|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
7.6.2013 15:27:52   
Shishica
Jao sada sam naisla na ovu temu user posted image Kako je biloooo user posted image

Sada razmisljam o sledecem vencanju, u crkvi koje ce isto biti jako malo.. ne znam kada i kako, ali ce biti..
Nastavicu bas ovde kada do toga dodje user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
8.6.2013 10:11:55   
Brand new mama
Jedina razlika je sto si planirala crkveno sa jednom bebom,a ovamo pinceza i bubica u tandemu :)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
14.6.2013 12:11:04   
Maraj
ih bas lepo kad nadjes temu posle ovoliko god.user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
14.6.2013 12:16:54   
17 joka
i ja planiram malo vencanje,ali kad budem trudnauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
2.5.2014 12:19:20   
Nevenka Nena
Klasična venčanja više nisu tako aktuelna. Mnogo bolja i opuštenija varijanta za malo venčanje je koktel sa švedskim stolom. Uz dobar KETERING i najbliže prijatelje i rodbinu Vaše venčanje će biti posebno.

Ukliko zelite da se reklamirate obratite se Dunji RR.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 2.5.2014 16:54:29 >


_____________________________

http://www.menda.rs/

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
11.3.2016 10:14:02   
Sladja 29
Nisam imala bas veliko vencanje ali je bilo malo drustvance i bilo je super....ne razumem ljude koji se razbacuju novcem i prave bas velika vencanja ...to mi je bas neshvatljivo a pogotovo u danasnje vreme kada se sastavlja jedva kraj sa krajem... uvek sam za mala vencanja user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
11.3.2016 10:41:34   
vikiveki
I ja sam imala malo venčenje jer volim male svadbe ali nemam ništa ni protiv velikih venčanja

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
11.3.2016 11:01:04   
Sanjalicaaa
Mi smo imali malo vencanje i bilo je predivno. Samo nasi najblizi, ali je bilo toliko veselo i lepo kako nisam ni pretpostavljala. Ostali smo dosta dugo, veselili se, pevali, skoro da su nas izbacili iz kafane. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
11.3.2016 13:21:13   
IvanaSK RR
Nama je bilo oko 60 ljudi.
Ja razumem i velika i mala venčanja. Svako ima neka svoja mišljenja i zelja.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
11.3.2016 13:40:13   
Sanjalicaaa
Naravno. Mi smo opstinsko ogranizovlai malo, jer smo vec znali da cemo krstenje i crkveno zajedno pa cemo napraviti malo vece slavlje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
11.3.2016 22:56:53   
vikiveki
I ja sam na svom venčanju imala oko 70 ljudi i mislim da je to bilo sasvim ok....naši prijatelji i najuža rodbina

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
12.3.2016 14:58:56   
Khaleesi
Mi smo opstinsko samo pravili, oko 50 ljudi bas malo... Hteli smo crkveno kasnije, ali nikako ni vremena ni para, ni ideje kako... Ne znam ko je pomenuo ketering i svedski, to zvuci zanimljivo user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
13.3.2016 0:51:53   
vikiveki
Khalesi i mi smo planirali i crkveno venčanje ali nikako da se organizujemo i da se stvore uslovi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Predlozi za jako malo vencanje
21.11.2017 13:59:21   
MamaNecaVo
Kod nas su bili isto samo najblizi.
Nisam za veliku svadbu,nekako se uvek pretvori u cirkus apropo rodjaka sa kojima se vidimo tada i ko zna kada.
I tako u krug.

U Sremskim Karlovcima uz Dunav ima divan restoran.
Pogodan za mala slavlja.Konobari su super.Hrana je ok.A tortu mladenci mogu doneti sami.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 114
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here