|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 19:40:14   
vonavoj
Kako Maraj nista? Ni roditeljski?A sto ne zoves firmu?Meni J danas bila na ekskurziji,super im je bilo..mm u Sloveniji.sad ce spremanje za krevet i ludnica..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 20:04:47   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Kod nas pakleni dan. Pola dana u bolnici proveli. Uzas. P ceo dan na rukama Jutros od pola sest pa do nekih jedanaest je neutesno plakao i jecao. U i ga odvela kod dr u dom zdravlja. Tamo ne vide da mu je ista poslase nas u bolnicu. U bolnici opet. Urla a naizgled mu nije nista. Nema temp nema slince usi ok grlo ok. Uradise mu kks i crp i ultrazvuk stomaka. Sve ok. Oko 11 se primirio. Medjutim nakon jela opet. Bili i do gastro pokusali da upadnemo i dr iz decije pokusao da nas ubaci i da nam zakaze medjutim bezuspesno. Zena na salt_eru nije mogla opet da zakaze. Ovi iz dz ne mogh da kakazu. Ma katastrofa. I kaze dr koji ga ja pregledao ako se smiri da idemo i ako ponovo pocne neutesno da place kad god. Ma za 10 dana ako se ponovj epizoda da ce nas ostaviti na lezanju. Jer vec koji put dovodimo dete haos uznemireno a nije mu naizgled nista. Satima satima je plakao. Premoren i crvenih ociju je onda jedva i zaspao. Ma haos. Ja jos jutros sama. Nisam.mogla da se obucem pa sam zvala mm da dodje s posla izem ti auto kad nemam auto. Ma svasta.I tako. A sad idem sefu da se javim. 😟 premorena sam al moram. 
Pozdrav mame. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 20:09:19   
Misha i Ljisha
Maraj i meni uplata za roditeljski legla nakon sto je P imao vec puna 4 meseca. A za platu mislim 2 i po meseca. Sticice pa ces se obradovati sto ti stiglo sve odjednom 😂😂😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 20:12:16   
vonavoj
Ljisho,jeo nesto novo?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 20:20:20   
Misha i Ljisha
Juce breskvu. Kakio juce 2 puta. Noc protekla najnormLnije. I onda od pola 6 haos

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 21:07:58   
vonavoj
Ne moze od toga..A dr nemaju objasnjenje..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 21:54:33   
Misha i Ljisha
Naravno da nemaju objasnjenje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 22:14:50   
Milena18

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Milena, do koliko sati je bila u vrticu kad je ostala sama?
Jao, sto je ova Istorija dosadnauser posted image napisano je tako da ubija u pojam. Geografija i Biologija nisu toliko strašne.

Do 15:45, Ivana. Bude još dece, ali oni su stariji pa im u holu vrtića puste crtani. Mali ostaju u svojim grupama. I danas je ostala poslednja. Ja ušla a ona trči prema meni i viče "Nema više dece, mama" user posted image
Ja jedva čekam da obnavljam školsko gradivo. Ili mi se to sada čini, a kad dođe to vreme možda ću promeniti pesmu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 7:28:24   
emicaa
Jutro
Ljiso kako je P,namuci se jadnicko.Milena tvoja M bas prica 😊 Srecko je poceo tek ponavljati rijeci za nama.Bas je ljencuga.
Moji oboje spavaju,ja se probudila u 7 i pocela sa pranjem vesa.Jos malo pa cu buditi i njih 😎

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 7:44:37   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Emi, pusti ih da spavaju.
Ja cu sad T da budim, jer ide u skolu danas pre podne. Imaju izlet.
Sofi je ostavio mm kod kuce. Zamolila ga je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 8:02:44   
Maraj
Jutro mame
Mi budni nesto pre pola6. L se upiskio u krevet, pa svi poskakasmo. Masina mi sad pere vec 3.turu.

Ljiso kako ste, bas se namuciste i vi i P

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 8:08:24   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ljiso, kako ste?
Milena, kod nas i u drzavnom i u privatnom posle 16h ili 17h, zavisi koliko je dece ostalo, spoje grupe. Nekad im puste crtani, a nekad i ne.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 8:29:10   
vonavoj
Jutro!Kod nas se u 15 i 30 spajaju..i odu kuci. Popodne rade od pola 11 do...lepo radno vreme😂😂Vrtic radi do 16 i 30.Ljisho,kako ste?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 8:30:36   
IvanaSK RR
Ju, pa kako Von? Ja mislila da svi vrtići rade do 18huser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 8:36:04   
Maraj
Pa nas drzavni valjda radi do 18h. Mi L preuzimamo oko 15h.
Jao sad ce sanjica da nas pecne user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 9:17:12   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. P drema. Budio se nocaa na svakih sat vremena. Bas ga mucilo. Ali konacno mu je proradio stomacic i prdeo je. Dadoh mu da jede tek posle 5. Spavao na meni i tako.D presrecna ima satic smartic😂 pa mi je pevala "idi vidi gde sam" haha..luda ko struja. Mm ostao kuci jer sam juce siz dobila jer nemam kola pa sam molila komsiju da me vozi u dom zdravlja. P svi nosali a dere se ko blesav. Zvala sam svekrvu da dodje da se ja bar spremim da odem kod dr jer nisam mogla ni da se obucem. Place on place ona. Doslo mi smesno u jednom momentu. Grozna sam 😂 i tako. Super sto je sutra subota. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 9:23:38   
vonavoj
Da nisu sad i zubi krenuli..pa kombinacija.Za sveki verujem,tako bi i moja..inace,dolazi sledece nedelje,jer moj tata ide kod sestre u Hr na dve nedelje,a mm ide na put,a u subotu slavimo rodj.mm se vraca u subotu ujutru,kod nas uvek ludnica. A igraonica od 12 do 15.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 9:28:08   
pari


IZVORNA PORUKA: Maraj

E ja od ranog jutra palim uljani radijator...
Nego gledam jutarnji na tv prva.
Cini mi se da voditeljka vremenske prognoze nosi istu onu haljinu koju je Pari kupilauser posted image



Stvarno?! 🙂Juce sam ceo dan provela u njoj,super je!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 9:36:34   
pari
Meni se M nocas razboleo...celu noc ga je boleo stomak, a od 5 jutros povracao vec 4 puta. Pokvaren stomak ili virus...ne znam sta je...Sta dajete deci u tom stanju?I dalje ga boli stomak...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 9:39:47   
Duškić
Dobro jutro. Svud neka frka i nas vrtic radi do 18h .
Jao, Ljiso muke..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 9:58:15   
vonavoj
Pari,vlada stomacni virus. Ja dajem homeopatske,imas gastrokind u apotekama. Probiotik i orosal,nesto da ne dehidrira.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 10:07:37   
IvanaSK RR
Pari, jel si se udala? user posted image da cestitamouser posted image
Evo teme o stomacnom virusu Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 10:36:36   
Maraj
Pari jel to juce bilo vencanje user posted image
Ja ko sta radi, menjam potkosulje i majice i palim masinu.
Bas mi pre podne curi mleko...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 10:43:26   
Sanjica26 RR
Nadam se da sy decica bolji.  Sofi i ja idemo da kupimo njenoj drugarici poklon za rodjendan.  Ja sam skroz bezveze. Posle idemo po Teodoru.  I tako konacno vikend. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
5.10.2018 10:48:36   
emicaa
Maraj stavljaj one umetke na grudi,ps i ako nesto iscuri oni pokupe.Mene moja djeca izludjuju danas,ja pospremim oni razbacaju.Ako nastave ovako ili ce dobit po dupetu ili cu ja dobit slom zivaca sa njima

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here