|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 8:10:41   
Sanjica26 RR
Milena, idem svaki dan. Evo me i sad u skoli. Nema kod moje direktorke da se ne dolazi. Mislim da cu ja da dobijem ranije resenje.

Dobro jutro. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 8:31:00   
Ivanka 75
Dobro jutro jos jednom.
Zavrsismo kod dr, dobila Tridox da pije. Nikad cula za njega. 
Uglavnom, grlo upaljeno bas bas. 
Dade nam i Nurofen na recept pa i njega uzesmo. 
Će bude bolje.... 
Maraj 😘
Sanjice, uskoro odmor, mnogo papirologije ima u skolama. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 8:47:15   
vonavoj
U bre.sta se je sa upalama grla?!Zatrpala nas papirologija...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 8:51:24   
Maslacak15
dobro jutro. Uh Maraj pa oni se bas igraju doktora. Zasto sad penicilin, a longacef nije delovao? I naravno da joj ne odgovara palitrex. Mislim neznam, ko sto rekoh njena krvna slika ne govori u prilog bakterijskoj infekciji, nit su poviseni leukociti nit ima puno granulocita. Ne mogu da iskljucim naranvo, ali ako jesu bakterije zasto se onda ne proba sa necim kao sto je hemomicin koji bi pokrio i mikoplazme i ostale intracellularne varijante. I kod L ne samo kod nje. A briseve ne radi vise niko? Drzite se...


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 9:06:50   
smeško
Dobro jutro.

Maro, zato sam ti napisala da idete u dezurnu kliniku. Znam da je cimanje, ali dobijes jos jedno misljenje.Ivka, Tridox u toku jela, obavezno! Toliko znam o njemu. U suprotnom hoce i da ne deluje. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 9:07:29   
pari
Ivanka, moj M je pio taj ab...dobro je da ste bili kod dr...
Maraj,vi se bas mucite :(
Mi evo tek sad ustajemo, budila se opet cesto...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 9:08:33   
smeško
Idem da ukrasavam tortu! Lazem, ipak sam malo uzbudjena. Cela godina prosla! Vreme bas leti.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 9:09:11   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško
Ivka, Tridox u toku jela, obavezno! Toliko znam o njemu. U suprotnom hoce i da ne deluje. 




Pojela je krofnu pre tablete. Nije na prazan stomak popila. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 9:10:06   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško

Idem da ukrasavam tortu! Lazem, ipak sam malo uzbudjena. Cela godina prosla! Vreme bas leti.





Cela godina! Nije malooooo! Od onog zamotuljka do malog nestaska 😊
Srecno vam slavlje! 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 9:10:25   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Milena, kakav šou user posted image bitno da je njoj bilo zabavno u toj grupi hihi

Joj Maraj... trebalo je da odete na hitnu, jeste mučenje ali barem bi joj tamo sve analize uradili. Ne mogu da verujem da dr u dz nije tražila briseve da se urade.

Smeško user posted image



< Poruku je uredio Ana RR -- 25.6.2019 9:11:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 9:17:42   
pari
Smesko,vama danas divan dan? :) godinica :) uzivajte!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 9:35:12   
vonavoj
Smesko,srecan rodjendan! Prva godinica!Maraj,da li je to vasa dr,kakva je sa pogadjanjem terapije?! Moja ima bas dobro iskustvo,i nikad do sad nije pogresila.. ako i veceras bude imala temp,pravac dezurna.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 9:54:04   
Maraj
Von pa sta znam...kod nje smo tek godinu dana.
Brine me ovo kod S....bas krklja. Sve slabije jede... danas 12.dan od pocetka temperature. I malo me to i ljuti...
Idemo u pola 2 da L primi injekciju pa cu povesti opet i S
Samo se mlatimo po d.z.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 10:13:39   
Maslacak15
maraj a da odete do IMD ili neke druge klnike? nebih da ti stvaram paniku ali ne deluje da oni drze situaciju pod kontrolom.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 10:20:11   
jess021
Maraj, a sta bi sa onom vasom rodjakom sto je pedijatar ?
Ne mora Tridox u toku jela, poenta je samo da se drzi u frizideru i promucka pre upotrebe jer se istalozi, a odlican je antibiotik. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 10:32:58   
Maslacak15
na primer da li mogu da iskljuce mononukleozu? kazes da je l imao otecene limfne cvorove. to je epstein barr virus. mislim nagadjamo i ja sam uvek za antibiotike i da se dete ne muci ali ovde mi se cini da oni tapkaju....


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 11:16:47   
Maraj
Joj ne znam malacak vise ni ja... sekiram se...ne znam vise sta cu... predugo ovo traje.
Da L je imao upaljeno grlo i otekli su mu krajnici, vidno sa spoljne strane, iza uha, a grlo....skoro se spojili krajnici , kad zine.
Ja sam imala bele naslage na grlu.
S kaze dr , da su i njoj krenuli da oticu, kad smo prvi put bili kod dr...
Mislis da to moze biti mononukleoza?

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 11:18:14   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: jess021

Maraj, a sta bi sa onom vasom rodjakom sto je pedijatar ?
Ne mora Tridox u toku jela, poenta je samo da se drzi u frizideru i promucka pre upotrebe jer se istalozi, a odlican je antibiotik. 



Nije sirup, tablete su 🙂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 11:20:38   
jess021
Maraj, a da ih odvedes negde privatno? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 11:22:45   
Maraj
E da i oskasljavamo slajm sada...to sam zaboravila da kazem.
Problem je sto taj sekret otwzava S da dise

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 11:23:50   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: jess021

Maraj, a da ih odvedes negde privatno? 





Upravo htedoh ovo da predlozim, 12 dana temp ne bas bas mnogo, sa kasljem ili bez. Namuci se dete. 
Maraj, trazi drugo misljenje. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 11:23:59   
Ana RR
Baš je to puno vremena bez boljitka. Namuči se dete.

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.6.2019 11:26:32 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 11:24:09   
Maslacak15
bas bele naslage i oteceni krajnici su klasicni simptomi mononukloze. jedino sto mislim da manja deca obicno bolje podnose a kod vas mu dodje obrnuto. ali svi smo razliciti. neznam mislim da je nekog virusa sigurno bilo, a mozda se iskomplikovalo i bakterijama pride...insistiraj tamo da se malo pozabave ozbiljnije. neka testiraju EBV.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 11:28:01   
Ana RR
Maraj, kod Marka su sumnjali na mono kada je imao takvo grlo. Ali on je bio bolje već posle prve injekcije penicilina. Kod vas nikako da krene na bolje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
25.6.2019 11:32:02   
Maslacak15
na topicu sa krvnom slikom imate skolski primer da uporedite. mali od Von, sa sarlahom- visoki leukociti, grnaulociti 70 posto..bris je potvrdio.


Kod S je garant neki virus, a mozda su sad dosle i neke bakterije neznam. kad je organizam iscrpljen nekad idu ruku pod ruku.palitrex ocigledno ne deluje uopste. to je jasno ko dan. mene taj rast temeprature brine. svakako ne treba da cekaju cetvrtak sta god da rade. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here