|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečiji stomatolog
16.3.2012 11:51:05   
marija32
IZVORNA PORUKA: ribizla

A od kad ? I moj sin koristi , pitam za ove manje user posted image


Ma odavno, ona gleda mene pa i ona kao cisti, ali kako treba radi tek mozda od prosle godine

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dečiji stomatolog
16.3.2012 11:52:10   
Anoniman
Ok user posted image

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dečiji stomatolog
16.3.2012 12:45:47   
minna
marijauser posted image uzela sam 12+pastu chicco
ribizla u dz savski venac, nemam pojma kako se zove, kad smo isli na vakcinu usput ga odvela, a inace cu ga voditi kod mog zubara privatno, ali kad mu izadje jos zubauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dečiji stomatolog
16.3.2012 19:01:52   
Anoniman
Kod one Svetlane ? Mi smo tamo svratili na prvi pregled odavno , i isto smo prosli :))) I isto joj nije ni pogledala zube user posted image
Ovde sad idemo .

< Poruku je uredio ribizla -- 16.3.2012 19:02:05 >

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dečiji stomatolog
16.3.2012 19:24:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ribizla

A od kad ? I moj sin koristi , pitam za ove manje user posted image


N ima dosta guste zube, i sigurno već godinu, godinu ipo dana mu ostatke hrane vadim koncem. Po meni svkako bolje nego čačkalica, a nešto mora, pošto četkica ne može sve lepo da opere.

Moja najtoplija preporuka, dečiji stomatolog Vida Đukić, radi privatno blizu Cara Dušana. Moja zubarka iz detinjstva, biće i Nešina kad dođe vreme (vodila sam ga do sad samo dva puta na pregled kod prijateljice).

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dečiji stomatolog
16.3.2012 19:28:48   
Anoniman
Da , Andrej ima i guste i krive , bez konca nista

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dečiji stomatolog
16.3.2012 20:19:53   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Nedja RR


Moja najtoplija preporuka, dečiji stomatolog Vida Đukić, radi privatno blizu Cara Dušana. Moja zubarka iz detinjstva, biće i Nešina kad dođe vreme (vodila sam ga do sad samo dva puta na pregled kod prijateljice).


To je mm ova ujna. Žena je predivna, ja sam rekla da će ona biti Larin stomatolog, pa makar je vukla u NS. Vodila sam je kod nje na pregled i opet ću za koji mesec.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dečiji stomatolog
3.7.2013 12:27:45   
lanajelena
Ja sam tako juce poludela,Lani se jedan zub pokvario i odemo juce da to popravi,da bi danas mogla da zaliva sestice i jednog momenta joj je stisla zub i ona pocinje da place(inace je hrabra jako) i ova glupaca kaze ako ne prestanes da places izbacicu te napolje,htela sam da je oteram u tri lepe ali sam ucutala jer je nasa na bolovanju do daljnjeg pa cu da istrpim jos danas,u pitanju je znaci deciji stomatolog i tek je pocela da radi a vec je nadrndana,Dusana nije htela ni da pogleda jer place

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dečiji stomatolog
4.7.2013 12:54:46   
Janncica
isti slucaj bio i kod nas pre dve godine,J izasle afte u ustima i posalje nas pedijatar kod zubara. Mlada neka dr,nasmejana kad smo usli,meni vec lakse,jer nju boli kad otvori usta...kad nasmejana doktorka pocne da vice na dete od 3 godine da ce izbaciti mene napolje ako ne prestane da place...ja joj govorim nece mama nigde,ona i na mene pocne...zasto sam dovela dete kad ima problem,a ne kad je sve ok... user posted image Okrenula sam se i otisla kod moje zubarke(privatno),koja je nju prvo vozila na stolici,pa joj pokazivala instrumente i dete bez problema zine i obavimo sta smo imali. Sram ih bilo....

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dečiji stomatolog
5.7.2013 8:25:18   
lanajelena
bili smo dan posle da Lana zalije sestice i nije plakala jer sam je zamolila inace cu da rascerupam dr,bila je stvarno divna znaci jedino je drska i bezobrazna kad dete place(ali je ona toga trebala da bude svesna kad je izabrala da bude DECIJI stomatolog),ona ne zna sta bi bilo da moj D dodje da popravlja zube user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dečiji stomatolog
15.10.2013 8:21:22   
Lu
Mi nemam dječijeg stomatologa, u našem gradu niko neće da radi sa djecom pa se vozimo 50km ali nema veze.user posted image
Vodila sam R. kod svog zubara koji je jako divan sa djecom iako nije dječiji, on je njemu cijelo vrijeme pričao , šalio se itd.
Zalio mu je sad i donje šestice i sad smo mirni, Iznenadio se da vidi dijete od skoro 7 god. sa svim zdravim zubićima, mliječnim i stalnim, mama je jako ponosna i sretnauser posted image
Isplatilo se četkanje od onog prvog zubića pa sve do danas, ujutro i naveče naravno sa pastom od početka.

< Poruku je uredio Lu -- 15.10.2013 8:22:02 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dečiji stomatolog
31.10.2013 9:31:47   
milicicak
Da li neka mama iz Beograda moze da preporuci nekog privatnog decijeg stomatologa?

Hvala puno user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 31.10.2013 9:32:25 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dečiji stomatolog
12.4.2014 19:17:40   
jole82
IZVORNA PORUKA: milicicak

Da li neka mama iz Beograda moze da preporuci nekog privatnog decijeg stomatologa?

Hvala puno user posted image


E ovo hoću i ja da priupitam user posted image
Mislim da je vreme da T sa 14 m odvedem na prvi pregled...
Iako ne spava sa flašicom i peremo zubiće 2 puta dnevno, doduše bez paste...razmišljam da uzmemo neku 12+ ...ali bih ipak bih da je neko pogleda i da se konsultujemo..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dečiji stomatolog
12.4.2014 19:44:00   
adulence
Jole a jel niste dobili uput od pedijatra,mi smo jos sa cini mi se 10meseci na prvom bili,pre neki dan na drugom pregledu....i nama je rekla zubarka da i dalje peremo bez paste inace divna jedna dr...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dečiji stomatolog
12.4.2014 20:01:23   
jole82
Nama ništa nije ni rekla, nit zube pogledala, nit dala uput..user posted image
Tako da se mlatim sa dz doktorima, stvarno ne mogu...lakse mi je privatno da je odvedem da je neko pošteno pogleda...jer mi je od ofrlje pregleda muka iskreno više...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dečiji stomatolog
12.4.2014 20:03:57   
adulence
Ma verujem ti...nego nama dr sam dao uput oba puta kao u sklopu redovnog sistematskog...nego sam samo htela da ti kazem sta je nama rekla za pastu

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dečiji stomatolog
12.4.2014 20:29:14   
jole82
Eto to bi trebalo u sklopu sistematskog da ide valjda u svim domovima zdravlja...ili ti kod svih dr..
Hvala za info user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dečiji stomatolog
12.4.2014 21:07:45   
New Mom
Nama se ovde podrazumeva da godisnje kod sistematskog pored pedijatra idete i kod stomatologa, ali to se odradjuje i bez ikakvog uputa. Cak za tako male se ni ne zakazuje vec ih odmah primaju.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dečiji stomatolog
12.4.2014 21:21:08   
Sanchy
Niti mu je ko gledao zubice niti nas je slao kod stomatologa,,nismo bili do sada..a iskreno ne znam ni kako bi mu pregledao zube,on ni grlo doktorki neda da mu pogleda,jedva mu ja operem zube,,na koju foru mala deca dobrovoljno mirno sede kod stomatologauser posted image user posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dečiji stomatolog
12.4.2014 21:41:43   
jole82
Ma bezim od dz ko djavo od krstauser posted image ..nemam ja vremena za njihova zamlaćivanja, šaltere i čekanja...idem samo kad moram, da sve bude papirološki pokriveno..sve ostalo završavam na drugim mestima...

Zato i pitah ima li neko preporuku za nekog privatnog dečijeg stomatologauser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dečiji stomatolog
12.4.2014 21:52:16   
Torbica
Mi imamo super iskustvo ali u NS, mlada zubarka, divna. Svi su pogledani sa punom godinicom, cerka ima dve plombice u donjim peticama, srednji sin nema nista, ovaj mali pogotovo.... jedino nas kod njega potencijalno brine povremeno sisanje palca.... pih, to nismo imali. Ne diram ga, zao mi je ali je zubarka rekla da se vremenom izmedju kosti gornje vilice i zuba moze napraviti dzep jer je kost mekana user posted image No, nije mu cesto palac u ustima, ali za svako spavanje jeste.
Sanchy, moja cerka je prvu plombicu dobila sa oko 5 god, saradnja je bila ok. Cak mi je za drugu plombu sedela u krilu, komedija, u stolici ja pa ona, hehe. A za preglede sistematske nijedno dete mi nije pravilo frku, ja to uvek ovako - i princeza ideeee, i Nindza kornjaca ideeee, Videli ste Pepu....i oni zinu!
Nego, mojoj cerki su izasle obe donje 6-ice.... Bez ikakvih simptoma, doduse i ovih prvih mlecnih 20 su joj isto izasli lako... Krenuli stalni, kad pre....

< Poruku je uredio Torbica -- 12.4.2014 21:59:09 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dečiji stomatolog
12.4.2014 22:01:31   
Sanchy
Jao,sve ja tako pricam,i hoce on da zine ali iz daljine ako ga stavim u krilo da mu doktora pogleda grlo pa to je haos,nema sanse,iskreno ne znam ni sta uspe da vidi za taj delic sekunde,.a onda pomislim da ga vodim kod zubara,pa to nema sanse da bi uopste otvorio usta a kamoli da mu jos neko gleda zubiceuser posted image ..bas ne znam kako to da resim

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dečiji stomatolog
12.4.2014 23:01:14   
Torbica
Sanchy, odes pa probas. ovo je sve teorija. na kraju, njima je to posao, znaju oni da pridju, bas kao i dr, onoliko vremena koliko mu treba da vidi... Pogotovo prvi put.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dečiji stomatolog
12.4.2014 23:34:47   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Torbica

Mi imamo super iskustvo ali u NS, mlada zubarka, divna.



Nasa je isto ovakva, ne znam da li ste mozda u Z.O.Vuka?
prvi pregled je bio sa 11 meseci, dr je toliko divna (kao i sestra) da mislim da Emilija nije ni skontala da je kod zubara.
usle smo, one odmah pocele da se smeskaju, nas dve zajedno sele u stolicu, E otvorila usta, pregled trajao 2 min, sve to vreme joj one nesto pricale i kraj. znaju oni kako da pridju deci, svaki dan su u toj prici

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dečiji stomatolog
30.4.2014 10:57:58   
bokicans
Torbice gde idete kod zubara?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here