|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
21.6.2014 11:50:52   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

to ti dodje 2000 jedinica u ml


i ja bih rekla da si trudna verovatno


Misho streberko stara koja je ovo matematika ?user posted image user posted image Sad sam videla dijalog pa da i ja recem nesto:

U/L je isto sto i mU/ml znaci 2 U/L je 2000 mili U po litru ili 2 mU po jednom mililitru ( ml je hiljaditi deo L znaci i jedna i druga strana se podele sa hiljadu). Nadam se da razumete sta je pesnik hteo reci. Isto je. Trudnoca je sve iznad 5.


Pozdravljam vas sve! UM bice uskoro bata ili seka za Unu sigurna samuser posted image





Ha ha ha...lepo ja rekoh da se to ne racuna tako. Slabi nam matematicari, kad ja filolog kontam da nesto ne stimauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2301
   RE: Beta HCG
23.7.2014 14:22:40   
malastrumpfeta
Danas mi je 14 dpo. Beta je 616,9.
Da li neko moze da mi kaze da li je ovo zabrinjavajuce visok rezultat?

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2302
   RE: Beta HCG
23.7.2014 14:26:28   
Anoniman
Malastrumfeta trudna si. Ponovi za 2 dana betu da vidis da li se pravilno duplira!

Mozda su blizanciuser posted image

(odgovor članu malastrumpfeta)
  Direktna veza do poruke: 2303
   RE: Beta HCG
23.7.2014 14:31:47   
malastrumpfeta
Hvala :)
Imala sam blighted ovum, pa biohemijsku... pa sam sad sva u strahu da sve sto nije prosek - ne valja :)
Ponovicu betu za dva dana, pa cu videti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2304
   RE: Beta HCG
23.7.2014 14:35:51   
Anoniman
MS posle bihemiske uglavnom dodje do praveuser posted image drzimo fige da je to, obavezno ponovi za 2 dana i javni nam rezultate, tada bi trebala beta da ti bude oko 1200!


(odgovor članu malastrumpfeta)
  Direktna veza do poruke: 2305
   RE: Beta HCG
23.7.2014 15:04:54   
Štetica
malastrumpfeta to je odlicna beta. Za dva dana je ponovi da vidis dal se duplira kako treba,a za 2 nedelje na ultrazvuk da cujes srcanu radnju.Najlepsa muzika koja postoji.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2306
   RE: Beta HCG
23.7.2014 22:03:25   
serpica

IZVORNA PORUKA: malastrumpfeta

Danas mi je 14 dpo. Beta je 616,9.
Da li neko moze da mi kaze da li je ovo zabrinjavajuce visok rezultat?





14dpo je otprilike 28dc jel da?
Ja sam na 28dc radila betu i bila je 700 user posted image tako da sve je u redu,ne brini....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu malastrumpfeta)
Direktna veza do poruke: 2307
   RE: Beta HCG
24.7.2014 9:41:27   
malastrumpfeta
Stetice, hvala user posted image
Serpice, meni je to 29 dc. Sad si me utesila user posted image
Nocas sam imala kosmare da sam prokrvarila....
sutra radim betu i javljam vam.user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2308
   RE: Beta HCG
24.7.2014 19:51:02   
COKA3
Devojke ajde dajte mi vaše mišljenje... Radila sam transfer zamrznute blastociste i 10 dan nakon transfera beta HCG je 39,4... Znam da je to mala vrednost i da moram da ponovim rezultat za 2 dana... tako mi je rečeno... Ima li nade za uspeh, sličnih iskustava... Da li je moguća kasnija implantacija...Da li ima šanse da nije biohemijska. Ko će izdržati dva dana još...

(odgovor članu malastrumpfeta)
Direktna veza do poruke: 2309
   RE: Beta HCG
24.7.2014 20:47:50   
gogili75
znam da na dan očekivane menst beta je oko 100, ako je sve ok. Meni ovo dobro izgleda

(odgovor članu COKA3)
Direktna veza do poruke: 2310
   RE: Beta HCG
25.7.2014 12:13:26   
Enalen
Coko a zasto si radila tako rano? meni je danas 7. dan od transfera 2 smrzlice, al necu raditi do sledeceg petka. obicno se ceka 14 dana.

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 2311
   RE: Beta HCG
25.7.2014 13:07:07   
malastrumpfeta
Evo da vam javim. Danas mi je beta 1485. Pre dva dana je bila 616.
Meni je danas 31 dc. Valjda nije previsoka...

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 2312
   RE: Beta HCG
25.7.2014 13:10:50   
pocahontas
ja bih rekla da je to ok beta, lepo se duplirala, nemas razloga za brigu, sledece nedelje idi kod doce, vec ce moci da se vidi gestacijski mesak...

(odgovor članu malastrumpfeta)
Direktna veza do poruke: 2313
   RE: Beta HCG
25.7.2014 13:45:08   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Enalen

Coko a zasto si radila tako rano? meni je danas 7. dan od transfera 2 smrzlice, al necu raditi do sledeceg petka. obicno se ceka 14 dana.


Kod FET-a, tj. blastocisti se beta radi na 10 ili 11 dana, zavisi kada su zamrznute. Moje su ble zamrznute 6. dana, i 11. dana od transfera je beta bila 310.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 2314
   RE: Beta HCG
25.7.2014 14:54:38   
COKA3
Enalen draga... Pošto su u pitanju blastociste uradila sam test 10 dan i on je 39,4.., a trebala sam 11 dan ali nestrpljiva sam bila. Rekli su mi da ponovim za dva dana... Nemam nikakve simptome.

Dunja draga tvoja beta je bila extra...Nekada sam čitala tvoje postove i čini mi se da je tvoja priča ista kao i moja samo je tvoja beta enormno veća... Isto kao i tj dve blastociste 6 dan, jedna preživela, jedna vraćena i eto sad sam u neizvesnosti. Mada sam čitala i priče drugih sa zamrznutim embrionima-blastocistama i betama kao mojom pa se završilo dobro npr-Mara 77*. Danas 11 dan sam uradila i Baby rapit test, pokazao je bledu drugu crtu,samo da izludiš, POVEROVALA SAM da ću konačno uspeti... mada se još nadam ipak je beta 40, 10 dan možda će se duplirati i obradovati me sutra... a i hoću što pre da znam zbog fraxiparina koji treba da uključim u slučaju pozitivne bete.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2315
   RE: Beta HCG
26.7.2014 12:23:07   
COKA3
Drage BETA 101, 12 dan od transfera blastociste... Skočila sa 39 na 100 za dva dana, valjda je to dobro.
Presrećna sam, radujem se ćuteći...
Ali rekli su mi da za dva dana ponovim BETU,i onda će mi uključiti fraxiparin ako sve bude ok, valjda nije premala....
Ljubim Vas...

(odgovor članu COKA3)
Direktna veza do poruke: 2316
   RE: Beta HCG
26.7.2014 12:26:56   
Maslacak15
Odlicno coko!!! Bitno je da se lepo dupla, a to je za sada definitivno slucajuser posted image Drim fige da za dva dana bude bar 300user posted image Ima zdravih trudnoca koje krenu relativno malim betamam Puno te pozdravljam

(odgovor članu COKA3)
Direktna veza do poruke: 2317
   RE: Beta HCG
26.7.2014 14:21:22   
COKA3
Maslačak hvala... Nadam se da će sve ispasti dobro... Posle toliko vremena...
Još mi nisu uključili fraxi, kažu tek posle bete u ponedeljak, valjda neće smetati... Ja ne osećam nikakve simptome
Nadam se da će sve biti ok.
Ljubim Vas sve.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2318
   RE: Beta HCG
29.7.2014 16:38:09   
COKA3
Drage, Beta juče 14 dan skočila na 331...
Sutra ponavljanje i kontrola... i valjda uključivanje fraxiparina.
Nadam se daće sve biti ok...
Ljubim Vas

(odgovor članu COKA3)
Direktna veza do poruke: 2319
   RE: Beta HCG
29.7.2014 18:03:51   
madre
coko, bravouser posted image samo pozitivno!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu COKA3)
Direktna veza do poruke: 2320
   RE: Beta HCG
29.7.2014 18:11:20   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: COKA3


Dunja draga tvoja beta je bila extra...Nekada sam čitala tvoje postove i čini mi se da je tvoja priča ista kao i moja samo je tvoja beta enormno veća... Isto kao i tj dve blastociste 6 dan, jedna preživela, jedna vraćena i eto sad sam u neizvesnosti.


Coko, vidim da to kod tebe lepo napreduje, bravo! Biće sve ok.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu COKA3)
Direktna veza do poruke: 2321
   RE: Beta HCG
29.7.2014 21:23:29   
Enalen
COKOOOOO user posted image user posted image user posted image

Ja ipak cekam 13. dan, iako su mi blastociste od 5 dana ubacili...prekosutra :) Na klinici su mi rekli 2 nedelje, nista nisu pominjali za to ranije...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2322
   RE: Beta HCG
30.7.2014 20:22:08   
COKA3
Beta 742...
U kavumu uterusa gestacijski mešak pravilnog oblika...Kontrola za nedelje... Molim se da sve bude u redu...
Želim Vam svu sreću i da sve ostvarite svoje snove...

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 2323
   RE: Beta HCG
30.7.2014 20:28:19   
dunja RR
Bravo Coko user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu COKA3)
Direktna veza do poruke: 2324
   RE: Beta HCG
30.7.2014 20:50:37   
Maslacak15
ohohohohohoh COKOOOOuser posted image user posted image user posted image Divno draga user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here