|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
19.9.2023 14:47:02   
dunja RR
Bravo Nora, čestitke! Uživajte sada porodično zajedno sa bebicom user posted image

IZVORNA PORUKA: Nora332

IZVORNA PORUKA: Nora332

IZVORNA PORUKA: flamingos Nora,kako si?Mislim na tebe.Pogledaj u pp.❤
Hvalaaa ti beskrajno sto i dalje mislis na mene i javljas mi se da vidis kako sam i nakon svih ovih meseci :) jako mi znaci to! 💙 Slabo ulazim na forum zbog nekih privatnih jurnjava, stalno sam u nekom pokretu. Pa ok sam, nadam se da cemo za nekih mesec, dva krenuti ponovo sa celom pricom, sada sam u fazi sredjivanja zdravlja i provera cega vec treba. Trombofilije proveravala i nemam, eto to je novo, posto je ginekolog trazio. Jako sam nestrpljiva i nadam se zaista da ce me pogledati nesto i dati mi razlog za osmeh. Mislim da vece zelje od deteta nemam vec godinama. Drzite mi palceve. Septembar je krenuo, 3 godine kako pokusavamo. 


Cao! Udjoh na forum i gledam svoje poruke od pre godinu dana... Sta se sve desi za to vreme. Flamingos, ne mogu da udjem u pp, a zelela sam da ti se javim, pisi mi kako bih dobila obavestenje i usla nekako u poruke. Nadam se da ces videti ovo. 
Da javim samo da je sav moj trud bio uspesan, dobila sam cerku pre dva meseca, nakon visokorizicne trudnoce koju sam odrzavala iz x razloga. Nikad ne odustajte. Kad citam sta sam pisala place mi se. Ali nisam odustala. Znam da ce ovo citati neko ko prolazi kroz stvari kroz koje sam ja prosla. Samo mi je smesno sto sam pisala ''nemam trombofilije'' a ja imam ustvari Faktor V Leiden i bockala se celu trudnocu i 6 ned nakon porodjaja. 🙂 Podrska za sve koji se tek upustaju u sve ovo 💙





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
19.9.2023 14:50:47   
flamingos
Nora,poslala sam ti pp i vidim da je stigla od tebe.Tako da znaš da funkcioniše.Odoh da ti odgovorim.Izvolite drugaRRke moje na tortu i piće.❤

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
19.9.2023 17:02:36   
17 joka


IZVORNA PORUKA: Nora332

Hvala puno Joko, videla sam da si trudna - sve najbolje ti zelim i neka prodje sve kako treba 💙


 Hvala  puno ❤

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
22.9.2023 12:32:36   
_kumaJoka_
Cao, treba mi pomoc oko tumacenja moje situacije. Nova sam, ali vas dugo vec citam.
Evo cinjenica:
- ciklusi su mi neredovni 23-27 dana (najcesce 23, 24 dc dobijem)
- prethodni ciklus na 23 dan. Traju maks 4 dana, poslednji je bio samo krv, bez ugrusaka, 2.5 dana je trajao, uglavnom kad sam isla u toalet, pri mokrenju, ulozak maltene nista.
- krecem da pratim maybe baby aparatom ovulaciju
- 11dc i 13dc delimicna paprat
- 17dc gusta jasna paprat kao iglom da sam je crtala - taj dan i nezasticen odnos
- 21dc progesteron jakoo nizak ispod pozeljnog intervala
- 21dc znaci pms-a, zbog niskog progesterona ocekujem menstruaciju
- sve vreme imam gust belicast sekret, ne u velikim kolicinama, ugl ga imam pred dobijanje
- 27dc svetlooo braon sekret, oskudan
- 28dc viola test uveve - negativan
- taj svetlobraon sekret, koji je redak, kao neka sukrvica i oskudan, bukvalno jedna tacka velicina nokta dnevno se nastavlja, na gacicama se manifestovao jedan dan tackasto, par tackica samo i to je to 29dc ujutru
- juce predvece 29dc retko, svetlobraon tecnije, opet velicina nokta ukupno za ceo dan maltene
- Grudi nikad ne bole, ne bole ni sada, mozda imam utisak da su punije (male su pa su male razlike user posted image )
- U stomaku dole nisko, ispod pupka do krsta non stop osecam kao neku "tezinu, nelagodnost" ne bih opisala kao bol
- Emocije miruju, uglavnom sam nemoguca. Zuji u glavi vec 7 dana, obicno mi tinitus najavljuje O i M
- Dijagnoza reaktivna insulinemija i PCOS lecen od 2017-2020 pilulama, u novembru radjeni hormoni 3dc sve ok, sem progesterona na donjoj granici.
- Terapija glukofaz 500, 3x dnevno od novembra.

Na bebi se "radi" 4 meseca. Zelimo je.
Kada je najbolje da radim opet test ili da uradim betu i da li da zovem ginekologa ili da sacekam jos malo.
Da li uopste ovo moze biti trudnoca?
Molim vas da mi neko odgovori user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
26.9.2023 8:03:28   
17 joka
Prvo trebas da odradis betu ako sumnjas na trudnocu pogotovo sa takvim ciklusima.Sa malim progesteronom tesko da je bilo ovulacije i da dodje do trudnoce tu bi trebala da porazgovaras sa dr da ti da neku terapiju ili da ides na folikulometrije i pracenje ovulacije da bi ciljali odnose.Sta ste odradili sve od analiza sem hormona i insulinske?Navijamo da nas sto pre obradujete lepim vestima.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu _kumaJoka_)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
26.9.2023 11:53:21   
_kumaJoka_
Hvala najlepše na odgovoru.
U medjuvremenu 30dc mi se pojavila u 2 navrata mala kolicina, opet maks kao nokat  guste crne oksidirane krvi, najvise podseca na ugrusak. Nakon toga je to braonkasto curkanje prestalo. Kao da je i curkalo dok mi organizam to tamno čudo nije izbacio. 32dc vadim betu koja je negativna.
Sutra ujutru mi je zakazan pregled kod mog ginekologa, ziva nisam sta je to bilo. Uplasena sam, nije trudnoca, sta onda moze da bude. I dalje nisam dobila. 
Radjeno mi je 3dc krajem prosle godine hormoni, glukoza, insulin, uz. U Visegradskoj me prate, jer sam se tamo javila pre planiranja trudnoce, da me iskontrolisu na vreme. U oktobru imam zakazanu kontrolu tamo.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
26.9.2023 18:01:25   
17 joka
Mozda imate cistu ili los progesteron.Odradite pregled , uz  sve hormone , i neznam kod koga idete u Visegradsku  meni je dr Dosev tamo  osoba zapreporuku i svu pohvalu davne 2011 sam  otisla kod nje mozda i ranije. Zena je prvo covek  ,strucnjak i dr vrh.Nemojte se plasiti sta god da je resice se bolje da znate i sta god treba odradite i gledajte na to da je svaki put  i pregled jedan atepenik blize uspeha i bebe koju zelite.Nasa borba je trajala 12 god.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu _kumaJoka_)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
27.9.2023 12:35:06   
Marilica
Vec 2 godine nista, druga inseminacija neuspesna, imam 26 godina, sve je uredu kod oboje… Sta da radim? :-( 

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
27.9.2023 12:35:13   
Marilica
Vec 2 godine nista, druga inseminacija neuspesna, imam 26 godina, sve je uredu kod oboje… Sta da radim? :-( 

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
27.9.2023 14:42:44   
17 joka


IZVORNA PORUKA: Marilica

Vec 2 godine nista, druga inseminacija neuspesna, imam 26 godina, sve je uredu kod oboje… Sta da radim? :-( 



Sta ste sve radili od analiza pa znate da je sve ok?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Marilica)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
27.9.2023 20:59:59   
Marilica
Hormone, prohodnost jajovoda, spermogram… Dr. kaze da je sve u redu, da ne treba nista vise da se proverava.. Jedino sto me brine je da sam primila pre par god. vakcine protiv humanog papiloma, ne znam da li znate za to, mozda to ima nekakve veze 😩 Ali sta sve covek ne umisli. 

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
28.9.2023 14:37:36   
17 joka
Ja  da sam slusala dr nista jos znala nebih. Sve sam vecinom platila i odradila sama.Opet to je vas izbor samo eto ako bas nebude islo jos koji mesec  ja bih pocela da ispitujem i sve ostalo.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Marilica)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Čekamo II crtice 09/21 [chat]
28.9.2023 15:55:04   
Marilica
Sta treba jos da se proveri? Ja pojma nemam😩Jel kod tebe uspelo? Koliko vam je trebalo vremena?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Čekamo II crtice 10 /23[chat]
29.9.2023 10:29:12   
17 joka
user posted image Morala sam ovako inace nesto nije htelo da mi objavu.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 1.10.2023 10:15:57 >


_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Marilica)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Čekamo II crtice [chat]
25.11.2023 7:19:42   
TimTam
IZVORNA PORUKA: buba m

Pa da otvorimo septembar! Danas 8dpo, grudi bole, https://atelierrebul.hr/shop/category/mirisi-za-dom-22 povremeno mi promulja po stomaku i to je to. Utrogestan pijem još 6 dana pa prekidam.

Pa da otvorimo septembar! Evo, kao da smo zakoračili u mjesec s tvojim 8 dana postovane opreme za početak.

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.1.2024 19:18:13 >

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Čekamo II crtice [chat]
27.1.2024 8:46:30   
nata11
Ne znam zasto me prebacite na sep 21 ali nema veze 😂
Da javim C stigao redovno. 9dc i krenuli smo u akciju. Pocela vitamine, kao pokusavamo smanjiti kilazu za 2 kg. Moj dr je na odmoru pa cu tempirati sledećeg meseca ovulaciju da odem na pregled. U medjuvremenu bi mm zakazao spermogram da znamo na cemu smo. 

_____________________________





(odgovor članu TimTam)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Čekamo II crtice [chat]
27.1.2024 8:53:19   
flamingos
Srećno Nato!❤️

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Čekamo II crtice [chat]
27.1.2024 11:40:37   
17 joka
Nato  proverite sve   ako bude kakvih problema  uvek postoje cajici i ostale stvari.Vitamine obavezno  mozete oboje jako je zdravo.Sto se tice kg to mozes lako . Jos sledeci mesec  cekamo lepe vesti   drzimo cvrsto pesnice  🍀🍀🍀🙏🙏🙏

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Čekamo II crtice [chat]
3.3.2024 22:53:30   
ZimskaNada
Zdravo cure, nadam se da tema nije zastarela...Nova sam... 😊⭐Vidim da jw tema čekanje 2 crtice ili bete...Ja moju očekujem za 8.3.i nadam se da će biti pozitivan ishod... Ima li nekoga još da čega tada da vadi betu i da je to zbog vto postupka....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Čekamo II crtice [chat]
4.3.2024 9:19:30   
17 joka
Dobrodosla Zimska Nado   zelim ti  pozitivnu  betu  imas posebnu  grupu beta hcg .Koja vam jw vto po redu i gde ste radili postupak?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu ZimskaNada)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Čekamo II crtice [chat]
4.3.2024 9:30:17   
ZimskaNada
Hvala 😊✨🤗.Druga po redu, prva je bila uspešna...ovo je sada bio krioembriotransfer dva trodnevna embriona u NS Genesis klinika. Transfer je bio 27.2. rekli mi da radim betu 7.3. deluje mi jako blizu, ali tako je bilo i prvi put ..kod njih se ne čeka dve nedelje....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Čekamo II crtice [chat]
4.3.2024 10:41:54   
17 joka
Onda nema potrebe da brines mi sno kod njih uspeli iz prve  posle 13g borbe i puno vto 8 dan  smo radili betu uspela sva tri ali smo  morali ma embrioredukciju i evo nas  sutra ulazimo u 9ti sa nasim blizancima. Srecno i bebicetno i da uradi betu kad je receno i bice   sve super 🍀🍀🍀

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu ZimskaNada)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Čekamo II crtice [chat]
4.3.2024 11:32:07   
ZimskaNada
Nemaš pojma koliko mi ovo ulilo sad nadu... Na transferu mi rekla ima lep osećaj da će da uspe...🤷🏻‍♀️✨🦋. Božija volja naravno sve, al opet ljudski je brinuti...Koje si simptome imala? I čestitam na uspehu koliko je bilo ubačenih?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Čekamo II crtice [chat]
4.3.2024 12:38:58   
17 joka
Joooj sto se tice siptoma nisam nista pratila bila sam pod bolovima zbog pretnje od hipera  a i ovaj put sam isla da pokusam i bila rasterecena. Od hormona  bolele grudi mada bole i  pred ciklus   nisam ti merodavna sa tim i nemoj se time opterecivati. Uzivaj samo u svakom danu.Meni su ubacili tri  zbog svih prethodnih neuspesnih postupaka  da imamo kao vece sanse i  prime se sva tri.Meni je dr jos na konsultacijama rekla ima da uspe iz prve i bi tako 🤗😍

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu ZimskaNada)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Čekamo II crtice [chat]
4.3.2024 12:45:05   
ZimskaNada
Brinem jer ovi su iz zaleđenog ...ali mw hrabri da su oba preživela odmrzavanje.  Nisu neki kvalitet rekla bih po izgledu, mada mi niko ništa nije rekao to ja sama zaključila .. Meni su prvi put ubacili tri bila su savršena, ali sam ja bila u hiperstimulaciji kad su ubacili ..pa su njam da zato nije uspelo da se više id jednog primi ne znam nije ni važno više...Pa se sada nadam da će ovo biti ok...barem jedna beka. Žiga em na momente kao stomak i grudi su mi bolne, ostalo klasika, sve je to i od lekova koje koristim kontam. Jesam smirenija sada u smisu eto imamo dete jedno, ali opet imam osećaj da nije uspelo pa se smorim...🤦🏽‍♀️😑🙄

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here