|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
21.8.2018 20:57:22   
IvanaSK RR
Milena, lepo, ali hladnouser posted image prijalo je malo izaci iz Beograda.
Moja maca je dobila clansku kartu u vrticu user posted image imamo malu biblioteku u blizini, bas cemo ici ovih dana. Kazu da mozemo uzeti i knjige za odrasle.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
21.8.2018 21:12:07   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Milena, bravo za upis. user posted image Ja sam upisala T kao sto sad maca ima clansku kartuuser posted image Ivana, mozes i za sebe da uzmes.
Ja cu sad da se tusnem i da citam knjigu. Jos se razmisljam sta da radim zs zub.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 21.8.2018 21:32:16 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
21.8.2018 22:02:27   
Milena18
Mama Jo, podsetite ih obavezno. M se večeras vozila sa tatom. Ja nisam mogla jer su mi gume ispumpane, a nismo imali pojma da nam pumpa ne radi kako treba. Uživala je. Kaže mm da mu je rekla kad su krenuli "kako si to dobro uradio,tataaa"user posted image
Ivana, super što vam je bilo lepo. I meni se opet negde putuje, ali s obzirom na to da mi je situacija sa poslom neizvesna, malo ćemo pričekati sa planovima.
Sanjice, boli li te još uvek? Ako ti taj lekar već ne uliva poverenje, bolje možda da odeš kod tog za koga si sigurna da dobro radi.
Ja skuvala pasulj za dva dana, sad ću da gledam seriju, da se malo opustim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
21.8.2018 22:04:56   
Sanjica26 RR
Sad me trenutno ne boli. Sutra cu da snimim zub, pa ako mi bude rekao da treba vadjenje ipak necu kod njega. Icicu kod drugog da cujem jos neko misljenje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
21.8.2018 22:10:42   
vonavoj
Sanjice.neka ga leci prvo...probaj sa antibioticima,pa neka leci.vadi zivac..jedino ako nema zivac i probala.si antib,onda mora napolje..to je moje iskustvo.
Ja sam na pocetku trudnoce umirala od bolova,kao obican karijees,pa ocistila,stavila lek..ijaoj,kao otrov..ubijalo je koliko je bolelo..i klimao.mi se..pila.antib..ali je morao napolje.
Zeludac je onako..sigurno je nervoza i hormoni..nije vezano za hranu...
Uspeli.smo da namestimo deci krevete na sprat,ne znam.sta bi bez mog tate,posto je mm izgubio srafove,moj tata sve zna da radi..da sam cekala mm ne bi nikad podigli krevete...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
21.8.2018 22:24:18   
mama Jo
Hehe, i ja sam danas skuvala pasulj za dva dana user posted image
Milena, sad si me bas ,,zapalila" za sediste, sad mi je kasno ali cu zato ujutru odmah pisati kumi. Prosle god.je J obozavala da se vozi, mm ju je vozikao bas cesto... sigurno bi uzivala i sada. Sjajno 😊
Sanjice, nadam se da ces proci bez vadjenja.
Von, da uspes da odspavas pa da prodje zeludac. Mene cesto zna da boli, ali meni je od hrane, ali zeludac kad boli je bas fuj osecaj.
Laku noc svima i lepo spavajte 😉

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 1:05:52   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame. Krenula sam da vam pisem u 9 i 15 i nisam zavrsila. Mm se isprevrtao kolima. I to mojim kolima. Srecom pa je bio u mom golfu jer u svom puntu ne bi preziveo. Golf je smrvljen on ima par ogrebotina i malo je ugruvan. Kaze ne zna sta mu bi. Zamislio se. Nesto mu pretrcalo put i to ga trglo kola mu se zanela najstrasnije i prevrnuo se par puta i zavrsio u kanalu na suprtonoj strani. Srecom nikog ni ispred ni iza njega. Bog ga dragi sacuvao i moj tenk kako ja volom da zovem golfa. Ja decu ne volim da vozim u puntu. Kao u kartonu da ih vozim. Sad smo osudjeni na punta bar neko vreme. Izvukli smo kola. Kuci je mm. Oprali ga da vidimo treba li neko sivenje medjutim ok je samo je izderan. Kaze nije bio vezan a ima modricu od pojasa. Reko vidis da si bio vezan. Uopste se ne seca. Umoran i zamisljen eto na pravom putu. D ga videla tako krvavog jedva se smirila. Stavila sam je sa mnom i batketom da spava u krevetu. Mm usao da vidi decu i poceo da place.
Sve je super. Nek je glava na ramenima. Nek su deca zdrava. A bic3 jos kola. Jea da cu tesko da prebolim golfa al prezivecuuser posted image
Veceras smo se i voleliuser posted image
Zamalo da pristanem na treceuser posted image

Hvala Bogu na svim divnim stvarima. Na nasoj deci nasmejanoj.
Nego eto ko zna slucajnost ili znak. D veceras ispekla kolace po nekom "repceptu" bili su jestivi malo slani ali jestivi. I kaze ona mm da ce odneti te kolace njegovom tati na grob. Nije bas da spominjemo pokojnoh deda Radeta cesto niti ga je D upoznala. A eto bas veceras to izjavila. Cudni su putevi gospodnji.

Laku noc mame.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 3:35:45   
vonavoj
Ljisho,dobro je da je sve ok sa tm...neki znak,ko ce ga znati..
Ti si blesava,za malo da pristanem na trece!
Ne znamo da cenimo sta imamo,a hvala Bogu imamo...kazem da se necu nervirati i opet.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 6:58:27   
Milena18
Jutro!
Uh, Ljišo, dobro da je sve prošlo kako jeste.
Vonavoj, kako želudac?
Ja ustala malo ranije da se spremim za posao jer se i mm budi u isto vreme, pa da se ne guramo po kupatilu. Sveki već stigla da čuva M. A ja već razmišljam o vožnji biciklima popodne user posted image
Lep dan želim svima. Grlite dečicu, a i mužiće.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 6:59:08   
Duškić
Ljisho, dobro je prosao.
Dobro jutro. Na oci ne vidim!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 7:23:01   
mama Jo
Dobro jutro.
Ljisho, uh kako neprijatna situacija.... mogu misliti koliko ste se poplasili. Hvala bogu da je sve u redu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 7:29:02   
vonavoj
Bolje je zeludac,hvala na pitanjuuser posted image
Joj.i ja cu danas videti da mi mm napumpa gume i da idemo na voznju,mada ce biti bas toplo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 8:21:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ljiso, tako je mm pre nekoliko godina (kad sam bila trudna sa S) imao saobracajku. Isto se tako isprevrtao. I to na jednoj velikoj krivini kod Viminacijuma. Nije hteo nikako na tu stranu i ako sam ja zelela tamo. Skoro smo bili sa nasim kolegom i njegovom zenom, pa mi je pokazao to mestom Ruzna krivina. Auto je izgleda bio neispravan. Posle je to neko komentarisao.
Elem, jos je isao neki kolega koji je non stop gundjao i pozurivao ga. Meni se mm uvek javi kad krene. Zvala sam ga mislim jedno milion puta. Kad sam ga videla on potpuno crn. Bio je ubijen sta je sve moglo da se desi. Prvo je bio sluzbeni auto. Hvala dragom Bogu na cuvanju njegovog kolege i njega. On je izvukao pouku da nicime ne treba biti nezadovoljan. Neko vreme jeste bio. Sada mi se non stop javlja. Mozda neko kaze da preteruje, ali on to radi da bi meni bilo lakse.
Dobro je da se kod tvog mm isto zavrsilo.
Sad je novi dan i idemo u nove radne pobede. user posted image
Moja deca spavaju. Malo cu na terasu da iskuliram, pa da im spremim dorucak. Mm je juce dosao da ih poseti, ali danas bas ne moze.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 8:29:32   
suzi kju
Dobro jutro mame drage, kako ste mi?
Ja ugrabih par minuta da virnem da vidim šta se ovde radi.
Inače smo u krecenju,ali tek pošto mm dođe sa fizikalne posto je zeznuo ruku i nosio gips 3 nedelje.
Bas sam u haosu, ludilo konstantno.
Ljubac za sve mame i decicu naravno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 8:43:02   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Suzi, svrati cesce.
Ljiso, najezila sam se. Mogu misliti koliko ste se svi potresli. Zao mi je sto se to desilo. Na kraju je samo bitno da je on dobro.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 8:49:56   
Duškić
Suzi 😙
Hajde da pijemo kaficu.
Bas ne mogu danas da se saberemuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 8:53:39   
mama Jo
Duskic, jestte vi jos na moru?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 8:59:10   
Duškić
Stigli juce. Bese kratko ali slatko. user posted image
Salim se 7 dana, dovoljno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 9:00:34   
Duškić

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Milena, lepo, ali hladnouser posted image prijalo je malo izaci iz Beograda.
Moja maca je dobila clansku kartu u vrticu user posted image imamo malu biblioteku u blizini, bas cemo ici ovih dana. Kazu da mozemo uzeti i knjige za odrasle.



Jao, sad me podseti da i mi imamu clansku kartu ali ne posetismo biblioteku nikako.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 9:06:48   
suzi kju
Joj svratila bih ali ja zaista ne stižem. Ne znam kako druge mame postižu ,možda se ja lose organizujem, ne znam,nisam pametna.

Bas mrzim krecenje, mrtva sam umorna ali danas završavamo.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 10:48:34   
pari
Ljisho, dobro je da je sve u redu! Tek u takvim situacijama covek shvati koliko je srecan zapravo...

Mi napolju od 10...vec je toplo a tek ce biti...ali dobro,leto je jos malo...
Sinoc mi bila drugarica sa cerkom, posedele malou kaficu, ja drzala T a M se igrao okolo...bilo je fino

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 11:10:16   
emicaa
Ljiso hvala Bogu pa mu nista nije bilo A bice auta jos,samo neka je on dobro.
Dora ima svake srijede nesto kao mini bibkioteku u skolicu.Danas ce donijet novu knjigu,bas me zanima koju ce danas izabrati.Jos mjesec dana i eto vec raspusta user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 11:21:05   
bebilule
I ja da vas pozdravim i mahnem. Čitam, slabo pišem. Ja od sutra opet malo na odmoru, pa ćemo na more. Jedva čekam.
Uh Ljisho, dobro je prošao.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 11:34:06   
suzi kju
Bebilule 😘😘😘😘

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
22.8.2018 11:36:09   
mama Jo
O, super, bebilule lepo se provedite 😊

Ja sam jutros dobila, nista me ne boli ali se osecam nekako bljak 😊
Sutra cemo kod mojih, mm ide na put, pa kad se vratimo ceka nas gomila posla - J rodjus da organizujemo, pa da se spremimo za more, po povratku sa mora odmah treba da renoviramo stan pa J krece u vrtic. Ju, septembar ce biti cudo, vec sad motam po glavi kako sve da izvdemo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here