|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
11.7.2018 22:39:00   
gagana83
Op opuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
11.7.2018 23:02:52   
Maslacak15
mislim da finale necu smeti da gledam....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
11.7.2018 23:04:23   
MasnaMasnica
Pobedjuju i u finalu.user posted image

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
11.7.2018 23:18:37   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

mislim da finale necu smeti da gledam....

Sto? Nerviraces se?
Nemam problem sada, samo ne mogu da navijam za one koji su me oterali iz mog rodnog kraja. Jednostavno, mogu da mi budu komsije sto puta, ali neke stvari ne mogu zaboraviti..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
12.7.2018 15:19:12   
Maraj
Ja se slazem sa ivanom.
Plus se pevaju neke nacionalisticke pesme i prozivaju srbi....tako da ne vidim razlog da navijam za nekog ko me mrzi.....
Al to je vec politika tako da necu vise o tome....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
12.7.2018 16:37:17   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja se slazem sa ivanom.
Plus se pevaju neke nacionalisticke pesme i prozivaju srbi....tako da ne vidim razlog da navijam za nekog ko me mrzi.....
Al to je vec politika tako da necu vise o tome....

Ih, kako se razumemo user posted image ❤️


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 0:38:28   
gagana83
Strasno je sto i posle toliko godina mesamo politiku i sport user posted image Rizikujem da navucem gnev pola foruma ali... Znamo cije pesme pevaju fudbaleri Hrvatske a je l znamo ko je pevao na ispracaju nasih fudbalera? Baja mali Knindza, "srpski Tompson" koji se proslavio stihovima "nosila ti Drina sto mudzahedina" i slicnim. Nismo bas ni mi toliko naivni, lepo smo prepisali od komsija... Sto bi rekao moj pokojni otac "Ista smo go***"


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 9:42:28   
IvanaSK RR
Meni nije strasno. Ne znam da li si dozivela uzase svega toga, ali ja jesam. Dovoljno da cu preneti i svom detetu da se sklanja od njih.
Osoba sam koja ne mrzi, ali njih ne mogu podneti... I nek budem g.... najveće.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 13.7.2018 9:43:07 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 10:28:31   
Maslacak15
gledacu ali sa kesom na glavi. Da, ne mogu da zamislim da ih trpim cetiri godine kao "svetske prvake" iako to realno moze da se desi. Ja sam rodjena Beogradjanka, ali mi je tata poreklom iz Krajine ( U beogradu se ozenio i ostao 70 tih). Najlepse dane svaog detinjstva provela sam cuvajuci koze svako leto kod bake i deke. To je spaljeno i unisteno. za 18. rodjendan imala sam 15 ljudi u stanu od 63. kvadrata- izbegli izmuceni ...te 95. Ja to ne mogu i necu da zaboravim. U mnogo cemu tih 10 dana zbega dok su bezali kroz bosnu, baka deka dve tetke dea gde nismo znali gde su i sta su ni da li su zivi su bili mnogo gora trauma nego bombardovanje beograda 1999. Bombardovanje je bilo strasno, ali neki neopisivi adrenalin, ovo je bio cist 100 % bol.
Ja to ne mogu i necu da zaboravim. Niti mogu da se emotivno pomirim da budem kul od sahovnicarskog plesa injihovih crnokosuljaskih dresova. Neka im je sa srecom, ali bez mene. Mozda sam slab karakter i mesam sport i politiku ali eto - niko nije savrsen.
Bicu svim srcem za Francusku i da bog da ih zveknuli 3:0.... Nazalost smatram da je utakmica otvorena. Toliko od mene.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 10:51:15   
nata11
Slazem se sa tobom Gagana. Nisam toliki ljubitelj sporta ali gledacu svakako finale i navijati.

_____________________________





(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 10:55:10   
IvanaSK RR
Maslacak, ti ode dublje u celu priču.. Ja sam htela, ali... Suvise je bolno. Ne želim da im "poklonim" vise ni jednu suzu. Daleko im lepa kuca..
A gledacu finale, naravno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 13:38:05   
gagana83
Vrlo moguce da bih drugacije gledala na stvari da sam prosla kroz uzas kroz koji ste vi prosle. Na svu srecu nisam. U srednjoj sam imala druga Ivu, najdivnije stvorenje na svetu, Hrvat. Pre vise godina na moru smo se sprijateljili sa Albancima iz Preseva, jedini normalni behu a pun hotel nasih ljudi...
Mojoj komsinici je muz ubijen u ratu u BIH ali je isto tako gledala kako komsijama Bosancima gori kuca do temelja...
Kako sam se prosle godine odusevila kada su nase juniorke igrale neko finale u kosarci a Hrvatice navijale za njih i u hotelu im priredile docek.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 14:19:23   
Maslacak15
nisam ja nikakav nacionialista -naprotiv. Da jesam nebi se udala za Nemca. Ali preko nekih stvari ne mogu i ne zelim da predjem. Fudbal je za mene vise od sporta i ima tu dimenziju vise koja je u slucaju hrvata za mene licno izrazito iritantna ( Kolinda kao potpuni pajac se blamira u svom crveno belom kockastom kompletu na primer) . Osim toga znajuci njih, a znam ih jako dobro, ubedjena sam da bi u obnutom slucaj broj navijalijaca za Srbiju medju vatrenima bio bar 5 puta manji. No dobro mozda je to velicina naseg naroda--- i naivnost. Ko tebe kamenom....
Da ne idemo dalje u politiku, ali povela se rasprava pa da razjasnim. Mogu da zamislim da u nekom individualnom sportu navijam za hrvata/hrvaticu. Mozda bi i ja na mec nekih juniorki drugacije gledala. Ali fudbalska muska reprezentacija- not me no way, never ! ali sto rece Ivana da se dalje ne uzbudjujem, ne zasluzuju to.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 15:49:09   
Rosita
Gledacu. Hrvate ne simpatisem. Ima se od njih štogod i naučiti o fudbalu i srčanosti... Da bar mi bejasmo takvi i imadosmo srece vise! Fudbal je uvek bio vise od sporta.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 16:08:05   
IvanaSK RR
Tacno, Rosita. Popijem tvoj post. A i od Maslačka...
Sve ekipe za koje sam navijala nista nisu pokazale na ovom prvenstvu. Moglo je biti i zanimljivijeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 16:23:51   
gagana83
Maslacak, nemoj me shvatiti pogresno, da se ne ponavljam - pitanje je kako bih razmisljala da sam morala da prolazim kroz taj uzas. I ne pokusavam da te ubedim da nisi u pravu, a mislim da ni ti ne pokusavas isto.
Ako vec pominjemo politicare, Kolinda jeste sou, ali me nasi politicari mnogo vise iritiraju user posted image
I stvarno ne razmisljam o tome koliko Hrvata bi navijalo za nas, kao sto ne razmisljam ni koliko bi Francuza navijalo.
Ono sto mene posebno izludjuje je osuda okoline prema nama koji se usudimo da navijamo za Hr (ne mislim na tebe, niti bilo koga sa foruma) i izjave nekih politicara, koji ljude koji su navijali za Hr u duelu sa Rusijom nazivaju psihopatama i slicnim pogrdnim izrazima.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 17:07:34   
Maslacak15
Ja to ne osudjujem. Samo kazem da Niko od mene ne moze da trazi da navijam za Hrvatsku. A ko moze nek navija. U poredjenju sa kolindom Toma i dragica nekada Su bili civilizacija hahaaha Ali nebih da branim nase politicare a najmanje Nas fudbal. Dobili Su sta Su zasluzili. I slazem se s rositom da bi Mogli ponesto da naucimo od Hrvata. Ja bratstvo i jedinstvo sa hrvatima ne osecam i Mislim da grcka ima lepse more.user posted image

Puno srece franuzima U nedelju.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 17:37:11   
gagana83
Slazem se sa svime sem za Tomu i dragu mu Dragicuuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 17:37:49   
IvanaSK RR
Bratstvo i jedinstvo 😂😂😂
U subotu igraju Belgija i Engleska, jel tako?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
13.7.2018 17:41:01   
gagana83
Da, sutra u 16h.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
15.7.2018 8:54:16   
IvanaSK RR
Bas mi je bilo drago sto juce Belgija pobedi. A drago mi bilo i zbog Djokovicauser posted image
Danas opet fudbal i tenisuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
15.7.2018 9:05:10   
dunja RR
Jao šta smo sve ispisale user posted image

Ja ne navijam za Hrvatsku, i kao što su neke devojke rekle, niko to od mene ne može da traži niti očekuje. Iako imam puno divnih prijatelja u Hrvatskoj, mom mužu je komšija Hrvat spasio život kada je sa 4 godine upao u bunar, a moj šef, jedna fenomenalna i kvalitetna osoba (da ne kažem najkvalitetnija koju sam ikada upoznala), je Hrvat (doduše ne živi u Hrvatskoj).

Ipak iz puno razloga ja za njih ne mogu da navijam, da ne ponavljam, jer nećemo o politici, nije joj mesto na forumu.


Moram priznati da sam ljubomorna na Hrvate. Zato što se u njihovom timu oseti ono što mi imamo u našoj košarkaškoj reprezentaciji, ili smo bar nekada imali.
Povezanost, prijateljstvo, ljubav, želja za pobedom zbog nacije, zastave, himne a ne zbog lične promocije. Kada igraju oni su jedan, oni su TIM.
Oni ginu na terenu, srce im je ogromno.
Sve ovo nemaju naši, i zato zavidim Hrvatima.


A što se tiče njihove predsednice u dresu, moj svekar stalno govori da mu jako ličim na nju user posted image
Pa ja uvek mislim što je lepaaa user posted image




Mada, gledam sada, imam dosta prijatelja Hrvata na FB, što kolega, bivših kolega, muževljevih prijatelja iz Bosne, oni se već smatraju šampionima, i da ne osvoje. Baš su dobre spotove spremili (i opet im zavidim).




Ali što reče Maslačak, biće mi lakše da ih ne tripm na tronu sledeće 4 godine user posted image


Napred Francuska user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
15.7.2018 17:24:28   
milicicak
Napred Francuska user posted image bez veze sto je ovako pao go.
Ja navijam da Francuzi osvoje prvenstvo od kad sam gledala njihovu prvu utakmicu, bas su me odusevili igrom. Da je bilo koja druga ekipa protiv Hrvata, navijala bih za Hrvate zasluzili su zalaganjem, zeljom i timskom igrom.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
15.7.2018 17:27:52   
IvanaSK RR
Ne volim autogolove, al u ovoj utakmici mi ne smetajuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018.
15.7.2018 17:38:52   
dunja RR
I penale volimo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here