|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 23:12:15   
IvanaSK RR
Emi, nestace joj ta dioptrija. Vazno da je generalno sve ok.
Ljubim vas sve, odoh polako da se pripremam za krevet.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 02/18
7.2.2018 8:31:15   
emicaa
Dobro jutro.
Ivana ma mi smo svi porodicne core ili smo bili core,tako da nebi me zacudilo i da ostane ali nije smak svijeta.
Srecko se probudio mokar do pazuha,pojma nemam kako mu je onako iscurilo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 02/18
7.2.2018 10:10:53   
Sanjica26 RR
Dobar dan. T doruckuje a ja zatezem krevet. Ova mala je u vrticu. Poslala sam je danas jer imam nesto da obavim po gradu. Posle podne idemo na ples.
Ledja me bole svako jutro kad se probudim. Izgleda mora da se menja dusek.
Emi, super za Doru.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 02/18
7.2.2018 12:16:19   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Mala Elena pa gde si? Ljubimo te i tvoje princeze 😘😘


Evo meeee user posted image evo i sada dok pisem zovu me da se igramo user posted image

Jess, zelim ti isto!

Ivana, pa da nece menjati, ona ti je u srednjoj jaslenoj a P je presla u istu iz mladje...nove vaspitacice joj se bas i ne svidjaju...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 02/18
7.2.2018 19:50:55   
mama Jo
Mala Elena- super, saljemo 😘😘😘 samo se igrajte, tako i ja isto 😊 uzivajte, drago mi da te ,,vidim" opet 😁

Mame, da li je neka od vas kupovala, ili se bar raspitivala po onim silnim fb i insta stranicama koje prave pametne table- koja im je cena? Kako vam se to cini? 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 02/18
7.2.2018 22:31:53   
isidora88
Mama jo meni su skupe te table, cene su od neke 3000 za neke mini table, neka da kazem srednje velicine je oko 7,8000 din, a 1mx1m je 200e, slogirala sam se kad sam cula. Za te pare cu sama da je napravim

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 02/18
7.2.2018 22:38:19   
Duškić
E, samo da mahnem. Bili na rodjendanu, sad dosli, deca zaspala u kolima., sad cu i ja.
Bas sam umorna user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 02/18
8.2.2018 7:56:10   
emicaa
jutro,jutros smo poranili.Budni od 7.
Juce na vaganju David ima samo 10 kg,kaze dr da bi mogao biti deblji.Kazem koliko jede meni cudno i da ima 10.
Njih dvoje gledaju patrolne sape,ja lezim umotana

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 02/18
8.2.2018 8:08:36   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Emice, bas cu meriti macu, ali ne znam da li ima i deset kguser posted image
Nek su nam zdravi samo. A dr nek pogleda tebe i muza, pa ce videti da ni nema na koga da bude bucauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 02/18
8.2.2018 8:17:09   
emicaa
Ma i on kaze bitno da je zdrav,a to sto je mrso je manje bitno.
Maca mi izgleda „deblje“ user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 02/18
8.2.2018 9:36:24   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: isidora88

Mama jo meni su skupe te table, cene su od neke 3000 za neke mini table, neka da kazem srednje velicine je oko 7,8000 din, a 1mx1m je 200e, slogirala sam se kad sam cula. Za te pare cu sama da je napravim


Ju, pa to je stvarno preskupo... i pretpostavila sam da su velike cene, ali ne bas tako... mada super izgledaju, i da drvetu su uglavnom... ali sa ovim cenama mislim da jedino vrtici i igraonice kupuju...
Ja cu da se odvazim i da probam sama da napravim, skromniju varijantu naravno, ali to mi je skroz zanimljivo...

Pozdravljam vas sve, as tri se evo razvlacimo i mrzi nas da ustanemo iz kreveta 😀

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 02/18
8.2.2018 9:39:24   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kako ste spavali? Mi smo svi kod kuce. Sofija je proslinavila a ide dva u vrtic. Evo mm je inhalira. Ja odoh na pijacu

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 02/18
8.2.2018 11:16:02   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Juce na vaganju David ima samo 10 kg,kaze dr da bi mogao biti deblji.Kazem koliko jede meni cudno i da ima 10.



Ne znam zasto deca moraju biti bucmasta da ne kazem debela.da.bi bilo.dobro . A posle.kad su buckasti onda muke.
V ima 12.600 trenutno. I mi smo se iznenadili.jer jede kao mecava jer je jesenas imao 11.5 ali nisu vise bebice pa da napreduju kilo mesecno.
Znam da sve jede i bas raznovrsno, zdravo, i vise nego sto mu treba nek ima koliko ima. Zdarvo i pravi...rastimo bez brige user posted image

Mm bolestan jaaooo zahtevniji je od svih i naj razmazeniji kad je bolastan

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 02/18
8.2.2018 13:19:24   
emicaa
Anck ma ovaj moj je kao pecen zeko kad ga skinem user posted image ali zdrav je,meni je to bitnije od debljine.
Samo kad bi htio sve jesti da ne lupam glavom svaki dan sta da mu spremim sto bi mozda pojeo.
Cek,cek.Sad ce muz poceti pisati testamen,i moj je takav svaki put user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 02/18
8.2.2018 13:26:19   
Sanjica26 RR
Ma, Emi takva je i moja T jos uvek. Vise me smaraju ljudi, a nju najvise kad joj kazu da je mrsava. Ona zdrava. Ne pamtim kad se razbolela. Ovaj poslednji put ne racunam i nije joj ni tada nista falilo.
Mm i Sofka spavaju. A nas dve se izlezavamo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 02/18
8.2.2018 17:34:35   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anck ma ovaj moj je kao pecen zeko kad ga skinem user posted image ali zdrav je,meni je to bitnije od debljine.
Samo kad bi htio sve jesti da ne lupam glavom svaki dan sta da mu spremim sto bi mozda pojeo.


Ema ti nema s pojma kakva je moja Hana, kao grana je ima 6.5 god i 18 kg kad se skine nema je sta videti kao mali mis, mrsaaava mrsava. Doktorka nikad nije rekla da je neuhranjena. Na sportskom sistemackom rekla teta mogla bi da se ugoji al nista posebno. A da kuc kuc u drvo mogu da nabrojim na prste jedne ruke koliko je puta bila prehladjena. Tako da debljina ama Bas nista ne znaci! meni je mnogo bitnije kako se hrane.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 02/18
8.2.2018 20:24:22   
Sanjica26 RR
Dobro vece zene. Kako ste?
Moje veceraju, pa cu da ih spakujem. Same smo. Ceo dan ih razvozim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 02/18
8.2.2018 22:17:28   
Milena18
Napisah kilometarski post i izbaci me, grrrrr.... Sad imam vremena samo da vas pozdravim.
Mi svi kašljemo, M neće ići u vrtić sutra, vodiće je mm kod lekara da je posluša.
Laku noć! Lepo spavajte vi i dečica.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 02/18
9.2.2018 8:41:40   
Sanjica26 RR
Dobro jutro zene. Ajde na noge lagane. Mene je postar probudio. Inace bih jos spavala. Moje dve spavaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 02/18
9.2.2018 9:03:12   
eca89
Samo da mahnem mojim mamicama.
Bolesni da sto prije ozdrave.
Ovde je juce praznik bio, pa sam slobodna do ponedeljka. Niko srecniji od moje mace i mene.

Emice, ne sikiraj se. Bitno je da je on zdrav, pa niste ni ti ni muz neke buce.
Ljubim vas sve.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 02/18
9.2.2018 9:09:34   
Ana RR
Dobro jutro user posted image Eco uživajte u produženom vikendu user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 02/18
9.2.2018 9:11:04   
mama Jo
Jutro drage moje... evo petak pa se avi radujemo vikendu... meni jos mama dolazi predvece malo da me odmeni, i mm ne radi sad dva dana pa se bas radujem...
Ljubim vas sve, posebno decicu i da stopre ozdrave svi! I da nam sto pre dodje neko veselo prolece, kad vec nije onako prava hladna, snezna zima dosta je bilo i ovog nekog ludog vremena...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 02/18
9.2.2018 9:30:17   
Anck Su Nmaun
Pozdrav

Ja i moj dragi se raspadamo, on zaradio bronhitis a ja kasljem pa se gusim, ubi me kasalj. Ustanemo iz kreveta da jedemo i nazad. S tim da ja naravno moram i rucak i jos po nesto user posted image Pocela sam od jutros kao malo da se inhaliram. Popili sirup ma nista...sr***. tera me da idem kod Dr. a meni nesto bzvz, sve se nadam smirice mi se kasalj.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 02/18
9.2.2018 13:19:14   
bebilule
Gdje ste mame?!
Ja na poslu, M u vrtiću. Fali mi ovaj forum, pa svraćam češće u zadnje vrijeme user posted image
Ma M je bio bucko kad je krenuo u vrtić, pa je cijelu prošlu zimu bio prehlađen. Ništa to ne znači. Jedu oni koliko im treba. Jedino, što Emica kaže, da hoće jesti sve, da ne buba glavu šta da mu spremi. Kod mene po tom pitanju za sad ok, samo pasulj ne dolazi u obzir. Kad mu naiđe dan da neće da jede, ne mora, šta ću. Ali što jeste, jeste - mirniji je roditelj kad nema ubjeđivanja oko jela. Tu brigu bar nemam.

Anck, ja sam i sebi i M kašalj počela liječiti sa mješavinom meda, limuna i maslinovog ulja. Kunem se u to. Doduše, ja sam freak, sve liječim ili lukom ili medom user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 02/18
9.2.2018 13:25:56   
IvanaSK RR
Mi bili na VMA da sinu uzmu otisak za novu protezu. Pa posle u opstinu da predam racune za pdv.
Ja sam vec mrtva umornauser posted image Anck, znam kako je, vec dve nedelje sam nikakva.
Sin je mrsav uzasno, a dva, tri puta u životu pio ab (hvala Bogu). Maca ima malo stomacic i glavuuser posted image
E da, maci sam spremala za izbacivanje slajma dve kasike maslinovog, dve kasike vode i kašiku limuna. Ugrejem i dam joj na spric. Pola ujutru, pola uvece.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 9.2.2018 13:27:19 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Dr Raičević: Male bebe NEMAJU ŠTA da traže...
Doktor Jovan Raičević, pedijatar koji živi i radi u Kotoru, podelio je jedan vrlo važan savet sa roditeljima koji ga pra...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here