|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRska kafana
23.12.2018 13:31:36   
veselicaa
Sva sam zlatna user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: DecembaRRska kafana
23.12.2018 20:33:51   
emicaa
Aj dajte neki alkohol,nesto sam bljaks
Svi idu sad preko praznika kod svojih a mi ostajemo ovde.Mm nije za to da idemo autom samo na sedmicu a i Dodi istekao pasos.Tek 02 januara idemo srediti novu.a ja hocu da ideeeem 😑

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: DecembaRRska kafana
23.12.2018 21:47:59   
veselicaa
user posted image
Emice prosle godine ste isli?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: DecembaRRska kafana
23.12.2018 22:20:36   
vocicana
Tih bre sta ste sve posluzile, pa vi ste cudo od zenica. ja bi mogla neku hladnui koka kolu,, tako sam jela sada, kao prasica, a nisam bas gladna bila, ali da ispostujem koleginicu, kupila nam nesto...
Radim, jaaaaaooo koliko me mrzi sve, najvise mi je mrsko bilo da dodjem veceras.
Ima posla, bas je tezak neki dan ceo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 6:40:12   
branki*
jutro,zene..spremam se za posao,a mrzi me..bas mi se ne radi..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 8:13:15   
emicaa
Jutro.Ova kisa ne planira vise prestati.Vec par dana pada stalno.
Ja trebam do poste da posaljem nesto jer narednih dana su praznici a nemam pojma kako sa njih dvoje.
Vesi nismo prosle godine,ali mene je sad uhvatilo da odem.Ne sjecam da je ikad ovako mi bilo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 8:32:33   
mama Jo
Emice, ja u petak i subotu isla u postu i nisam docekala red od guzve, danas znam da necu ni stici jer mm ce biti pola sata kuci i onda vodi J na pametic, tako da cu tek sutra u nadi da nece red biti napolju.

Kafica, ko je za?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 8:43:48   
emicaa
Ja sam za kaficu 😊
Ja zivim u malom mjestu ovde tako da jos nikad nisam cekala.Ovo je u stvari prodavnica ali u sklopu nje mozes poslati i postu.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 11:58:14   
Anck Su Nmaun
Daan mamike, ja na godisnjem napokon ove nedelje.
Sedoh za komp posle duuuuzeg vremena/ Sve odradjujem preko mob. pa na forume ni ne ulazim.
Telefon mi nesto poceo da koci pa dodjoh do kompa da prebacim sve nepotrebno. Al najverovatnije cu uzeti neki nov jer ovaj je usporio do besvesti, bas iz razloga sto sam navela user posted image

Sta ima novo ovde..ne stizem stvarno nista da citam!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 13:37:40   
veselicaa
Emice sad se set_ih,bila majka kod tebe.Mozda i bolje da idete kada uzmete Dori pasos,pa bude lepse vreme i onda skitanjac.
Kod nas duva vetra,nije hladno ali bas duva.Nestala struja malopre,sad da uspavam Ninu pa da zavrsim rucak.
Anck nema te bas :*

< Poruku je uredio veselica RR -- 24.12.2018 13:38:31 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 13:45:40   
emicaa
Vesi ubjedjujem samu sebe da odem sama sa djecom na sedmicu pocetkom marta 😂
Anck lijepo sto si nam svratila opet 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 13:46:58   
veselicaa
Idi,srecko ce biti veci,u putu je super,sto da na ides.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 14:26:43   
mama Jo
Gde ste mamike, Anck nema te bas, ali verujem da od posla i skole nemas bas puno vremena.
Imali smo RR deku proslu subotu, nema vas tamo 😊
Ja uspavala decu, J posle idr sa mm u firmu po paketic pa je malo dremnula da ne bude nervoze predvece.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 16:25:48   
emicaa
Vesi jedina mi je muka sto za sve moram placati taksi ali necu no hodati toliko.Neka mi dolazi ko hoce da me vidi.Zao mi da sjedimo dvije sedmice ovde kad bi dole djeca uzivala sa babom i djedom

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 16:51:33   
Olga75
Ahoj
evo Badnji dan a jaaaa ko s Marsa. Ostalo mi je još da ispržim lignje, došla mi je drugarica i napunila ih nečim. štajaznam čim i sad kao treba samo da porumene a to porumene je toliko individualno user posted image
i još jelka nije okićena a nataknuta je i kao stoji da joj se grane spuste
i još mi je veš u mašini i još nisam usisala
i tako
hohoho Božić je haotičan ko i svake godine
al daj da vas poslužim zamedljanom rakijom- dobra je ni ne osetiš da je rakija al hoće u noga kad se pretera user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 17:22:43   
emicaa
Oldzi ma mani se svega i uzivaj u prazniku.Jelku kitite sutra,ves vadi prekosutra.Briga te,Bozic je 😊 Da ga lijepo proslavite,i drmi tu jednu rakijicu za mene 😉

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: DecembaRRska kafana
24.12.2018 19:39:35   
branki*
evo i mene..sredjivala malo po stanu,,imam posle nesto da pisem za skolu..i tako..da virnem sta se ovde radi..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: DecembaRRska kafana
25.12.2018 7:00:52   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Kafica skuvana, drustvo fali user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: DecembaRRska kafana
25.12.2018 8:10:17   
mama Jo
Skupljamo se polagano 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: DecembaRRska kafana
25.12.2018 8:12:32   
jess021
Dobro jutro! 
Moze kafa😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: DecembaRRska kafana
25.12.2018 8:16:51   
IvanaSK RR
Ja svoju popilauser posted image odvela dete u vrtic. Sad se inhaliram pa cu ici da radim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: DecembaRRska kafana
25.12.2018 8:28:31   
emicaa
I ja sam tu 😊 Posto mm ne radi imam osjecaj kao da je vikend

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: DecembaRRska kafana
25.12.2018 12:01:18   
veselicaa
Evo i mene.Sredjujem po kuci,hladno danas,jutros i sneg padao.
Ajde kafica.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: DecembaRRska kafana
25.12.2018 12:09:09   
Sanjica26 RR
I ovde neki sneg pada. Ja cu da skuvam sebi interesantan caj. Malo da se ugrejem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: DecembaRRska kafana
25.12.2018 12:14:26   
veselicaa
Sanjice navukla si se na te cajeve user posted image I moje smilze vole samo te sa ukusima,ove obicne vise ne piju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here