|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 15:46:31   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene.

Mi sad udjosmo u kucu. Danas mi je bas zabavan dan. Ali izdržih nekakako kordinisanje. Isle smo T i ja posle mojih casova do vrtica pesice. A pre toga sam po nju, pa je ostavila i posle opet u skolu. Krenule iz vrtica, pa onda svratile do neke prodavnice da kupim T haljinu za koncert. Svratile do biblioteke da vratimo knjige i vidimo da ima veceras predstava. Tako da se vracamo za sat vremena.user posted image

Ko zna kad nam danas tata dolazi.


Nemamo ni mi ski odelo. A i sta ce mi kad nikad nismo isle na zimovanje. Imaju termo pantalone, pa to oblace.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 15:58:57   
smeško
Idem da usisavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 16:27:28   
Maraj
I... L opet ima T 37.7
Nista nije jeo ceo dan...jedva pojede malo supe...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 17:01:49   
IvanaSK RR
Maraj, jel kaslje slinavi ili samo temperatura?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 17:24:09   
mama Jo
O, Maraj, da sto pre prodje...
Ivana, kako je Maca generalno sad?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 17:41:16   
Rosita
Dan mame, ja u nekoj gužvi, bila do posla i tako. Sad opet idem do grada. 
Mm juče uzeo za D ski pantalone. Biće mu za 2 godine, nadam se. Malom neću kupovati, sigurno.
Maraj, ivana, da što pre prođe ! Maraj, ah vrtić. Bolje sad nego kasnije. D je krenuo sa 1.5 pa je izređao dosta.
Ljub.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 17:50:10   
Duškić
Maraj, Ivana da ozdrave decica.
Mi se spremamo za vrtic.
Bila sam u petak na 18 ti rodj.dva dana ne mogu da se odmorim.
Izdala me kondicija, stopala mi u zuljevima sva.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 18:44:05   
Maraj
Ivana i kaslje i slinavi. S isto slinavi.
Napravila sam mu sirup sto je jess dala. Jako mirise...ne znam da l ce hteti da proba
Inace krenuo je u prosli utirak u vrtic. U cetvrtak je vec poceo da kaslje. Danas je katastrofa. Nisam ga ni odvela u vrtic. A sutra je fotografisanje u vrticu. Ne znam da l da ga odvedem samo na slikanje

< Poruku je uredio Maraj -- 17.12.2018 18:45:38 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 19:07:22   
Rosita
Evo i moj stariji bas poceo da kaslje, eto taman sam malopre pomislila kuc, kuc, kad ono eto ti...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 19:29:07   
IvanaSK RR
Maraj, bas mi je zao :( nadam se da ce vam biti bolje do subote da se vidimo.
Rosita, danas je dvoje dece iskljuceno iz macine grupe zbog temperature. A njih par kaslje, slinavi..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 21:23:11   
suzi kju
Dobro vece mame, vidim ima i dalje bolesnih.Moja deca su bolje, danas su isle u vrtic pa sutra opet ostaju kuci, muz je kuci pa ih nece voditi. Ja danas primila MMR i evo uboime drhtavica, jadna decica, sad viidm kako im je, macici mali. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 21:25:31   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame. Ja imala cas u 7 i sad se mislim sef ce me zvati a prazna mi baterija 😧 jaooo siz. 
Rosi e u persun i taj kasalj. Ja onda ne smem nista da kazem za D. P deluje ok osim sto stvarno tura prst u uvo. Nemam pojma ne daje znake da ga nesto muci. Jaooo...Odoh da stavim tel na punjac. Kuckamo se kasnije. Da sto pre sva deca ozdrave.
Maraj ja bih ga odvela na slikanje. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 21:29:15   
suzi kju
Maraj vodi ga bar za slikanje, moje jedva cekaju, kod nas je 26.12.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 22:57:22   
mama Jo
Vidim da i kod nas u vrtickoj grupi mame pisu da su mnoga deca bolesna ali odvesce ih na slikanje...
Laku noc svima, da sutra svima bude bolje 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 22:57:46   
vonavoj
Da se odjavim..danas mi je dan D..bas sam lose volje..mali ceo dan nece da spava,drnjoce..ove dve nemoguce..nekad se osecam kao promasena majka..i onda nervozna,vicem..I vrh,veceras cujem kako T jedva guta,pogledam krajnike,oni uvecani i crveni..nema temp..ali jedva guta..lllllllllReko sto ne kazes da te bole?!?!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 23:09:19   
Sanjica26 RR
Ja nisam vodila decu ako su imali temperaturu da se slikaju. Bice jos slikanja.

Von, i ove moje budu nemoguce. Kaze mi mm juce sad shvatam zasto si nekad nervozna. Jesu one bile ok dok si bila odsutna, ali raspolozenja im se non stop menjaju. :D I moras stalno da glumis klovna.Hvala sto me razumes. :D




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 23:26:00   
smeško
Dobro vece, mame! Da vam deca brzo ozdrave! 
Ja nikuda ne vodim kada imaju temp. Ne rizikuje mi se zdravlje zbog fotografije, niti je fer prema drugoj deci da ih vodim bolesne. Doduse, ne znam kakvo je vreme kod vas, mi smo veceras ostavili N kod kuce. 😂 Nije otisao na trening, sve je zaledjeno. Eto, ja ne saljem kada su bolesni i kada je zaledjeno. 😂😂 Kod nas je slikanje 26, ali nas ne ,,kaci" zbog zimovanja.Von, svi mi imamo takve trenutke. Posle mi bude zao, naravno. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 3:38:24   
vonavoj
Moram da budem i klovn i sudija..i jeste,bude mi zao,ali sam na ivici snage..Evo T se probudila,povraca joj se,ne moze da guta od krajnika,dala joj brufen.taman legla,evo ga mali..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 4:50:02   
Misha i Ljisha
Joj von jos se pitam ko je pisao u 3 ujutru😂
Kod nas nocas veselo. Mogla sam sad nastaviti izmrcvarena sam skroz ali nisam htela. Hocu svojih pet minuta bez njega. Ako ustanem kad i on i on odmah krene da nervozira bicu uzasna ceo dan. Von kaze meni mm ti bi da deca samo spavaju. Jes vala. Ja bih samo da spavaju jer je kod moje dece pravilo ako ne odspavaju ko svet pretbaraju se u cudovista nervozna. I onda sam ja u stanju bukvalno da po 15 min nunam P dok se on dernja najstrasnije da bi zaspao. A on ima te fore dremne 20 mon i probudi se na oko frisak. A vec posle pola sata bude uzasno nervozan. E neces ti ga majci. Uzmem i nunam i nunam dok se dernja i me zaspi ponovo. Kaze mm da nisam.normalna on ne bi mogao da ga slusa kako se dernja iz sve snage 15 min. Cuj. Ako ce posle tih 15 min da nastupi sat sat i po blazenog mira i tisine i nakon toga on stvarno da se probudi raspolozen uopste mi ne smeta dreka od 15 min. Bolje nego ceo dan da se dere jer je nenaspavan. Kao on u subotu za rr deku kad ga cuvao. Ovaj mali spavao 25 min. Ej sta je 25 min za bebu koja se troooosiii haos? Nista. Bio je nervozan ceo dan. A onda ih je teze i uspavati i lidije o spavaju. 
Ma...danas utorak. Nemam pojma kakve su mi obaveze danas. Mozak mi se pretvorio u kasu

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 7:05:29   
bebilule
Ja popila kafu, pa spremanje.
Maraj, vidim opet isto. Zeznuto ti je jer je S mala. Bas mi je zao. 
Joj Ljisho, i ja tako volim svojih pet minuta u tisini. Znala sam isto piti kafu u 4,5.
M je bio super raspolozen na priredbi. Cijela grupa je bila dobra, lijepo su ih pripremili i odradili su koreografiju za pohvalu. Tako su mali, mrve prave, a tako su sjajni i sigurni bili. Izasli pred 500 ljudi i plesali. Nas vetic nas je super obradovao. Nekidan nam rekli da im obucemo farmerke jer imaju generalnu probu. Kad sad u svakom paketicu novogodisnja fotografija. Oni su im obezbijedili i neke kosulje i prsluke za ovaj nastup, mi nismo nista bili u obavezi. U tim kosuljama je bilo i slikanje. Svaka im cas_t i hvala im. Divno iznenadjenje. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 8:08:14   
pari
Joj i meni noć standardno loša ...T jako malo spava,stalno se budi ...a i M mi se dva puta probudio noćas. Grlo me boli kad gutam,grrrrrrrr

Ali dobro,sutra na slavu u Valjevo kod svekrve. Biće lepo okupljanje....

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 8:17:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Vidim da nam svima nisu daniuser posted image
Maraj, kako je on jutros?
Von, vi?
Pari, meni je stvarno mnogo zao sto te toliko zeza imunitet.
Bebilule, super za iznenađenje i priredbuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 8:18:47   
smeško
Pari u ja zi se danas pridružujem sa budjenjem. Na sat i po, dva me budio J. Obicno sisa dva puta u toku noci i to mi ne smeta. Ovo nocas mi nije mnogo prijalo. Bebi, priznaj da si zaplakala.😘 Ja bih sigurno plakala, do sada jesam.😂Ivana, Maraj, kako ste? Kako su ostala decica?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 8:25:10   
bebilule
Nisam plakala, cmizdrila sam. user posted image
Meni nije jasno Pari šta je to s tim tvojim grlom. Ženo, bolesna si dva mjeseca, haos.
Maraj, sirup ima malo specifičan miris, ali kada se pije ne osjeti se toliko, dosta je sladak. M ga pije bez problema, ali nisam ni probala na kašikicu, već špric. Da ne skonta kako miriše. Potrudi se ako ikako možeš da ga pije, baš je dobar.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 8:25:54   
mama Jo
Jutro.
Evo i moja J od nocas nesto zapusen nos i pocela sa kasljucanjem, videcu kad se probudi kakva je situacija, nadam se da nije nista strasno.
Mraj, kako L, je l' ima temperaturu?
Ivana, kako je Maca? Je l' idete u dz na inhalacije ili je inhaliras kod kuce?
Bebilule super sto je priredba prosla tako lepo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here