|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 12:23:04   
mama Jo
Mah svima.
Danas ce mi doci mama, pa se nadam da cu ovog vikenda uspeti da udahnem malo vazduha... bas me uvore ove male ovih dana.
Iskreno, odustala sam od treceg deteta user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 13:19:52   
Maraj
Ih jance....i kod nas isto. Juce je glumio da je kuca pa sam ga ja nahranila sa pogacicom sa cvarcima i kis.mlekom. Inace ne da da ga mi hranimo. Da bar hoce da zeva a ja nabrzaka da mu nabacam u usta. Ma kakvi. Al eto juce je bio patrolna sapa pa je dao da ga ja hranim i sve pojeo. Inace i ja ga non stop opominjem da jede. Zaboravi da je tanjir ispred njega. Igra se, zagleda se u tv, peva, skace sa stolice...ma nervni slom...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 13:34:48   
Ana RR
Moj ima skoro 8 godina i dalje tako jede user posted image

Muž još uvek bolestan, još mu je gore. Večeras ide kod dr na kontrolu.


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Iskreno, odustala sam od treceg deteta user posted image



Mama Jo, nasmeja me user posted image



< Poruku je uredio Ana RR -- 18.1.2019 13:35:58 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 13:40:03   
Rosita
Dobar dan. 
I moj D oteže sa jelom i hiljadu puta ga opomenem za svašta kad jede.
Ja više ludim od noćne vriske. Od osećaja kad ustanem ko da nisam ni spavala. Jutros su me pustuli do 10, ni to mi ne odgovara nikako, propade mi dan. Počela sam da od muke držim noću monolog kako ne mooguu. Mislim, mogu i moram naravno i sve će proći o td i td. Ali brate kako ja recimo da radim nešto skoncentrisano ili ne saj Bože kreativno, novo da smislim, a trebalo bi i trebalo je da počnem😬. Evo sad držim samoumurujuće monologe, haha. Sve me nervira, izvedem ih napolje, D se uvali u blatnjavi sneg"jer mu je zabavno, a ne što želi mene da nervira", ok dečja posla, a meni puna nova mašina, jedva sušim ove zime, spoljni zid na zgradi oštećen i pojavila se vlaga, a 4. sprat smo, gradsko stambeno se oravi blesavo... Da ne nabrajam, vidite da sam na levu ustala:)
Maslačak, super za rad!
Inače, N hvata skroz precizno pinceta, a ja to ni ne znam☺, dadoh mu male lego, radi šta treba. Vežbala nisam, eto ni ne znadoh, pažnju ne obratih. Verovatno blagodareći mrvama, kao i kod maslačak.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 13:49:35   
Rosita
I evo spavao je 10 minuta😈

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 14:14:41   
milicicak
Vidim, svima naopak dan bio juce 😣
Maraj, ja sam standardno od 3-4:30 budna samo se ne vatam za telefon da ne bih samu sebe dodatno nervirala 😂
Mnogo mi je prijao odlazak na posao danas, bas mi je bilo lepo da se podset_im da sam pametna 😂 moje dete za to vreme nit je jelo, nit je pilo, nit je spavalo. Al je bio dobrica. Zato me je takvim osmehom nagradio kad sam stigla kuci da sam se rastopila a ja nemam te emotivne ispade.
Stigle nam knjige iz Lagune,moje pismeno dete je sve ostavilo samo da ih procita 😂
Mm ce danas kuci nekad, radi i u subotu i u nedelju... Jedva cekam prvi

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 14:18:13   
Rosita
Bravo, mili!



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 14:26:42   
Ana RR
Bravo Mili user posted image Maslačak, čestitam za rad user posted image

Rosi, Ljišo, ja se prosto umorim kada čitam koliko vas deca zezaju noću. Užas. Imao je i Marko te periode ali nisu dugo trajali i u suštini, lepo je spavao i imao je ritam.

A sad mi živce kida, i on i učiteljica. Ona očekuje da on bude bubica koja ćuti a on je neko ko em voli da priča em je trvrdoglav pa mora da istera svoje, u svemu tome ja ću poludeti. Pre neki dan su se nešto koškali u wc-u i mm mu kaže da ne sme da ide u wc za vreme odmora a ako mu je baš baš frka onda neka traži za vreme časa i učiteljica mora da ga pusti. On inače nikad ne ide u wc za vreme časa ali naravno da je odmah tražio i naravno da ga učiteljica nije pustila i naravno da je on rekao Moj tata je rekao da morate da me pustite! (bez ostalog dela razgovora) user posted image i naravno aj na razgovor. P O L U D E Ć U !

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 16:58:55   
jance
Kod nas lije kisa. Bili smo malo kolima po gradu, da beba malo izadje. Kiku sam sad uhvatila u shemu, dam joj 5min  da zavrsi posle kad mi ustanemo i ako ne zavrsi onda joj uzimam tanjir i nastavlja to sto nije pojela za veceru. Izmedju nema slatko niti bilo sta. Pa da vidimo kako ce to da funkcionise... 😒

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 17:24:17   
Ana RR
Mene zvala učiteljica da dođem po Marka... evo ima 39 temperaturu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 17:55:46   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Ana RR



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Iskreno, odustala sam od treceg deteta user posted image



Mama Jo, nasmeja me user posted image





Evo jednog lepog i opustenog dana, spavale su u isto vreme 2h (sto se nije desilo pola godine sigurno) tako da mi se sada malo vratila zelja za trecim user posted image


Ana, bzvze za temperaturu, a ide vikend user posted image samo da sto pre prodje.

Kako provodite ovo kisno popodne?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 18:40:31   
pari
Dobro vece mame! Mi stigle u Bg....tuzna sam mnogo jer mi vec nedostaje mm a tek sam stigla...kako cu ovo sama,ne znam...volim njegov osmeh, njegovu energiju, njegovu pricu...on je moje sunce...uf,placem od kako sam stigla...Bice lakse kad mi dodje M...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 18:55:02   
jess021
Evo i mene! 
Sinoc L dobila temp, pa sam ih jutros vodila kod dr, a radim poslepopodne. A na poslu mi crkao komp pa se smaram, a imam posla preko glave. 
Rosi, neka bas bzvz faza a? Sve znam, ako Vam je za utehu M je tek od pre nekih mesec dana pocela da bolje spava.  Znaci urnisala me vise od 2 godine, ima srece sto je slatka😊
Maraj, kako je Sofi? 
Pari, nemam nista pametno da ti kazem, sem drzi se! Kad ti dolazi M?
Ana, kako je Marko?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 19:52:46   
Maraj
Jess bolje je. Zasusuju se. Samo na ledjima u predelu pelena ih ima i dalje dosta. Razmisljam dal bebi puder da kupim pa da joj stavljam na guzu i ledja.
Ana...mi zadnja 2 meseca bolujemo vikendom. Ili se S ili L razboli petak na subotu. Svaki vikend u kuci ...uzas..i tako 2 meseca. Nisam se farbala od novembra. Uzas jedan.
Pari...ne znam sta da ti kazem. Gde ste sad ako ste prodali onaj stan? Jesi li jos na N.Bg?

< Poruku je uredio Maraj -- 18.1.2019 19:53:27 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 19:59:33   
bebilule
Maraj, dobro je da prolazi. Ne znam, mozda da ipak probas bar na mjesec ispisati L iz vrtica, da sastavite malo bez virusa. Tacno treba jedna dobra vrticka godina da malo ojacaju.
Pari, stigao M? Cim dodje, bice ti lakse. 
Ne znam vise ko je sta pisao. Citala sam, ali nisam zapamtila. Mi jos da veceramo i u krevet. Izasli smo iz kuce jutros oko 10, usli u kucu kod moje mame skoro u 17. Maloprije se dovukli tek. Em cijeli san vani, em trista na sat. Jedva cekam krevet. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 20:00:52   
jance
Pari drzi se, glavu gore. Izdrzaces!...........Anci sta je Marku? Jel virus?Moji su otisli na klavir pa na aikido a beba odlucila da ce da spava samo pola sata sto znaci da nista nisam uspela da uradim. Evo je kunja pored mene ali ne smem da se pomerim jer odmah vristi. Garant je premorena ali treba da jede za nekih pola sata pa je sad vec i glad drzi budnom. 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 20:38:04   
Ana RR
Muž bio na infuziji, dobio ab. Marko nije dobio ništa ali se zato ispovraćao najstrašnije u domu zdravlja. Evo ih obojica u krevetu, mm opet ima 39 temperaturu, Mare ima 37.5 i kuka da ga boli stomak. Povraća svako malo.

A ja ću da natočim čašu vina i da se roknem user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 18.1.2019 21:02:20 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 21:04:17   
lesli
Pari sta se desava? Gde ste bile? Nisam bas u toku...
Ana i jess, da deca brzo ozdrave. Maraj i vi da se konacno resite boginja.
Mi se za sada drzimo. U sustini ja sam sa njom uglavnom u kuci, izadjemo da proset_amo, a ako idemo u radnju obavezno pelena preko kolica. Mm se isto drzi, ali on povremeno dodje kuci i nategne neku lozu/sljivu pod parolom “da se ja malo dezinfikujem”. Mada ja mislim da mu je to izgovor da popije koju 😂 a nije da mu nesto branim da mu trebaju izgovori 🤔

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 21:08:52   
Ana RR
Pari user posted image verujem da je teško... kada smo mi planirali odlazak u Kanadu prva opcija je da idemo dete i ja a mm da dođe kada uspe.. od pomisli na to bilo mi je loše. Mogu da zamislim kako je kada ste zaista razdvojeni. Još je vaša situacija specifina. Nadam se da će se brzo rešiti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 21:12:45   
jance


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Muž bio na infuziji, dobio ab. Marko nije dobio ništa ali se zato ispovraćao najstrašnije u domu zdravlja. Evo ih obojica u krevetu, mm opet ima 39 temperaturu, Mare ima 37.5 i kuka da ga boli stomak. Povraća svako malo.

A ja ću da natočim čašu vina i da se roknem user posted image



Ajme! Ala vas je sastavilo! Znaci stomacni.... Nadam se da ce brzo stati na noge.  Ja mrzim stomacni. Prvo sto ja tesko povracam ( moje telo se tesko odrice unesene hrane) a drugo sto cak i ako ne povratim ni jednom, budem iscrpljena ko da sam nedelju dana kopala. 


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 21:33:02   
mama Jo
O, Ana, bas bzvze...cuvaj se i ti sada, i da ih sto pre prodje.
Pari, isto ti nemam nista pametno reci... drzi se, mogu samo misliti kako ti je ☹
Kako su ostala decica?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 21:42:13   
vonavoj
Pari,hoces li moci sama sa njih dvoje? Hoce ti neko pomoci?Ana,tek sad je dobio ab? Bas se namucio.a stomacni najvise mrzim. i mm kaslje bas dugo..ali nema temp.Ja sam isla na friz,odsekla sam i siske,sad sam kao nova..dugo ih nisam imala,a sad duga kosa,stalno vezana,izgledam kao zalizana krava,jos imam i zaliske,reko sisaj siske.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 21:45:36   
Ana RR
Da li je stomačni ne znam pošto Marko na svaku temperaturu reaguje povraćanjem. A mm je katastrofa, evo i sad ima 39. Užas.

Mare spava, on je isto imao 39 pa je popio sirup, posle pola sata se prvi put ispovraćao i onda je počela da pada.

Ja noćas dežuram. Kljukam se vitaminima pa kako bude jbg. Imam neki čudam osećaj u stomaku ali ne smem da se razbolim bar dok mm ne bude bolje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 22:34:44   
Rosita
Ana, baš bezveze :(. Neki gadan virus čim i tvog muža, odraslog čoveka, tako pokosio.
Pari, mogu misliti kako ti je. Nazirem i više u tvojim rečima. Veliki zagrljaj.
Jess, da. Nije meni ništa teško za moju decu. Sve bih dala za njih, svesno biram da sve njima podredim. I uopšte nisam razmažena ni slaba, život me nije mazio. Ali imam taj problem kad dugo ne spavam i napeta sam, uskočim u neko bezveze stanje, nije to samo umor nego nemir i prćateći elementi... Sve to dobro poznajem i znam zašto i kako i šta činiti, ali ruke su mi vezane. Prihvatam da je tako kako je.
U nedelju nam je slava. Ićiće mm i stariji sin. Dug je put, hladno, puno ljudi, nije mi za N. A žao mi što ne idemo, ali planina, debeo minus i sneg, namučili bismo se. Još ovo njegovo spavanje...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
18.1.2019 22:48:03   
jess021
Rosi, ni pomislila nisam da si slaba, vec prosto takve okolnosti. Mozes zamisliti mene pre 2 godine sa dve bebe, ludilo. I kad je bilo tesko, nekako sam se bojala i da se pozalim jer sam ih jedva docekala. Sta sam sve prosla dok nisam dobila L. Umor je najveci problem, kao zombi sam bila. Ali sad je sve puno lakse.
Ana, sta tm pije za temp kad ne spada?
Pari, jos jedan zagrljaj ti saljem. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here