|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 15:03:39   
vonavoj
Jedino da nam zvoni mobilni,alarm😂😂A planiram da uzmem i neke kapi za umirenje,hahaha..sad sam gledala na sajtu,i to ce da pomogne oko glavobolje.i pise da je za menopauzu,ima hmelja valjda..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 15:15:13   
Duškić

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Duskic,ja idem svake godine. I super,sve odradis za 15min. 



Ma moracu, ovako komplikovano.
Ja tako uzela origanovo ulje, kako je meni grozno da ga pijem sa maslinovim uljem, uzmem kokosovo jos gore kao mleko za telo, a inace kokos obozavam user posted image
Za femisan sam cula da je odlican.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 15:20:16   
Mirko Svirko
https://www.mojciklus.com/2017/10/hajducka-trava-za-menstruaciju.html?m=1



Zene dobar je i caj od hajducke trave.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 15:24:41   
Sanidej
Magnezijum 300 mg dnevno, caj od djumbira i hajducke trave pomazu da se ublaze simptomi pms.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 16:30:33   
mama Jo
Evo mene... citam, ne pisem. Mi jos kasljemo... J od petka, a od sinoc i U opet poela... uopste ne znam sta je ovo kaslje znaci oka nismo sklopili celu noc. Dajem joj sad i onaj sirup sa lovorovim listom ali dok je ne ubedim da popije smorim se. Pisala d4 kaze sirupe koje da dejmo. I tako. Nikad kraja.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 16:40:05   
vonavoj
Mama jo,a aerius? Dajes li im?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 16:46:55   
mama Jo
Dajem xyzal... U je bila bolje, zakaslje se onako, ali od sinoc je opet uhvatilo. Nema temp.,nista je ne boli, samo kaslje uz onaj nagon za povracanje, sinoc je i povratila 2 puta slajm.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 16:47:29   
Sanjica26 RR
Dobar dan mame. Ja sam imala danas bas naporan dan. Plus ovaj ciklus me ubija. Sad vodim S u muzicku, pa odoh opet na nastavu. Mm sutra ima kontrolu. A ja moram jako rano u selo.

Moram danas da smislim sta za rucak i da ga napravim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 20:37:50   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

https://www.mojciklus.com/2017/10/hajducka-trava-za-menstruaciju.html?m=1



Zene dobar je i caj od hajducke trave.



Da, ja sam pila kombinaciju virak+hajdučka trava
Von, ja namestim alarm, kad zazvini isključim ga i kažem evo sad ću i opet zaboravim 🙄

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 21:16:02   
Maraj
Vece mame...
L i dalje kma T. Ide do 40. Ne spada i dalje lako. I kad spadne spadne do 38.7
Malo pre 40.3
Bili u dz. Dala nam panklav
Kaze mozda je gnojna angina. Toliko ga je silila da mu vidi grlo da se on ispovracao u ambulanti. Dala nam uput ujutru za bris grla... i tako...covek vise da poludi. E da i crp mu je 151

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 21:43:05   
flamingos
Maraj,držite se,muke.Ljubim vas.Evo A napisala domaći i sad se tušira,ja gledma kviz"Potera",obožavam kvizove.Ostale mame,dečica,kako ste?


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 22:03:14   
Tiziana
Maraj, dr bi trebalo da vidi da li je gnojna ili ne. Misli!

Verujem da ako je ubola antibiotik, da ce temp vec sutra poceti da pada i proredjuje se. Ovo vreme zaista nije normalno i nije zdravo. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 22:17:32   
Misha i Ljisha
Auu Maraj... drzte se.


P je bolje. Hrabrisa moj on ovo opet lakse od D pregurao. Hvala Bogu. Al sad nam ostaje stomak posle silnih antipiretika. Evo budi senuz najstrasniju dreku. Jadnicak.moj.
Sutra na posao. 
Pozdravljam vas. Nadam  da su decica bolje

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 22:37:56   
Sanidej
Ovo sto je opisala Maraj moze da bude upala pluca. Nadam se da ipak nije i da ce se izvuci bez injekcija antibiotika.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 22:38:38   
Maraj
Nisam mu dala antibiotik. Sutra cu
Cekam da ujutru uradimo i bris grla
Bas mu ne spada. Popio je brufen u pola 9. Tusirali ga. T stoji na 39.6
Urin isto malo pre stigao . Vidim sve ok. Samo leukociti 6-8

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 22:40:00   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Ovo sto je opisala Maraj moze da bude upala pluca. Nadam se da ipak nije i da ce se izvuci bez injekcija antibiotika.

Sanidej ja se nadam da nije. Proslo leto mj je cerka imala sa 11 meseci. Al ona je nekako specificno kasljala i imala neku blagu temperaturu 12 dana. Ko zna...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 22:41:54   
Sanidej
Ja ne bih odlagala davanje Panklava.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 22:49:44   
Maslacak15
nebih ni ja. Kad je CRP toliki i temperatura divlja samo se muci dete....

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 02/20
24.2.2020 22:55:03   
vonavoj
Ni ja ne bi odlagala panklav..jedino sto si pisala da on bas i ne reaguje na panklav..

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 02/20
25.2.2020 6:23:19   
Milena18
Dobro jutro!


Maraj, Ljišo, kako su deca?
Pari, kako tvoji sinusi?
Meni opet nos najstrašnije zapušen, a izgleda da imam i konjuktivitis. M je dobro, krenula ove nedelje u vrtić.
Noćima već sanjam neke dinamične, žive snove. Nisu baš more, ali nisu ni prijatni,po pola dana me posle njih drži neko čudno osećanje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 02/20
25.2.2020 6:57:17   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Cekam koleginicu pa da idemo zajedno na posao. 


Maraj kako ste? Sto nisi trazila augmentin umesto panklava bolji je za stomak? Ajoj bas ti se namuci dete covece. Javljaj se.
P uzasno spava zbog nosa i stomaka. To je strasno koliko njega muci stomak. Ne jede nervoza vristi nocu,gasovi haos. Spava sav skvrcen. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 02/20
25.2.2020 7:13:45   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ljiso, ja sam vec stigla u selo😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 02/20
25.2.2020 7:46:33   
Sanidej
LJiso, Panklav je isto sto i Augmentin. Paralela sto bi se reklo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 02/20
25.2.2020 8:01:44   
Tiziana
Ako ne moze da proguta Panklav onda dzaba. Kao krec je. Moj sin popije i istog trenutka vrati i povrati. Gadi mu se. Kad je imao streptokoke zavrsili smo na injekcijama jer nije bilo sanse da popije Panklav.


I ja bih dala antibiotik. Ako bris radite u dz, necete dobiti rezultate pre petka. Jedino da uradite privatno brzi bris. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 02/20
25.2.2020 8:08:00   
Maraj
Jutro.
Bili jutros u dz dali bris grla. Popio odmah potom panklav. Pa videcemo. Bice nadam se ok. Urin stigao sinoc. Deluje ok. Samo da bar temperatura uz panklav ne divlja dok ne stignu rezultati brisa

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here