|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Julski baRR
30.6.2019 23:36:01   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: veselica RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mmmmm Vesi 😍 uh što bi mi prijao sada!!

I plaza user posted image user posted image



Znaš me 🤣🤣

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Julski baRR
1.7.2019 7:15:44   
bubulence
Dobro jutro ❤️. Kafica ☕? 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Julski baRR
1.7.2019 10:36:45   
vocicana
Dajte kaficu, dajte nesto, ovde je yagusljivo, posla preko glave. Danas mi je prvi dan posle odmora.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Julski baRR
1.7.2019 12:44:20   
Duškić
Moze hladan Nes ! Upravo pijem...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Julski baRR
1.7.2019 16:39:24   
veselicaa
Gde ste drage?
Kod nas danas prevruce,nigde ne izlazimo,cekamo da zahladi pa u set_nju.

< Poruku je uredio veselica RR -- 1.7.2019 16:41:23 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Julski baRR
1.7.2019 16:49:19   
bubulence
Evo nas, cekam kod dr da otvorim porodiljsko


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Julski baRR
1.7.2019 16:54:22   
veselicaa
Bubi,jos malo i stize lepotan user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Julski baRR
1.7.2019 17:29:43   
Ivanka 75
Ja krenula na posao... Od 18-21h ove nedelje, vrelo je... 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Julski baRR
1.7.2019 17:31:30   
Sanjica26 RR
Ivanka, kad se kod tebe zavrsavaju casovi?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Julski baRR
1.7.2019 22:16:45   
Ivanka 75

Casovi gotovi, dezuramo popodne, zovemo one sto nam duguju 😔
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, kad se kod tebe zavrsavaju casovi?



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Julski baRR
1.7.2019 22:25:22   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


Casovi gotovi, dezuramo popodne, zovemo one sto nam duguju 😔
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, kad se kod tebe zavrsavaju casovi?






Pa zar i u skoli ima toga??? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Julski baRR
1.7.2019 22:28:47   
Ivanka 75
Skola stranih jezika... Ima kolko oces. 
Jos se bune kad ih zovnes da pitas kad ce da plate 5 rata skolarine sto duguju. 
Pa ti se izderu, pa si pristojan i fin, a kiptis u sebi sto moras da se ponizavas. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Julski baRR
1.7.2019 22:33:10   
bubulence
E svasta, da mi je neko ovako pricao ne bih verovala. Pa sto idu ako nece da plate??? To nije obavezno 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Julski baRR
1.7.2019 23:02:12   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

E svasta, da mi je neko ovako pricao ne bih verovala. Pa sto idu ako nece da plate??? To nije obavezno 




Nije obavezno ali se upisu ili upisu decu pa ne placaju a nama zao i greota da kazemo deci da ne dolaze jer roditelji nisu platili. I tako se ganjamo sa njima celo leto nekad. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Julski baRR
1.7.2019 23:03:19   
Ivanka 75
Ima i onih koji kazu da ce platiti pa nikad ne plate. Promene broj da ih vise ne zovemo. Da pustimo tuzbu, skuplja dara nego mera. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Julski baRR
1.7.2019 23:07:13   
bubulence
Ja sam stvarno bila nemarna sto se tice racuna, telefone platim kada zaprete da ce iskljuciti, 2x su nam i iskljucili, struju sam znala i da preskocim mesec... Ali vrtici, skolice i tako to nikada ni dana nisam kasnila. Sada sam disciplinovana, nama plata leze izmedju 05. I 10.u mesecu, isti dan odem na net baking i sve poplacam. Ne bih prezivela sramotu da me neko pozove i trazi dug... 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Julski baRR
1.7.2019 23:09:10   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ima i onih koji kazu da ce platiti pa nikad ne plate. Promene broj da ih vise ne zovemo. Da pustimo tuzbu, skuplja dara nego mera. 



Ma tuzila bi ih pa neka se bar sramote! Opet kazem, to nije obavezno. Hajde da neko nema za hranu pa se zaduzi, ali za ovo... (kazem ja kojoj su isključivali tel 😆) 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Julski baRR
1.7.2019 23:14:07   
Ivanka 75
Imamo mi i nekoliko gratis skolarina za one koji ne mogu da plate.
Najgore od svega je sto oni misle da si ti u obavezi da drzis cas a oni kad plate plate. 
A da li cemo mi imati od cega da platimo rezije za skolu, penziono i zaradu, to ih ne zanima. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Julski baRR
1.7.2019 23:16:59   
bubulence
Moji su godinama bili privatnici. I 2006.god odluce da sve zatvore. Tada je dug u radnji bio preko 400 000din. Sve koje smo pozvali da vrate dug su se uvredili. I nikada nam ni dinar nisu vratili. Sto je najgore, svi su bili dobrostojeci, oni sa skromnim primanjima su uzimali koliko su mogli i placali... 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Julski baRR
1.7.2019 23:37:34   
Ivanka 75
Jos se hvale kako su skijali u Francuskoj a letovali u Spaniji, a ovamo se ciganče za časove jezika i kukaju kako nemaju.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Julski baRR
1.7.2019 23:39:43   
Ivanka 75
Bubi, mi prvo odvojimo za rezije, pa za penziono za nas 5 pa sta ostane za ostalo.
Čeznemo da kupimo interaktivnu tablu alli nema šanse... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Julski baRR
2.7.2019 6:52:22   
Ivanka 75
Dobro jutro... Malo nisam normalna kad sam ovako poranila 😊
Jis  u 6 me probudilo necije "ts, ts, ts" pa ustanem, kad ono mm kroz zatvoren prozor u trpezariji tera macke sa "ts" 😂
Reko "ajd sad ti ts na poso" 😅

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Julski baRR
2.7.2019 8:07:55   
bubulence
Dobro jutro, ja opet nisam spavala. Ustala sam sa uzasnom vrtoglavicom jer ovo sada traje vec sigurno mesec dana a mozda i duze. Dr mi juce dala besendin kada me je videla i rekla da pijem po pola, sinoc sam popila u 9, poslednji put gledala u tel u 2:45... Probudila se u 5... 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Julski baRR
2.7.2019 8:14:33   
Ivanka 75
Da malo pojacas magnezijum, gvozdje, vit b? 





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Julski baRR
2.7.2019 8:54:28   
bubulence
Mg direct pijem od 12.nedelje, heferol poslednja 2 meseca... Ma izdrzacu jos malo, nego u 11 po najvecoj vrucini vodim decu na plivanje pa me i to nervira, radije bih lezala ispred klime, kada me tamo opici ono sunce, ima da se izvrnem kao kuvana kokoska... Ali i to je jos ove nedelje pa gotovo


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here