|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paket za trudnice: April 2019.
31.3.2019 17:57:12   
marketing RR


Svakog meseca ćemo obradovati pet trudnica. Pogledajte sadržaj paketića za trudnice i pročitajte kako postati srećni dobitnik jednog od njih!

Dobitnike objavljujemo u maju 2019. godine.

Pročitajte više o paketu i prijavite se

Ovog meseca imamo sledeće sponzore za naše trudnice:



- VELIKI SPONZOR –

Veliki sponzor Abela Pharm poklanja 1 x BebiCol Forte, 1 x BebiCol sa cinkom i 1 x FolicPlus

BebiCol® probiotske kapi sadrže jednu od najbolje istraženih probiotskih kultura na svetu. Naučno ime za probiotski soj u BebiCol® kapima je Lactobacillus rhamnosus GG. Efikasnost i bezbednost ove probiotske kulture dokazana je u velikom broju studija kako kod odraslih, tako i kod dece i novorođenčadi.
Izdvaja se u odnosu na sve druge probiotike po tome što je ispitan u više od 1000 naučnih i kliničkih istraživanja.

FOLICPLUS® – AKTIVNI FOLAT NAJNOVIJE GENERACIJE
FolicPlus® je formulacija koja sadrži 400 µg aktivnog folata i preporučuje se u periodu pre začeća, kao i tokom trudnoće i nakon porođaja. Obzirom da FolicPlus® sadrži aktivni folat (5 MTHF), svaka žena, bez obzira na genetiku, može ga iskoristiti istog trenutka. FolicPlus® sadrži aktivni folat najnovije generacije koji ima 7 puta veću bioraspoloživost u odnosu na običnu folnu kiselinu.

Abela Pharm d.o.o. je osnovana 2006. godine kao kompanija za razvoj i proizvodnju farmaceutskih proizvoda visokog kvaliteta. Jedina je kompanija u Srbiji koja poseduje internacionalni GMP sertifikat za razvoj, registraciju, upravljanje i obezbeđenje kvaliteta i proizvodnju dijetetskih suplemenata, medicinskih sredstava i predmeta opšte namene. Kompanija je usmerena na istraživanje, razvoj iproizvodnju potpuno prirodnih dijetetskih suplemenata koji su namenjeni zdravlju cele porodice. Prioritet je da samo najkvalitetniji proizvodi budu isporučeni pod imenom ABELA PHARM. Zbog togapostavljaju visoke standarde i konstantno unapređuju resurse, znanja i veštine, a sve u cilju pronalaženja najkvalitetnijih rešenja za Vaše zdravlje.

www.abelapharm.rs
www.bebicol.rs
www.folicplus.rs

user posted image
user posted image


Veliki sponzor Mama Natura poklanja Ram za fotografije

Mama Natura je jedina linija homeopatskih proizvoda razvijena specijalno za bebe i decu. Mama Natura o vašoj deci brine kroz paletu od 6 proizvoda: Enterokind, Dentokind, Immunokind, Gastrokind, Dormikind i Kindinorm. Ako vas zanimaju prirodni načini lečenja vaše bebe i/ili deteta na pravom ste mestu!

Enterokind - protiv stomačnih grčeva i nadimanja kod beba i dece
Dentokind - za olakšavanje tegoba tokom nicanja zuba kod beba i dece
Immunokind - jača imuni sistem beba i dece
Gastrokind - kod stomačnih tegoba tokom promene režima ishrane beba
Dormikind - za tretman uznemirenosti i nesanice, namenjen bebama i maloj deci
Kindinorm - za olakšavanje tegoba poremećaja ponašanja

https://www.facebook.com/MamaNatura.rs







- MALI SPONZOR - [/b]

Kikebu poklanja Tiketicu-Istraži me! - Verovatno ste već primetili kako bebe najviše vole da se igraju etiketom svojih plišanih i sličnih igračaka? Sad im možete dati ovu šuškavu etiketu-krpicu pa se mogu beskrajno igrati sa etiketama. Takođe mogu sa njom, milujući je, da utonu u miran i udoban san. Krpica je napravljena od mekanog pamuka.

KIKEBU je online prodavnica originalnih, praktičnih i visokokvalitetnih proizvoda namenjenih bebama. Nudimo Vam korisnu i modernu opremu napravljenu od prirodnih materijala, šarenih i jakih boja po pristupačnim cenama. Između ostalog Vam nudimo: maramu za nošenje bebe, uložak za kolica, omot za bebu, ćebe za spavanje, ćebe za pod ili ogradicu i šuškave krpice koje će Vašu bebu oduševiti. Svi proizvodi su bezbedni za novorođenčad, izrađeni ručno i s puno ljubavi.


user posted image

Dobitnici su dužni da nakon proglašenja istih, dostave svoje podatke do 7. u narednom mesecu zajedno sa dokazom o trudnoći ( izveštaj lekara, poslednji uz... sa pečatom i potpisom) na info@ringeraja.rs Ukoliko te podatke ne pošalju do 7. u narednom mesecu, nagrada se prosleđuje narednom učesniku po broju Like-ova. Na ovakve korake smo primorani zbog velikog broja nedozvoljenih prijava.

Prijavite se i srećno!


< Poruku je uredio marketing RR -- 31.3.2019 18:02:29 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
31.3.2019 18:33:18   
Sanidej
Jako lep i koristan paket, a ima i puno trudnicica koje treba obradovati :)

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
31.3.2019 20:46:08   
veselicaa
Prijavljujte se trudnicice user posted image user posted image

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
31.3.2019 23:13:31   
mama Jo
Divan paket, ovaj sam i ja dobila kada sam.bila trudnica, ova suskica je super, beba se bas dugo i lepo igrala sa njom, imamo je jos uvek, sad je jorgancic za barbiku 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
1.4.2019 7:06:08   
BubaBubica


I mi imamo Šuške od Kikebu, stvarno su bile zanimljive za šuškanje, sad ih čuvam za ovo bebče ☺ možda se i prijavimo ovaj put!

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
1.4.2019 7:38:35   
mirana1
Bravo..

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
1.4.2019 8:46:02   
medamisko
paketi divni!

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
5.4.2019 22:16:48   
Dida984
Mi smo se prijavili, ko mome nije problem neka glasa 😊

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
5.4.2019 22:18:04   
Dida984
Kome

(odgovor članu Dida984)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
29.4.2019 22:35:26   
Filadendronka
Devojke koje imate FB nalog glasajte za nase aktivne clanice na forumu, da osvoje suskicu i ostale poklone. :) 

(odgovor članu Dida984)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
30.4.2019 0:17:18   
Duškić
Preslatka suskica i jos po nesto.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
30.4.2019 5:01:19   
Filadendronka

Jeste, deca inace obozavaju etikete i kese i onda je odlicna stvar. 
IZVORNA PORUKA: Duškić

Preslatka suskica i jos po nesto.



(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
30.4.2019 8:41:44   
Filadendronka
Imas dva glasa od nas! 🌸

(odgovor članu Dida984)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
30.4.2019 8:45:59   
Filadendronka

Molim admine da obrisu post iznad, zaboravila sam da citiram. 
Dido, imas dva glasa od nas . 🌸

VORNA PORUKA: Dida984
Mi smo se prijavili, ko mome nije problem neka glasa 😊
[/quote]


(odgovor članu Dida984)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
1.5.2019 21:30:56   
Dida984
Hvala punoooo 😘😘😘💖💖💖

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
1.5.2019 21:32:57   
Filadendronka

Nema na cemu, videces da su divni pokloni. 
IZVORNA PORUKA: Dida984

Hvala punoooo 😘😘😘💖💖💖



(odgovor članu Dida984)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
1.5.2019 21:36:18   
Dida984


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Nema na cemu, videces da su divni pokloni. 
IZVORNA PORUKA: Dida984

Hvala punoooo 😘😘😘💖💖💖





Nadamo se da cemo osvojiti pa da se zanimamo suskajuci 😊😊😊

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
1.5.2019 22:32:33   
kamičak
Uglavnom svi koji se prijave osvoje, nema mnogo trudnica

(odgovor članu Dida984)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
2.5.2019 13:13:12   
marketing RR
Drage naše trudnice dobitnice za april mesec su:

1. MamaZekovicka3 sa 41 likes
2. Mary Popins sa 17 likes
3. Dida984 sa 14 likes
4. BubaBubica sa 11 likes
5. Tanja06 sa 3 likes



Drage trudnice, pošaljite nam do 8.5.2019. na info@ringeraja.rs dokaz o trudnoći (izveštaj lekara, poslednji uz... sa pečatom i potpisom)


< Poruku je uredio marketing RR -- 2.5.2019 13:37:26 >

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
2.5.2019 13:15:02   
Filadendronka
Cestitke dobitnicama! 👏👏👏

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
2.5.2019 13:19:56   
lutkic@
Cestitke, samo ''ajmo realno, ova Tanja ima 1glas, a ja imala 2, i ona pobedila. Malo bezveze...


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
2.5.2019 13:29:39   
Filadendronka

Proveri sa marketingom RR, samo im pusti poruku. 
IZVORNA PORUKA: lutkic@

Cestitke, samo ''''ajmo realno, ova Tanja ima 1glas, a ja imala 2, i ona pobedila. Malo bezveze...





(odgovor članu lutkic@)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
2.5.2019 13:29:45   
nata11
Zavisi kada si dobila taj glas i da li si vec osvajala nagradu. 



_____________________________





(odgovor članu lutkic@)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
2.5.2019 13:39:31   
marketing RR
Draga lutkic@ ,
greškom je upisan 1 glas, dobitnica Tanja06 ima 3 glasa.

Izvinjavamo se na istoj, a vi slobodno možete opet da se prijavite u tekućem mesecu.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Paket za trudnice: April 2019.
2.5.2019 13:50:43   
lutkic@
E ok, drago mi je da je razjasnjeno :)


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here