|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 11:24:09   
vonavoj
Milena bolje sam mnogo,ali nisam jos ona stara,zamaram se. Ne mogu da jedem i pricam,mm umire od smeha..ostajem bez daha,umorim se 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 13:24:35   
emicaa
Maslacak cestitam,preguracete i stresni period.Djeca se lakse naviknu na promjene.Mislicu na tebe kad sledeci put budem prolazila kroz Minken 😁

Von do kad ste jos zatvoreni?
Mi cemo danas malo u sumu proset_ati,trebam i do prodavnice kupiti svekijevcima par stvari.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 15:02:48   
pari
Maslačak, super vest, svaka čast i čestitam! Polako, uspećete sve.


Ja sam konačno dobila zvaničnu presudu juče...najverovatnije idemo 9.1.jer praznike M treba da provede sa tatom...Puno emocija kod mene raznih...Zato i ne pišem...
Danas sam preuzela jelku i ukrase. Stigao mi i poklon za T za N.godinu, spremam sve unapred polako...
Kako ste mame?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 15:44:29   
Ivanka 75
Pari, kakva je presuda? Nisam ispratila bas...


U svakom slucaju, super vest! 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 15:46:24   
mama Jo
Pari super sto si se javila, mislimo na tebe. Je l' 9.1.idete bas da ostanete?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 15:48:54   
pari
Ivanka, presuda je u moju korist, M ostaje sa nama i idemo svi zajedno 😊 

Ne smatram to svojom pobedom ali sam srećna što je tako. 9.1.bi trebalo da idemo...i ostajemo.  Tj.doći ćemo na leto nas troje svakako na dva meseca. 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 16:48:33   
lesli


IZVORNA PORUKA: pari

Ivanka, presuda je u moju korist, M ostaje sa nama i idemo svi zajedno 😊 

Ne smatram to svojom pobedom ali sam srećna što je tako. 9.1.bi trebalo da idemo...i ostajemo.  Tj.doći ćemo na leto nas troje svakako na dva meseca. 




Bravo pari! Drago mi je zbog tebe. Kako je bivsi podneo presudu?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 16:52:46   
Ivanka 75
Pretpostavila sam Pari, odlicno!

Najlepsa porodica je porodica na okupu! 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 16:54:07   
Ana RR
Pari user posted image user posted image mogu samo da zamislim kako se osećaš!

Da li si razgovarala sa bivšim, šta on kaže?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 16:56:31   
vonavoj
Pari,super sto idete svi zajedno,i sto si dobila presudu..kako da ne znaci.

Sta te muci,kazes pomesana su ti osecanja?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 17:44:40   
emicaa
Pari konacno cete biti zajedno.Srecna sam zbog tebe.

Mi smo isli u set_nju,otisli u sumu.Tamo znam da necu nikoga sresti

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 20:37:14   
Sanjica26 RR
pari, lepa vest. user posted image

Kod mene standardno. Casovi, casovi, casovi. Sofi vecera, T vezba matematiku sa ocem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 20:43:57   
pari
Hvala vam 😊

Malopre smo bivši muž i ja pričali, sad mi je lakše. Lepo smo pričali, dogovorili se za naredni period. Veliko olakšanje 😊♥️

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 22:19:29   
Ivanka 75
Pari, da ti kazem nesto. Da je ostalo ovako kako je niko u sustini ne dobija nista. Od 6 osoba 6 nezadovoljno. Ti rastrzana sa decom izmedju dva kontinenta, aman zeno ti 3x godisnje preletis atlantik tamo i ovamo pita li tebe bivsi kako odrzavas porodicu na okupu, jok rekla bih.
Bice patnje sigurno, ali i deci treba neka sigurnost a ne drndanje tamo vamo. Pomesanih osecanja ce biti, ali get over it. I svu ce da oate a patbja vremenom prolazi i zamenjuju je secanja i iskustva. Zelelq bih jos mnogo toga da napisem al zalaziu duboku psihologiju 😊


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 22:33:34   
Sanjica26 RR
Da predjes ti u psihologe🙂


Kad smo vec kod psihologa. Slusala sam nasu Rositu u jednoj emisiji. Kakav mio glas, kako je lepa. Pravi je psiholog. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 8.12.2020 22:34:19 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 12/20
8.12.2020 23:07:40   
Ivanka 75
Pisala sam ovo u sred casa, i tek sad vidim da je pricala sa muzem.
Inace, psihologija je moja davnasnja ljubav ❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 12/20
9.12.2020 7:56:17   
Milena18
Dobro jutro!
Pari, znači za mesec dana idete, super vest! Verujem da su ti osećanja ambivalentna, najviše zbog M, ali i sama znaš da je i za njega tako najbolje. Divno mi je što ti i tvoj bivši muž sve rešavate konstruktivnim razgovorom.
Sanjice, nisam znala da mi je Rosita koleginica user posted image Mada, ja sebe gotovo i ne smatram psihologom posle toliko godina rada van struke. Gledam, tj, preračunavam, da li da krenem sa nekom edukacijom za psihoterapiju u martu, doduše, pa se možda vratim u te tokove.
Von, drago mi je da si bolje. Još koji dan i bićeš kao nova.
Kako ste, mame, šta radite?


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 12/20
9.12.2020 8:25:29   
Maraj
Jutro mame.
I ja sam slusala rosi. Duvna je user posted image
Pari, raduj se. Zasluzila si. Toliko si sktomna da se sad jedva i radujes. Znam...muci te sad sigurno odnos M i tate... bice tu svega. Al polako, deca su to, navicice se. Sta kaze tvoj muz? Vi svaki put kada se vudite posle duzeg vremena, kao da gradite vezu od pocetka...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 12/20
9.12.2020 8:33:19   
vonavoj
Jutro,polako da se vracamo u kolosek..da ranije ustajemo i lezemo..sve smo poremetili.

Milena,nisam znala da si psiholog?Maraj,idu li deca u vrtic?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 12/20
9.12.2020 8:35:18   
Maraj
Von S ide. A L nece. Ima samo 3 decojcice u grupi i on. Juce je išao do pola 12, samo da dobije plusic, da ne moramo kod dr po potvrdu....pa dok se ne pojavi neki decak u grupi, nek ide bar jwdnom nedeljno.
Nece sa devojcicama, a nisu im tu ni vaspitacice, pa ih spajaju sa grupom pored... a on nece... trazi svoje drugare...
Tvoji jel idu?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 12/20
9.12.2020 8:50:10   
jess021
Jutro mame!!


Pari, mnogo mi je drago, mnogo, mnogo. Na koliko bi sad isli? 
Ja sam luda zena skroz, juce sam bila nesto jako nervozna, ali sve se dobro zavrsilo, Hvala Bogu. 
Juce se L zalila da je boli stomak i imala reku stolicu, nocas neka temp, 37. 5, mislila sam da se se preznojiti, ali nista. U nekom momentu odluci da joj dam Brufen i vec kad sam joj dala skontam da sam joj dala duplu dozu, jer je onaj od 200mg. Pa sam je naterala da povrati..... Luda noc, evo jos spava. Danas smo trebali na kontrolu kod oftalmologa, a sutra na Zlatibor. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 12/20
9.12.2020 8:51:19   
Tiziana
Pari, divno je sto sve polako dolazi na svoje mesto.

Emocije ce sigurno biti pomesane, ali i to ce proci. 
Ja sam umorna, bas umorna. Ova godina mi je sto se posla tice bila bas u sestoj brzini i sad mi vec ponestaje snage. 
Sin je presao na google class. i sad mi je lakse jer vise ne moram da opominjem i svadjam se da se nesto radi, da se pokrene. mnogo je lenj, a inace je u skoli super.. samo dok se pokrene. citam u dnevniku komentare nastavnika i stvarno budem zadovoljna sta napisu ... ovako i on zadovoljan, vidi sve drugare, ima cas normalne duzine, svaki dan, moze da pita sta mu nije jasno.. kad vec ne ide u skolu, ovo je skroz ok. 
U Bg nenormalno duva, cini mi se jace nego predhodnih dana.. sprema se i neka kisa.. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 12/20
9.12.2020 9:03:49   
jess021
Tiziana, u Novom Sadu ne prestaje vec danima, kad god izdadjemo smrznem se samo tako. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 12/20
9.12.2020 9:05:38   
mama Jo
Jutro mame.
Ja od juce dobijam a nikako da mi probije, bas me muci stomak...
Jess, kako je L od jutros? Pa je l' uspela da povrati?

Nisam uspela juce da pogledam Rositu, bas cu danas potraziti snimak.
Milena, sjajno ako o tome razmisljas! Samo napred 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 12/20
9.12.2020 9:07:44   
jess021
Spava jos, nema temp. Pa nesto jeste, mukica. Luda majka, sta da kazem.


Sta vi radite? 
Milena, a sta ti je u opisu posla? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here