|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osvoji poklon šminku!!
27.4.2019 20:35:04   
marketing RR
U svetu poznatih brendova dekorativne kozmetike uvek su se izdvajali Francuzi i Amerikanci.
Jedan mali deo toga se predstavlja kroz oćaravajucu paletu kontura za lice, rumenila i nezaobilaznih highlightera.

Biti u trendu znači nositi svoju lepotu na što jednostavniji i prirodniji način. Firma NARS omogučava bas to!

user posted image

Da bi se istakla lepota očiju, neophodno je koristiti senke i prajmere koji će sve to držati fiksirano bas kako bi zanosni treptaji očiju bili zapaženi i ostali zapamćeni, sve uz malu pomoć Real Technics firme koja kvalitetom svojih četkica doprinosi ovom trendy look-u.

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni leto!
Nagradni konkurs traje od 28.4. do 12.5.2019. (zaključno sa 12.5.2019.) a 2 najvrednija korisnika Vocicana RR će nagraditi sa poklon šminkom .

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).




PROČITAJTE VIŠE
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Osvoji poklon šminku!!
27.4.2019 20:42:02   
Maraj
Oooo bravo za RR i nasu voci user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Osvoji poklon šminku!!
27.4.2019 20:43:05   
Duškić
user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Osvoji poklon šminku!!
27.4.2019 20:51:55   
Ivanka 75
Voci, ti si make up expert? 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Osvoji poklon šminku!!
27.4.2019 20:53:21   
Dora89
Divna si, Voci! 👏

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Osvoji poklon šminku!!
27.4.2019 21:14:18   
isidora88
Voci, dusa od zene ❤️ bravo😍

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Osvoji poklon šminku!!
27.4.2019 21:31:16   
Misha i Ljisha
vauuu covece...Voci svaka cast. Ja se retko sminkam. Svoj mi sminci istekao rok trajanjauser posted image stoga bi mi trebala sminka nova ali bolje da ide nekoj mami koja se ulepsava na dnevnom nivou user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Osvoji poklon šminku!!
28.4.2019 11:11:16   
vocicana
Drage moje dRRugarice. Ja sam pocela pre dve ili tri godine da u sklopu osmomartovskog praznika dajem po dva paketica sminke. Naime, kako vreme odmice, malo se promenio asortiman, sve je lepse, kvalitetnije i moja je velika sreca da usrecim dame koje vole da se doteruju, pa cak i one koje ne vole, bile bi izazvane da krenu da se sredjuju, jer je sve nezno i fino.
Kazem opet, kako je vreme odmicalo, mozda ti paketici nisu bili nesto specijalno, kako za koga, ali msm da ce ove godine to biti jedan veoma lep pogodak, da ce moje dobitnice biit srecne i zadovoljne.
Pisite, volim da se druzimo iznad svega, a nagrada ce uvek biti!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Osvoji poklon šminku!!
28.4.2019 11:15:09   
Filadendronka
Ja sam se sminkala i u porodilistu, mislim nisam preterivala ( maskara i malo obrve popunila)! 💆‍♀️ Volim i to me smiruje. :) Puno srece svima! 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Osvoji poklon šminku!!
28.4.2019 11:18:32   
vocicana
Filadendronka, tako treba, bravo! Ja sam se lepo doterala za izlazak iz bolnice, ali i inace volim kada se zene doteruju, kada su ciste, uredne, kada na diskretan nacin isticu svoju lepotu, da li ima ista lepse u zivotu. user posted image Pisite, obecavam da cete biti prezadovoljne!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Osvoji poklon šminku!!
28.4.2019 13:08:30   
kamičak
Svaka cas_t sto mislite na dame mame

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Osvoji poklon šminku!!
28.4.2019 15:38:26   
Sarav
Bravo Voci! ❤️ Ja sam jednom osvojila njen paket šminke i vredi svakog truda, nećete se pokajati! 

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Osvoji poklon šminku!!
28.4.2019 20:24:56   
vocicana

IZVORNA PORUKA: kamičak

Svaka cas_t sto mislite na dame mame

Kamicak, bice mi drago da i tebe obradujem, potrudi se pa ces i sama videti!
Sarav ljubi te tvoja drugarica!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Osvoji poklon šminku!!
28.4.2019 22:28:30   
dunja RR
Ja nisam neko ko voli nešto posebno da se šminka, tek ponekad, ali sve što imam od Voći je vrlo kvalitetno i brižljivo odabrano user posted image

Za Voći user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Osvoji poklon šminku!!
29.4.2019 2:07:12   
pari
Bravo voci!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Osvoji poklon šminku!!
29.4.2019 11:36:48   
Ana RR
Wooow user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Osvoji poklon šminku!!
29.4.2019 11:55:40   
vonavoj
Bravo voci!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Osvoji poklon šminku!!
29.4.2019 13:08:10   
mama Jo
Divna Voci, svaka cast user posted image
Secam se da si jednom vec poklanjala kada je bila ona nagradna igra gde bude dosta sponzora sa lajkovanjem i komentarisanjem, opasna borba je bila za Vocin paket, ali koliko se secam slike - vredelo je i te kako 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Osvoji poklon šminku!!
29.4.2019 13:30:32   
Filadendronka

Cuj “ponekad”! :) Svaki dan vise od decenije u mom slucaju! 👄🕺🏻💄
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja nisam neko ko voli nešto posebno da se šminka, tek ponekad, ali sve što imam od Voći je vrlo kvalitetno i brižljivo odabrano user posted image

Za Voći user posted image



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Osvoji poklon šminku!!
29.4.2019 14:00:13   
vocicana
Hvala vam devojke, jedva cekam da vas obradujem.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Osvoji poklon šminku!!
29.4.2019 14:59:49   
kamičak
Vocicana, pisite nam o kozmetici koja ima dobar odnos cene i kvaliteta, ujedno i promovisite svoj asortiman :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Osvoji poklon šminku!!
29.4.2019 15:31:56   
Maraj
Kakva je borba ovde? user posted image

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Osvoji poklon šminku!!
29.4.2019 15:49:26   
Filadendronka
Maraj, nisam planirala u borbu, ali pogledah u neseser i zgrozih se. Jeste da sad izbegavam kompletno sminkanje zbog bebe, ali bez nekih stavki je prosto nemoguce.☺️☺️☺️

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Osvoji poklon šminku!!
13.5.2019 15:14:34   
marketing RR
Dobitnici najvrednije nagrade sa poklon šminkom koje poklanja Vocicana RR:

1. Filadendronka sa 731 objava
2. kamičak sa 429 objava


Molimo naše dame da nam pošalju svoje podatke (ime i prezime, adresu stanovanja u Srbiji, broj mobilnog) kako bi vam bila dostavljena nagrada.



IZVORNA PORUKA: marketing RR

U svetu poznatih brendova dekorativne kozmetike uvek su se izdvajali Francuzi i Amerikanci.
Jedan mali deo toga se predstavlja kroz oćaravajucu paletu kontura za lice, rumenila i nezaobilaznih highlightera.

Biti u trendu znači nositi svoju lepotu na što jednostavniji i prirodniji način. Firma NARS omogučava bas to!

user posted image

Da bi se istakla lepota očiju, neophodno je koristiti senke i prajmere koji će sve to držati fiksirano bas kako bi zanosni treptaji očiju bili zapaženi i ostali zapamćeni, sve uz malu pomoć Real Technics firme koja kvalitetom svojih četkica doprinosi ovom trendy look-u.

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni leto!
Nagradni konkurs traje od 28.4. do 12.5.2019. (zaključno sa 12.5.2019.) a 2 najvrednija korisnika Vocicana RR će nagraditi sa poklon šminkom .

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).




PROČITAJTE VIŠE



(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Osvoji poklon šminku!!
13.5.2019 15:22:09   
bubulence
Braavooo Fili❤️❤️❤️


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here