|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izolacija
19.3.2020 21:00:28   
princezica1
Jel verujete da najavljuju sneg za vikend? Izolacija se pretvara u grudvanje user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Izolacija
19.3.2020 21:01:26   
milicicak
Mamo Jo, sedi u selu. Ja bih otisla kod mojih da mogu, ovo u stanu je katastrofa. V gleda kroz prozor i vice brmbrmbrm, mini buba kuka kako je napolju lepo a ona ne igde nigde... Ovako, izbacis ih u dvoriste i milinica.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Izolacija
19.3.2020 21:04:08   
princezica1
Sad bas prica psihijatar na rts o uticaju izolacije na psihicko stanje. Dvoriste je spas.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Izolacija
19.3.2020 21:48:53   
Ivanka 75
Ja cu sutra malo da sredim terasu za sedenje. Mm danas bio u dvoristu pola dana.


Moja kuma do pre mesec dana zivela privatno, dok su kupili kucu. Malopre se cule i reko sreca te se preseliste. A ona kaze kud bi sad i od cega placali kiriju 🙁 Privatnici.... 

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Izolacija
19.3.2020 21:49:12   
Ivanka 75
Popih pola bromazepama... 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Izolacija
19.3.2020 22:04:30   
Sanjica26 RR
Ivanka, primecujem da se u poslednje vreme druzis sa bromicem. ☹️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Izolacija
19.3.2020 22:25:11   
Ivanka 75
Nisam od vikenda ali danas bas tesko disem, moram da se opustim. Sad vidite odakle meni rana menopauza. Jesam veliki pozitovac ali sva briga se nakuplja u meni. Mkzda da sam  pre pila bromiće ne bi ovako bilo....

Proći će... Mora 💪💪💪

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Izolacija
19.3.2020 22:38:25   
bubulence


IZVORNA PORUKA: princezica1

Sad bas prica psihijatar na rts o uticaju izolacije na psihicko stanje. Dvoriste je spas.


Ali nemaju svi dvorište 😁. Ja izvodim decu, proset_amo, ja obavim kupovinu a oni me cekaju napolju i onda se vratimo i igramo se ispred zgrade. Ne dam im u parkic, ne dam da se igraju sa drugom decom... Ali danas smi bili vise od 3 sata napolju. Mm radi, ode u 6 dodje u 19h... Da njega cekamo umrli bi od gladi jer tada radnje vec ne rade... Srecom, u nasem mestu jos uvek nema obolelih. U slucaju da se pojavi korona mislim da bi se totalno izolovali. 

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Izolacija
19.3.2020 22:42:05   
Ivanka 75
Sad sam ukapirala zasto toliko zevam poslesnjih dana... Nedostatak kiseonika... 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Izolacija
19.3.2020 22:50:12   
princezica1
Ivanka jel to bromici rade zbog ove izolacije?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Izolacija
19.3.2020 23:14:10   
mati
Ivanka, moras da se odupres losim mislima...
Probaj caj od maticnjaka umesto bromazepama. Bas fino opusta... Pozovi neku drugaricu na viber, popijte kafu zajesno, svaka svojoj kuci. Ja to praktikujem svakog dana. I pazi... Videla od dece... user posted image
Jos nam se i smeju

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Izolacija
19.3.2020 23:23:07   
Ivanka 75
Nalivam se maticnjakom po svekinom savetu, zivkam drugarice po ceo dan, ali takva sam, stres i panika udju u mene iako ih ne zelim... Proci ce... 😊 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Izolacija
19.3.2020 23:32:02   
mati
Ivanka, shvatila sam da te je strah nadvladao jos pre par dana kada sam citala tvoje vidjenje situacije u nasem gradu... Ja sam se svakog dana vracala sa posla i nisam primetila neke stvari o kojima si ti pricala, kao da zivimo u drugom gradu...
Pokusaj da skrenes misli, uz Ivu, drustvene igre... Sa zenama ovde, ali nekim vedrijim temama...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Izolacija
20.3.2020 0:02:02   
Sanjica26 RR
Slazem se sa Mati. Moras Ivanka malo da se umiris. Mi ne možemo situaciju da promenimo. Moramo sad da sacuvamo zdrav razum i da se molimo Bogu da ovo sto pre prodje. Nece sigurno biti isti život posle, ali cemo iz ovoga izaci mudriji. Jos smo potrebni deci. Nemam vremena da razmisljam o trenutnoj situaciji od popunjavanja obrazaca i radom sa decom. Samo slusam konferenciju za novinare kad muz dodje.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Izolacija
20.3.2020 7:07:05   
Misha i Ljisha
MM i ja sinoc komentarisali bas ovo kako sacuvati zdrav razum. Znaci danas pravimo tabelu u fazonu sat vremena tv ono kad ustanemo pa se razvlacimo , tj ko se igra ko gleda tv kako ko. Onda dorucak i sve oko dorucka, D onda skola sat vremena, pa izlazak sat vremena napolje na fiskulturu bukvalno pa ulazak uzina i P spavanje D onda ucenje sat vremena. Onda moze na kompu scratch da radi njeno programiranje, pa rucak, malo odmorimo i onda opet napolje koliko god hocemo, nazad unutra na drugu uzinu visenje na tabletima tv ili telefonima jedno sat vremena, u tom dodje vecera i kupanje i spavanje. Tako nekako. U svakom slucaj RASPORED aktivnosti pravimo kao u vojsci da ne skrenemo. Tad i tad sredjivanje kuce i td. Danas cemo malo opet improvizovati ali cemo se drzati toga jer ja radim petkom u skoli a rekla sam u grupi gde su svi prof iz nase skole JA NISAM PLACENA DA BUDEM NON STOP NA RASPOLAGANJU kao da radim u DB a ne u skoli. Znaci online cu biti onim danima samo kad sam u skoli.

Sinoc sam radila do pola 1. Za ove moje strance. Mm ko zna da li ce dobiti platu. Sve je na meni a meni smanjeni prinosi vec sad. Vec smo 300e iz steka uzeli da bismo se opremili u kuci. Stres i stres ali borimo se. I planiramo sredjivanje dvorista i td. Znaci ideca ce kopati i igrati se. Da ubijemo i da ne razmisljamo i da ne citamo novine non stop.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Izolacija
20.3.2020 9:54:39   
flamingos
Ivankaapsolutno te razumem.Ali,moraš i ti,a i svi mi,da mislimo pozitivno.Znam,lako je to reći...Ali psiha ubija.Ljubim te,ljubi nam Ivku❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Izolacija
20.3.2020 10:18:12   
princezica1
Deca zbog nase prisebnosti jos uvek ne vide pravo lice ove situacije. Zato moramo biti jake.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Izolacija
20.3.2020 15:54:42   
pari
Ljišo, pametno ti je to skroz. Treba imati neki raspored, plan i što više se uposliti i to je to. Ne vredi da 24h mislimo o ovome...potrajaće ovo ali sa druge strane,nije večno i zdravi smo...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Izolacija
20.3.2020 16:01:59   
Filadendronka
Mi smo u selu, totalni mir. Medjutim J i posle mesec dana usi unistavaju. Zakazemo privatno kod orl u gradu i sokiram se. Ljudi set_aju, ulice prepune, poneko samo nosi masku. Dakle, stvarno nam nema spasa i ogromna vecina ce oboleti pre ili kasnije.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Izolacija
20.3.2020 16:33:18   
dunja RR
Što se maski tiče, jedna naša RRajka koja je medicinar je napisala juče-prekjuče na FB da se maske čuvaju kada bude gore, a biće mnogo gore kaže, i nda će maske i rukavice biti zlata vredne, tako kaže. Da li tako raditi, ne znam ..

Mi živimo u jednoj od najprometnijih ulica u Bg, i ovde je sve puno, ali se poštuje razmak, to jedino, ali mislim da znači. Ja strogo vodim računa o 2m odstojanja, izađem jednom dnevno.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Izolacija
20.3.2020 16:53:02   
Ana RR
Mm je izlazio zbog registracije auta i kaže da je Banovo Brdo krcato - školska dvorišta puna, igra se basket i fudbal, Požeška puna ljudi, što starih što mladih. Policije nigde.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Izolacija
20.3.2020 16:54:26   
dunja RR
Ne idemo u parkove i na igrališta pa pojma nemam kako je ovde.
Ali sam oko 1 noćas videla komšiju penzionera da je izveo kuče napolje, i komunalci ga odmah zaskočili.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Izolacija
20.3.2020 17:20:05   
degu

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nalivam se maticnjakom po svekinom savetu, zivkam drugarice po ceo dan, ali takva sam, stres i panika udju u mene iako ih ne zelim... Proci ce... 😊 



Ivanka , isto se rako osecam jos na ovu moju hipotireozu dobijem samo lupanje srca, osecam i paniku i anksioznostt u talasima, pa se malo smirim i tako u krug. Nadam se da cu prihvatiti situaciiju, pomiriti se s njom i vratiyi u normalu.


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Izolacija
20.3.2020 17:22:57   
princezica1
Ljude nije briga, rade po svom i ne razmisljaju o posledicama.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Izolacija
20.3.2020 18:48:47   
vonavoj
Ljisho,kako ste? Bili kod dr?


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here