|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.7.2017 8:14:54   
eca89
Sanjice, pa ona nije sva svoja, kako ce tako nesto reci djetetu, e svakakvih nas vala ima.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.7.2017 14:44:49   
vocicana
Ako Sanjice ta vise ne radi verovatno je malo da nije u vbinklui.
Kako je to ruzno, nemam reci. Zasto se napucavaju roditelji tako preko dece.
A ni onu od Sara V ne razumem, majka prisla roditeljima da kaze kako njihovo dete ne da trotinet njenoj cerki da proba. Boze me sacuvaj!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.7.2017 15:59:04   
Sarav
Voci, ma daje joj trotinet moja svaki dan, ova mala dolazi na igralište gde idemo i mi, ali tog dana nije htela i ova je plakala. Pa šta da joj radim, da je izlupam po guzici zbog toga? I ovi kad su već provalili da dete hoće trotinet lepo za ruku pa u prodavnicu ili ne smaraj okolo.
Nego danas sam odlepila od pešaka, najviše mrzim kad vide da ih čekaš a iz inata se preklackavaju preko ulice po 5minuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.7.2017 16:55:48   
vocicana
Ma da, tvoje dete je u stvari super, nego majka tog drugog ocito zali da kupi. Ali stvarno svacega ima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.7.2017 22:39:02   
Duškić

IZVORNA PORUKA: eca89

Sanjice, pa ona nije sva svoja, kako ce tako nesto reci djetetu, e svakakvih nas vala ima.


Ovo si bas lepo rekla. Bezobrazluk.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.7.2017 23:14:04   
Sanjica26 RR
Eco, ima nas svakavih. Samo trebamo na vreme da shvatimo da nisu svi dobri kako ih zamisljamo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.8.2017 20:00:24   
vocicana
Toliko sam umorna , iscrpljena od vrucine, od posla, obaveza, od nonsalancije, nemam snage da se pomerim, jedva cekam odmor da se odavde sklonim, da sve ostavim za sobom.
Ide mi se bilo gde gde mogu da budem sama, da nikoga ne vidim i nikoga ne cujem!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.8.2017 20:04:47   
krin 40
Voći osmeh na lice.Prolazna faza.Verujem da si preumorna.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.8.2017 20:07:42   
vocicana
Osmeh je tu, ali najvestackiji koji mozes da zamislis.
Uh kakobi iz koze izasla!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.8.2017 20:11:14   
krin 40
Verujem ti.Ja pred bolovanje ljude nisam mogla očima više da gledam

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
10.8.2017 20:12:59   
vocicana
Sve znam. Narogusena sam kao u trudnoci kakva sam bila, ma bas jednako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2017 8:01:50   
Sarav
Znači ovako, ne spavam danima i onda još gore, kad imam priliku ne mogu da zaspim jer sam premorenauser posted image i ovako je već napeta situacija kući jer su mi živci kao strune i onda mi zabiberi moj "dragi" komšija. To je zapravo jedna šljokara koja je neosetljiva za to da postoje i drugi ljudi u ovom univerzumu i lepo gospodin odvrne svoj tv i tako po celu noć. Trešti cela zgrada ali je soba u kojoj je on pojačao tv spojena sa našom spavaćom sobomuser posted image Zvali smo policiju do sad dva puta i reše oni problem sa njim za tu noć, ali ja više ne znam kako da stanemo bezobrazniku na put.user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2017 9:25:56   
krin 40
Sarav tu pomoći nema.Sa takvima se ne isplati kačiti.Samo pogoršaš problem.Dpk tu živi živeće i problem sa njim.Mi smo imali neke što se tuku u stanu.Sve grmi kada oni polude.Srećom bili su podstanari pa su se iselili posle šest meseci

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2017 10:31:19   
Sarav
Blago tebi Krin, podstanari odu kad tad, a ovaj će zauvek da bude tu. Još je to psihički izmenjena osoba od višedecenijskih poroka. user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2017 11:17:04   
krin 40
Mogu zamisliti.Zato sam ti i napisala da tu pomoći nema

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2017 6:06:38   
degu
Sarav savet za komsiju nemam, a za nespavanje imas mije apsolutno razumevanje. Poreed silnog nespavanja, na kraju kad deca spavaju konacno, ja ne mogu da zaspim ili se razbudim na nekom od budjenja ili se budim jos cesce od bebe, jerme je istrenirao,isprekidao san pa i kad sastavi 2 sata ja se uredno budim na sat vremena user posted image sve te razumem, ali PROCI CE!!!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2017 11:31:56   
isidora88
Crkao nam tvuser posted image , sad treba da registrujemo auto, gomila troskova oko skole i sad jos ovouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.9.2017 9:32:45   
krin 40
Ja sam stvarno pozitivan lik i u nemogućim situacijama ali sam sada stvarno popiz...a.Nemam vode od juče.Nestalo je ujutro u 8.Više od 24h.Sad zovem..kažu danas posle 15h!!!To može da bude i noćas.U 21 veku u Srbiji popravljaju jednu cev dva dana.Kupam bebu iz balona.Nismo se tuširali od preključe.Koristimo vlažne maramice.Užas!!!

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.9.2017 10:25:06   
krin 40
Takav maler me je poterao sa kolima da sam stvarno poludela.Prvo me je stoka udarila na parkingu i pobegla.Peglanje,farbanje,limar.Juče neće da upali.Ode mm kod majstora.Crkao mi akomulator.Još 14000.Popizdela aam.Šta bi bilo da vozim lošiji auto??Daa i registracija pre neki dan.Dala sam za mesec dana jedno letovanje na
autouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.9.2017 11:30:19   
Sarav
Kad krenu zafrkancije sa autom, to tera do u nedogled. 🙁

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.9.2017 11:32:16   
Dragce86
Uh, sa kolima uvek neko sr**e! Muz juce pukao para i para na popravku auta, dolivanje ulja, zamena nekog puknutog fara..svasta nesto, pare se same izvlace a gorivo da ne racunam koliko na to pukne. A komsije preko puta 2 narkomana, po celu noc se svadjaju oko para i lupaju vratima :(

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.9.2017 11:34:23   
krin 40
Ništa mi ne pričajte.Besna sam već celo jutro.Više smorena nego besna

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.9.2017 20:42:18   
Tatjana.87
Sarav postoji spravica koja ometa signal televizora moglo bi da pomogne mislim da ima negde na netu online prodaja,moracu da potrazim
pa dam imas bar po koji dan-sat mira od komsiluka!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.9.2017 13:24:57   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2017 14:13:15   
Milena18
Toliko sam se iznervirala da ne mogu da se skoncentrišem na posao. Otišao moj otac po M u vrtić danas i napravio scenu u vrtiću jer mu je vaspitačica rekla da sačeka u hodniku dok deca završe sa ručkom. Čovek se posvađa gde god da ode. A treba on da je uzima svakog dana ove nedelje. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here