|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skolski pribor
2.9.2021 10:06:56   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Vec mi se ne svidja uciteljica..sta ima da zahteva,sveska je sveska...i ono kad traze velike sveske..ljudi nemaju ni za obicne,a ne za velike...ma daj..isto se pise u svakoj. Pri tom je teze nauciti dete da pise u svesci bez margina,lakse je tako🤑

Nasa kaze kakve mozete,kupiti,bitno da dete ima svesku.



Von, zamisli ovo. U atlasu se zaokružuje iskljucivo flomasterom. Što znaci da Sofija nece moci da ga koristi. Sta ima tu da se menja, i zasto ne može da koristi od starije sestre. To nije pošteno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Skolski pribor
2.9.2021 10:51:13   
vonavoj
Po atlasu se ne pise,koliko sam ja ucila..ovo je strasno. Zato sluze one neme karte...c c c..

Inace u Hr,dobiju skolski pribor,knjige,nalepnice, samo radne sveske kupuju..

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Skolski pribor
2.9.2021 16:49:52   
IvanaSK RR
Sanjice, bezobrazluk! Sin svake godine kupuje nemu kartu (oko 200 din) i na njoj obelezava. Naravno, ko nece da kupi moze da precrta, slobodnom rukom iscrta zemlju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Skolski pribor
17.9.2021 7:06:14   
Dragica Draga
Nama se maped pokazao kao odlican uglavmom se za njih odlucujem

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Skolski pribor
4.10.2023 17:35:09   
Sanjalicaaa
Da li imate neku preporuku za dobro nalivpero? Za drugi razred nam treba. Bas sam se iznenadila kad sam videla da uciteljica to trazi. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Skolski pribor
4.10.2023 20:55:26   
dunja RR
Isto i ja!

Ne znam više da li je do bojica ili do rezača, ali recimo kupila sam im smiggle pernice, kvalitetne su bojice, i sve unutra, ali čini mi se rezač nije bio sa kutijicom pa smo rezali onima koje imamo, sa kutijicom. I bukvalno nema šanse ad se zareže, svaki put pukne bojica, i na kraju smo ih izvadili i stavili neke noname bojice koje mogu da se zarežu.


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Mi dobijemo spisak na kraju skolske godine za sledecu sta je potrebno, ima i na internet strani skole, tako da nema razmisljanja oko toga. Meni je problem da nadjem dobar rezac...imamo za kuci one obicne metalne a za skolu im treba sa kutijicom, po tri ih promenim za godinu..i to korona godinu...kad ne idu vise nego sto idu u skolu.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Skolski pribor
4.10.2023 21:27:04   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Da li imate neku preporuku za dobro nalivpero? Za drugi razred nam treba. Bas sam se iznenadila kad sam videla da uciteljica to trazi. 





Sanjalice, kod nas su uglavnom koristili neku kao hemijsku umesto nalivpera. Lakše je za korišćenje, učiteljica je rekla da je to praktičnije a piše kao i nalivpero.

Suzi, mi imamo onaj veliki rezač pa kući sve zarežemo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Skolski pribor
4.10.2023 21:54:12   
dunja RR
Koji veliki Anči?

Mi zarežemo kući onim metalnim koji su ok, ali u školi on potroši bojice (non stop nešto crtaju na mnogim predmetima) i onda reže sa tim sa kutijicom i nema šanse (neće da nosi metalni u školu jer bi morao da reže nad kantom a kaže tako gubi vreme i ometa ostale učenike, pa valjda zato učiteljica rekla svima da ne režu nad kantom). I ja sam probala taj sa kutijicom, bukvalno sam novu smiggle bojicu smanjila na 1/4 jer je stalno pucala i odustala sam.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Skolski pribor
4.10.2023 23:07:55   
Ana RR
Mi imamo ovakav (sličan, ne znam koja je marka)

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Skolski pribor
5.10.2023 7:01:17   
Sanjalicaaa
I mi smo imali isti problem. Ali nije uvek do rezacaz, cesto je i do bojice. Prosto ne mogu da se zarezu.
Mi imamo ovaj Staedler
I ovaj 

Oba su odlicna. 

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.10.2023 9:46:58 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Skolski pribor
5.10.2023 9:47:25   
Ana RR
Sanjalice, morala sam da obrišem link do drugog rezača jer je bio dugačak kao pola stranice haha



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Skolski pribor
5.10.2023 12:45:50   
Sanjalicaaa
Hvala Ana, iz nekog razloga nisam uspela da linkujem lepo, a probala sam vise puta 🙂



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Skolski pribor
6.10.2023 9:52:29   
Ivanka 75
Ja sam imala Faber cas_tel, sivi, pa se otvori na sredini, ima tri otvora za podrezivanje. Jedno 10 godina sam ga koristila. Taj je podrezivao i nemoguce, najgore bojice.
Pa sam pre 2 godine kupila jedan za sto, okrece se rucica, ima onu posudu ispod. I on odlicno podrezuje. 
A kod kuce imam jedan takav sa ručicom, ogroman je, nije za posao. Posle 15 godina konačno je počeo da tupi. 

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Skolski pribor
6.10.2023 9:53:28   
Ivanka 75


user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Skolski pribor
18.10.2023 15:36:27   
Srecko47E
Ja sam kupila tri modela Maped rezaca,ne valja ni jedan.

Lose rezu,olovke se brzo trose..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Skolski pribor
18.10.2023 16:34:41   
IvanaSK RR
Ivanka, sličan sam ja uzela u Lidlu. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Skolski pribor
18.10.2023 16:42:52   
dunja RR
Srećko, moram da te pitam - da li si ti moj alt_er ego user posted image

Bukvalno sve što napišeš, isto i kod mene user posted image , obe pravnice, deca atopičari, evo sad rezač, pitam se, pitam user posted image


Mada, šalu na stranu, meni je Maped ok, nekako mislim da je ipak do olovaka i bojica, ili prosto, neki rezači nisu kompatibilni sa nekim olovkama, pa sad kako se zalomi. Eto meni Smiggle bojice nijedan naš rezač neće da zareže, a Smiggle pribor mi deluje vrlo kvalitetno. Ne mogu da kažem da li je kvalitetniji od Mapeda, ali dizajnom je bolji, tj. daleko lepši od svih ostalih brendova. U pernici je dobio i Smiggle rezač koji je rezao super te bojice iz pernice, ali mu je drugar iz klupe polomio taj rezač, i sad nijedan drugi neće da reže te bojice (koje su sasvim ok). Izvadili smo ih i ubacili Mapedove, koje se ok režu za ovim "našim" rezačima (maped i ostala ekipa)



IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Ja sam kupila tri modela Maped rezaca,ne valja ni jedan.

Lose rezu,olovke se brzo trose..



< Poruku je uredio dunja RR -- 18.10.2023 22:15:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Skolski pribor
18.10.2023 22:14:13   
Ivanka 75
Jedini Maped koji je dobro podrezivao dok mu nismo dusu uzeli je neki u obliku zeke 😂 (naravno! Zeka!)


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Skolski pribor
18.10.2023 22:16:31   
Ivanka 75
Ovaj koristim godinama, vidim da se zove stoni podrezac meda 😊Podrezac meda

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Skolski pribor
23.10.2023 11:34:40   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Srećko, moram da te pitam - da li si ti moj alt_er ego user posted image

Bukvalno sve što napišeš, isto i kod mene user posted image , obe pravnice, deca atopičari, evo sad rezač, pitam se, pitam user posted image


Mada, šalu na stranu, meni je Maped ok, nekako mislim da je ipak do olovaka i bojica, ili prosto, neki rezači nisu kompatibilni sa nekim olovkama, pa sad kako se zalomi. Eto meni Smiggle bojice nijedan naš rezač neće da zareže, a Smiggle pribor mi deluje vrlo kvalitetno. Ne mogu da kažem da li je kvalitetniji od Mapeda, ali dizajnom je bolji, tj. daleko lepši od svih ostalih brendova. U pernici je dobio i Smiggle rezač koji je rezao super te bojice iz pernice, ali mu je drugar iz klupe polomio taj rezač, i sad nijedan drugi neće da reže te bojice (koje su sasvim ok). Izvadili smo ih i ubacili Mapedove, koje se ok režu za ovim "našim" rezačima (maped i ostala ekipa)



IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Ja sam kupila tri modela Maped rezaca,ne valja ni jedan.

Lose rezu,olovke se brzo trose..





Moguce,salu na stranu.user posted image




Target bojice lepo reze,Mapenonako,a Staedtler nikako.
Meni zao,jer smo uzeli onaj veliki paket od 24 bojica i vec ih nemauser posted image .
Lepo boje,boje su jasne,kvalitetne bojice,no eto.
Bas me nervira sto ne mogu da nadjem ok zarezivac.

Doduse,muku smo mucili i sa grafitnik olovkama.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Skolski pribor
24.10.2023 9:47:11   
flamingos
Kad smo kod rezača,ponekad se i oni jeftiniji pokažu boljim od onih koji su skuplji(potvrđeno).Samo što moje dete ode sa jednim u školu,a vrati se sa drugim(zameni sa drugaricom,slučajno),ili ga i nema u pernici.Bože moj,moraju i knjižare da zarade.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 171
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here