|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 18:53:09   
vocicana
Maraj,bar ce da legne na vreme, a ne kao mo0j sin u ponoc covek zaspi. Sve zbog neustajanja ujutru, bas bez veze.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 19:15:09   
vonavoj
Voci,zar i ti u klub. Da prodje sto lakse.

Joj,tako su i moja deca dok smo bili u izolaciji,svo troje do ponoci..sad u 11...mnogo pa ranije...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 19:21:35   
vocicana
I ja, ali strasno, bas sam se iznenadila ali sa druge strane i obradovala, jer sam ovako sa ovim simptomima koji zelim ovako i da ostanu, ali muz se smilovao pa izmerio temperaturu ima 38.5, veselje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 19:39:19   
Misha i Ljisha
Moj se ukocio.  Eno kuka ledja ga bole. 


Eh da strpam decurliju u krevet i da odmorim. Moram priznati i moji se poremetili. Posle 21h legnu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 20:06:45   
vocicana
Ljiso, evo i moj je prepun energije, jede, ne izlazimo sada cekamo da izadje ovo vreme, ne trosi se, crtamo, pisemo, ali sta je to naspram trcanja i jurnajve i zdrave graje sa drugarima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 20:30:32   
Misha i Ljisha
Mi srecom imamo dvoriste pa su napolju svaki dan. Danas su bili mokri skroz.
Mm se nesto zali na ledja dadoh mu diklofenak duo jedva se krece

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 20:30:51   
vonavoj
Ijaoj,veselje..inace su muski kilavci,plus visoka temp,ququ...neka tebi ostanu ti simptomi i na konju si.

Ljisho,tek u 21h legnu😂

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 20:31:05   
mama Jo
Proci ce i to Voci, neka ga sad kad je takva situacija.

Ljisho, tm se ukocio?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 20:44:07   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ijaoj,veselje..inace su muski kilavci,plus visoka temp,ququ...neka tebi ostanu ti simptomi i na konju si.

Ljisho,tek u 21h legnu😂



E kad bude pola 10 tresem se haha...to mi je vec jako kasno. Ehehehe.... ja volim u 20h i posle mm i ja uzivancija. 

Da mama jo mm se ukocio. Kaze preskocila ga korona ali je moralo nestoda ga snadje

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:18:47   
mama Jo
Aj da ga prodje brzo.

I moje kasno zaspu, tj.starija oko 22h recimo, a mladja zafrkava evo vec nekoliko veceri izmedju 23- 23:30... A uspavljujemo se po sat i vise. Ne mogu da joj ukinem dnevno spavanje jer vidim da joj bas treba, a opet onda uvece do kasno nece da zaspi mada smo avaki dan napolju po dva puta. I danas sam je vodila po kisi, sat vremena smo setale. Nadam se da ce veceras ranije da zaspi jer moram da napravim tortu i posklanjam, da mi za ujutru ostane ato manje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:22:31   
Misha i Ljisha
P spava. D je u pidzami. Sad ce ona. I P se nekad prespava preko dana. Tvoja mala ce sad 3 god pune jel da?  Rano je za ukidanje. Ali ako bude tako kod nas ja cu vala ukinuti. No sve je ok kad spava izmedju 11 i 12 prepodne. Problem je kasnije ako se desi da zaspi. Ali sve do 13 h mi je ok. Ja volim radi sebe da to bude uvek u isto vreme. Tako nekad zakazujem i casove. Kad on spava. 




(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:26:55   
vonavoj
Hahah,moj je spava preko dana,i eno jos je budan. Lezi i ne spava. Sampion!


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:27:15   
mama Jo
Tako je, sutra puni 3 godine. I ja mislim da je rano da joj ukinem, a po njoj vidim da joj bas treba. I isto tako, gledam da je najkasnije do 13h stavim da spava, ali sad ovih dana smo se i poremetili, zaspi oko pola 2 j to do tada budemo napolju, bukvalno udjemo u stan i skidamo se za spavanje....
Probacu sad ovih dana da je vratim na malo ranije dnevno spavanje jer mi je bas kasno da mi zaspi u pola 12 uvece.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:31:33   
emicaa
David je tako,odspava sat preko dana i navece haos sa njim.Morala mu ukinuti dnevno na kraju.Tako oko 3 je imao.Od tad nemamo problema,navece ugleda krevet i zaspi 🤣 Sad je raspust pa su bas raspusteni,kasno idu na spavanje ali spavamo onda ujutru kao porodica meda.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:32:11   
Misha i Ljisha
Joj von pa rano je da ne spava. Ma on je premoren. Meni kad se deca premore onda im je jos gore za uspavati se. Tek je onda muka. Ja gledam da sve uvek bude isto i na vreme. Ma i viknem ako se kasni malo. Radi moje i njihove psihe 😁 spavanje je bitno. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:32:49   
Sanjica26 RR
Mucite muke sa spavanjem. Moje su se skroz poremetile. Ali ih polako vracam. Sad su u krevetima. Nadam se da ce ubrzo da zaspu, da mogu u tisini da ucim.





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:32:51   
pari
Voci, držite se! 

Ljišo, Milena, i vi!
Mi ćemo sutra do mojih malo...Danas mi proleteo dan, a ništa posebno nisam uradila.
Laku noć mame!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:34:29   
Maslacak15
hahaha moja A ne spava kad je s nama kuci vec 4-5 meseci tokom dana. a puni 3 tek u martu. u vrticu imaju rutinu ali i tamo poslednjih mesec dana spava mozda 1.max 2 puta u nedelji. oni ih puste ako nece da spavaju da ustanu....      a izdrzi znaci od 8 ujutro do 21h...ako spava kojim slucajem u vrticu onda je uvece drama sa uspavljivanjem. 
mi kod svekijevaca za bozic. za vikend se vracamo za Berlin. pozdrav mame!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:44:27   
Misha i Ljisha
Dobro P i D meni ustaju uglavnom oko pola 7. A bilo je slucajeva da u pola 7 vec doruckujemo😁 mada nam je dorucak u 7 kad D ide u skolu a ovako u 8.  Mi kad ustanemo u pola 8 ja imam utisak kao u podne da smo se probudili😂   ja volem da se rano leze


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:48:14   
Maslacak15
ustaje i ona cesto oko pola 7 ali ni tad ne spava. mozda onda ranije legne. i ja volim da se rano leze. decaci su dosta disciplinovani i idu h sobu najkasnije u 9 a imaju 9 i skoro 8 godina. ali mala bas moze dugo da izdrzi bez spavanja. S je duze spavao tokom dana cini mi se.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:56:43   
emicaa
Kad je skola moji do 9 moraju biti u krevetima.I tako je nam je svima problem budjenje.Konacno su mi djeca spavalice kao ja 😄

Maslacak je jos vazi zabrana izlaska posle 8 navece?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 21:58:41   
Sanjica26 RR
Ljiso, ja ne znam sta bi radila da mi se deca bude rano. Moje bas vole da spavaju.Sad posebno dok traje raspust. I pustam ih. Kad budu krenuli sa obavezama mogu da zaborave na spavanje kao i mi sada.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 22:02:17   
Maslacak15
nema zabrane kretanja. to samo.u pojedinim mestima u lokalu.ali retko. ali ne rade kafici i restorani ni bilo kakva kulturna zbuvanja jos od 1..novembra. a od pre  nedelju dana zatvorili su i sve prodavnice. znaci sme napolje, da se ide u parku set_nju, ali nemas bogzna gde da se gibas. rade supermarketi, apoteke, pekare i drogerije. i to je to. do 10. januara ostaje tako.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 22:09:09   
smeško
Mene bas briga kada ce ustati, ja svakako ustajem najkasnije u 7h. Bitno mi je kada lezu. A stariji lezu u 20h, Joca za njima. Joca ne spava popodne i tako je vec neko vreme. Srecom, svima mozes da podviknes kad su malo veci. 😁Sa starijima je to vec dogovor. Znamo pricu o hormonima, melatoninu i ostalom, ali, najgore mi je sto N ima strahovite podocnjake kada kasno leze. Svaki rodjendan nas kosta odmora. Srecom, toliko je razuman, da sa njim nema problema. 

Maslacak, srecan Bozic! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 22:14:00   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

nema zabrane kretanja. to samo.u pojedinim mestima u lokalu.ali retko. ali ne rade kafici i restorani ni bilo kakva kulturna zbuvanja jos od 1..novembra. a od pre  nedelju dana zatvorili su i sve prodavnice. znaci sme napolje, da se ide u parku set__nju, ali nemas bogzna gde da se gibas. rade supermarketi, apoteke, pekare i drogerije. i to je to. do 10. januara ostaje tako.




Za prodavnice znam.Mi idemo cesto u Njemacku u kupovinu,treba nam pola sata.Bilo je do 8 posle nema kretanja napolju.Sad ne mozemo,morali bi u karantin u povratku

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here