|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 10:43:06   
krin 40
A i to za namestaj stojiuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 10:48:56   
dddaca
E pa ja toliko savremena nisam. Namestaj ne dam user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 10:50:45   
IvanaSK RR
Ozbiljna sam, uvek user posted image
Moja je super jela do desetog meseca. Od tada sam srecna kad bilo sta pojede. A Sanjica ima neke sejkove od trave, pa cu pokusati to da joj dam, mozda ce hteti kad stavim luk.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 10:53:18   
krin 40
Sad ću ja tebi ko ti meni juče:"Ostavi dete na miru"user posted image Bolje umereno nego da bude koja moja Nadja sa dve godine.Slala sam tu sliku.TENK

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 10:58:10   
dddaca
Ha, ha, sejkove od trave user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 12:55:33   
suzi kju
Hahahahaha pa slatko se ismejah, lude ste skroz. Moja deca su da zrnevlja jele kao bas male sada ne, mada već jedu sve sto i mi.
A nameštaj ne dam ni ja,evo kuvam pilecu corbicu. Nameštaj je relativno nov pa ne dam user posted image
Zaspale su,odoh i ja da probam da dremnem malo.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 13:58:29   
dddaca
Moja nece da ode na spavanje, pa to ti je. Ni da spava, ni da brise nos. Evo, pregovaramo, ali ne da se user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 14:03:47   
Sanjica26 RR
Sejkove od trave jos ne pravim ali bih mogla.
Mi smo bile do grada. Sad se rucak kuva, neki hrono zbog mm-a. Sofi soava, a T boji nesto

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 14:24:15   
dddaca
Sanjice, muckaj ti sta tebi odgovara, pusti nas. I ja bih svojoj svasta muckala i davala samo kad bi htela da pojede i popije

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 15:28:29   
IvanaSK RR
A ne, nije to obicna trava, nego Sanjica nece da nam otkrije tajne sastojkeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:00:38   
suzi kju
Neka magicna user posted image
Moje se mackice probudile i rucale, sada jedu krem bananu.
A napolju je vrelo. Pihhh

< Poruku je uredio suzi kju -- 2.9.2017 16:01:45 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:07:03   
vocicana
Dobar dan, altko sam se nasmejala, magicne trave i sejkovi, ali hajde ako bas nista nece neka jede ĆIPSuser posted image .
Ja sam na poslu, pa da vidim sta ste pisale.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:08:56   
krin 40
Dan..Ja išla sa N i D u Big.Raspravku smo vodile oko neke rokerice i nista nismo kupiće.Idemo u šest ponovouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:09:38   
dddaca
Ma dala bih joj i pastetu samo kad bi htela da jede, ali nece pa nece :)
Voci kako je kod tebe na poslu? Nadam se da je miran dan

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:09:59   
Sanjica26 RR
Magicne tako reci Suzi, a ne travuljage sto pominje Ivana. Nas tri smo rucale. Sad sam prilegla dok su one mirne.
Salu na stranu spremam smutije deci ali samo ono sto je njima ok. Crveno voce stavljam i obavezno bananu da ne bude previse kiselo. I vi bi pravili da vam je dete od drugog meseca stalno bolesno. Gledam da izbegneno inekcije jer ih je stalno primala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:11:08   
vocicana
Jao dddaco, ne znam sta da ti kazem, definitivno sam shvatila da im ovaj pakao od vrucina odgovara vise za zivot, ne dolaze.
Vidcecemo kako ce biti, jer proslu trecu smenu nisam jos zaboravila.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:12:11   
krin 40
Voci uzivas li?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:14:16   
vocicana
Jao daaaa. Da znas da ne mogu da se opasuljim sa spavanjem. Dete mi je dobro , otisli su u Visegrad danas, bas mu je lepo.
Jos tri dana i stize moj atomski mrav, pa brisemo na more.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:17:46   
krin 40
Mogle smo neku žurku da pravimo sad kad imaš gajbu praznuuser posted image user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:19:09   
vocicana
O da, to bi bio trac party do zore, bas mi je zao sto mi niste blize.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:20:48   
krin 40
Ma ja kad nagazim gas blizu smo,samo da D maćo poraste da mogu da ga ostavimuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:22:18   
vocicana
I njega mozes da povedes, drustvo ima, a ima i ko da ih cuvauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:25:17   
krin 40
Pa to možemo kada god požećiš.Znaš da samišla sama sa njim u Ča kada je imao 4 nedeljeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:26:11   
vocicana
Dogovoreno :-)))

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
2.9.2017 16:33:01   
mati
Zenskaci samo da vam mahnem. Nedostajete mi puno, citam vas redovno, ali ne stizem da pisem. Sada sam jos dve nedelje na odmoru pa cu vam se mozda malko pridruziti...
Mita je od ponedeljka prepodne u vrticu na privikavanju, a Maki popodne u skoli...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here