|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Operacija vena
31.10.2017 22:36:08   
choopa choops
Suzi je li na klasičnu operaciju?



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Operacija vena
27.12.2017 16:59:47   
pocetnica
Samo idite na lasersku.user posted image Prezadovoljna sam tretmanom kod dr Dragicja mada je cena visoka. user posted image Po preporuci sam otisla kod njega.Sveze sam radila pa ne mogu puno da pisem, ali do sada je sve iznad svih mojih ocekivanja. Jedna kontrolu sam obavila rekli su da je sve uobicajeno posle operacije, a na ostale mogu doci kad hocu ustvari kad zagusti ako nesto primetim.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Operacija vena
28.12.2017 13:00:46   
vonavoj
Suzi,ako ti je za utehu,ja nisam ni isla na bolovanje..radila sam sa podignutom nogom...za decu nece biti strasno.jer ces morati da setas,zato ti je savet da to bude u maju.kad je lepse vreme..

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Operacija vena
3.3.2018 21:56:52   
magdolna

IZVORNA PORUKA: suzi kju

E evo i mene u ovoj temi.
Imam jednu proširenu venu na levoj potkolenici koja se vidi celom dužinom lista do skocnog zgloba, krivudava i nabubrela, ne boli ali vremenom se menja osećaj. Ima osećaj nadutosti lista, zategnuta koza i blago topla vena.
Danas sam isla kod vaskularnog i on savetuje operaciju.
Bas mi se ne ide, moram da razmislim7.
Znam da je operacija jedino rešenje ali mi je muka od bolnica i bolovanje.
A i ne znam kako ću zbog bolovanja i dece i oporavka posle operacije.



Bolnicu ćete izbeći jedino ako odete kod privatnog lekara a i ja se grozim svake pomisli na nju.Savetujem vam ordinaciju "Dragić" gde su meni očistili noge perfektno laserom.Pošaljite im slike nogu onda vam oni odgovore šta i kako dalje.Moraju oni baš da vide i skeniraju njihovim aparatima.Čekala sam predugo pa je doktor radio duže nego što je uobičajeno ali sve je proteklo okej i to pod lokalnom anestezijom.Oni su tamo vaskularci ali bas za vene ne bave se arterijama sigurno znam.Da sam znala kako taj tretman izgleda odavno bi se prijavila na listu čekanja.Sanirano je - puno sam im zahvalna.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Operacija vena
12.10.2018 20:33:45   
Marinna
Hvale ga mnogo.


< Poruku je uredio Ana RR -- 18.3.2019 20:15:04 >

(odgovor članu magdolna)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Operacija vena
6.3.2019 8:06:03   
emicaa

IZVORNA PORUKA: magdolna
rage trudnice ja gledala teme ulepsanja grudi i usana, kad naletim na lecenje vena laserom sto mi je mnogo potrebnije user posted image ovde sve objasnio doktor hirurg https://www.youtube.com/playlist?list=PL1FKVy-XAZC4x5xdoH788_qIkkKUoZxdR bas spominje trudnice da su mu najcesce pacijentkinje i da je bezbolan tretman. jel bila neka ?




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Marinna)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Operacija vena
6.3.2019 13:12:19   
Sanidej
Vaskularci iz KCS su vodeci u ovoj oblasti, oni maltene svi rade privatno vene. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Operacija vena
6.3.2019 14:41:57   
Maraj
Mene jako vene bole u potkolenici. Najvise deo nasuprot kolena. Onaj deo moge koji se savija.
Nekad me i svrbe noge. Sad mi se napravila i ranica na nozi. Verovatno od cesanja. Nisam znala da moze laserom. Ja doduse nisam do sad ni bila na pregledu...
Suzi sta si ti uradila, jesi bila na op?

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Operacija vena
6.3.2019 20:33:38   
mirana1
Moja sefica isla na obicno sredjivanje, ali zali se ovih dana da je bole i vratile se dosta. Bas se ne razumem.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Operacija vena
6.3.2019 22:31:50   
magdolna

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Vaskularci iz KCS su vodeci u ovoj oblasti, oni maltene svi rade privatno vene. 


Oni su doktori za sirok spektar problema sa krvnim sudovima i rade privatno kad stignu, a jesi mozda cula za dr Dragica i njegove nagrade i kliniku ? Pazi kad on radi samo vene unazad deset godina i vise! Radi i kapilare jer su povezani s venama. Ja mislim da vec zmurecki moze da operise. user posted image Izgleda da njega bolje znaju u svetu nego kod nas ?

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Operacija vena
13.3.2019 19:12:36   
Maraj
Juce se pogledam u ogledalo. Vene su mi katastrofauser posted image
Vas se vide i na levoj i na desnoj nozi. Deo iza kolena. Tu gde se noga savija
Kako se vene operisu? Da li se vracaju? Von kako si ti sada posle op?

(odgovor članu magdolna)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Operacija vena
13.3.2019 19:45:44   
vonavoj
Maraj,super sam. Nista mi se nije vratilo..ali ja sam.imala problem iznad kolena,kod prepone i malo nize.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Operacija vena
13.3.2019 21:09:28   
Maraj
Von jesj li drzavno radila? Kakva je procedura? Kome se prvo obracam dr opste prakse?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Operacija vena
13.3.2019 22:14:25   
vonavoj
Drzavno.Prvo opsta praksa,pa onda hirurg,pa opet opsta praksa,pa hirurg.😂😂Kod nas se ceka na operaciju neka 3,4 meseca..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Operacija vena
13.3.2019 22:33:33   
suzi kju
Privatno je, za moj pojam, preskupo i ja nemam da dam toliko.

Von jesi ti isla na klasičnu? Sad gledam, moj post je iz 2017 a ja taj problem jos uvek nisam resila. Moram u to u nekom trenutku, sami da napreduju sredim srcane probleme. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Operacija vena
13.3.2019 22:43:16   
vonavoj
Klasicna.pod totalnom anestezijom,jer je u preponi problemm bio..pa nisam htela lokalnu..radi se u lokalnoj. Privatno mi trazio 500e.Pisala sam,iscitajte,nije strasno,zaista. Brzo se oporavite,ja sam radila posle 5 dana,iako je bolovanje mesec dana..nema sw nekih tegoba,prosto morq da se set_a,nosi carapa i ne sme da se sedi i stoji..ja sam na poslu swdela i drzala nogu na stolici..ja sam luda,morqla sam..

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Operacija vena
13.3.2019 22:48:01   
suzi kju
Meni je dr rekao da je privatno 1200 e ali da bih ja kao kolegenica imala popust 100 e, neka hvala, nemam.

Ja ako se odlucim za op ne znam bi gde bih radila, na pregled sam isla na VMA ali se ne bih tamo operisala. A na bolovanje bih bila verovatno sve vreme, jer mi je posao katastrofa naporan. Razmisljam jos uvek gde kada kako... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Operacija vena
14.3.2019 3:28:23   
vonavoj
Raspitaj se dobro. Kod mene dva hirurga to rade,nisam imala veliki izbor. A i za bolovanje,kad nemam zamenu..

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Operacija vena
14.3.2019 7:23:35   
Maraj
A joj suzi...bas puno para...
I ja bi drzavno al nista ne znam o op vena.
Kakva pena se pominje na prvoj strani?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Operacija vena
17.3.2019 18:54:44   
magdolna
Penom niposto prijateljski savet.Mnogo je rizicno jer je ta supstanca ustvari neka hemikalija koja se intubira u venu. Vidi mene sto koristim izraze kao neka doktorica valda se tako kaze?
Laserska je zadnjih godina dokazano najbolja.Ali cena joj je spram efekta.
Sta drugo reci?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Operacija vena
17.3.2019 20:10:23   
Maraj
Magdolna hvala na savetu
A laser se radi drzavno ili samo privatno?

(odgovor članu magdolna)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Operacija vena
18.3.2019 20:01:51   
magdolna
Nema na cemu Maraj. Eto koliko sam ja do sada saznala laser rade neki doktori privatno i drzavno, ali Dragic radi samo privatno i on tu "kolo vodi". Ima svoju kliniku za vene i kapilare, onda ti je sve jasno.Uradio je najveci broj operacija vena na svetu tom metodom koju je patentirao. Nemoj me pitati kako radi laser o tome pojmam, samo znam da ne boli.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Operacija vena
4.4.2019 8:41:30   
medamisko

IZVORNA PORUKA: magdolna

Nema na cemu Maraj. Eto koliko sam ja do sada saznala laser rade neki doktori privatno i drzavno, ali Dragic radi samo privatno i on tu "kolo vodi". Ima svoju kliniku za vene i kapilare, onda ti je sve jasno.Uradio je najveci broj operacija vena na svetu tom metodom koju je patentirao. Nemoj me pitati kako radi laser o tome pojmam, samo znam da ne boli.



Da li sve moora privatno, ili na poznanstvo_

(odgovor članu magdolna)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Operacija vena
4.4.2019 9:05:30   
Maraj
Znas li cenu te intervencije? I , gde radi taj dr? Jel u bg? Mozes li mi naisati koja je to klinika, mozes i u pp

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Operacija vena
4.4.2019 9:44:23   
Sanidej
Ima ordinaciju u BG i NS. Pise na sajtu, ukucajte ime dr i videcete.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here