|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:01:23   
Sanjica26 RR
Von, zbog cega kuka ona? Kako bre malo dana. Ima nas raznih.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:03:44   
Maraj
Joj Mariya to su muskarci na odmoru....
E dobra he S bar za sad user posted image
Sisa i spava. Mada vec vidim da se opasno "navukla" na sisu. A to me i plasilo. Pokusavam nekad da joj dam cuclu da mi ne spava kao L na sisi. Al slaba vajda. Ili moja deca nece cuclu ili ja ne znam da jh naviknem na nju

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:11:42   
Mariya
user posted image
Evo proverite da li vam govorim istinuuser posted image
Trener je onaj u narandžastom šorcu sa trbušnjacima user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:18:00   
Misha i Ljisha
Ja samo brzinski da se javim. Prosli super. Deran dobio 100/100 radi sve sto treba za bebu njegovog uzrasta sto se tice psihomotorickog razvoja.
Jos neurohirurga danas da zakazemo i to da ovavimo a eeg i torch cemo videti. Ocno moramo privatno ali ne kapiram zasto kad on lepo prati evo rekla i psiholog.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:22:54   
Sanjica26 RR
Maryia, nas trener plivanja je lepse gradjenuser posted image
To je normalno za plivace da tako izgledaju. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:27:27   
vonavoj
Sanjice.sta mislis kako je meni da slusam.to kukanje non stop?!? A mm i ja sa posla na odmor,sa odmora na posaouser posted image
Vrlo je vredna,pa zato joj je malo..
Mariya,ala ti je lose..user posted image
Ljisho,to si i sama znala,ali ajde da ti dr potvrdi,supee!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:30:22   
Sanjica26 RR
Verovatno je i kod kuce dokona. Umesto da sebe necim zanima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:30:31   
vonavoj
Mogu li da budem zla,sta sve primecujem..juce smo rucali,i ja sam morala kod ginekologa,oni su znali da moram da idem,ali kao cuvave mi decu..ja dolazim posle 45min, znaci sudopera puna,ni zaova ni sveki nisu mogle da stave sudove u masinu..ja sam saml na brzinu rasklonila sto i otisla..a M je sve vreme spavao..toliko o tomw koliko sam pala sa nogu juce..
Onda uvece dosli iz grada,dala deci prvo da jedu,i zamislite ko je prvi seo da jede...user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:34:25   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Verovatno je i kod kuce dokona. Umesto da sebe necim zanima.

Ako ti kazem da kuca nije sredjena godinama,kao u magacinu da zive,jasno ce ti biti..
Sveki je u penziji 10 godina,znaci 2 zene u kuci,a prljavo...ja godinama nisam htela da idem..sad odemo jednom u 3 meseca..a uvek je mm prao kupatilo i usisavao kad odemo...tepisi nisu oprani 30 godina.od kada su kupljeni..samo parocistacemuser posted image dobijem ospice kad vidim decu na podu..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:37:12   
Sanjica26 RR
Von, nemaju ljudi za neke stvari osecaja. Prosto su takvi. Nista cudno. To sto ti i ja volim da sklanjamo za sobom ne rade svi. Meni mm skoro kaze za (nasu prijateljicu koja je rekla ma ja sudove ujutru rasklanjam i perem)ti to Sanja ne bi ostavila dok ne legnes. U gostima sklanjam za sobom.
Ljudi su opustencija i zivece sto godina.

Poznajem takve kao sto su tvoji.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 3.8.2018 11:38:50 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:40:55   
vonavoj
O da.zivece 200godina...i sveki ujutru pere sudove od juce..ja ne mogu da legnem dok kuhinja ne blistauser posted image kreten!
Ja nisam upoznala nikad ovakve ljude.a da ih vidis,na njima sve skupo,uvek nasminkane,a u kuci kao kod cigana..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:49:37   
IvanaSK RR
U al ste se raspisaleuser posted image
Ja sam sinoc u pola jedanaest usisavala. Nisam od utorka pre podne. Maca vristi cim ukljucim usisivač pa nisam htela da je traumiram sa usisivačem, a visoka temperatura. Cistila jesam, al nije to to. Sinoc sam ih oterala kod sina u sobu, pojacala tv, donela telefone, crtace.. Vazno da sam sredila dnevnu i trpezariju. Spavace sobe cu sutra kad muz dodje.
Sto se tice muzeva moj ne pomaže mnogo, al ni ne komentarise. Kad krene nesto, zna da cu da se derem toliko da ce drecati zgradauser posted image
Mariya, za Broncho, nisam uspela pronaci drugu kutiju, jednu je ispila i mesec dana posle toga primila Sinflorix vakcinu. Od tada smo bolje sa upalama usiju, hvala Bogu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 11:59:00   
mama Jo
Jaoj Ivana pa tebe bas ovih dana u te kasne sate uhvati da radis nesto, pre neko vece pancerote, sinoc usisavanje 😊
Inace i ja kad ne usisam ne smatram da je ocisceno iako svako vece pocistim kuhinju i dnevnu obavezno. Ja cu danas usisavati 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 12:16:59   
IvanaSK RR
E mama Jo, bukvalno nisam mogla vise trpeti neusisano. Generalno, usisavam svaki dan, nekad svaki drugi. Naravno, desi se i vise puta dnevno ako zatreba. Vikendom znam nekad da preskocim, ako nismo kuci po ceo dan onda tek u ponedeljak ujutru user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 12:31:38   
vonavoj
C c c..procice nam zivot u pranju i usisavanju,kad ne znamo da se opustimo..user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 12:38:33   
IvanaSK RR
Ma to je ludo zensko. Umesto da dignemo sve četiri u vis mi jurimo da usisavamo, ribamo...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 14:12:11   
mama Jo
Bas to, i kad mogu da odmorim sa decom ja ustanem da ,,jos samo nesto uradim"....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 14:17:42   
IvanaSK RR
Meni bude u nekim trenucima krivo. Ostavim sudove i vratim se i sednem na pod da se igram sa njima. Ili samo da ih gledam. user posted image
Prolazi vreme uzasno brzo, necu da se opterećujem toliko. Za koju godinu ih necu interesovati uopšte. Imacu vremena koliko hocu i da sredim i da bude sve na svom mestu stalno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 14:28:19   
mama Jo
Upravo to! Isto i sama sve cesce tako radim!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 16:35:07   
Misha i Ljisha
Mi bili u savetovalistu. Fontanela mala. Dr nam nasla neki brz termin 16.08.
Deran je lepo napredovao. Medjutim kaze dr nije joj normalno da dete toliko place i da tako burno reaguje. Kaze ona bi pod obavezno uradila eeg glave i ocnog. Dobili uput za Torch. Eto toliko

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 16:39:01   
IvanaSK RR
Hmm, kako bi ona reagovala da joj je moja mama dosla sa mnom kao bebom... Ja ne znam kako se moja mama odlucila na drugo dete pored mene. Plakala sam non stop.
Za to plakanje se ne bih brinula. Jedino mi je zbog fontanele. U krajnjem slucaju i tu postoji rešenje..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 17:09:46   
vonavoj
Super za napredovanje!
I super za termin, nadam se da je sve ok,kao sto je bilo kod svih specijalista.
Joj sto sam mrtva..sve radim,ali usporeno.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 17:46:02   
IvanaSK RR
I ja sam sva smlacena. Sad uzeh Guaranu da popijem mada sumnjam da će mi nesto pomoci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 17:46:08   
Mariya

IZVORNA PORUKA: vonavoj

C c c..procice nam zivot u pranju i usisavanju,kad ne znamo da se opustimo..user posted image


E ja nisam usisala kuću od utorka, ne možete da zamislite taj haos, pa niko ništa neće da uradi umesto mene, sve čeka mene, a ja ustajem u 7 da spremim sebe i Lu, deci doručkove, čajeve, odem za Moravicu, pa kad dođem kući jedem nešto jer naravno da niko ništa nije skuvao, pa popodnevne obaveze, deca, kuća, izvedi i umori ih da spavaju uveče, a juče i danas došla kući, jela nešto, sredila i uključila mašine i vožnja za Bečej. Evo i sad sam u autu. A L je sinoć u pola 11prosuo gugi iz kese,mrvice su još uvek na poduuser posted image A ja bukvalno padnem u krevetu u nesvest od umora. ali znate šta, boli me uvo, i za spremanje i za muža koji brunda nešto, ja se sad opuštam, plivam i buljim u trbušnjake user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
3.8.2018 17:47:38   
Mariya
E ljišo, a što te silne provere za derana?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here