|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 9:12:46   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Sofi smo ostavili kod kuce da odmori malo. Ja se bacam na sređivanje i kuvanje rucka. Puno toga ima da se zavrsi. Vode nema i tako.

Lose smo spavali. Mm je imao bolove. Jutros je i on otisao na posao. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 9:23:26   
Ana RR
Dobro jutro.

Ja se uvalila u ugaonu sa laptopom i kafom, pustila seriju, radim... sve po malo user posted image

Treba napraviti spisak za kupovinu za slavu a nikako da se odlučim šta od kolača da pravim i da skratim spisak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 9:30:00   
Mirko Svirko
Dobro jutro,pije se kafica kod nas.. Dete vec doruckovalo,pavi zoo vrt od kockica. Ja da napravim olan za danasnji dan. Odakle ds pocnemmm... Sredjivanje, kuvanje, cekak masinu pa da kacim ves... Kako ste vi mama?
Pozdrav za sve 😍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 10:03:35   
kamičak
Svirko, ja uvek krecem od kuhinje, tu sam na domacem terenu 😁


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 10:22:23   
flamingos
Mame,šta se radi?Ja se spremam za školu,održava se hunanitarna akcija:"Čep pokloni,za učionicu osvoji",da ih podržimo,doniramo novac.Lepo je vreme,biće u dvorištu.Svima mašem i šaljem veliki poljubac.Uživajte u ovom prelepom danu


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 10:41:52   
Mirko Svirko
Ihh taj domaci teren,zove me zove... 
Flamingos,mi sakupkjamo cepove,ona akcija ceo za hendikep. Do sad smk skupili 6 balona posto ih sve tu skladistim i onda nosim u vrtic. Ona bas velike cepove u kese. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 10:49:44   
flamingos
Mi smo baš dota sakupili čepkva,i na raspusti i mi,a i komšibica nam sakupljla.Nastavlja se i dalje sakupljanje.Da pomognemo dečici kojoj je to potrebno


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 12:33:34   
Mirko Svirko
Nama brisevi nisu dobri. Opet stafilokoke pa ja cu da skrenem 😣

U grlu 15%.. A u nosu u velikom broju

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 12:48:33   
Ivanka 75
Mi bi skupljali cepove kad bi imali od cega... Komsije imaju po dve vrece plastike nedeljni, mi ni za mesec dana ne skupimo ni jednu... 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 12:49:08   
Ivanka 75
Imamo kesicu za, cepove okacenu na vrata ispod sudopere, od proletos pokusavamo da je napunimo

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 13:19:01   
vonavoj
I mi slabo skupljamo,samo od mleka..Iznervirah se danas za ekskurziju,pa T dosla i kaze 3 iz matem..aman..mozak na ispasu i racunanje..uopste mi se ne svidja kako rade u skoli,vezba,ali prosto nesto ne stima..morace mnogo vise da vezba..ne znam gde gresim.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 13:58:16   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

I mi slabo skupljamo,samo od mleka..Iznervirah se danas za ekskurziju,pa T dosla i kaze 3 iz matem..aman..mozak na ispasu i racunanje..uopste mi se ne svidja kako rade u skoli,vezba,ali prosto nesto ne stima..morace mnogo vise da vezba..ne znam gde gresim.



Daj joj da vezba zadatke koje su vec u skopi radili, poznato joj je. Dok savlada formu i obrazac. I maeni je svo to razdvajanje na zagrade ali mora tako izgleda... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 14:09:43   
vonavoj
Vezba,vezba i uradi dobro,a na kontrolnom zabrlja..da li se uplasi,ili se ne skoncentrise,ne cita..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 14:32:34   
Ivanka 75
Ne obraca paznju, mozda zuri pa se ne vrati nazad da proveri

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 16:23:21   
flamingos
Von,što reče Ivanka-ne proveri i zato pogreši,duša,polako,savladaće sve.Evo dete piše domaći,ja pijem kafu,pa da izađemo u šetnju i da kupi nešto-igračku neku-šta želi za svoje petice,zaslužila je.Sutra nemaju nastavu,vode ih na izlet,da koriste lepo vreme.Mirko,pročitah,rešićeš je se pomoću terapije.Sve vas puno pozdravljam.Budite mi dobro


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 16:36:15   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Moja naređala ovih dana petice. Ali nista neobicno za nju.

Von, ja mislim samo da se ona uplasi i sigurno da žuri da zavrsi na vreme. Ko zna sta je u njenoj glavici. Nemoj zbog toga da se nerviras. Oset_ice da ocekujes od nje. 
Sad cu S u muzicku 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 16:50:31   
vonavoj
Pa i ocekujem,ok,shvatam,ne mora bude vukovac,ali bas trojka u prvom razredu..meni je prva trojka bila u srednjoj skoli..Mislim da uciteljica nema dobar pristup na kontrolnom..zali se na buku...pitanje koliko je skoncentrisana...i njima bukbalno mora da se kaze sve,citaj,proveri..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 16:56:51   
Sanjica26 RR
Von, polako. Ako je buka onda ti je sve jasno.
Nemoj da je uporedjujes sa sobom

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 17:12:15   
Ana RR
Von, kakve su to ocene u prvom razredu? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 17:12:58   
flamingos
Nije neobično ni za Anđelu da ima petice,jer je odlična,trudi se,uči,ali eto da se pohvalim.Neka su živi i zdravi,ostalo će lako


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 17:13:20   
Sanjica26 RR
Mislim da je njena T drugi razred. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 17:14:34   
flamingos
Da Von,ocene u prvom razredu?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 17:28:29   
Ivanka 75
Von, nemoj da te ta trojka zabrinjava. To je trojka otreznjenja kako za nju tako i za vas. Bice pazljjivija od sad videces. Nek je ona ziva o zdrava, sve se da nauciti. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 17:29:07   
bebilule
Cao mame. Ja malo kuliram posle rucka. Ici cemo u set_nju, a veceras pravim torte. Bolje receno, nocas. 


Joj skola, ne smijem ni pomisliti. Ovdje krecu sa 6, M mukica nece ni napuniti toliko, a ruksak ce ga docekati.  Von, polako, kiks na pocetku. Mozda je uhvatila panika. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 10/19
17.10.2019 17:36:52   
vonavoj
T je drugi razred😂

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here