|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 0:23:21   
dddaca
Zene, dobro vece i laku noc user posted image na brzinu sam procitala sta ste pisale na obe teme. Ne stizem da pisem vec nekoliko dana. Danas smo bile u parku, smrzla sam se, zaboravila rukavice, a pravila sneska. Nisam mogla da se nacudim. Nigde dece, samo nas dve. Spustilo se malo ispod nule i svi se zatvorili u kucu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 10:09:15   
Anck Su Nmaun
Daan
Sta je danas nema nikoga?
Moja H je juce oz vrtica bila napolju dobrih sat i po sa drugaricom al sam je zato pre toga nabundala u skafander , i samo su joj oci virile.
V ne da ni rukavice ni sal a i sa cizmama se bori pa ne volim dugo da je napolju smrzne se. Al malo da nosic pocrveni zdravo je 😶

Meni pegla riknula pa uzela neku staru od mame dok ne kupim .... drljala sam sad dva sata crkla sam. Bem ti peglu user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.1.2018 10:10:05 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 10:19:44   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam sama kod kuce. Sad cu u skolu. Jutros smo se svi uspavali, pa brze bolje u skolu i u vrtic.
Pojavile se vaske kod T u odeljenju. Juce joj je kupio mm gumicu za kosu protiv vaski.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 10:33:20   
dddaca
Dobar dan, mi poranile jutros, sad cemo opet na sneg dok se nije istopio. Anck, obukla sam ja dobro malenu juce, ali sebe nisam user posted image
Sanjice, u moje vreme nije bilo tih gumica user posted image . Svasta ce jos izmisliti, ali ako deluje onda je super

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 11:10:54   
Anck Su Nmaun
Sanjice to mozes i sama da napravis . to su gumice s mirisom lavande.
Ja sam kupila lavandino ulje i natopila sve njihove gumice a ima ih podosta. I sve stoje u kutiji , kad otvorim sve mirise user posted image
a za te pare koliko kosta gumica mozes kupiti jedno 4-5 bocica lavande.

Daco kod nas nema vise snega samo led user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 11:23:13   
emicaa
mi danas ne idemo nigdje,opet oluja.Vjetar ne prestaje od sinoc.Kako mrzim ovakvo vrijeme.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 12:00:29   
Anck Su Nmaun
Zene moze jedna info?
Sad kad pocnem da radim imacu pravo da iskoristim stari godisnji.
E sad mene interesuje jel to moze do Juna ili zakljucno sa Junom?
Kontam da u Junu idemo na more, a ako moram do Juna onda mi bzvz ici cu dva puta na godisnji u roku od dva meseca user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 12:09:49   
Ana RR
Anck, do 30.juna treba da iskoristis.

Cao svima, slabo se javljam jer ne volim da kucam sa tableta. Odlepicu bez laptopa.

Dobila sam juce Ospamox da pijem, malo mi je bolje danas ali i dalje puno kasljem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 12:14:08   
Sanjica26 RR
Uzimali smo mi proslog puta gumicu. Delovalo je. user posted image Nisam se setila da pravim.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 12:19:57   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Anck, do 30.juna treba da iskoristis.

Cao svima, slabo se javljam jer ne volim da kucam sa tableta. Odlepicu bez laptopa.

Dobila sam juce Ospamox da pijem, malo mi je bolje danas ali i dalje puno kasljem.



Pa to sam i ja mislila al me juce koleginica zbunila kaze do 1 Juna. Pa kao zasto produzim PORODILJSKO, A JA NE MOGU DA DOCEKAM DA RADIM POSLE 2.5 GOD A NE DA IDEM NA GODISNJI. odlicno kao je tako! (sory za caps)

Jao Ana ja sam sad pila Ospamox sva sam se osula od njega user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 12:36:31   
IvanaSK RR
Hoce mene neko da vodi na more? Bicu vam bebisiterkauser posted image
Anci, bas si nadrljala user posted image
I da, ne razumem se u to, ali meni logicno da bude do kraja juna, jer i ceo jun spada u prvu polovinu godine.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 16.1.2018 12:37:41 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 12:49:47   
Ana RR
Do kraja juna 100%.

Za sada sam ok, valjda necu imati reakciju na lek.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 12:52:51   
Anck Su Nmaun
Mene ledja uzasno svrbela, nikad nisam imala reakcije na lekove.
Kaze dr. Nije alergija jednostavno kao nus pojava na lek. Mada mislim da bas Ospamox nisam nikad pre pila.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 13:01:20   
Ana RR
Ja ga sad prvi put pijem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 13:50:53   
Milena18
Dobar dan!
Anck, kao što devojke rekoše, do 30. juna treba da iskoristiš stari godišnji. Radim u pravnoj službi, pa otud znam.
Kod nas odjednom sunčano, sneg je već počeo da se topi, a sneška ne napravismo. Mada, M i nije baš nešto oduševljena snegom.
Popodne idemo u dispanzer da primi treću dozu pentaksima. Malo je šmrcava, možda nam i odlože.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 15:42:17   
emicaa
Anci brzo ozdravi.
Ivana vodim te ja,ali onda ostavljam muza i djecu kuci user posted image
Milena i David je trebao prije dvije sedmice na vakcinaciju ali je na cekanju dok ne ozdravi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 15:58:16   
dddaca
Anck, jeste, do 30.juna treba da se iskoristi stari odmor. Jesi li ti dve godine bila na bolovanju? Kako ide u tom slucaju. Koristis stari odmor od prosle ili i od obe godine?
I kod nas je sneg poceo da se topi, ali uspele smo da napravimo sneska. Malenoj se zarumeneli obrazi, a jedva sam je naterala da krenemo kuci user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 16:16:33   
Sanjica26 RR
Moje curice se igraju. T je kod mm-a u kancelariji zavrsila domaci. Ja cu malo da se ispruzim dok su one mirne.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 16:53:41   
IvanaSK RR
Milena, jel ste primili vakcinu?
Mi imamo zakazano 06.02.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 18:57:00   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: dddaca

Anck, jeste, do 30.juna treba da se iskoristi stari odmor. Jesi li ti dve godine bila na bolovanju? Kako ide u tom slucaju. Koristis stari odmor od prosle ili i od obe godine?


Ovo ne znam ni ja kako ide user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 20:51:54   
Milena18
Ivana, nismo, odložili smo jer joj curi nosić, a malo i kašljuca. Verovatno će primiti sledeće nedelje, nadam se da će do tada proći prehlada.
Anck, ja mislim da imaš pravo samo na odmor iz 2017., ali baš ću proveriti sutra, možda koleginica zna.

< Poruku je uredio Milena18 -- 16.1.2018 20:56:43 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 21:51:24   
IvanaSK RR
Emice, dogovoreno :)
Muz moze do polovine godine da iskoristi samo odmor od prethodne. Ostalo se "brise". Mada, muz nije nikad bio na porodiljskomuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 22:20:36   
Sanjica26 RR
Milenice, sad haraju virusi. Procice je posebno ako je kod kuce.
Mi se za sada drzimo.
Ove dve spavaju. Skroz su blesave. Juce sam pravila pitu sa sirom. Pricam veceras sa drugaricom i vidim one uzimaju pitu. jos nije ni bila vecera ali njima se osladilo.user posted image Moracu sutra da ponovim pitu. Malo cu spanaca da ubacim.
Mirno spavajte svi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
16.1.2018 22:27:28   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Milena18

Anck, ja mislim da imaš pravo samo na odmor iz 2017., ali baš ću proveriti sutra, možda koleginica zna.

Ajde bas ako se setis!
A sta sa onim iz prethodne godine...propada..nesto me svi ubedjuju da se mora il isplatiti ili potpisati kao neka saglasnost. Ja se ne secam da sam nesto potpisivala

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
17.1.2018 6:01:54   
Duškić
Samo odmor iz 2017 Anck.
Dobro jutro.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here