|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 16:52:58   
mama Jo
Dobar dan svima 😊
Kod nas malo vanredna situacija, deda nam je bas lose jako....

Devojcice se uspavale, mm dosao pa pijemo kafu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 17:24:22   
Maraj
Ma drage bila sam ono ja kad su me "ispreskakale" da to nije nista. Al prodje mesec i nesto od tad , rana i dalje otvorena...
Ici cu...al sad mi i ovo oko L vrtica. Jedva postizem i rucak da spremim. Moracu da se javim dr koja mi je radila cr i ako sam mislila da je nikad visr necu videti...

Inace mi sad stiglk kuci. Isli da kupimo L patofne. U Aksi Ciciban 2600din. Sutra 1.dan u vrticu user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 18:42:49   
Rosita
Ej drage, ja se tamo javljah u dojenju. Tek sad mi je trenutno malo bolje. Doćiće komšinica sestra da mi da infuziju. Mm kaže neće da razgovara, ima da primim. Ja sve kao proćiće. Ljudi moji, ovaj virus je zlo. T, povraćanje, bolovi, lomljivost. Tek vidim kalo je bilo mom D. On je sad skroz ok. I ja sam za viđanje sa bebama ko se sastaje :).

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 18:46:38   
Maraj
Rosi i treba da primis. Ne moze ti skoditi.
E pari i ja smo bas blizu a nikako da se vidimobuser posted image
Doduse i ja slabo izlazim. Sad moram zbog L vrtica. Sutra ga vodim na adaptaciju.
Inace poslala sam dr poruku. Za sad mi se ne javlja

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 21:10:44   
Maraj
Gde ste mame
Javila mi se dr malo pre
Rekla mi da dodjem u 7 i 15 sutra u Front.
Bice ludnica sutra...da postizem sve...al moram otici...pa da jurim nazad da vodim L u vrtic

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 21:39:27   
jess021
Maraj, javljaj sta je bilo.
Mi nismo jos krenuli, Lenka ima neku temp od subote, mama neke preglede kod lekara...nikako da se iskombinujemo. Nadam se da M krece sutra, a L od cetvrtka.
Ja sam danas zakazala rodjendan za L koji je za mesec dana, ne bi se mi setila da mi jedna poznanica nije pricala kako je morala da prihvati termin koji joj ne odgovara, jer je sve zauzeto. Kao sale za svadbu, moras mesecima ranije rezervisati.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 21:39:34   
emicaa
Maraj obavezno da odes,misli na sebe.Znas da trebas djeci zdrava.
Dora sutra ide u sumu na izlet sa skolom,mislila sam da nece moci zaspati od uzbudjenja ali evo je ne mrda user posted image Bas se umori preko dana.
Od kad nam nije Eca svracala,Eco ako vidis ovo javi nam se user posted image
Mama Jo brojis li dane do mora user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 22:12:48   
Misha i Ljisha
Dobro vece.
Stvarno nema Ece dugo. Mogla bi se javiti.
Jes nadam se da ce brzo da vas prodje.
Maraj valjda ce te sutra detaljno pregledati a ne otaljati. Javljaj sta kazu.
Rosi nadam se da ces sutra vec biti na nogama. I ja sam odmah pomislila kako je bilo tvom D od tog virusa.
Nadam se da ce ovaj moj odvaliti nocas kao i prethodnu noc 12h. Nisam sva svoja kad imam menstruaciju.
Mm bio na roditeljskom. On to jako ne voli ali sve mi je ispricao user posted image . Odmah su mu rrkle vaspitacice kako je P jako sladak i kako lici na njega. Pljunuti tatica heheh...
D je trebala danas na treninh
Medjutim nije mm mogao bas na dva mesta. Icice u cetvrtak.
Nastelovala sam masina. I evo lezim. Sve ne mogu da verujem da lezim. Bio mi komsija danas i uspeo je moje dete iz nocne more da zabavlja citavih 10 minuser posted image pa me onda sazaljevao kako nemam niciju pomoc.
Oci mi se sklapaju. Sef me zvao pa ja njega. Trebalo bi jos da sacekam ali stvarno ne mogum odoh u krevet

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 22:20:56   
Sanjica26 RR
Ljiso, opet komsijauser posted image
Dobro vece. Ja ne znam gde udaram. Sad sam legla. Malo cu da cituckam i na spavanje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 22:21:57   
vonavoj
Jess.ako ti kazem da sam rezervisala igraonicu u januaru za oktobar,da li ces mi verovati😁Inace,tusnula sam se i nemam snage da legnem..boli me rana od zuba i ru gde sam dobila anesteziju,pijem i ab,zbog ciste koju mi je izvadila.Deca zaspala,morala sam da viknem oko 9 i 45,nece da se umire..a ujutru pre 7 ustaju..Rosi.nagrabusila si bas..najvise mrzim kad posle dece predje na nas,pa tek onda shvatimo koliko im je tesko..tako je meni bilo sa J,kad je zavrsila na infuziji,a mene posle uhvatilo...a nju sam terala da pije orosal,a ono ne mozes ni da zines..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 22:35:15   
Sanjica26 RR
Rosi,  budi nam dobro. 
Von, samo vikaj. I ja sam malo pre i pogasila sam sva svetla :D Odjednom tajac.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 22:54:54   
gagana83
Moje dete leglo tek pre pola sata, kako ce ustati sutra, pojma nemam. Isli smo na neku slavu, ostali do 9.30. A njoj treba vecnost da se istusira i opere zubeuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
4.9.2018 23:08:43   
Sanjica26 RR
Morace svi ujutru na noge lagane svidelo im se ili ne.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 6:24:07   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Us Tanaka sam novas 4puta zbog Bolivia u stomaku a popila sam tablete protiv bolova. Uzasno se osecam. Batketa mucio stomak najatrasnije. Sve je jadnicak zavijao. U 5 sam ga razbudila jer je jako drekao pa smo we onda polako i lepo uspavali. Tacno ne znam sta cu. u petak imamo gastro konacno. Javili nam termin.
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ljiso, opet komsijauser posted image

user posted image Sanjice pored batketa niko ne moze da se svalera ahhah

I D mi se probudio u pet jer je P jako plakao

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 6:47:33   
Misha i Ljisha
Hahah jaoo izem ti iphone i spellcheck. Razumeli ste me

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 7:06:36   
emicaa
Dobro jutro
Dora i ja budne vec pola sata,neki joj vrag nije dao da spava.Sad da joj spremim dorucak i uzinu za ponijet pa da budim i macka.
Ljiso kakav komsija,kakvo svaleranje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 7:18:07   
mama Jo
Haahhaa 😂 e nasmejaste me 😁

Ljisho, da nam javis u petak cim izadjete od dr 😊
Dobro jutro svima i lep dan...

Ja idem u 11 kod dr da mi uradi analizu na hpv, joj kako ne volim ginekoloske preglede 😩

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 8:14:44   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.  Probudila sam se u sedam.  Nesto sam lose spavala. Sinoc sam vodila Sofi na kontrolu.  Nema nista na plucima.  Ne cuje se nista. Svakako smo dobili njenu terapiju kao prosli put singular 14 dana,  a galitifen do daljnjeg. Moram da strcim do skole. Posle da trcim kuci zbog dorucka i da budim T da uradi domaci. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 8:40:38   
mama Jo
Zar vec domaci? user posted image

Pa dobro je za malenu, je l' ona kaslje jos uvek?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 8:50:53   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: emicaa RR


Ljiso kakav komsija,kakvo svaleranje user posted image

user posted image
Ma Emice nista od svaleranja. Evo majstor prebacio mene i batketa do kuce jer je krenula kisa a ja nemam onaj najlon na kolicima da ne kisne. Popili kaficu al mali je prilepak stalno sam g drzala u narucju, tako da nista od svalerancije user posted image

Jaoo ovaj moj drema standardnu dremku u 9. Ce da vidimo hocu li stici da doruckujem

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 8:54:33   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Rosita, kako si?
Von, umesto Orosala imas Rehidran sa ukusom. Ja sam Andrei kupovala sa ukusom jagode, mislim.
Mama Jo, odmah domaci. Sin nema jer se upoznaju sa nastavnicima, ali dok je bio kod uciteljice imali su odmah. Pa vec oko dvadesetog krecu kontrolni.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 9:05:35   
Sanjica26 RR
Mama jo,  ima samo nesto da dovrsi. Najavila im je kontrolnu. Kasljuca po malo. Nije strasno

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 9:22:35   
Rosita
Ćao devojke. Evo od jutros polustandardno, na nogama sam, mm ode da radi, D u vrtić. Smućkali su mi mm i komšinica neke vitamine u infuziju i čini mi se da mi je baš značilo. Čak sam i odspavala noćas. N se probudio oko pola 6, desi se to al brzo zaspi, u zadnje vreme neće tako da sam mu morala dati da sisa oko 6 pa ce malo da istumba dan. Danas kod D roditeljski.Joj von, ivana, jeste, mi posle jednog dana obično počnemo da teramo D da jede, ne nešto preterano ali ipak, a ono stvarno usta ne možeš da otvoriš, ma plakala sam od muke. Ja sam isto rehidran pila sa ukusom. Još bre kad dojiš, mnogo nezgodno. Sreća živa pa 2 dana traje.Ljišo, Bolivia, aaa? Hehe. Hvala bogu bar menstruaciju nemam još uvek.Sanjice, Sofi baš ozbiljnu terapiju ima :(. Samo da bude dobro.Pozdrav mamice.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 10:15:56   
Maslacak15
Caos i od mene. Kod nas prilican raspad. Probudila me nocas valjda 6 puta. I prestala sam da brojim. Ko drugo dete. KAd pomislim samo da je do pre mesec i nesto dana spavala bez budjenja po 8 h sati na komad. Science fiction.
I sad je spavala maks 15 min. Eno kuka. Kriminal. Nemam pojma sta joj je, ja sam za taj sport glupa. Osim sto se strahovito napreze po celi dan jer i dalje nije zadovoljna sta ume a sta ne ume. Sad smo stigli do toga da radi trougao. Izdize se na sake i stopala, znaci ne na kolena nego na stopala, kao da stoji sa rukama na podu. I onda valjda posasavi do iznemoglosti, pa ne moze ni da se opusti....Ne znam, ja sam oduvek govorila da je meni najgori period sa detetom od 4-6 meseca starosti nadam se da ce tako biti i ovaj put. Tj da ce se unormaliti kad jos neka stvari pokopca.
Idem do prodavnice. Dizem ruke i prebacujem je u kolica sa sedistem jer i u kolicima pravi haos. Sad cu da vidim kako ce da izgleda kad sedi.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 10:25:46   
gagana83
Jutro zene!
Kod nas ne da krenuli domaci, vec je za petak najavljan inicijalni test. Odmah turbo!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here