|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 8:26:45   
Maraj
Jutro mame. Ja L isprzila jaja za dorucak. S u vrticu.
Jess uzivajte.
Von srecan rodjendan tj srecan i tvojoj sestri i zetu user posted image

Ja sam vec narucivala iz waikikija. Uvek mi stigne. Cekam... ako ne dodje sutra, ne znam sta cu... L mora u ponedeljak u vrtic da ne bi išli po potvrdu u Dom z.
Ima da ide u pocepanim ako ne stignu ove do tad...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 8:35:52   
emicaa
Dobro jutro,cekam da se pilici probude.

Jess nema snijega?Sve sam procitala sta ste pisale i ne sjecam se,ne zamjerite.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 8:38:20   
emicaa
IZVORNA PORUKA: Duškić

Dobro jutro. Htedoh da vodim mladje dete u vrtic ali mu se mnogo spava, haha. Trebamo do zubara i jos svasta da pozavrsavamo .




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 8:42:15   
jess021
Emi, nema ali nema ni veze, bitno da mozemo da set_amo. Ja pijem već 3. kafu, kod Voci neke male solje😉


Idem da ih budim, vec mi je dosadno

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 9:38:35   
mama Jo
Mah mah.
Jess super, uzivajte, nadisite se lepog zlatiborskog vazduha. Je l' guzva, je l' ima ljudi?

Ovde je juce bio bas divan dan, a danas evo kao da ce kisa, i padala je izgleda nocas bas dosta. Danas cemo da dokupimo materijal za cestitke pa time da se zanimamo, juce smo pravili keksice, to testo im je uvek zanimljivo. Sta vi mame sa malom decom radite unutra?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 9:43:36   
Maraj
Jess jeste odseli kod nase voci?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 10:10:15   
Ivanka 75
Jaoooo moj Zlatiboooooor, pozdravite mi dom 😊


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 11:35:26   
smeško
Dobar dan!

Voci ima smestaj na Zlatiboru?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 11:37:56   
Ana RR
Dobro jutro/dobar dan user posted image

Ja ću se skljokati sa stolice koliko mi se spava user posted image uopšte ne funkcionišem.

Smeško, da, Voci ima apartmane na Zlatiboru, jako su lepi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 11:45:38   
mama Jo
Skroz sam zaboravila da Voci ima aparmane, ja bih tako opet neki vikend beg 😊

Ana, potpuno te razumem... Vreme je bas za spavanje.
Mi dosle u parkic, nigde nikoga, nekaa sitna kisica kao pada... Smor

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 11:48:29   
smeško
O, pa i ja sam videla na fb, ali potpuno sam zaboravila. Naravno da i jesam kada nikud ne mrdam.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 12:13:36   
Sanjica26 RR
Добар дан. Као и обично чекам час. Синоћ сам легла у 2. Док нисам све завршила са обавезама, нисам хтела да легнем. Плус сам и семинар одрадила. Јутрос ме је мм једва пробудио за час. 
Воци, издаје апартмане. Никако да себи угодимо. Биће дана.🙂
Т је данас први пут вратила сестру из школе. 🙂 Највише сам стрепела због паса да се јадне не препадну. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 18:45:21   
pari
Imam pitanje za vas...

Sad me Markov tata pitao da li sam pričala sa M i da bi trebalo da mu kažemo da se selimo, da će tamo u školu...a ja sam htela to bez takve priče jer nisam sigurno koliko bi razumeo plus ne želim da mu pravim stres oko toga i da doživi to kao nešto teško, tužno...Međutim ako njegov tata hoće da mu kaže, onda bih trebala i ja da pričam sa njim...a ne znam kako da mu objasnim da mu bude prihvatljivo i da uopšte shvati to... selidba, život negde, šta to predstavlja...Šta vi mislite? On ima 6 god.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 19:16:30   
Ana RR
Pari, da je moje dete u pitanju ja bih sigurno pričala sa njim. Ne bih se uplitala u neke detalje ali bih možda kroz neku neobaveznu priču provukla to da će tamo ići u školu itd.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 19:25:19   
pari
Ja mu jesam rekla da ćemo probati tamo školu, da ćemo on i ja raditi zajedno pošto je na engleskom.  To smo ore jedno dve,tri nedelje spomenuli ali onako neobavezno



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 19:33:39   
flamingos
Pari,slažem se sa Anom.Doćiće to sve na svoje.Popričajte,shvatiće.Jess,uživajte.Ostale mame,šta radite?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 19:37:59   
Ivanka 75
Pari, usaglasite price ti i tata. Da ne bude ti pricas jedno a on drugo. M mora da ima isti pristup od oboje.


Ja danas ispisala jedan poduzi post pa mi ne ode 😔 Posle me mrzelo da kucam.
Juce sam se bas lose osecala dqnas sam malo bolje. Ovi moji su kao bolje, videcemo vec, miruju, sede kod kuce. 
Naset_asmo se moja cera i ja danas po kraju, lep dan pa nam prijalo. Lutasmo u potrazi za konopcem. 😁
Nisam znala da Voci ima apartmane na Zlatiboru. Nikako da skapiram odakle je 😊

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 19:40:31   
smeško
Pari, kako ste mu objasnili da ce retko vidjati tatu?


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 19:53:54   
vonavoj
Pari,nije on bas mali...razume sve..a krece i u skolu sledece godine..treba pricati sa njim.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 20:03:51   
Maslacak15
dobro vece zene. Nije on mali Pari. Moji jesu stariji nesto ali S je 2013. Ja sam njima pomenula mogucnost selidbe jos dok je bila samo teoretska. Cisto da znaju da postoji mogucnost da negde odemo itd. Da ih ne iznenadi. I mislim da su sad manje sokirani. Narocito sto se ipak selite na drugi kontinent, i sto ce biti odvojen od oca itd, ja bih pricala otvoreno sa detetom.....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 20:16:24   
Sanjica26 RR
Nije mali uopste. Ja sam za otvoreni razgovor. Nema nikakvog uvijanja.Trebalo ga je ranije pripremati za to, da postoji ta mogucnost.



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 11.12.2020 20:20:12 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 20:18:31   
smeško
Pari i ja bih razgovarala sa njim. Jer kada shvati, a ubrzo ce, bice sokiran. Tako mozes da izgubis njegovo poverenje kada mu budes najpotrebnija, a pisala si da je oset_ljiv. Sve oko tebe i tvog bivseg je stresno za tako malu glavicu.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 20:35:40   
pari
Nismo mu ranije pričali jer nismo znali šta će biti.  Da li će ostati ovde sa tatom ili ići sa mnom...


Hvala vam na savetima!Ja sam uvek za iskrenost. Jedino ne znam kako da mu to lepo objasnim...Mislim da u tom uzrastu nemaju pojam vremena...Letos smo bili dva meseca tamo, on nikad nije ni pitao kad ćemo u Bg, čuo se sa tatom redovno...
Ali jeste ssd drugačije, treba pričati. Samo još da smislim kako

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 20:43:59   
Maraj
Pari ja mislim da trebas da spomenes. Ali nista u "sitna crevca". I sama kazes da ste bili 2 meseca, on je to doziveo kao 5 dana garant. Svakako dolazite na letoo opet. Ne vidim poentu opterecivati malu glavu stvarima koje su za njega tesko shvatljive.
Maslacak kod tebe mi je drugacija situacija. Vi idete " djuture" pa to nema tezinu kao ovaj parin "slucaj"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 12/20
11.12.2020 21:04:18   
mama Jo
I da ostajete ovde i da ovde krece u skolu tako bi mu pricali, krece u skolu i to je to... Isto i kao kad ste se razvodili, pa ste mu verovatno rekli da ce biti nekoliko dana samo sa tatom pa onda samo sa mamom. Tako, neke kljucne stvari, ostalo ce vec doci nekako samo po sebi. Jeste specificna situacija, ali polako i bice sve to u redu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here