|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 17:08:09   
dddaca
Ja sam to odavno rekla user posted image Kako da ne bude srecan kad skuvas tri rucka u jednom danu i jos mu i tortu napravis user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 17:12:23   
suzi kju
Anck ja tortu pravim za krštenje, nosim uz poklon.
Ja volim sve torte, kremaste lagane teške, samo da su slatke, volim i da pravim i da jedem (možda vise da jedem user posted image )

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 17:13:36   
emicaa
i ja volim laganije torte,kod komplikovane uvjek nesto zaj....
Bili smo kod dermatologa,pisacu tamo u temi.David me smorio,hoce na svoju stranu i to ti je.Dok sam skinula jaknu on je vec pobjegao u jednu od soba za preglee.Onda sam ga drzala na rukama,ruka otkazala a ledja opet pocela bolit.
Suzi bas mi je zao sto su ti svekijevci takvi,ti si imala problema sa njima i u trudnoci.Sjecam se da si pisala

< Poruku je uredio emicaa RR -- 23.11.2017 17:14:38 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 17:32:08   
IvanaSK RR
Emice, srecko je divan, nemoguce da ti je bezaouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 17:50:28   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dddaca

Ja sam to odavno rekla user posted image Kako da ne bude srecan kad skuvas tri rucka u jednom danu i jos mu i tortu napravis user posted image


Haha, nije baš tako, ne kuvam ja mnogo. Desi se nekad da napravim više iz prostog razloga da sutradan ne moram da spremam.

Upravo sam skuvala toplu čokoladu po nekom novom receptu, mnooogooo je dobra user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.11.2017 17:51:13 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 18:58:42   
MamaNecaVo
Dobro vece mame!

Ako neko ima recept za neku dobru kremastu tortu koje pominjete,slobodno podelite.user posted image

< Poruku je uredio NevenaAleksejmom -- 23.11.2017 18:59:43 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 19:03:28   
Sanjica26 RR
Mi cekamo da stigne dr. Danas je mnogo bolje Sofi.
Imali smo nastup. T je bila preslatka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 19:16:25   
Milena18
Sanjice, super što je bolje! Da uživa dušica u rođendanu, a i vi sa njom.
Voci baš te dugo nema. Moguće je da je zubić, drži dva prstića u ustima ceo dan. Ja sam joj opipavala desni, ali ništa ne napipah.
Ivana, ja od kad sam otkrila čoko-moko tortu, stalno je pravim i svima se sviđa.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 19:20:36   
MamaNecaVo
Sanjice drago mi je sto je Sofi bolje.

Nadam se da su i ostala deca bolje,nisam ispratila ovih dana pisanja.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 20:37:04   
Anck Su Nmaun
Vece
Mi stigli iz centra , bilo otvaranje Winter festa pa smo nahvatali i vatromet. Drago mi je zbog dece, bas smo bili ispod njega.
Mada kod nas u komsiluku cesto pustaju al svaki put ga volimo videti.
Deca spavaju a sad cu i ja nesto mi se vrti u glavi.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 20:57:20   
Sanjica26 RR
Jeste bolje, ali prepisala joj je lek singular do sledeceg petka. Posle da dodjemo na kontrolu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 21:06:22   
dddaca
Mene je uhvatila neka nervoza, vec nekoliko dana ima problem sa uvom. Dobila sam neke kapi, ali kad ih stavim jos gore mi je. Uvo se zapusilo, pritisak neki osecam, ne cujem nista na tu stranu, bas me izludjuje. Cini mi se da mi je sve gore od ove terapije.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 21:18:34   
MamaNecaVo
Trebao bi nam neki minus ove silne viruse da sredi.
Kod nas kasalj prodje pa se kroz dan-dva vrati.
Covek vise nije pametan.



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 21:25:45   
Duškić
Jaok, Nevena i kod nas. Danas sinu krci u grudima. Treba vala.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 21:27:34   
MamaNecaVo
Danima A jurim sa inhalatorom po kuci.
Srecom ziveo Fitobalm.bas mu pomaze sto se krcenja tice.
Ali kasalj.. uh
Nestane i vrati se.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 21:43:31   
Sanjica26 RR
I kupus stavljajte na grudi. Mene mama juce ubedila da joj stavim. I mislim da joj je od toga bolje. Stavila sam i veceras.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 22:06:36   
dddaca
Kako ga stavis? Samo izgnjecis oklagijom? I kako ubediti nervozno detence da ce mu od toga biti bolje?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 22:28:56   
Milena18
Daco, identičan sam problem imala sa uhom, dve nedelje je trajalo. U vreme kad je počelo sam imala blagu upalu grla i zapušen nos. Ispila sam antibiotik, nimalo mi od njega nije bilo bolje. Pomogao mi je sprej za nos rinofluimucil. Ja nisam verovala da je od nosa jer mi nije bio nešto mnogo zapušen, ali poslušah doktorku, i eto prošlo je.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 22:39:26   
Ana RR
E jeste, i ja sam jednom koristila rinofluimucil baš zbog zapušenog uha i bilo mi je bolje. Nisam pre toga ni znala za taj sprej.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 22:40:12   
dddaca
Odmah idem da stavim kapi u nos, mada nije zapusen. Da probam i to. Mada imam i bakterijsku i gljivicnu infekciju, a dobila sam samo antibiotik u vidu kapi. Sad sam se istripovala da mi se candida namnozila jos vise zbog kapi i da mi ona pravi problem. Moracu sutra ponovo kod dr, a bas mi se ne ide. Izgubim pola dana cekajuci
Nemam taj rinofluimicil, valjda ce i Snup pomoci

< Poruku je uredio dddaca -- 23.11.2017 22:45:02 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 22:44:49   
Ana RR
Daco, kapi u nos obavezno ako si zapušena. Ja sam kao klinka imala često upalu uha (pretilo je da pređe u hronično) i kada je moj doktor otkrio da ja ne koristim kapi za nos lepo se izvikao na mene user posted image posle poslednje upale, kada mi je uho prokrvarilo, baš sam se bila uplašila i počela da koristim kapi kad god sam prehlađena.

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.11.2017 22:45:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 22:58:16   
dddaca
Koristim ja kapi kad sam prehladjena, ali sad mi je nos prohodan, a uvo zapuseno kao kod najgore prehlade. Celi dan idem i zevam ne bih li izjednacila pritisak i malo popustila zapusenost uva, ali nista ne pomaze

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
23.11.2017 23:38:52   
MamaNecaVo
Jel su ti ispirali usi?
Meni je to pomoglo.
Sa kapima oprez,lako se covek navuce,bez zafrkancije.

Sto se kupusa tice,A.spava sa kupusom na grudima.
Da vidi kako je meni bilo u periodu dojenja.user posted image
Salu u stranu pratim da li ce mu pomoci.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 6:48:43   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Kako su decica nocas?
Mi krecemo kod lekara, maca na kontrolu, sin kod zubara.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 7:06:26   
Anck Su Nmaun
Jutroo
V od sinoc uzasno kaslje, jedva da je spavao .
Ja pijem kafu on se igra s auticima.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here