|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 17:17:11   
IvanaSK RR
Maraj, jeste od carskog. I meni je dugo tako bilo.
Mama Jo, idemo na Kopaonik. U utorak se vracamo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 17:22:01   
Sanjica26 RR
Mama jo zaboravila si da Ivana ne voli da se hvaliuser posted image

Ivana, lepo se provedite. Zasluzili steuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 17:24:17   
mama Jo
Hahaha, pa pjsala sam ja u nekoj od tema vec da je to Ivana SK R(r)omna, ne voli da se hvali user posted image
Sjajno, da se nadisete svezeg vazduha i nauzivate 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 17:29:04   
IvanaSK RR
Hihihihi, Sanjice samo ti zezajuser posted image
Ma nismo znali da li cemo ici uopšte. Od muza prijatelj tamo ima apartmane, a mi smo mu uzimali one vaucere i prosle godine i ove pa imamo besplatan smestaj.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 17:35:39   
Sanjica26 RR
Ma super Ivana. Malo da napunite baterije pred skolu.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 14.8.2018 17:39:09 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 18:04:10   
IvanaSK RR
Sanjice najviše idem zbog mace. Prijace joj vazduh.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 18:17:22   
mama Jo
Sjajno Ivana, prijace svima svakako, Maca neka taman malo ojaca imunitet.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 18:19:02   
Rosita
Cao mame.
Super za Kop, ivana!
Mi smo juče proveli dan u Košutnjaku.
Vodih N da ga dr posluša. Sve ok. U petak da dođe na vakcinu. Pita dr jesmo li počeli nemlečno. Ne, rekoh, kaže pa možete polako... Mislila sam sa njim uobičajeno da krenem od pirinča. Sa D sam od voća. Ni dan danas ne jede ko svet. Al N kaki svaki 3.otprilike dan i to uz vežbeuser posted image . Videću , nemam pojma kad bih počela. Ništa mu ne fali ni ovako. Možda lagano, baš lagano. Ja bih volela da on u oktobru ima večeru.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 18:22:04   
mama Jo
Rosita, tako je i nas dr savetovao sa nemlecnom, bas sam lagano krenula, i i dalje tako... jos nismo ni sme meso uveli, ni mlecno ni jaje, a u nasem uzrastu vec su svi imali sve to uvedeno gotovo. Ja polako.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 18:27:06   
Rosita
Mama jo, koja je tema da mi pišeš kako si počela, ishrana bebe....? Ajd da nađem.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 18:35:57   
IvanaSK RR
Eno i ja sam ti pisala.
E, al spakovah stvari za macu kao da ide na dve nedelje user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 19:18:14   
mama Jo
,,leti ponesi, zimi kako hoces" sto bi rek'o narod user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 21:08:18   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame.p se danas iskupio za juceuser posted image
Odavno je u carstvu. D samo sto nije. Ja se danas cula sa sefom treba da ga zovem sad sam mu poslala poruku. Idem da se tusnem pa da ga zvrcnem. Valjda me nece zvati bas dok se tusiram.

Ja uspela da udjem u suknju jednu koju pre mesec dana nisam mogla da zakopcamuser posted image
Juhuuu lepo kaze mm ova dijeta je za svadbe brzinska. Ali moram priznati rigirozna ali mi nije strasnk muka. Jeste da brljavim imamo sljiva pa u toku dana uzmem po koju aljivu a ne bih smela no dobro nije strasno. I juce uzeh 3 keksa da probam neki novi sto je kupio mm.no bas se ogranicavam. Cak se razmisljam da od sutra probam sa punom dozom terapije. Obicno mi treba dve nedelje na pocetnpj dozi i onda jos jedna nedelja za punu dozu no ok sam pa cu se usuditi.

Ivana super za kopaonik.
Von na mom telu ne mogu da vidim stikere nazalost ne znam zasto. Super mesec dana razlike i zo je to. Isto su nam napredovala decauser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 21:37:43   
IvanaSK RR
Ljiso, kako ne mozes da vidis tickere? Sta ti se pojavljuje?
Sacekaj jos koji dan, nemoj da se zaleces sa punom terapijom..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 22:07:29   
Misha i Ljisha
Ivana kad hocu da vidim tiker odvede me na profil clanica. I onda sam i odustala da gledam.
Lako cu ja izbaciti podnevnu terapiju ako mi bude bas jako lose.

Meni zbog batketa bas truba al ne prija mu moje mleko def jos sa terapijom. Muke.
Sef jos ne zove. Rekoh mu da cu biti budna do 6 popodne po njegovom vremenu. Ko me vukao za jezik???user posted image to je kof nas ponkc. Tacno cu se upucati ako budem cekala ponoc a ne nazove meuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 22:12:34   
mama Jo
Pa tako i meni odmah prebaci na profil ali ja odmah stisnem strelicu nazad i onda pokaze ticker9

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 22:17:43   
Maslacak15
Zdravo mame. Mi ceo dan opet mlatili svugde. Bili na bazenu na kosutnjaku, jel decaci otako su naucili da plivaju stalno bi da plivaju pa kad ih majka nije odvela na more moze i Kosutnjakuser posted image . Malecka i ja smo kulirale u ladovini, nju nisam kupala, ipak mi je mala za hlor i slicne stvari ali ok podnosi moje nenormalne dnevne rezime i jurcanje tamo vamo. I da je pohvalim, posto mi nije dala u Skadarliji ko covek da se ispricam sa Dunjom pre neki dan jer je bila sva na iglama i nervozna, juce sam se usudila da odemo svi porodicno na rucak u Kolarcu i super se ponasalauser posted image . Tako ran trening i mic po mic, posle sede po kafanama ko upisaniuser posted image .
Inace njoj se ovde poslednjih dana ucestala stolica, kakila je pre toga memsec dana bukvalno na sedam dana i ja mislim da ima veze sto sam uvela vodu a ona za divno cudo oce vodu. Decaci su bas prezirali vodu kao bebe, ona voli. Danas sam u autu zaboravila flasicu pa sam joj na bazenu davala da pije iz cepa flase Rosa, kao najlepsi sladoled da sam joj kupila. Smesna je.....

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 22:26:39   
mama Jo
Bravo devojcice 😊
Eto i tvoja malena i Ljishin P su danas bili dobri, neka tako bude od danas user posted image

A Maslacak, kad ne kaki 7 dana, to mad vam se desavalo, da li se iskaki sama ili joj dajes neku pomoc? Nama se samo jednom desilo da nije kakila 5 dana, i kada sam to spomenula dr rekla mi je obavezno da joj dam mikroklizmu. Inace, i moja beba poslednjih mesec dana pije vode bas dosta., bas voli.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 22:29:41   
Maslacak15
dva puta sam joj dala glicerolski cepic posle tacno nedelju dana, drugih tri puta me je preduhitrila kakenjem samostalnim dan pre. Inace to nikad nije izgledalo kao zatvor ni sa ni bez cepica.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 22:39:51   
MasnaMasnica
Ivana bices mi 20 minuta od mene, mogle smo da se vidimo ali mi u petak odosmo u Banju do ponedeljka.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 22:48:13   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ivana bices mi 20 minuta od mene, mogle smo da se vidimo ali mi u petak odosmo u Banju do ponedeljka.

Stvarno? Cujemo se svakako.
Ljiso, tako kao sto je napisala mama Jo, tako i ja gledam tickere.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 22:53:04   
Misha i Ljisha
zvace me sef za 10 min aaaa a ponadala sam se da je zauzet ahhaa ja kao tinejdzer hocu ali ako ne mora odmah ahha..uzasna sam

srecom imam 3 giga interneta preko tel

E vidis nisam to ni skapirala jer sam ja uglavnom na kompu na rr a od kako sam na salasu nemam wifi vec preko tel

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 23:00:36   
Maslacak15
Maraj sad vidim sta si pisala.... Cuvaj se zeno to je ono sto ti ja pricam. Stvarno nije da solim i prosipam pamet sporta radiuser posted image . Ja vidis nisam nikad imala bolove posle mesec dana ali sam zato bila prve dve-tri nedelje maksimalno disciplinovana (samo sam kasiku dizala i bebu, a i ovo drugo sam pazila da ne ustajem i sedam sa njom u narucju na primer). Moras da pustis da sve zaraste i organizam se oporavi i onda ces lako podici tempo i dodati gas. Polako, daj sebi vremena i ne forsiraj. Puno te pozdravljam

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 23:05:13   
MasnaMasnica
Pa da. Ne znsm kojim putem idete preko Brusa ili pored Raske. Mi smo bas ispod Kopanika 15 km.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
14.8.2018 23:05:22   
Sanjica26 RR
Dobro vece zenske! Sta se radi na estradi? Ja sam na terasi. Cekam mm da mi se pridruzi. Pirka vetric. Bas je divno napolju.
Maslacak, uzivas jos u Bg-u.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here