|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 8:40:32   
Sanjica26 RR
Nisam nesto naspavana. Danas ce biti bas toplo. Moram kasnije na jedan sastanak, pa da smislim sta cemo danas da radimo. Razmisljala sam decu da vodimo na bazene. Posle pocinje skola i nema nista od toga.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 8:42:29   
mama Jo
Da, jos evo jedna nedelja i kraj rasputa. Sto bi rekli - 'ladno user posted image
Mi smo juce raspakovali bazencice za dvoriste, super je njima to rashladjenje i uzivanje 😊
Uzivajte ako odete 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 9:09:31   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sanjice, lepo se provedite na bazenu.
Mama Jo, jel se igraju na trambolini?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 9:36:49   
vonavoj
Sanjice.iskoristite i danas dan za bazen!
Ja danas imam u planu sredjivanje kuce.,ali videcu koliko je izvodljivo..mm ide na posao..
Sutra imamo rodj od 10 do 13,u Pa,a od 15h u Lazarevcuuser posted image bice veselo..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 9:49:46   
mama Jo
J je malopre doruckovala u trambolini, sad boji u njoj, bas je voli, a bebi je trambolina otkrice godine, kad je stavim u nju sita se isprica user posted image

Znaci, Von, akcija sutra user posted image

< Poruku je uredio mama Jo -- 25.8.2018 9:50:17 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 12:02:12   
pari
Mi nocas lose spavali...T se bas cesto budila...
Ali dobro,vec u 8.30 smo bili da se prosetamo pored Save na onoj novoj promenadi...lepo je,mirno u to vreme...
Moji su dosli iz Ns pa odveli M u zoo...on bas voli da ide tamo. Jos danas malo sa mm da se druzimo pa putuje...nedostajace mi bas bas...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 13:33:12   
Milena18
Dobar dan, mame!
Pari, koliko dugo ostaje tm na putu?
Ja juče bila na svadbi, vratila sam se rano, tako da je bilo ok. Sad zvučim kao najveći namćor, znam user posted image Ali mene stvarno ta atmosfera nekako smlati i samo jedva čekam da dođem kući.
Danas sam vodila M na bazen prvi put. Ona bi verovatno ostala ceo dan, ali je došlo vreme za spavanje. A i jako je toplo, a ona neće ni na par minuta da se skloni ispod suncobrana. Posle svratile u nabavku i kad smo stigle na kasu, vidim da nisam ponela novčanik. Pa nju kući, a ja nazad. A pre svega toga smo išle da kupimo nove patofne za vrtić. Užas. Danas više nigde ne idem, samo mogu u dvorište.
Kako vi provodite dan, ženske?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 14:39:02   
mama Jo
O, Milena... nasetala si se zbog novcanika....
Evo moje sad spavaju, J minse uspavljuje od 13:15... sto ne volim kad je tako uhvati nesto, pa mi onda kuka da joj dam crtace da gleda, pa se vrpolji po kreveticu, peva, skace... 100 puta sam joj lepo rekla da se malo smiri i samo malo dremne... ne vredi, dok je nisam.izgrdila nije zaspala. Sad mi zao... ali stvarno ne mogu vise svaki dan po vise od sat vremena da lezim sa njom da bi ona zaspala... uf, bre, kako znaju da budu ,,teski" pa to je haos 😏

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 14:47:31   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam posle sastanka vodila decu na limunadu. Posle smo zvale mm da nam se prikljuci. Ipak nismo otisli na bazene. Pretoplo je. Mozda Sofi dremne. I ja cu da prilegnem posle rucka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 19:45:39   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Mm odvezao Sendi i jednu turu stvari. Sutra ujutru ae spakujemo i rucamo kod mojih i odosmo. Rekla sam mm nakupili smo se dosta negativne energije ovde sad mozemo da odemo lepo kuci.
Ma samo da se docepam neta i racunara. Niko me nece videto danima jer cu raditi. Pardon nocima. Nema druzenja sa mm. user posted image mora da se radi.
Pari brzo ce proci. I taman kad se naviknete da budete solo tm ce vec biti kuci. Ja bih ovog mog najradje poslala u inostranstvo da radiuser posted image da skupimo love. Mrzim pare. Mrzim. Ju sto bih volela da sam na nekom pustom ostrvu i da jedem samk kokose i ribuuser posted image u kolibici brz struje ma i bez wc-auser posted image samo da odmorim mozak. U nekom ritama da se kupam u moru pecam i uzivam u tisini i bez ljudskih gluposti. Imal tako negfe da se prijavim?user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 19:52:51   
IvanaSK RR
Ljiso, kad saznas prijavi i mene.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 20:06:57   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Nas tri smo na terasi. T vecera. S je zavrsila. Ja im citam, ali svoju knjiguuser posted image Trazile su. Posle da ih pakujem za spavanje. Kupio mi je muz pivo limun da me oraspolozi. Rekla mu je Sofija kad su krenuli po hleb (zvao je da mi kaze) mogli bi da ostavimo malo mamu samu da odmori. Pametno dete.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.8.2018 20:12:10 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 20:28:20   
mama Jo
Vece.
Hehe, Sanjice bas je pametnica user posted image
Ljisho, i meni se svidja taj tvoj predlog. user posted image
Kako ste proveli dan mame?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 21:04:03   
vocicana
E pa dobro vece. Ja sam ga turbo provela, setajuci do majstora-moler, nosajuci kafu, tri puta u neke sitne nabavke, dva puta sa malim isl au setnju. Moje dete ne spava posle podne i samo je isao za mnom. Ali neka ga, dobar je, slusa me, bas se promenio u kratkom periodu. Sve u sveu patosiraa sam, ali sam sada u trecoj smeni, pa nemam bas mnogo izbora.
Nista licno, molim da se obrati paznja na broj smajlija u postovima, molim vas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 21:20:45   
mama Jo
Joj, ja prva uvek zaboravim na smajlije i znam da preteram sa njima. Sorry, obraticu paznju, znam da ne treba vise od 3 po postu....

Lepo vece, s'obzirom kako pretopao dan... seva sa svih strana, kanda ce biti neke kise nocas. Neka malo da nas osvezi 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 21:27:03   
vocicana
Mama Jo, ima svako po koju greskicu, ali molim sve samo da ne preteruju. nema veze, ko priznje pola mu se dodajeuser posted image , salim se. Hvala tebi i svima koji ovo budu postovali.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 21:35:26   
Sanjica26 RR
Procitala sam T i S pricu. S njenu, a T njenu. Pozelela je da joj citam. Kaze da voli kad joj ja citam. Kako i ne bi kad smo neprestano citale. Kaze moja drugarica Vika ako je neko radio sa decom to smo nas dve. Misleci na nasu okolinu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 21:38:12   
vocicana
Pa to je divno. Uzivajte, moja mama meni nikada nije citala, a ja svom detetu da, povremeno, kada pozeli da ga malo animiram.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 21:48:42   
Misha i Ljisha
Hehe mama jo i ja imam isti problem. Juuu da rade gifovi ovde na neki brzi klik ne biste bili zivi od meneuser posted image

Sanjice divno. Moja D danas naravno racunala do 20 i brojala do 100. A slova i citanje ni da cuje. Svako radi ono sto mu ide i sto voli.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 21:54:09   
Sanjica26 RR
Ljiso, slazem se. Neko voli citanje, a neko brojkeuser posted image Mada, ne mora uopste da znaci da nece voleti slova.
Voci, ni ja se ne secam da mi je neko citao.user posted image Zbog toga citam deci i sebi. Jos mm da prevarim i da on zavoli. Ali ne da seuser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.8.2018 21:55:38 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 22:13:49   
Maslacak15
Dobro vece mame. Ni moji ne idu u krevet bez price. Bar kratke. To nam je tradicija jos kad su bili bas bas mali.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 22:23:30   
vocicana
Moj se onesvesti cim vidi krevet uvece, jer preko dana ne spava. Ali su opcije sve preko dana otvorene.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
25.8.2018 23:40:08   
mama Jo
Citanje je divno, i lepo je stvarati deci tu naviku. J je presmeana jer cesto zna da uzme knjigu pa kao ona ,,cita" sama... to se sad vec svodi na prepricavanje slika koje vidi i to je urnebes stvarno. Obavezno zavrsi sa ,,ziveli su srecno" user posted image
Nepopravljivi optimista, na mamu user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
26.8.2018 7:04:43   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.
P mi se opet ukakio u 6 i probudio.
Mama jo i moja je kao sama citala. Jako su smesni u tom periodu. I secam se ja citam a ona gleda slike. I onda skapira beli luk na slivi. Totalno nebotan detalj npr u ilustracijo pepeljuge. I uvek tako sitnice primecivala. Uopste se nikad na pricu nije koncentrisala samo slikeuser posted image

Mi danas kuciiiii...juhuuu...

Nisam mislola da cu se ovoliko radovati

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
26.8.2018 7:43:16   
mama Jo
Dobro jutro.
Jeste, presmesni su stvarno... posebno kad se udube u nesto sto rade, pa se zanesu, a ti ih posmatras sa strane user posted image
Super Ljisho, srecan put, hahahha user posted image

Evo nesto svezije jutro... pozdrav mame, lepo provedite ovu nedelju sa svojom porodicom!


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

sta mislite o zenskom imenu Stana
velle

zanima me vase misljenje o imeni Stana?

ok (20%)

nikako (72%)

lepo (8%)


Ukupan broj glasova: 106

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here