|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Peti razred
12.7.2019 14:21:34   
Olga75
Od septembra i mene kao posvećenu majku čeka famozni peti razred user posted image
Nemam pojma ni ko će da bude razredni a kamoli kakvi su profesori. Idem na blef ko u prvi pa šta bude user posted image
a što se Zvercice tiče, ona nit brige nit pameti

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Peti razred
12.7.2019 15:09:14   
doramar11
Budi srecna da je tvoja trema veca od cerkine :) Velika je vec devojka.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Peti razred
12.7.2019 15:54:10   
Ivanka 75
Vec peti! Ko juce da se rodila!
👍

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Peti razred
12.7.2019 16:18:46   
doramar11
Budi ponosna mama. Peti razred nije mala stvar, ali male pametnice se brzo prilagodjavaju promenama.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Peti razred
16.9.2019 17:03:41   
Olga75
Već dve nedelje traje famozni peti.
Najveći probelm fizičko - da istrči 50 metara za neko vreme, ma idi dete briga me baš
biologija- ne sviđa joj se jer treba da budu uredne sveske i treba da se nauči bez onog njenog- na primer- to me izluđuje, pa ja bih joj dala keca kad mi na primer objašnjava šta su procesi koje živo biće prolazi.Rekoh joj imaš ti tetu i tetka (biolozi istraživači, polomili bi se da joj se svidi njihova nauka) ona- imam al oni ne znajuuser posted image (prebiće je kad to čuju user posted image )
istorija- ne sviđa joj se, dooosadno ( otac će je na aliekspres staviti)
matematika- nastavnica me stalno izvede na tablu i da mi glup zadatak
TIT) tehnika i tehnologija) wooow nemam pojma šta je al imamo neke stvari koje ćemo koristiti
informatika- woow-woow-wooow - komjuteriiiiii jeeeeej
likovno i ono slikanje,vajanje- prosula tuš drugi čas i plakala, profesoru je rekla da će je mama kazniti ( ako mi ne dođe socijalno nije ništa uradila)
srpski- paaaf da napiše esej za neko takmičenje jer je nastavnica ocenila da ima dara za pisanje ( pitam se kako za ime svega)
geografija- super joj je
engleski- nučenje ko i dosad ( a još je engleskinja i razredna)
nemački. tabula raza pa šta Bog da
muzičko- pištala na blok flauti Kolariću-Paniću i dobila pet i konačno naučila sve reči himne
Eto ukratko dve nedelje petog. Poludeću jer stvarno niti mogu niti hoću da je kontrolišem ko prvaka.
Mada izgleda da mora tako da se vrebaju u petom.
i tako...


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Peti razred
16.9.2019 17:53:40   
IvanaSK RR
Olga,mi smo sad sesti razred. Isto razredna nastavnica engleskog,sto se meni po malo i ne svidja,desi se nekad da se neki deo casa pretvori u cas odeljenskog staresine. A ona je žena ok i strozija je. Isto imamo i nemački..
Mom sinu je jedino biologija bila zanimljiva i malo geografija. Istorija isto dosadna. A i meni je dok sam ga terala da uci 😀  tehnicko isto zanimljivo.
Sad je dobio fiziku i kaze da mu se sviđa. Bas me interesuje koju ce ocenu imati 🙄 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Peti razred
16.9.2019 21:29:37   
milicicak
Olga, obožavam da čitam tvoje postove user posted image

pusti Zverčicu snaći će se ona već. Al pritegni malo za svaki slučaj, velika je to promena za njih, zaj peti razred. Dok se dozovu da nisu više kod učiteljice, dok se malo priviknu na nastavnike prođe neko vreme a gradivo se gomila.

Ovo TIT mi se baš dopada user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Peti razred
17.9.2019 8:44:00   
Peace*
Fizika u 6om nije teška. I ja sam se plašila.

Luka je dobio hemiju (VII razred) user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Peti razred
17.9.2019 9:00:00   
bubulence
Boozee, zvericica je vec peti razred!?!? Masala!

Bice to sve super za nju, za mamu ne garantujem 😁. Ivana, Stefan ce kao i uvek biti super 😎 

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Peti razred
21.10.2019 14:22:24   
Olga75
Evo prošlo je skoro dva meseca petog i mora biti probem.
Ima gaaaa- tadaaam
tehnika i tehnologija
idalje je wooow
aliii
treba biti precizan i uredan i prosto tehničko user posted image
Šta je problem-zver je dobila 4 iz sveske, zašto- jer je mrljava i neuredna.
Oplaka ga M ko da je keca dobila. I dalje ne kapira da je mrljava i neuredna user posted image
Dođemi da odem i pokažem sveskuiz lektira, žalim mučenu "srpkinju" koja je tumačila te hijeroglife. Dobila je M 5 iz lektire jer je odradila korektno sadržaj ali ja bih jojsamoprevukla keca preko svih tih stranica napisanih. To nogopisanje traje i dok gledam okej je jer ja kidam strane a kad matori gleda etogac
ufff
mora se na toj mrljavosti poraditi


< Poruku je uredio Olga75 -- 21.10.2019 14:23:27 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Peti razred
21.10.2019 14:32:06   
Ivanka 75
Ne shvata ona da je deo ocene i urednost. Mozda sad shvati.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Peti razred
21.10.2019 14:49:20   
Olga75
Nije shvatila jer mi je rekla: nastavnica nije fer
ma,daaa, nije fer, sigurno, baš se odlučila tebi smanjiti ocenu aljkavušo!
žao mi je što joj to može uticati na ocenu ali i to je deo ocene, do nje je da se trudi
menine pada na pamet da kao što neki roditelji rade to crtam ili sačuvaj i sakloni platim nekome. Verujem da će profesorka da prepozna trud na kraju i da će se Zvercica izveštiti i crtati kako treba. Ma,vežba čini majstora - a nju mrziiiiiii


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Peti razred
21.10.2019 14:54:20   
Ivanka 75
Valjda je poenta da M nauci, na tezi nacin, ali nauci.
Pa kako moja Ivka pored mene dobila 3 iz eng. Koliko si ucila toliko si dobila. Malo se prosvestila posle toga. 
Mislim da im ne treba tolerisati neke stvari, niko im ni u zivotu nece tolerisati. Urednost na papiru, urednost u zivotu. Nek razmisljaju malo. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Peti razred
21.10.2019 15:07:09   
Olga75
Naravno- sve što radiš sebi radiš.
Veruj mi nikad mi ne bi palo na pamet da joj radim domaći. Nešto joj ide lakše, nešto teže. Ona će shvatiti i naučiti šta god štose prirodnih nauka tiče. Jezici joj ne idu ( taj mađarski-od rođenja joj otacpriča samo mađarski a ja je nisam čula da mu ikad odgovori,to je čak i nepristojno! )
Slažem se da nije svako dete isto ali mora svako dete da se trudi i da radi i da se bori, ukrajnjoj liniji jednomće morati samo o sebi da se stara a škola je institucija u kojoj se to uči.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Peti razred
21.10.2019 15:33:53   
Ivanka 75
Mi i voclimo kad Iva ne uradi domaci, tj set_i se oko 22h, kad krene na spavanje. Pa plakanje pa ludilo 😊
A ja, npr znam da ima to nesto jer su napisali u viner grupi. Ali muuudro cutim 😂

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Peti razred
21.10.2019 16:15:30   
Ivanka 75
Olga, ne mogu pored tebe tako otresite da zamislim da je Marija drugacija. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Peti razred
21.10.2019 17:08:24   
Olga75
Mah, Marija je otresita ali gde ne treba, rodila majka empatistu i eruditu. Sve zna gde ne treba, samo da biješ i da ne pitaš user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here