|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST BAU...
11.10.2019 9:03:44   
marketing RR
Efikasnost Cicaplast proizvoda brenda La Roche-Posay podržana je opservacijskim studijama, a pruža višestruko delovanje za svakodnevne iritacije suve kože, osećaj vreline na koži, nakon sunčanja, nakon ogrebotina, za crvenilo na bebinoj guzi, ali i nakon manjih dermatoloških zahvata.

Naša koža svakodnevno je izložena različitim spoljnim uticajima kao što su sunce, kiša, vetar, zagađenje, a poseban tretman joj je potreban usled situacija kao što su ožiljci i ogrebotine na površini kože. Važno je povesti računa koje proizvode ćemo koristiti da bi se obezbedila adekvatna nega i zaštita, a brend La Roche-Posay već 25 godina razvija lagane dermokozmetičke formule koje odgovaraju svim tipovima kože, čak i bebama. Linija La Roche-Posay Cicaplast je deo portfolija brenda La Roche-Posay 14 godina, a proizvodi su se pokazali kao optimalna nega u mnogim situacijama kada je potrebna pomoć oko obnove kože – čak i nakon manjih dermatoloških zahvata.


U okviru kampanje #100mama100razloga mame iz Srbije i regiona podelile su svoje razloge i iskustvo korišćenja Cicaplast nege, i saglasile se da je nakon upotrebe koža njihove dece bila hidrirana, smirena i obnovljena. Kao ambasador brenda, kampanji se ove godine priključila i Milica Jevtić, glumica, beauty trainer i mama jednogodišnjeg Konstantina.

user posted image

Takmičenje traje od 11.10. do 23.10.2019. (zaključno sa 23.10.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!

Biće nagrađena 3 najaktivnija učesnika, koji budu dali najveći doprinos forumu!!!
La Roche - Posay svakom od dobitnika poklanja po 1 kremu CICAPLAST BAUME B5, 40ml
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.


user posted image


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor).

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.

Pročitajte više

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
11.10.2019 9:05:26   
Duškić
Neverovatni ste! Bravo.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
11.10.2019 9:09:39   
Dora89
Bravo za RR!


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
11.10.2019 9:46:29   
Mirko Svirko
Svaka cas_t! Toliko nagrada, toliko novih iskustva,toliko saveta... Sve na jednom mestu. 

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
11.10.2019 10:30:55   
flamingos
Svaka čast,divni ste❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
11.10.2019 13:14:48   
veselicaa
Bravo za nasu rruser posted image user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
11.10.2019 15:06:16   
kamičak
Jos kad bi povecali pakovanje ehhh..bravo za nasu rr i La Roche.


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
14.10.2019 6:42:29   
tacatic
Lepo, krema je sigurno dobra.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
14.10.2019 11:44:43   
Maria.lev
Ovo je jedan od retkih La Roche Posay proizvoda koje nisam probala, pa eto prilike 😊


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
14.10.2019 14:08:52   
Mirko Svirko
Bravo za nasu RR i sponzore 👏👏👏

(odgovor članu Maria.lev)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
14.10.2019 19:23:38   
branki*
bas lepa nagrada,bravouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
14.10.2019 20:10:19   
dunja RR
Iako deluje da je malo, jako dugo traje! Iz iskustva kažem.

IZVORNA PORUKA: kamičak

Jos kad bi povecali pakovanje ehhh..bravo za nasu rr i La Roche.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
14.10.2019 21:19:13   
kamičak
Super, Dunja, drago mi je samo sto cujem samo pozitivna iskustva sa Cicaplastom.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
16.10.2019 8:19:05   
Maria.lev
Dunja, uglavnom sve to sto mi je delovalo da je malo mi je najduze trajalo 😀


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
16.10.2019 9:16:31   
Maraj
Ma bravo user posted image

(odgovor članu Maria.lev)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
17.10.2019 16:38:09   
mama ivane
Sjavna nagrada


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
25.10.2019 17:30:49   
marketing RR
3 najvrednija korisnika koji su osvojili po jednu La Roche - Posay kremu CICAPLAST BAUME B5, 40ml su:

1. Mirko Svirko sa 415 objava
2. kamičak sa 339 objava
3. flamingos sa 302 objave


Molimo dobitnike da nam do srede 30.10. dostave svoje podatke (ime i prezime, adresu u Srbiji i kontakt telefon) putem private poruke na marketing RR kako bi nagrade bile isporučene.

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Efikasnost Cicaplast proizvoda brenda La Roche-Posay podržana je opservacijskim studijama, a pruža višestruko delovanje za svakodnevne iritacije suve kože, osećaj vreline na koži, nakon sunčanja, nakon ogrebotina, za crvenilo na bebinoj guzi, ali i nakon manjih dermatoloških zahvata.

Naša koža svakodnevno je izložena različitim spoljnim uticajima kao što su sunce, kiša, vetar, zagađenje, a poseban tretman joj je potreban usled situacija kao što su ožiljci i ogrebotine na površini kože. Važno je povesti računa koje proizvode ćemo koristiti da bi se obezbedila adekvatna nega i zaštita, a brend La Roche-Posay već 25 godina razvija lagane dermokozmetičke formule koje odgovaraju svim tipovima kože, čak i bebama. Linija La Roche-Posay Cicaplast je deo portfolija brenda La Roche-Posay 14 godina, a proizvodi su se pokazali kao optimalna nega u mnogim situacijama kada je potrebna pomoć oko obnove kože – čak i nakon manjih dermatoloških zahvata.


U okviru kampanje #100mama100razloga mame iz Srbije i regiona podelile su svoje razloge i iskustvo korišćenja Cicaplast nege, i saglasile se da je nakon upotrebe koža njihove dece bila hidrirana, smirena i obnovljena. Kao ambasador brenda, kampanji se ove godine priključila i Milica Jevtić, glumica, beauty trainer i mama jednogodišnjeg Konstantina.

user posted image


user posted image


Pročitajte više



(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
25.10.2019 19:29:33   
flamingos
Hvala,divno.Mirko,Kamičak čestitam.Evo šaljem podatke❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
25.10.2019 19:33:19   
kamičak
Hvala, bravo za dRRugarke  :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
25.10.2019 19:36:16   
flamingos
Hvala Kamičak❤


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
25.10.2019 19:38:38   
kamičak
Da uzivamo u mackanju, dame :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
25.10.2019 19:39:31   
branki*
cestitamuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
25.10.2019 19:49:17   
Mirko Svirko
Hvala.Kamicak, Flamingos,cestitamm... uzivacemo u mackanju.. Hvala rr i sponzoru. 
Ja sma valjda sada poslala podatke. Meni nikad ne pise poslata poruka. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
25.10.2019 19:54:43   
kamičak
Draga, kad udjes u "moja ringeraja" imas opciju poslate poruke, pa proveri da li je tu..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
25.10.2019 20:13:27   
Mirko Svirko
Pa nije. Nikad mi ni ne pise. I prosli put kada sam osvojila sirupe nije mi pisalo poslata poruka a ni u toj opciji poslate pkruke nema.Da li mogu da se iskoriste podaci od proslog puta kada sam osvojila Pharmalife paket? 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here