|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produženi boravak
27.5.2020 23:04:27   
mojcvetic
Moje dete je malo starije i mi nemamo privilegiju subvencija za vrtic vec placamo boravak za decu skolskog uzrasta. Mogu da Vam kazem sitvaciju u Novom Sadu , Vecina boravka za decu skolskog uzrasta funkcionise po principu dodjite da vam otmemo pare .
Jedini boravak koji nudi ono za sta placate je MOJ SVET NS sa Novog Naselja , Jelena je stvarno posvecena deci , radi sa njima , brine o njima , sva deca urade domace zadatke tako da uzmete dete sa kojim mozete da se posvetite drugim aktivnostima. Jos jedno sva deca koja su u njenom boravku su odlicni djaci ,sve do jednog.
Moj stvarno topla preporuka za MOJ SVET NS

EDIT: Reklamiranje nije dozvoljeno! Ukoliko želite da se reklamirate na portalu Ringeraja obratite se Marketingu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.5.2020 23:28:18 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Produženi boravak
19.6.2021 18:05:48   
dunja RR
Mame, koliko je bitan produženi boravak?
U školi kojoj pripadamo, i u koju smo upisani, nemamo pravo na boravak, jer radimo od kuće, a malo je mesta. Ja ga nisam ni prijavila jer znam da ne možemo dobiti.

U ovoj drugoj školi, u koju sam razmišljala da ga prebacim (još uvek razmišljam, ali manje), kažu mi da svi imaju pravo na boravak, manja je škola, manje dece.


Da li taj boravak znači, koliko je koristan, iz vašeg iskustva?
Da li je boravak samo za prva 2 razreda?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Produženi boravak
19.6.2021 18:10:00   
Sanjica26 RR
Kod nas je boravak prva dva razreda. Uglavnom uzimaju boravak deca, jer roditelji rade dugo. A nema ko da ih pokupi.

Mi nemamo iskustvo, jer nismo decu upisali u boravak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Produženi boravak
19.6.2021 18:31:20   
bubulence
Kod nas je boravak za prvi i drugi razred. Ema je isla,ici ce i Masa jer radimo. A svakako bi isla jer je nama mnogo znacio. Tamo uradi domaci, dodatno objasne ako nesto nije bilo jasno na casu , imaju svakakve radionice, crtaju, prave svasta nesto lepo, pevaju, igraju se u parku... Nema nikakve obaveze oko skole kada dodje kuci


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Produženi boravak
29.6.2021 10:30:14   
Sanidej
U nasoj skoli je boravak do 4. razreda. Najstarija cerka je isla u prvom razredu, posle nije zbog  korone. Mogu sve najbolje da kazem o radu sa decom u boravku. Koliko se secam, oba roditelja podnose potvrde o zaposlenju da bi dete moglo da bude upisano u produzeni boravak.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Produženi boravak
29.6.2021 11:00:54   
Tiziana

Boravak je fenomenalna stvar. Moj sin je isao sve 4 godine i on sam kaze, deca koja nisu isla u boravak ne znaju sta su propustila. Zavrse se svi domaci zadaci, radi se cesto i dodatno, a onda se u dvoristu igra fuca, lastis, druze se i sa decom iz drugih odeljenja. Kad dodju kuci, slobodna i deca i roditelji. Cerka je isla prva dva razreda, sad u trecem nije isla jer sam ja radila od kuce, ali ce od septembra opet u boravak. Bio joj je smor sto nije isla. Nedostaje joj. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mame, koliko je bitan produženi boravak?
U školi kojoj pripadamo, i u koju smo upisani, nemamo pravo na boravak, jer radimo od kuće, a malo je mesta. Ja ga nisam ni prijavila jer znam da ne možemo dobiti.

U ovoj drugoj školi, u koju sam razmišljala da ga prebacim (još uvek razmišljam, ali manje), kažu mi da svi imaju pravo na boravak, manja je škola, manje dece.


Da li taj boravak znači, koliko je koristan, iz vašeg iskustva?
Da li je boravak samo za prva 2 razreda?



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Produženi boravak
9.7.2021 12:02:42   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Tiziana


Boravak je fenomenalna stvar. Moj sin je isao sve 4 godine i on sam kaze, deca koja nisu isla u boravak ne znaju sta su propustila. Zavrse se svi domaci zadaci, radi se cesto i dodatno, a onda se u dvoristu igra fuca, lastis, druze se i sa decom iz drugih odeljenja. Kad dodju kuci, slobodna i deca i roditelji. Cerka je isla prva dva razreda, sad u trecem nije isla jer sam ja radila od kuce, ali ce od septembra opet u boravak. Bio joj je smor sto nije isla. Nedostaje joj. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mame, koliko je bitan produženi boravak?
U školi kojoj pripadamo, i u koju smo upisani, nemamo pravo na boravak, jer radimo od kuće, a malo je mesta. Ja ga nisam ni prijavila jer znam da ne možemo dobiti.

U ovoj drugoj školi, u koju sam razmišljala da ga prebacim (još uvek razmišljam, ali manje), kažu mi da svi imaju pravo na boravak, manja je škola, manje dece.


Da li taj boravak znači, koliko je koristan, iz vašeg iskustva?
Da li je boravak samo za prva 2 razreda?







I ja razmisljam o boravku..


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Produženi boravak
10.7.2021 18:35:00   
IvanaSK RR
Sin je isao u boravak. Ovde je boravak prvi i drugi razred. Moraju oba roditelja biti zaposlena. Kod nas je mnogo dece, a jedna uciteljica i dešavalo se da ni domaci ne uradi, a kamoli nesto drugo. Meni je znacilo, jer smo radili.


U međuvremenu se otvorio privatni boravak i to je skroz druga prica, znam iz prve ruke. Medjutim, 20000 din mi je previse. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Produženi boravak
31.8.2021 18:01:22   
smoli
Kod nas pocinje vec od sutra sto me iznenadjuje. Obicno treba oko 10 dana da profunkcionise. Verovatno moj prvak nece ici prve nedelje u boravak, a posle ce krenuti.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Produženi boravak
29.5.2022 20:21:42   
Tajčica
Ne idemo.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here