|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
24.1.2021 22:53:16   
vonavoj
Emice,laku noc,hahaha..ti si jutarnja ptica .Sanjice,svaka ti cas_t.Gotov vikend😁

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 7:30:47   
jess021
Jutro mame!


M se probudila u 6h i nije bilo sanse da zaspi, evo doruckovala, ja pijem kafu. Kisa je padala celu noc, a ja danas htela da perem prozore. Danas nam je kaki rodjendam, a ne mozemo kod njih. Jos 2-3 dana i gotovo. 
Pari, kako ste? Jeste se navikli? Kako si ti? 
Nema nam Ivane

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 8:42:32   
Maraj
Jutro mame.
Ljiso aplauz user posted image al verujem da vec sada imas nov ves za peglanje user posted image
Ja odvela decu u vrtic. Pa po kuci...standardno. raspremaj sobe, namestaj krevete, oko vesa... sad ispih kafu . Rucak sam juce skuvala

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 8:48:57   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maraj

Jutro mame.
Ljiso aplauz user posted image al verujem da vec sada imas nov ves za peglanje user posted image
Ja odvela decu u vrtic. Pa po kuci...standardno. raspremaj sobe, namestaj krevete, oko vesa... sad ispih kafu . Rucak sam juce skuvala

user posted image znas da imam ahahhah...Uzas.

Evo spremamo se P i ja. Bas sam nestrpljiva da krenem ali imamo zakazano tek u 10 i 15 i ne treba rano da krenemo sta cu s njim dugo u cekaonici i ovako pitaj Boga koliko cemo cekati. evo opremih se da tamo crtamo, ponecemo i neku igracku i tako.

Lice mu se vise ne crveni. Tacno mi dodje zao da ga saljem u ovaj nas skrnavi vrtic. O nek mi Bog oprosti ali bas nikako nisam adovoljna njihovim radom. Svaki dan sam na ivici da odem u upravu. Pricala sam vam kad je na moje oci vaspitacica istom maramicom obrisala noseve dvoje dece. Pa kako i ne bili slinavi. Pri tom mislim da uopste ih ne umivaju vec brisu vlaznim ko sto ti kazes Maraj i da je to "izvor" crvenila. Znam ja da se niko ne moze bolje starati o mom detetu od mene, ali ipak racunam da se i tamo drzi do nekih pravila higijene. No dobro. Izdracemo jos ovu godinu. A ako Bog da na jesen ako ne budemo zadovoljni vaspitnom grupom prebacicu ga u privatni. Sta da radim.

Idem danas imam naravno kao i uvek gomilu posla.

Ljubim vas

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 9:03:49   
Milena18
Dobro jutro!
Jess, jeste li se oporavili, kako ste? 
Mi jutros podnele u vrtić peglu na žar moje prabake. Prave izložbu povodom Savine nedelje. 




(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 9:33:28   
jess021
Ljiso, javi sta su vam rekli. Kod kog dr idete?


Milena, jesmo. Dobro smo, jos koji dan pa da izadjemo napolje 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 10:17:39   
vonavoj
Ljisho,cekamo izvestaj od dr?

Ja ruckam na poslu😁

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 14:25:15   
Misha i Ljisha
Ma nista. Sve je isto ako ne i gore jer mu trenutno curi i nos.

Dobili smo spisak sta da pripremimo za operaciju od analiza, ali ne smeju biti starije od dve nedelje. Fora je u tome sto nema datuma operacije. Prioritet je cim dobiju dozvolu bice prvi. I tako.

Sva sam smorena nekako sam se potajno nadala da ova dva meseca ovih kortiko kapi bilo bar malo ucinkovito a ono nista.

Strasno.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 14:34:56   
Ivanka 75
Znaci kad vas pozovu onda brze bolje radite analize?

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 25.1.2021 14:35:17 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 18:03:00   
Misha i Ljisha
Da. Jedin sto krvnu grupu i rh faktor mozemo odraditi ranije


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 18:18:02   
vonavoj
Da li znas Ljisho,da nama na institutu nisu trazili nista od analiza,osim potvrde da je dete zdravo,od pedijatra..dan pre operacije su uradili ks,otisli do anesteziologa i to je to..nikakvi brisevi,analize.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 18:23:11   
Misha i Ljisha
Nema briseva. Kks urin krv a grupa rh faktor vreme koagulacije i nem pojma sta jos. Plus covid. Mislim iskreno normalno mi je da traze. Meni bi bilo cudno da ne traze. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 19:28:54   
emicaa
Ljiso nadam se da cete rijesiti to prije.Laknuce ti posle

Jess jos samo malo izdrzite,ok ste,nemate vise simptome?


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 20:05:11   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha
.

Sva sam smorena nekako sam se potajno nadala da ova dva meseca ovih kortiko kapi bilo bar malo ucinkovito a ono nista.

Strasno.





Kad to zapusi, nema sanse nista da ga sredi. Mi smo 1,5 god pokusavali kapima, antibioskim, kortiko, razlicitim inhalacijama itd itd.. Nista. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 22:14:13   
vonavoj
Jedino mi je cudno da vam aerius nije dao..mi smo uz pomoc njega zaobisli cevcice..


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 22:27:38   
pari
Nama danas prvi dan u školi bio 😊 tj.pred kompjuterom...zeznuto je ovo online...prvo dok sam ukapirala sve gde,ko,kad ...pa onda sedim sa njim sve vreme...On je dobar, sedi, sluša ali je baš zeznuto sedeti i biti pažljiv pred kompom, i meni je bilo smor u par momenata, a ne njemu...

Mali su oni za tu vrstu učenja. Ali dobro,kratki su časovi. Zato ima dosta domaćeg. Tako da su roditelji prilično angažovani u celoj ovoj priči.
Trebaće mi vremena da se organizujemo, naviknemo...a kasnije će i on moći sam da prati...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 22:53:22   
Ivanka 75
Brzo cete se navici Pari😊 Navijam za vas! Pitaj ih da vam posalju plan rada, ako ga nisu vec poslali, da malo radite po njemu. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 01/21
25.1.2021 23:39:36   
Misha i Ljisha
Pari to onlajn je uzas z sve. Pre neki dan stize ycenica koja je po meni prosle god bila kandidat danide na takmicenje iz matematike. Sjajan mozak. Pogledam u svesku sta je dete samo radilo. NijEDAN ZADATAK nije sama dobronyradila. Toliko o onlaj . Odradimo nas dve dete sve skapira jer je prepametno zove me mama i kaze da je JEDINA u razredu sve znala. Znaci ako dete koje je inace sjajnk ne kapira nista onlajn kakvi su ostali? Uzas jedan. 


Moras sa njim raditi puno. Nezgodno je porwd T ali polako organizovaces se.
Kad smo vec kod skole malo da hvalim i svoju D odlicna je iz matematike vec koji put donosi 5 sa * ljubi je majka 😁
Pod stresom sam. Oko svega. Sutra moram da zapnem.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 01/21
26.1.2021 7:56:43   
Misha i Ljisha
Di ste mame? Nema vas.


Ja cekam ucenika pa cu da strebam.  Danas obuka nis nisam.ucila

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 01/21
26.1.2021 8:20:09   
Milena18
Jutro!
Ljišo, slažem se što se tiče higijene u vrtiću. Meni M kaže da im toalet papir daju samo kad kake, što mi je strašno. I od mama dece iz drugih vrtića sam to čula.
Pari, nadam se da će sve ići ok sa onlajn nastavom. Jesi li se ti malo privikla na sve?
Nisam pisala, M je pre tri nedelje probušila uši (meni bilo nešto žao, ali dozvolila sam joj). Sad gledam da joj kupim neke minđušice da zamenimo medicinske.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 01/21
26.1.2021 8:32:25   
jess021
Jutro mame!


Ljiso, a sta bi za privatno? Mislim na operaciju. 
Pari, verujem da cete se navici. Jeste ozdravili? 
Emice, dobro smo. Mm sutra prekida izolaciju, ja prekosutra. 
Milena, pa sto ti je bilo zao😊M je probusila sa nepune 3, sama je htela, a L jos uvek ne zeli. Ja sam juce prala prozore i zavese, 17m zavese sam okačila i otkacila😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 01/21
26.1.2021 9:43:40   
Milena18
Jess, pa zato što sam luda user posted image Ne znam ni ja, nešto mi došlo tužno, valjda mi deluje odraslije sa minđušicama.
Auuu, 17m zavesa!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 01/21
26.1.2021 10:56:54   
emicaa
Dobro jutro,dobar dan.Budna sam od 7 ali sad imam vremena za pisanje.Jos par minuta pa idem po Davida.

Milena i ja sam cekala sa mindjusama dok T nije sama trazila,ali sam jedva cekala da probusi 🙂 Veliko ti djetence 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 01/21
26.1.2021 12:38:33   
Misha i Ljisha
Ja d nisam busila usi a pna ni nece sad. Tako da jeeee..



Jess za privatno sam odustala. Iz raznih razloga. Nije mart daleko nego eto nervira me korona. Inace vaspitacice ne mogu da veruju. Kazu pn je prvi kad se kaze ajmo pranje ruku. Jos pricaju kroz maske. Tako da... sta znam. Kaze mi i defektolog da nema poremecaj paznje da sve slusa i izvrsava i da se zbog toga ne brinem. Ako bude trebalo nakon operacije cemo ici. I tako. Svasta s nami 😁

Ja strebam. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 01/21
26.1.2021 12:54:32   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam jutros poranila. Isla u selo. Nista nisam spavala sinoc. Deca se uskoro vracaju iz skole, a ja cim sam usla u kucu, sela da ucim. Sad znam molitvu "Oce nas" na grckom. user posted image

Ni moja deca nece da buse usi. Ima vremena. Kad budu poželele. 
Odoh jos malo da štrebam što bi rekla Ljisa. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.1.2021 13:04:34 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here