|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ručni radovi
25.5.2012 16:56:04   
Jeca*
  user posted image user posted image

< Poruku je uredio Jeca* -- 25.5.2012 16:57:36 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Ručni radovi
25.5.2012 19:53:43   
jelena038
misu, ne kontam kako ovo radis, aj pojasni malo..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Ručni radovi
25.5.2012 20:36:14   
Anoniman
Pogledaj na netu to se zove felting. U principu moras da radis sa vunom po sastavu 100% vuna, ali da nije superwash. Kada operes na visokoj temperaturi sa praskom, pa jos centrifuga, pa naglo hladna voda za ispiranje, blab bla bla, ja jos ubacim u susilicu ono se skupi i uceba. Po naski dobijes nesto sto lici na filc. Pogledaj felted bags ili nesto slicno, dovoljno je da odes na images pa ako te interesuje uputicu te na par linkova.

Ako si mislila na loptice za tepih user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Ručni radovi
25.5.2012 21:23:09   
jelena038
ma razumem to ucebavanje, al ne razumem loptice, je l ih punis ili su prazne, ili sta?

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Ručni radovi
25.5.2012 21:27:23   
Anoniman
Aaaaaa, kupila sam lio vunu. Valjda je to isto sto i vatelin. Uglavnom ono cime pune jastuke, pa to ubacim :) Ali nisu prevuse tvrde da bi se kada se zgaze malo spljostile.

Inace Dosta su velike, malo mi je deblja vuna, a i nju sam jedva nasla. I ne moze to da bude bas veliko od te kolicine. Ja ne volim tepihe, nemamo ih u stanu a ovaj sam htela kao dekor. I posto cu ga sam sklapati, uradicu ga tako da izgleda da je ispod stola, a u stvari bice okolo :). A nasla sam vunu u boji taleta plus crvena kao sto mi je kuhinja :)

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Ručni radovi
25.5.2012 21:30:25   
mama kukunka
I posto cu ga sam sklapati, uradicu ga tako da izgleda da je ispod stola, a u stvari bice okolo :)


n'umem da razumem ovo..al zato mi valjda kreativnos' tezi minus beskonacnom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Ručni radovi
25.5.2012 21:33:22   
jelena038

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Aaaaaa, kupila sam lio vunu. Valjda je to isto sto i vatelin. Uglavnom ono cime pune jastuke, pa to ubacim :) Ali nisu prevuse tvrde da bi se kada se zgaze malo spljostile.

Inace Dosta su velike, malo mi je deblja vuna, a i nju sam jedva nasla. I ne moze to da bude bas veliko od te kolicine. Ja ne volim tepihe, nemamo ih u stanu a ovaj sam htela kao dekor. I posto cu ga sam sklapati, uradicu ga tako da izgleda da je ispod stola, a u stvari bice okolo :). A nasla sam vunu u boji taleta plus crvena kao sto mi je kuhinja :)

sad kontam! user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Ručni radovi
25.5.2012 22:16:46   
Anoniman
MK, imam veliki sto, niski, evo i slika. Pa cu zamo oko jednog coska da ih naredjam. Stavila sam sad ove dve da vidis kuda :) Ima tu dosta loptica, pa bi trebalo da izgleda dobro.

user posted image

Jelena, one se heklaju kao lopte i imaju taj oblik, a pune se da bi zadrzale takav oblik kada se na njih zgazi. Mada ove nisu savrseno okrugle

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Ručni radovi
25.5.2012 22:21:19   
Ana RR
Ma ti si bre luda žena! user posted image user posted image ovo je prosto nestvarno, svaka ti čast user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Ručni radovi
25.5.2012 22:22:40   
Anoniman
ludilo user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Ručni radovi
26.5.2012 1:48:48   
mama kukunka
Hvala Misu sto si se potrudila da objasnis mojoj malenkosti ..sad kapiram, i predivno izgleda! tj ce izgledati

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Ručni radovi
26.5.2012 8:03:42   
minavb
Misu, hoces da se udas za mene?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Ručni radovi
26.5.2012 8:38:58   
Anoniman
Minh, hocu. I vencanicu cu da ti napravim user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Ručni radovi
26.5.2012 8:43:32   
minavb
Jao blago meni kakvu zenu cu da imam. Kuva fenomenalno, lepa ko lutka, a sta smisli, rukama napravi, ohohoo. Jel se ne ljutis da i ribizla zivi sa nama?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Ručni radovi
26.5.2012 8:50:41   
Anoniman
U komuni? Ma kakvi. Ribizlu cemo da cuvamo kao malo vode na dlanu user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Ručni radovi
26.5.2012 8:55:29   
minavb
Bice nam divnoBice nam diiiiivno.user posted image
Nikad nisam naucila da strikam, ali sam vezla i pravila svasta od konca za vezenje. Sad i kad bih pokusala tako nesto, smandrljala bih jer nit imam vremena, niti zivaca za to. Moji jedini rucni radovi u poslednje vreme su rotacije ugljenih hidrata.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Ručni radovi
26.5.2012 9:01:48   
Anoniman
Pokazacu ti da heklas, lakse je od pletenja, uvek mizes da napravis sal ili nesto tako lagano :) i mozes uvek kad ugrabis pola sata malo da radis. Odlicno je za zivce :))))

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Ručni radovi
26.5.2012 9:03:39   
minavb
Moze, ma savladal bih i pletenje uz dobrog ucitelja.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Ručni radovi
26.5.2012 18:44:52   
Anoniman
bojim se da nece biti puno vremena za heklanje user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Ručni radovi
13.6.2012 23:00:38   
Cunce
Ja sam ovdI ostavljala link FB strane na kojoj prodajem nakit (ne pišu cene), ali je obrisan zbog reklame user posted image
Iskreno, nisam imala sličica u kompu jer sam uvek preko drugih u kući to kačila, a svoj nisam imala, pa upload i odmah brišem user posted image I mrzelo me je da skidam, pa stavljam ovde..
Ali zato sad imam u kompu, pa ću se pohvaliti, samo dok iskopam šta ću :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Ručni radovi
13.6.2012 23:01:34   
Cunce
Prvo moram da vidim šta vi radite i da pohvalim ono što mi se baš svidi user posted image

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Ručni radovi
13.6.2012 23:11:28   
Cunce
Meni neće d'otvori slike user posted image

Sad ću da vidim kako će ići postavljanje..

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Ručni radovi
13.6.2012 23:22:50   
Cunce
Smotana jesam, ali i ovako može da se vidi user posted image

plastične perlice na lancu, minđuše za moju dušu (al'' ne za svaki dan):
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/524901_366973730036031_199623797_n.jpg

ovo je trebalo da budu poslednje koje pravim trudna, ali bebac mi je dao još vremena user posted image
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/252636_368186466581424_1759094982_n.jpg

među prvima (novije figurice su sve sa imenom stranice, pa neću da kačim jer će ih ionako obrisati)
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/270922_364460740287330_645497479_n.jpg

ovo mi je jedna devojčica naručila za maturu
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/543505_364334926966578_890527094_n.jpg

prve prodate
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/560759_364334730299931_1685474544_n.jpg

Imam i lepših, ali, rekoh već, na većini slika je naziv stranice, pa bih džabe stavljala.

P. S. Da napomenem da pravljenje nakita tako ooopuštaaaaa.. Ako bi neko da proba, a ne zna gde po materijal, ja sam sve naručivala preko online FB radnji za male pare, pa vam mogu poslati pp-om gde šta naći ili dati linkove za tutorijale kad nađem zanimljive user posted image

< Poruku je uredio Cunce -- 13.6.2012 23:24:46 >

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Ručni radovi
14.6.2012 10:09:36   
pandina
Cunce, svaka ti cast!

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Ručni radovi
14.6.2012 10:20:09   
Sesilija 83
Misu
Cunce
Svaka vam cast,eee treba znati i umetiuser posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here