|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 8:28:35   
Sanjica26 RR
Rosi javi se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1551
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 9:19:28   
vonavoj
Sanjice,to je prvo J imala,pa M..konjuktv..mazala sam hloramfenikul i proslo je brzo.Kod nas noc relativno ok,manje kaslje,ali bas za zeza grlo,nece da jede.Skuvala sam kafu i postavila decu ispred tva,i gledamo Ferdinanda,ima na Hbo2,ne cuju su..napokon malo mira😁Sta mislite da li da proset_am oko 12 malo M,nismo izasli 10 dana..nema temp..moram u Dm po mleko..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1552
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 9:29:24   
emicaa
Von zasto da ne.Samo mu moze goditi.
Mi idemo u set_njice i bolesni,samo da su bez temperature.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1553
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 9:45:07   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Meni moj sef prvi cestotso rodj. Dusa od coveka. Jako me obradovao. Sa mm sam na ratnpj nozi. Eno stavio mi na fejs ljubavi moja 😤 ulizuje se. A mene to jos vise nervira. 
I tako. D me pita sto nisam tortu pravila. Ma kakva crna torta. Lose sam volje i dalje. Odoh da se tusnem dok P spava

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1554
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 9:46:55   
pari
Von,obavezno idite napolje, danas je baš fino, vazduh će mu prijati. Ferdinand je baš lep...ja pustila mom M pre neki dan...ali nije odgledao ceo,nema još tu koncentraciju.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1555
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 9:54:07   
smeško
Srecan rodjendan, Ljisho! Ili da cestitamo u ,,istresanju". 😂 Da si nam ziva i zdrava i stalno lepo raspoložena.Rosi, javi se kada vas puste doktori.M je valjda bolje, povracao je bas dosta.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1556
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 9:58:05   
Sanjica26 RR
Samo da ne duva vetar. Ja tada ne izvodim decu. 

Von i mi smo pre neki dan gledali Ferdinanda. Danas cemo nesto drugo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1557
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:04:41   
Ana RR
Ćao devojke!

Sanjice, maži hloramfenikol, brzo će proći.
Smeško, a on je na rekreativnoj? Duša mala, baš bzvz.
Von, slobodno idite napolje, ja Marka izvedem barem u dvorište kada je bolestan. Mora da se luftira, prodisaće napolju.
Rosi, nadam se da ste bolje user posted image

Ja više ne smem da idem u prodavnicu user posted image svaki put potrošim min 5 hiljada, a bila sam preko nekoliko puta (što kažu deca user posted image ) i što je najgore uvek nešto zaboravim. Jbt!

Žene, jel postoji posni šlag? Čitala sam deklaracije u maxiju ali svuda piše da sadrži obrano mleko u prahu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1558
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:06:43   
Ana RR
Mi smo prekjuče gledali Grinch-a i pred kraj filma kaže Marko: Mama, meni se sad plače..

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.12.2018 10:20:37 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1559
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:08:43   
vonavoj
Joj.Anci i ja svaki put 5000.a uvek fali..a i to traje 5 dana sto kupim..Mnogo je lep crtani,M mi spava u narucju,a njih dve gledaju. Ima i Rode,ali nije sinhronizovano..mali sef je isto super.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1560
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:12:00   
smeško
Anci, imas posnu slag penu. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1561
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:12:09   
Misha i Ljisha
Predivan je. Nasa sinhronizacija je odlican sa naglascima hahah... Dunja i ja smo gledali u 4dx u bioskopu. Odlicno se provele. 
Eh kad cu ja sledeci put u bioskop ici.... Pitaj Boga. Pari kazes tvoj M i dalje nema koncentraciju da odgkeda do kraja dugometrazni crtani. Moja D je imala uveliko sa 4 god koncentracije vec smo redovno odlazile u bioskop. A P cini mi se nikad nece ici. On svalih 5 sekundi menja igracku dok se D igrala sa jednom i po 45 min 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1562
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:25:00   
pari
Sad sam se set_ila da se M rasplakao kad su Ferdinanda odveli od devojčice...oset_ljivi moj dečko...Ja ga još nikad nisam vodila u bioskop,pre 4te godine mi nekako nisu za to dugo sedenje, a tada sam već rodila T i nisam mogla da ga vodim...A ni ja nisam bila u bioskopu,ne pamtim...

Ja došla da se isfeniram pa da nastavimo sa akcijom spremanja,pakovanja... 

Rosi, kako ste?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1563
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:28:50   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Ana RR
Žene, jel postoji posni šlag? Čitala sam deklaracije u maxiju ali svuda piše da sadrži obrano mleko u prahu.



Ne postoji :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1564
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:31:03   
Ana RR
Joj ja ne volim sinhronizaciju, naši nemaju pojma da to urade kako valja. Sinoć smo na Fox kanalu gledali crtani Planes i tako je dobro na engleskom, Marko uglavnom razume a ako mu nešto nije jasno mi mu objasnimo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1565
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:32:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: Ana RR
Žene, jel postoji posni šlag? Čitala sam deklaracije u maxiju ali svuda piše da sadrži obrano mleko u prahu.



Ne postoji :)


Hvala mili. Pravim mojima tortu za slavu pa ću preskočiti šlag user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1566
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:37:10   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Anci, imas posnu slag penu. 


Smeško, nisam videla tvoj post... koja je to šlag pena?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1567
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:43:46   
Rosita
Dobre vesti! Snimak kaže dr, mo da nije isto dete :). Hvala Bogu. Nema skopija. Ne bi ga sa lemoda skidao do ponedeljka, škripi još, ali nema veze, ostaćemo. Ljubim!!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1568
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:46:47   
IvanaSK RR
Ma divno! Jos malo i kuci ste ❤️❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1569
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 10:49:53   
Sanjica26 RR
Odlicno Rosi. Znala sam da ce tako biti. Kod beba ide jako sporo oporavak.  Oni odmah bronhoskopija.

O hrani pisite u temi. Moram da vas pecnem. :)

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1570
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 11:07:11   
Ana RR
Rosi, diiivnooo!!!! user posted image hrabri dečak user posted image

Videću, na kraju krajeva ukrasiću čokoladom, ionako mi nešto ne ide šlag na reformu (posnu). Samo još da vidim koju ću tortu praviti za nas za doček, nikako da se odlučim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1571
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 11:10:58   
IvanaSK RR
Anci, onda bolje cokolada, kao sto kazes. Mislim da ce i lepsi ukus biti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1572
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 11:14:43   
Ana RR
Pa da, uz reformu bolje ide. Samo da ispadne ok, nisam nikad posnu pravila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1573
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 11:36:30   
smeško
Bravo, Rosi! Proci ce! Sad ti je malo lakse.
Za slag penu pojma nemam koja je, kupila u Maxiju proslog puta. Pogledaću cim odem ponovo! Mi torte kupujemo gotove u Suncu, fenomenalne su. 
Maki mi je super, bio je i na sankanju! Sutra se vracaju, jedva cekam!


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1574
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 11:44:41   
Maraj
Rosi user posted image bas mi je drago

Ana imas posni slag ali na meru u "zdravoj hrani". Ja kupovala. Trazi im deklaraciju. Ja trazila i stvarno pise da je posni. Malo je drugaciji ukus...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here