i staklo+minđuše koji poklanja Staklene iskre made by Janja
35. PustinjskaRuza je sa 205 bodova osvojila poklon iznenađenja nakita koji poklanja Too Orange
36. degu je sa 188 bodova osvojila poklon iznenađenja nakita koji poklanja Too Orange



Drage dobitnice čestitamo i molimo da nam na pp pošaljete podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona, najkasnije do 15.3.2017.


Srećan praznik, uživajte ♥

< Poruku je uredio marketing RR -- 12.3.2017 14:56:43 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 18:42:10   
marketing RR
Prema rasporedu, baš je tebi pripao ovaj divan nakit :)

IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni se svideo too orange nakit al izgleda da mi je za dlaku promakao user posted image


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 18:44:49   
nikiteki
Čestitam drage moje.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 18:46:37   
suzi kju
Lepooooo, čestitke svimaawa!!!
Ja sam dobila knjigu, samo ne znam kada da je čitam user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 18:49:59   
emicaa
Cestitam djevojke user posted image bas smo imale divno druzenje u proteklih par dana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 19:02:21   
Mariya
Jeeeej, hvala RR i Laguni, baš mi je drago što sam dobila knjiguuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 19:02:49   
eca89
Je li moguće proslijediti nagradu nekom ko je već dobio nagradu?
Ja bih svoju proslijedila Suzi kju, jer ona ima dvije djevojčice, pa neka svaka dobije poklon, ako je ikako moguće!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 19:32:57   
mati
Bitno je da smo se divno i malo intenzivnije druzile. Ekipa je bila super...
Ja ne znam sta cu sa ogrlicom, def nije u mom fazonu...
Promace mi vockica

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 19:34:32   
Duškić
Hvala!! Vocicana Ja dobijam tvoj pokloncic!! Supeerrr...Hvala .user posted image user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 19:36:25   
LauraAndrija
Hvala puno RR i sponzoru!user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 19:37:40   
lesica

IZVORNA PORUKA: eca89

Je li moguće proslijediti nagradu nekom ko je već dobio nagradu?
Ja bih svoju proslijedila Suzi kju, jer ona ima dvije djevojčice, pa neka svaka dobije poklon, ako je ikako moguće!


Eco, naravno da mozes pokloniti kome zelis user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 19:43:38   
suzi kju
Eco ne znam da li je moguce ali u svakom slučaju hvala, divan je i sam gest, i ako ne bude moguće user posted image user posted image

< Poruku je uredio suzi kju -- 8.3.2017 19:44:32 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 19:56:06   
eca89

IZVORNA PORUKA: lesica RR


IZVORNA PORUKA: eca89

Je li moguće proslijediti nagradu nekom ko je već dobio nagradu?
Ja bih svoju proslijedila Suzi kju, jer ona ima dvije djevojčice, pa neka svaka dobije poklon, ako je ikako moguće!


Eco, naravno da mozes pokloniti kome zelis user posted image


Hvala, onda cu biti srecna da proslijedim nagradu Suzi kjuuser posted image !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Rin...
8.3.2017 20:00:41   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: eca89


IZVORNA PORUKA: lesica RR


IZVORNA PORUKA: eca89

Je li moguće proslijediti nagradu nekom ko je već dobio nagradu?
Ja bih svoju proslijedila Suzi kju, jer ona ima dvije djevojčice, pa neka svaka dobije poklon, ako je ikako moguće!


Eco, naravno da mozes pokloniti kome zelis user posted image


Hvala, onda cu biti srecna da proslijedim nagradu Suzi kjuuser posted image !

Mnogo si me iznenadila i obradovala, hvala ti puno.
Mada mi je i jako neprijatno user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here