|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Julski baRR
12.7.2019 6:24:12   
MimaKos
I nasa su se bas rano uspavala, odmorih dusu. Sada jedna kafica za dobro jutro :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Julski baRR
12.7.2019 7:41:26   
emicaa
Dobro jutro zene drage.

Smorih se na jutro,i cetvrtak bih trebala dobiti a u subotu na more.Prosle godine je isto tako bilo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Julski baRR
12.7.2019 7:47:54   
Duškić
Jutro.
Emi, sta da se radi.
Kafica!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Julski baRR
12.7.2019 7:54:05   
emicaa
U krevetu,sa djecom.I ne planiramo ustajati 😁



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Julski baRR
12.7.2019 7:55:26   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Dobro jutro zene drage.

Smorih se na jutro,i cetvrtak bih trebala dobiti a u subotu na more.Prosle godine je isto tako bilo
  sve dok nije na moru (ko ja), super je


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Julski baRR
12.7.2019 8:20:12   
Ivanka 75
Dobro jutro!
Prijatna kafica! 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Julski baRR
12.7.2019 9:00:29   
vonavoj
Pijem kafu i mrzi me da se pomerim.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Julski baRR
12.7.2019 9:06:40   
doramar11
Pridruzujem se sa kaficom..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Julski baRR
12.7.2019 9:09:08   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pijem kafu i mrzi me da se pomerim.




Ja vec stavljam drugi sloj laka za nokte 😊
Ivka spava, drugarica mi dolazi na kafu oko podne, drugarica 15god mladja od mene 😊

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Julski baRR
12.7.2019 9:26:35   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pijem kafu i mrzi me da se pomerim.




Ja vec stavljam drugi sloj laka za nokte 😊
Ivka spava, drugarica mi dolazi na kafu oko podne, drugarica 15god mladja od mene 😊
Dobro jutro,može kafica.Nećeš verovati,ali i moja drugarica je mlađa od mene 15 godina


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Julski baRR
12.7.2019 9:33:49   
bubulence
Sipajte jednu i za mene. Osecam se kao pregazena macka. A obecala sam deci da idemo u luna park


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Julski baRR
12.7.2019 9:35:32   
doramar11
Bubi ti si vec u luna parku :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Julski baRR
12.7.2019 9:42:25   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Sipajte jednu i za mene. Osecam se kao pregazena macka. A obecala sam deci da idemo u luna park


Sipam,hajde.Verujem ti,odmori još malo i znam da ćeš ispuniti obećanje,mi smo mame takve-ja pre tri godine,na selu,nabodem nogu na ekser,a pre toga obećam palačinke da pržim i naša ćerkica kaže da ne pržim jer me boli noga,ali nisam odustala-ćopala sam i ispržila joj.Uživajte u luna parku.Ljubim vas.Danas je Petrovdan,pa neću ništa da perem itd.Oko ručka i da uživam sa našom princezom


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Julski baRR
12.7.2019 9:44:01   
Filadendronka

Danas je veliki praznik, mojoj baki po mami bi bio rodjendan. :( Pijem kafu, domacu, nestalo mleka za nes..
IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: bubulence

Sipajte jednu i za mene. Osecam se kao pregazena macka. A obecala sam deci da idemo u luna park


Sipam,hajde.Verujem ti,odmori još malo i znam da ćeš ispuniti obećanje,mi smo mame takve-ja pre tri godine,na selu,nabodem nogu na ekser,a pre toga obećam palačinke da pržim i naša ćerkica kaže da ne pržim jer me boli noga,ali nisam odustala-ćopala sam i ispržila joj.Uživajte u luna parku.Ljubim vas.Danas je Petrovdan,pa neću ništa da perem itd.Oko ručka i da uživam sa našom princezom





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Julski baRR
12.7.2019 9:52:20   
flamingos
Jeste,veliki praznik.Prijatna kafica.Hajd ponovo da te pitam-jesi li dobila poruku na"moja ringeraja".


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Julski baRR
12.7.2019 10:14:11   
MimaKos
Nisam znala da je praznik danas..


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Julski baRR
12.7.2019 10:16:19   
bubulence
Da, da, Petrovdan. Ni ja ne planiram nista da radim, evo njih dve se spremaju za luna park mada se vreme nesto menja a mm mi nije ostavio auto. Krenucemo pa kako bude... Ako pocne kisa svratucemo u neki kafic


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Julski baRR
12.7.2019 10:17:40   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Da, da, Petrovdan. Ni ja ne planiram nista da radim, evo njih dve se spremaju za luna park mada se vreme nesto menja a mm mi nije ostavio auto. Krenucemo pa kako bude... Ako pocne kisa svratucemo u neki kafic


Uživajte,i ovde je užasno vreme


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Julski baRR
12.7.2019 10:18:51   
MimaKos
Necu ni ja nista da pipam danas... a bas planirala ves da pistim.. kafica dva na redu, pa ko voli nek izvoli.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Julski baRR
12.7.2019 11:42:09   
doramar11
Mnogo ti to kafe pijes.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Julski baRR
12.7.2019 11:43:14   
Ivanka 75
Na jugu vedro 😊

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Julski baRR
12.7.2019 11:47:26   
Olga75
Ahoj!
moje dete danas spavalo do 10 user posted image , jedva sam je iz kreveta isterala, naravno da smo se posvađale. Sad bih trebalo da kuvam pa mi se umiljava jer sam joj obećala testo sa tunjevinom ( obožava ga a mene nervira jer sve dva dana smrdi po toj ribetini) a ja tvrdim pazar i ucenjujem je user posted image
Evo i od mene meterološki izveštaj: oblačno je ,sparno i prilično bljak vreme

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Julski baRR
12.7.2019 11:47:56   
Filadendronka

Flamingos,  vidi moj odg od pre neki dan. ;)
IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Izgleda da tebi nije stigao moj odgovor. Sve zavrseno jos pre neki dan. ;)
IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Auuuu kakvo interesovanje izazva moj kvas.🤣🤣🤣 Da li je moguce da ga niste nikada probale?!!! Do skoro mi je bio odvratan, ali od druge trudnoce sam pocela da ga ovozavam. Zdrav je i ukusan, pun vitamina, samo je problematika sto ima puno secera. Dakle govorim o ruskom kvasu, a sad ga cak proizvode i sa dodatkom razlicitih aroma ( limun, brusnica). 
Draga,pogledaj u moja ringeraja,jel''''''''ti stigla poruka?








(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Julski baRR
12.7.2019 12:01:49   
MimaKos
Kod nas opet sunce i vrucinstina..  ali je bar malonizasli u set_nju, unervozi s3 kod kuce bas!


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Julski baRR
12.7.2019 13:02:34   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Flamingos,  vidi moj odg od pre neki dan. ;)
IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Izgleda da tebi nije stigao moj odgovor. Sve zavrseno jos pre neki dan. ;)
IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Auuuu kakvo interesovanje izazva moj kvas.🤣🤣🤣 Da li je moguce da ga niste nikada probale?!!! Do skoro mi je bio odvratan, ali od druge trudnoce sam pocela da ga ovozavam. Zdrav je i ukusan, pun vitamina, samo je problematika sto ima puno secera. Dakle govorim o ruskom kvasu, a sad ga cak proizvode i sa dodatkom razlicitih aroma ( limun, brusnica). 
Draga,pogledaj u moja ringeraja,jel''''''''''''''''ti stigla poruka?








Pogledala sam,sad mi je stigla poruka koju si poslala,a od pre neki dan nije.Odgovorila sam ti.Hvalaaaaaa.Srce si


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here