|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ručni radovi
10.11.2011 20:21:34   
Anoniman
Bas tako user posted image Znam ja jos po neki trik user posted image

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ručni radovi
10.11.2011 20:22:20   
soni
ja ne znam nista..user posted image ..ni da strikam, ni da heklam..vezem...crtam
anti talenat user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ručni radovi
10.11.2011 20:23:36   
Vika
Znam i ja podosta trikovauser posted image , ali se u štrikanju nisam oprobala, a volela bih!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ručni radovi
10.11.2011 22:53:12   
magde
pa ja ovde spadam po druge stvare na primer crtam.radim venezuelske maske i to sa kalape sa gips radim i papirne kesice za poklone i to unikatne radim i one kartice za poklone za rodgendan i drugo...ma ja sam super sa te rucne radove radila sam i nakit a sta ne..............

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ručni radovi
10.11.2011 23:45:58   
Crvenkapa85
ja sam pocela da pravim nakit od polimerne gline

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ručni radovi
11.11.2011 11:01:54   
zivka
MM user posted image user posted image user posted image super

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ručni radovi
23.11.2011 21:10:15   
Anoniman
Evo i Gicinog dzaka. Kupila sam jedno dugme manje, ali nadoknadicu. Ima i u detalju user posted image Malo glupavo izgleda ovako raskrecen, ali kad stavim model unutra bice kao iz kataloga user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu zivka)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ručni radovi
23.11.2011 21:20:52   
tina37
Misu,meni je bas super ovaj tvoj dzak.I kapuljaca se super uklopila.

_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ručni radovi
23.11.2011 21:23:07   
Ana RR
MIŠU!!!!! user posted image Svaka ti čast! user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ručni radovi
23.11.2011 21:34:12   
zivka
MM user posted image extra! Lepsi nego iz kataloga!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ručni radovi
23.11.2011 22:05:17   
bulka
MaliMisu divan je!!!

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ručni radovi
23.11.2011 22:12:49   
Anoniman
user posted image

Tek sam pocela. To mi je prvih nekoliko stvari. Tek cu da pravim svasta user posted image

(odgovor članu bulka)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ručni radovi
23.11.2011 22:29:02   
moja ciklama
presladak je!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ručni radovi
23.11.2011 23:08:59   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svaka cast!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ručni radovi
24.11.2011 8:18:12   
druzica
Misu svaka cast, pravi si majstor za pletenje, super je dzakuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ručni radovi
24.11.2011 13:59:21   
Tinkerbell82
Misu svaka ti cast!! Presladak jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu druzica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ručni radovi
24.11.2011 14:23:26   
Anoniman
MaliMisu tek si pocela?! Pa mislim svaka ti chast, odakle ti mustra, znala si da strikas od ranije ili si nedavno tek pocela, hajd molim te detaljnije informacije :) Ja sam pocela prosle zime sal i en zavrsi ga, i to ono klot frket i cao user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ručni radovi
24.11.2011 14:50:47   
razlicak
Misu stvarno svaka cast !!! Prelepo je i neobicno, moram i onu sal kapu da pohvalim da je extra !!!
Jednog dana, da sam na tvom mestu, ja bih svoje radove naplacivalauser posted image ....a ja bih tvoj rad rado kupila

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ručni radovi
24.11.2011 14:51:19   
Anoniman
 evo da se  i ja malo hvalim
user posted image
malo ukrasa za torte raduckam
user posted image
I meni najdraze, slike za decije torte user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
slike bas volim da radim  i to me tako opusta. Volela bih i da naucim da strikam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ručni radovi
24.11.2011 15:23:30   
Anoniman
Ma mene je mama naucila kao malu. I par puta do sad sam nesto i pravila, tako jednom u 10 godina. Uglavnom neke salove i zezalice. Napravila sam jednom i neka dva dzempera ali to je bilo dosta bangavo. Par godina unazad, napravim po neki siz sal za sebe i za moje, a bukvalno sam ove godine pocela sa ozbiljnijim stvarima. Seme sam skinula sa neta, ima sve sto ti treba, samo ako znas engleski. Meni ide sve sto se radi rukama, da ne kazem da sam kao tinejdzerka sisala pola komsiluka user posted image . Treba malo, jedan rad za mene, da se uhodam, posle ide kao podmazano. Ja volim to, mene smiruje a i volim da imam nesto sto niko nema ili nesto neobicno user posted image Javi se kad zavrsis taj sal prvo, da ti prosledim "materijal" user posted image Nisam stigla da slikam tu kapu za moju sestru, ali je totalno luda. Sad sam se primila da mojoj Gici i sestrinoj maloj, pravim svasta, sestra ce da ih pazi da ja mogu da radim. Kao klinka sam naucila i da sijem i to sama, pa se nosim mislju da kupim masinu za sivenje. Ionako je izbor onoga sto danas moze da se kupi ovde ocajan. A meni je neka zena sila skroz ludacke komade. Ali daleko mi je da idem do nje, pa cu morati sama user posted image
IZVORNA PORUKA: Zenetina

MaliMisu tek si pocela?! Pa mislim svaka ti chast, odakle ti mustra, znala si da strikas od ranije ili si nedavno tek pocela, hajd molim te detaljnije informacije :) Ja sam pocela prosle zime sal i en zavrsi ga, i to ono klot frket i cao user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ručni radovi
24.11.2011 15:26:30   
Verus
misuuser posted image  hocu ja takav dzemperuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ručni radovi
24.11.2011 18:04:43   
Anoniman
E super je ovo i hvala ti, ja sam vise nadarena za pisanje, ali volela bih da savladam strikanje, mada me najvise zanima da pravim nesto od glinamol mase ...  za ovo si stvarno nadarena, bravo, super, odusevilo me je kako si taj dzemper dzak odradila, nemoj slucajno da batalis user posted image

user posted image
Jacq i za tebe blavo :)

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ručni radovi
27.1.2012 21:07:16   
Anoniman
A evo i mog prvog dekupaz pokusaja user posted image Ovo je bilo na brzaka, u pitanju je podmetac za case. Vise me interesovalao kako ce izgledati stampa na pirincanom papiru, nisam se bas bavila podesavanjim previse ali nije ispalo lose za pola sata posle. Osim potpisa, to je ispalo katastrofa jer me mrzelo da trazim adekvatan flomaster. Bice tu jos dosta posla da to ispadne kako treba, ovde se vide i potezi cetkice i sve, ali aj da ne sitnicarim

Inace, plan mi je da kupim Gici akusticnu i elektricnu gitaru (posto je pojacalo dobila juce user posted image ) i da joj jednu od te dve osmirglam i uradim na ovaj fazon i to bas sa prasicima ili mangulicama user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ručni radovi
27.1.2012 21:10:55   
Ana RR
Mišu, ti si blesava user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ručni radovi
27.1.2012 21:13:48   
Anoniman
Ko je bese imao potpis - dokon mozak, djavolja rabota user posted image


(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here