|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 16:49:36   
Sanjica26 RR
Pozdrav mame. Slabo pisem. Cekam da se zavrsi ova nagradna igra😋


Vodila sam T kod oftamologa. Ima neku infekciju, od kako je bila kod mojih. Rekla je dr da može da se desi da je od macaka. To je zato sto mi ne živimo sa mackama. Mama mi je rekla da ih je non stop mazila. Mama ih izbaci, ona ih vtati. Toliko o njenom strahu. 🤣 U petak sam ja pocela sa antibiotikom i sad nastavljamo dalje. U cetvrtak nam je kontrola. Vodila sam ih napolje. Uzivale su. Konacno da se i mi obradujemo snegu. 
Odoh. Imam grcki. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 11.1.2021 17:00:32 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 17:50:57   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Emi dosta ste vi imali snega. 😋 Pusti malo mi da se radujemo🤣




Sanjice ne racuna se to kad moram voziti da bih dosla do njega.Priznajem samo snijeg koji vidim sa prozora 😆Jel to onda kao neka alergija na macke?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 19:31:33   
Sanjica26 RR
Ne znam Emi. Moram je ispitati u cetvrtak. Ne možes da verujes kad joj je otvorila oko koliko je unutra tek crveno. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 19:41:51   
Milena18
Sanjice, a šta je sa tobom, zašto piješ antibiotik?


I ja čekam da se završi nagradna igra. Hiljadu tema je podignuto, a napišu po jednu rečenicu, ako i toliko. 
Emice, M nije plakala, baš se radovala, ali zato se meni plakalo kad sam stigla na posao 😁 Evo ja bih ti dala naš sneg, ja ga volim samo kad sam unutra. 
Šta li je sa Pari, nadam se da će se javiti uskoro...



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 19:50:55   
Sanjica26 RR
Milena, ne ja, nego T.

Sad sam se naravno istraumirala. Zalila mi se S na desnu siku. Deluje mi drugacije, nego ranije. Kao da joj je krenuo pubertet. Rano je za nju. Moram da je vodim kod dr. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 19:51:44   
Sanjica26 RR
Inace, tako je Milenice sa nagradnim. Nema smislenih poruka. Samo da se napise. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 19:59:14   
lesica
Ahoj devojčice lepe.
Da vam mahnem malo..

Da znate da čitam i u toku sam sa svime manje više, ali ne piskaram... nemam baš mnogo smisleno šta da žvrljnem.



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 20:09:54   
Misha i Ljisha
Lesice draga. Ljubim te i tvoje vragolane. 


Ja šišala P. Totalni fijasko. Ne smem ni da pricam o tome pod stresom sam 😂
U sredu P i D imaju sistematske. P treba konacno da primi poslednji pentaxim. Pozelite nam srecu taj pentaxim je kod nas uvek katastrofalan i sa visokom temp. Mrzim tu vakcini. Kakav crni mmr. Mmr mala maca i nijednomse nisam zabrinila za mmr. A ovo sve mi se u stomaku okrece.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 20:13:30   
Ivanka 75
Jao Ljisho i kod nas je 4 doza pentaxima prwvila problem. Mmr nista.


Ne svidjaju mi se ove nove Kamiondzije. 
Obavestenje za javnost, imam sindrom karpalnog tunela desne sake. Trnu prsti samo tako, radim vezbe, pihhhh, samo letiiiiim 😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 20:14:06   
Maraj
Lesuser posted image
Ljiso L je isto burno reagovao na pentaxim. Ja sam je placala
Tada nije bila obavezna. 2 doze je primio. Svaku noc nakon vakcinacije je prevristao. Al prodje i to...
Znaci, opustila si ruku user posted image mm je isto u martu kad je korona krenula osisao L. Strahota... jedva frizerka posle ispravila

Ispravka... sadsam skapirala da nije to bio pentacimvec sinfloryx vakcina. Odlepih i jauser posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 11.1.2021 20:15:37 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 20:19:42   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jao Ljisho i kod nas je 4 doza pentaxima prwvila problem. Mmr nista.


Ne svidjaju mi se ove nove Kamiondzije. 
Obavestenje za javnost, imam sindrom karpalnog tunela desne sake. Trnu prsti samo tako, radim vezbe, pihhhh, samo letiiiiim 😂
Ni meni se ne sviđaju.Au,hajd da prođe što pre.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 20:21:54   
Misha i Ljisha
Ma uzas. A taj pentaxim ko u inat sto ja kazem svako malo. I na svaku dozu su odreagovali oboje. D je bas burno odreagovala na poslednju. Kao da je imala epi napad tu noc. Haos. Evo ziva necu biti 5 dana covece


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 20:38:09   
Ivanka 75
Ivki je nogica bila crvena od kolena do kuka, dal joj podila neki krvni sud sta li, sveki kaze prebrzo joj data. A i jeste, prethodne su joj polako davali, ovu zadnju cap i gotovo. Dok smo izasli iz DZ noga ko rak. Hladne obloge danima. Tvrdo ko kamen bilo. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 20:38:59   
Ivanka 75
Flam, nece da prodje, trajno stanje. Moze, da, se ublazi vezbama i udlagama. Ako ne pazim mora operacija.ali ja cu da pazim.


Vidi se da omatorih 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 20:42:29   
Maraj
Ivanka ne znam kakva ti je to boljka. Ja imam higrom na desnoj ruci. S vremena na vreme me boli ruka. Zakazah operaciju al naidje korona... i ostade tako.. i ja omatorih user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 20:49:57   
Ivanka 75
Ja pa imam higrom na levoj ruci, podsecanje na udes od pre ravno 30 godina. Samo sto se moj povuce pa se vrati. Boli kad se povlaci. Nije veliki. Ali me podseca nekad da ne mogu da, se oslonim na saku celom tezinom. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 01/21
11.1.2021 21:57:36   
emicaa
Ljiso to ga sredila za doktora 😂

Moram sutra pogledati jesu li primali moji tu vakcinu,oni nisu nijedno imali do sad tako jaku reakciju.
Milena meni se place svako jutro kad zazvoni alarm.Ivanka samo vjezbaj,kuku sad kad nas krenu boljke.Svaki mjesec po jedna nova

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 01/21
12.1.2021 1:11:08   
pari
Nikako da se javim. T je do juče popodne imala temp.u nekom momentu čak 39.8. i onda juče popodne se žalila na uvo, a ništa nije radilo od dr osim hitne. Odlučimo da sačekamo do danas ujutru. Kad ono njoj sve prestalo,i temp i uvo.

Ipak smo otišli za svaki slučaj kod dr, sve je u redu! Nema upalu...očigledno virus koji je prošao...
Mm od sutra radi tako da ulazimo u naš ritam postepeno.  
Pisaću sutra! Puno vas sve pozdravljam i hvala što mislite na mene!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 01/21
12.1.2021 7:56:29   
Maraj
Jutro mame.
Pari jesu li joj izasle petice? Moja S se zalila na uvo i obraz, da je boli, kada su joj izbijale petice.
Inace S sam odvela u vrtic. L je kuci jos danas i sutra. Treba rucak kasnije da spremam.
Ivanka, nije ni meni prwveliki, nekad se vise nwkad manje vidi. Na zglibu desne sake mi je. I posto vise radim sa desnim palcem na tel.imam utisak da me tada vise i boli. Nekad me u lakat udari bol

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 01/21
12.1.2021 8:02:04   
Milena18
Dobro jutro!
Super što je prošlo, Pari! Sad možete polako da se uhodavate user posted image
Ljišo, šta je bilo sa operacijom, ima li nekih naznaka da ćete moći u skorije vreme to da završite?
Sanjice, kako je T oko danas?
Kod nas jutros drama oko oblačenja. Neće ono što smo se sinoć dogovorile da obuče, u stvari neće ništa, tj. ne zna ni ona šta hoće osim duksa koji još nije suv. Jedva se nekako spremismo.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 01/21
12.1.2021 9:30:34   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam poranila, da bi ucila. Jako mi sporo idem, pa se nerviram.

Milena, videcemo da li joj je bolje oko, kad odemo u cetvrtak. 
Trebalo bi da odem do pedijatra, da zakazem za S pregled. Ne znam zasto je boli desna sika. 
Inace Milena, Sofi ima sedam godina. Juce je izdramirala najstrasnije zasto ona da oblaci crne ski pantalone. Nece crne. Zbog cega T druge boje. Sestra mi ih je spakovala. Posle mi se izvinjavala. Digla mi je pritisak na 500, a treba da je odvedem kod mm i da zurim sa T kod ocnog. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 01/21
12.1.2021 9:37:16   
mama Jo
Sanjice, pun gas ceo dan. Ti si bas na sto strana.
Milena, i mi smo juce imali slicnu situaciju...
Svi obuceni za sneg, kuvamo sr u stanu, a mladja nece cizme za sneg nego samo prolecne patike... U skafanderu, sa kapom, salom, rukavicama samo da se obuje ona i da izlazimo, ma kakvi samo patike... Covece!! Jedva se dogovorismo. Ne znam sta im tako naidje pa samo kontra. Ali dobro, eto ima takvih situacija kod svih, i mladjih i starijih.

Pari, dobro je da je proslo.
Ljisho, kako tvoja IT obuka?
Emice, kako si ti?
Ostale mame, imate li nesto novo? 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 01/21
12.1.2021 9:41:54   
Sanjica26 RR
Žuta minuta. Ajde vaše su male. Ova moja ima sedam. I radila je to ranije. Sad je nedopustivo da drami. Posle je cvrkutala u putu, jer joj nije bilo hladno. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 01/21
12.1.2021 10:50:04   
emicaa
Ja sam sama jutros pa mi milina.Jos malo pa idem po Srecka,Dora ima i posle podne skolu oa ce onda kod drugara.

Moja djeca su inace zlatna,oni ne prave dramu oko odijela.Oni drame oko drugih stvari 😂 Recimo Dora je jutros dramila dal ce je drugarica cekati jer je juce otisla bez nje 😂Ali bas su zlatni 😂
Pari sad kad je ozdravila konacno mozete uzivati.Kako je M?Nedostaje li mu tata

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 01/21
12.1.2021 16:43:33   
Maraj
Gde ste mame,nema vas.
Meni L danas pao sa sanki. Odrao nos. S dosla iz vrtica pa se sad "ganjaju" po kuci

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here