|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 10:28:18   
IvanaSK RR
Jance, primi saucesce.
Ana, treba da odem da vidim rezultate krvne slike. A urin nisam ni dala tada, dobila mens. Bolje mi je, imam manje slajma. Usi i dalje isto, ali rekla je da sve to može potrajati i do dva meseca.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 11:33:42   
vocicana
Dobar dan, Jance primi mje saucesce, kako god, baka je. Neka ide po redu.
Ja na polu iskoristila momenat da vam se malo javim, nesto ne stadosmo, a danas je tako neki bezvezan dan, toliko sam nesto slogirana, da reci nemam.
Uglavnom, sve to po malo, sinoc sam bila u kafani, slavili sestri rodjendan, pa sam malo zakasala sto kazu nislije.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 12:11:34   
vonavoj
Ana,napravi onaj sirup sa lovorovim listom i zalfijom..ili ako imas da izbacis uzmi flavamed, acc, fluimucil..Mm dobio pumpicu berodual..a na putu.. mrzim kasalj i stomacni..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 12:28:31   
Ana RR
Von, više je suv kašalj. Nisam to nikad pravila, ja ti baš nisam od tih što mogu sve da piju user posted image radije sirup, imam beli slez.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 13:08:12   
Rosita
Von, uzmi za M 1 ml pantenol, 2 fiziološki. Tako smo mi ovaj put, pomoglo, kratko sam ga inhalirala, 2 dana 
Mi zvali komšinicu na kafu a večeras možda odemo u goste kod rodbine. Mališana ima, biće im zanimljivo.
Sinoć sam uzela uoutstvo za mašinu i proučavala od 11 do 1, sa markerom 😂. N se budio doduše u tom periodu. Pišem ivani baš, čitam ja to uredno sve po redu. Ima wi fi, ima aplikaciju za mob, bla, bla, saopštavam mužu. On kaže da je greota da se ne zaposlim u candyju i ako mogu samo da mu kažem je l to pere i suši, hahaha. Nije lako sa mnom.
Napolju sivilo, fuj.
Janče, žao mi je.
Voci, ja mislim da bi meni kafana prijala, iako na svesnom nivou mislim da ne bi :)
Ljišo, svaka ti čast.
Ana, da budu dobri nalazi.
Pari, zagrljaj.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 13:11:37   
Maraj
Voci sto si zakasalauser posted image
Rosi jel i suši ili samo pere? Candy su bas lepe masine i nisu bucne

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 13:13:32   
Rosita
Maraj, kombinovana, eno pisah u temi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 13:25:39   
IvanaSK RR
Rosi, ti si luda 😂
Ja uglavnom koristim samo jedan program za sušenje, taj za peglanje. Mislim da mi je najkraciuser posted image i mislim da i ti imas onaj sto pere i susi za sat vremena par stvarcica.
Da ne masim više temu. Von, a kako je inace muz? Jel mu imalo bolje?
Ljiso, gde si, kako ste?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 13:55:54   
jance
Hvala zene.

Anci ja sam sad u trudnoci za suvi kasalj, onaj nadrazajni, otkrila Isla Mints. To je dozvoljeno u trudnoci pa sam kod jednog napada kaslja posisala kutiju za 3 dana. Pomoglo je.

Bebuska konacno odvalila trosatno spavanje ali ne smem ni da se pomerim. Cak sam i mm pripretila dole na prizemlju da mu nedajboze nesto ne padne! 😁

< Poruku je uredio jance -- 30.1.2019 13:57:04 >


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 13:56:43   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Von pitas kako funkcionisem. Nikako. Zaredjam par noci i onda cetvrtu se komiram sa P u 7. Il tako uhvatim sebe da zaspim na stolici. Ma pricala sam vam da sam hrkala sefu na telefonu. Kriticna sam.  Pola ne postizem pola postizem pola otaljam pola uradim kako treba i tako. Kako moram. Vodili smo seku na trening. Dobar je danas bez temp. Nema slina nista. Al evo malo odspavao. Probudio se uz dreku zbog prdeza i jos spavao na meni kako krenem da ga spustim on krene da njace. I na krajuodustadoh jer mi na sporetu bio rucak. A da sam ga drzala jos bi ihaj spavao. Sta da radim...eno D cuva brata malo a ja kuliram u fotelji. Samo sto ne zakucam. Idem da mu izblendam rucak. Da zavrsim sa tim  pa cekam mm da dodje dapreuzme decu da radim. On i ja smo ovog meseca zaradili Boga oca para. Sve potrosili ostadosmo sa 1000 din u kuci. A sramota me koliko smo zaradili bukvalno. On na dodatnom poslu jos jednu celu  svoju platu i ja isto jos jednu svoju platu i sve otislo. Kaze mm sinoc pisi kolko smo zaradili a kolko potrosili. Samo 99000 su nam racuni krediti porezi i ostalo. Mesecno sto imamo. A nisam gorivo ni pelene za P ni dohranu ni hranu racunala u to. Strasno sta su novci. nista! 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 14:00:42   
pari
Rosi, sto i da se ne zaposlis u Candy 😁 

Ja danas uspela i do dm-a i da skuvam rucak i ispecem keks, bas mi je dobro ispao, sa kikiriki puterom i crnom cokoladom...cula se sa mm pre njegovog posla, to nam je sad ritual i zapravo jedino vreme kad mozemo lepo da se ispricamo, posle je na poslu, dodje kuci tek oko ponoci po nasem vremenu.

Moram i ja da se inhaliram danas i popijem koji caj. Ovo vreme je bas bljak...bilo bi lepo da nam sine sunce...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 14:05:18   
Maraj
Ljiso 99000 racuni...au bas dosta...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 14:08:50   
Misha i Ljisha
Maraj zima, grejanje. Bice malo manji preko leta. Ali strasno. Shvatili smo sinoc da smo se otkinuli u januaru od posla i on i ja pa smo hteli sve da stavimo na papir. Na gorivo nam ode bar jos 300e. Dvoje kola. A gde je higijena i hrana kazem pelene dohrana i sve ostalo dnevno sto treba u kuci. Zaradili smo vise nego duplo od toga. I opet nista nam nije ostalo. Nista. Evo kazem ti imam 1000 din u kuci. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 14:09:48   
Rosita
Ljišo, meni se u glavi vrti od pretpostavljenih cifara i onih koje poninješ...nije ni čudo što si pod pritiskom. Srećna je okolnost što možeš da zaspiš. Pa makar i u nedoba. Ti si jedna vrlo jaka žena💞

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 14:11:49   
Ana RR
Jance, pogledaću. Morala bih nešto uzeti jer mi je najgore kada legnem uveče, onda ne mogu da se zaustavim.

Ljišo, skroz te razumem. Meni što je veća plata to više trošimo. Na račune ode preko 60 hiljada a nemamo ni jedan kredit. Samo zima da prođe, muka mi je kad vidim da na gas ode po 25 hiljada. Nekada i više.

Još nisam krenula da spremam klopu a već mi krče creva.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 14:12:22   
Rosita
Možeš li neke troškove da smanjiš? Mislim, glupo pitanje. Verovatno si zacrtala šta treba mimo računa... Srećno!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 14:20:55   
Misha i Ljisha
Rosi sve masine palim po jeftinoj struji. Peske uvek obavimo P i ja sve ako nam vreme dozvoljava ne palim auto osim kad je kisa i sneg i kad idem do grada. Znaci ne vozikam se za gluposti sto se kaze. A opet nemam pojma kad sam zadnji put natankala pun rezervoar. Vecito prckam po 1000 il 2000. Kuvam toliko da ne bacam. Znaci sve u male serpe. Ne znam kako bi ustedeli uopstem evo ja 4 godine imam isti telefon. Lg spirit necu da uzimam novi jer mi je neo2 tarifa 999 din bez telefona. Na parking damo mesecno bar 1000 din. Evo danas bas kazem mm pocecu da se parkiram u promenadi kod spensa kad vodim D na trening da ne placam parking. Al sve je to sitno grejanje vuce mnogo. Nama je 23 stepena u kuci. I danju i nocu. A to kosta. Radi P mora biti toplo. On se stalno izuva da ne kazem da je bos non stop iakk ga vijam svakih 30 sekundi da mu navlacim carape.  Ne znam gde bih ustedela iskreno. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 14:31:40   
Rosita
Onda požuri polako i čuvaj se! Samo da dođe toolije vreme da makar grejanje eliminišeš.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 14:43:18   
vonavoj
Kazi mi za pantenol,to su kapi,kako da trazim? Smem to bez dr..inhaliram ga sa 3%..

Ima li te na fb😁pokusala sam na pp ali ne ide.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 14:45:37   
Rosita
Von, rastvor ta inhalaciju pantenol. Smiruje grlo, kod suvog kašlja je dobar. Evo mi ga na polici, 5% pantenol. Smeš bez dr, bar bih ja. Ako ima i nadražajnog, suvog. Poslala si mi na rr zahtev :D

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 14:51:33   
vonavoj
Ok. Kupicu ga..nadrazajno je za sad..i onda se zagrcne i povrati..eno sad spava od 12,jadan,cele noci nije...inhalirala sam ga i namazala fitobalm.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 15:06:04   
bebilule
Da se i mi upisemo ove zime. M od juce ima temperaturu. On kad ima, ima visoku. Ali ovo jos nisam vidjela, do 40,5, ne mozes je skinuti, a i kada je malo spustis, vrati se za sat, dva. Ja inace nisam panicar, drzim nekad i 39 bez sirupa, ali mi nocas nije bilo svejedno. Vodila ga, crp 18, grlo malo crveno, nista posebno. Da ponovim nalaze za par dana ako potraje da vidi treba li ab.On sad zaspao, malo spala. Ja napravila rucak pa trcim da odspavam malo s njim. Mozda ce i nocas biti dezuranje. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 15:07:06   
bubulence
Ih bre ljiso, kako 99000😣? Na cega se grejete? Meni je mnogo i ovih nasih 30 000 sto damo na racune...Anci i tvoji racuni su ogromni... Nemojte da me plasite sa grejanjem, mi smo juce dalu kaparu za kucu... Sada smo u stanu, grejemo se na struju i zimi nam racun bude veci za oko 5000din

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 15:07:57   
vonavoj
Bebi,uzasni su virusi sa temperaturom visokom..strasno. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
30.1.2019 15:20:54   
Maraj
Bebi da M ozdravi sto pre...
Ja sam se fizioloskim i pantenolom inhalirala par puta u trudnoci. One septolete od pantenola mi nisu pomagale al inhalacija pantenolom mk smirila grlo. Bas sam bila promukla tada

< Poruku je uredio Maraj -- 30.1.2019 15:21:24 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here