|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  115 116 [117] 118 119   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 16:50:12   
IvanaSK RR
Reci mu da ces ga blokirati ako nastavi da te zraci user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2901
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 16:53:25   
pari
Hahaha...bogami hocu user posted image
Nije mi zaspala T tako da idemo sad po M...pa cu videti kako ce proci vece i noc sa njih dvoje sama...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2902
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 16:58:30   
Sanjica26 RR
Jel on tamo zbog posla ili je otisao u zezanje?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2903
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 17:04:06   
Misha i Ljisha
Pari sad sam se setila. Mm bio u Bg i odmah neki gala dorucak ne znam kakav omlet, pa mi slikao pa mi slikao pogled iz restorana pa onda jeli ovo pili ono i tako salje slike. I pita me na kraju sta ti radis i ja mu posaljem selfi s peglom. Dobro se nisam ispeklauser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2904
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 17:04:53   
vonavoj
Ja cekam koleginice,dolaze da vide M.
Joj,meni zao da ostavljam decu duze od 3,pola 4...jer se posle spajaju do pola 5,do tad nam radi vrtic.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2905
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 17:08:15   
IvanaSK RR
Mi nemajke nemamo problem sa ostavljanjem dece u vrticu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2906
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 17:50:12   
Maraj
I ti muski... ne shvataju da treba da posalju sliku gde rintaju gde su umorni...bar da zeni u kuci bude lakše. Njima sve treba da se crta.
Ja ručala pa sad klopam sladoleduser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2907
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 18:03:57   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja cekam koleginice,dolaze da vide M.
Joj,meni zao da ostavljam decu duze od 3,pola 4...jer se posle spajaju do pola 5,do tad nam radi vrtic.

Tako i mi Von. Mm zavrsi u 2 sa poslom i ode po Sofiju. Najkasnije je uzmemo u 3, ali to bas retko. Nekako mi je previse preko toga da ostaje bez potrebe.
Nas vrtic radi do pola pet.
Ovde je bio nevidjeni pljusak. Smorilo me je vise ovo vreme. Kakvo je ovo leto.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.6.2018 18:05:30 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2908
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 18:06:40   
Maraj
Sanjice ocito nikakvo. Prvo je ogrejalo u aprilu. Jeli sveze povrce pre 1.maja, kuvali se do skoro...a sad kad je vreme da bude suncano, kisa ne prestaje da pljusti.... sve se promenilo....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2909
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 18:08:04   
Anck Su Nmaun
Trebala sam na more u Aprilu ici

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2910
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 18:37:09   
Rosita
Ja sam otišla u šetnju danas sa idejom da se oraspoložim, kupila u dm neki losion i labelo... Nisam uspela, reke su tekle ulicom, dosla kuci mokrih nogu skroz, ma jedva stigla do podoja.
Maleni sad sisa pa vodim starijeg da polaze za beli karate pojas. Želja mu je da ja idem sa njim, a i meni je. Daj Bože da imamo više sreće sa kišom !

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2911
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 18:39:25   
Maraj
Rosi drzimo fige onda za pojas user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2912
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 19:03:56   
Misha i Ljisha
Paki i ja se gledamo preko sobe user posted image spremila sam sve za kupanje cekamo tajming.

Bili moji. Ja ocistila celu lubenicu i lepo isekla i stavila u frizider i dve dinje. Sutra imam goste pa da serviram
Ispekla sa pogacice sa sirom dok su moji bili tu. I tako. Bas jako lije. Sendi se poplasila fest. Jadna. Al ne mogu sad kad imamo bebu da je pustam unutra i linja se jako. Pre sam je pustala u predsoblje a sad nam je cudan raspored i prolazi se stalno kroz predsoblje. Izes ga, prezivece. P i ja usisavali danas, on mi bio lepo u marami. Nekako lepse vezem hug bug od kikebu. Mozda zato sto sam navikla na hug bug ona ima veci "hod" tj elasticniji je materijal pa sad vec znam koliko treba da zategnem a kikebu nije toliko elasticna pa nisam htela jako da zatezem. Nekako mi visio u marami. al lepo mu je bilo prispavalo mu se odmah od usisivaca i nosanja. user posted image I tako. Nas voje samujemo.

Sto se tice vrtica ja jurim u 14h uvek po D. Uvek. Ona ne jede tamo i onda uvek tempiram batu da spava oko 14 da idemo po nju.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2913
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 19:39:52   
Anck Su Nmaun
Moji podivljali po kuci vijaju se sve u 16...ludnica!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2914
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 20:13:53   
Maraj
Moj jedan pa podivljao user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2915
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 20:15:37   
Anck Su Nmaun
Zaograli se i V opali auticem H u glavu. Nesto je popizzz dirali mu autice.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2916
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 20:36:50   
Ana RR
Ja mesila kiflice. Marko tražio. Pojeo je 10 komada, a nisu male uopšte user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2917
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 20:44:56   
Maraj
Super anauser posted image cim on jede, on je odlicno. Verovatno ga i grlo proslouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2918
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 20:49:23   
IvanaSK RR
Anci, ja ga razumem. I da me grlo boli uzasno pojela bi ih desetuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2919
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 20:53:04   
Sanjica26 RR
Opa Anci. Znaci stanje je boljeuser posted image Drago mi je.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2920
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 20:53:41   
Ana RR
user posted image user posted image

On se na grlo žalio samo jedan dan, čim je uveče pojeo sladoled sve je bilo ok user posted image samo još da se povuče ovaj osip.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2921
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 21:03:04   
mama Jo
Ljisho, kakvo je stanje kod tebe u mestu? Gledam neki snimak na yt kako civek pliva centrom user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2922
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 21:04:43   
Maraj
E gledala ja u Futogu da pliva po ulici. A u Novom Sadu...potop... jess kako je kod tebe

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2923
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 21:12:02   
mama Jo
Daaaa, to sam i ja gledala user posted image
U Novom Sadu kod nas lije ceo dan, ali u mom naselju je ok stanje...
Mada je mm zvao odrzavanje zgrade jer nam se uvek na krovu nesto zapusi kad je ovakva kisa... covek mu je rekao da su ceo dan na terenu, da je u gradu opsti haos 😁😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2924
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
29.6.2018 21:14:19   
Maraj
Gledala sam slike na fb iz NS. Autimibili pod vodom....

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  115 116 [117] 118 119   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  115 116 [117] 118 119   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here