|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 13:04:49   
bubulence
Meni je automatik katastrofa, vozila sam ga 2,3 nedelje i  nikako nisam mogla da se naviknem


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 13:17:27   
Maraj
Mene voznja nikad privlačila nije...al vidim da mi treba...posebno sad oko dece...ne znam ni koliko to kosta sada...spkminjali su na tv neku cifru od 800euser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 13:21:40   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: bubulence

Meni je automatik katastrofa, vozila sam ga 2,3 nedelje i  nikako nisam mogla da se naviknem




Meni je otprilike toliko trebalo da se naviknem user posted image u početku nisam znala šta ću sa levom nogom i desnom rukom (onda sam skontala zašto svi kanađani jedu ili piju kafu dok voze user posted image ).

Maraj, bivša koleginica moje mame je položila sam 50 i nešto godina. Posle toga svaki dan vozila na posao (od Železnika do Mirijeva) pa posle na Taru, u CG na more... nikad nije kasno, nikad.

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.2.2019 13:22:53 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 13:24:49   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maraj

Mene voznja nikad privlačila nije...al vidim da mi treba...posebno sad oko dece...ne znam ni koliko to kosta sada...spkminjali su na tv neku cifru od 800euser posted image


Kod nas je 55000din i naravno moze na rate mislim da je u NS oko 70 000din... Ne znam odakle si ti... 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 13:26:57   
bubulence
Ancice bas tako, leva noga sve nesto sama krece, desna ruka mlati u prazno... Sve bih nesto menjala brzine, sporo mi ubrzava... Ma haos... Vise volim ove nase redovne varijante... 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 13:57:02   
vocicana
Zakucana Voci, ne secam se kada sam ovoliko odspavala iz trece smene. Msm mnogo pre nego dete sto se rodilo.
Mrtva sam umorna, a noc mi je bila katastrofa.
Mm vozi suto sa automatskim menjacem, odlicna stvar, nije mi trebao neki period da se naviknem, bas je uzivanje. On sada ne moze da zamisli da vozi auto sa rucnim menjacem.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 14:07:44   
Maraj
Pih kakve ste...pa sve vozite...izgleda da ovde samo ja nemam polozeno...
Bubulence iz bg-a sam...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 14:13:46   
bubulence
Maraj ako ce ti bito lakse, ja nemam dozvolu vec 10 godina 😂. Ali vozim... 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 14:18:52   
IvanaSK RR
Bubulence,ne pisi javno user posted image
Maraj,džabe mi sto imam polozeno kad ne vozim. Ali stvarno znaci, koliko puta sam macu bolesnu nosila prevozom do VMA,uzas. Muz kad je na terenu tek tada sam osudjena na prevoz.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 14:19:45   
jess021
Bubi, kako mislis nemas vozacku? ??


Ja sam se rasturila na poslu, haos. Hocu da idem kuci, danas necemo nigde. Kod nas kisa lije ceo dan.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 14:23:54   
vocicana
I u Krusevcu ista prica I tako je zahladnelo, da je to strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 14:58:49   
mama Jo
Haha, Bubi ne plasis se da vozis bez vozacke, mislim kazne su sigurno velike?

Mi smo jutros uspele na sat vremena da izadjemo da malo sljpkamo po baricama, usle smo tek kad je kisa bas pocela da pada.
Dolazi mi mama kasnije, svasta smo isplanirali za vikend.

Suzi, lepo se provedi veceras, ni ja nisam izasla u kafanu 100 godina... bas smo sutra trebale ali drugarica se prehladila. Sts znam, nije da sam nesto luda za tim izlascima, ali posto bas dugo nisam aj' isla bih malo da se podsetim.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 14:58:50   
smeško
Znaci, Ico, znaci. Svaka cas_t sto si se pokrenula. Maro, sad je skuplje, ali i dalje vredi. Sta ces kad dodje sledece?😁


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 15:04:42   
Maraj

IZVORNA PORUKA: smeško

Maro, sad je skuplje, ali i dalje vredi. Sta ces kad dodje sledece?😁



user posted image cuti jedva sam m nagovorila i na drugo . Mada priznao mi je da je pogresio sto se neckao oko drugog user posted image

Suzi pa znaci ta frizura je za izlazakuser posted image cugni neku i za nasuser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 15:10:29   
smeško
Tako i mm prica za J. Ne bi oni znali sta zele da nema nas da im kazemo.😂


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 15:12:38   
Maraj
Sesko jest "smesno" ali istinito...user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 15:19:37   
Ana RR
Stigli mi rezultati urinokulture - nema ešerihije (očekivala sam da će biti, imala sam 10 miliona a ispila jedan ab samo), imam samo 10 hiljada neke enterococcus species.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 15:29:31   
bubulence


IZVORNA PORUKA: jess021

Bubi, kako mislis nemas vozacku? ?? 


Istekla davno, davno... Ovde po mestu vozim jer znam na kojim mestima bude policije pa ta mesta izbegavam, kada vozim za NS, zalepim se za kamion i do NS idem iza njega jer mi je logicno da policija nece propustiti kamion da bi mene zaustavili... U gradu me nisu jos nikada zaustavili za ovih 19 god koliko vozim... Ali cu uskoro srediti dozvolu, isla sam u utorak da zakazem lekarski, idem 05.03. I odmah 06.predajem za dozvolu 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 15:29:57   
bubulence
Ancice, odlicno! 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 15:34:00   
mama Jo
Bubi, bas si snalazljiva user posted image
Ana, suoer za rezultat user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 15:34:31   
Ana RR
Bubi, ti si šou user posted image user posted image

Mislim da ću ponoviti analizu ako uspem da izdržim da ne idem u toalet celu noć. Problem je što ja uvek ustajem u toku noći da piškim i ne mogu da izdržim do jutra, tako da je i ovaj uzorak uzet posle možda 4 do 5 sati od poslednjeg odlaska u toalet. Mislim da treba da bude bar 8 sati, zar ne?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 15:38:11   
bubulence
Samo da dodam, u NS vozim mozda jednom do dva puta godisnje. Kada je nset_o hitno a, mm ne moze nikako. Inace izbegavam. Ali sada, kad sredim dozvolu ima bar jednom nedeljno da dolazim sa decom... 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 15:39:43   
Ana RR
Tada ćeš da se praviš važna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 15:40:57   
bubulence
Naravno ☺️.

Ana, ja sam radila urinokulturu a piskila na svaka 2,3 sata... Nisam znala za razmak od  8 sati

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
22.2.2019 15:42:56   
Ana RR
Bubi, to sam negde pročitala, ne znam gde. Mada, u pravu si, ja niakd nisam ni radila uk sa dužim razmakom, ja prosto ne mogu da prespavam noć bez odlaska u toalet. Bešika ima manju zapreminu i ako ne odem da piškim počnu i bubrezi da me bole.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here