|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 8:47:00   
flamingos
Dobro jutro.Jess,neka redovno nosi naočare,jeste velika dioptrija,može to da se sanira.Anđela ima malu dioptriju i evo već više od tri godine nosi naočare.Redovno je vodim na sve kontrole.Naočare ne skida,naravno,sem kad spava.🙄.Sve to zavisi od x faktora,kako nam je dr.objasnila.Bitno mi je da joj se ne pogoršava vid,a na naočare je navikla i kaže da bi volela zauvek da ih nosi.Raskitih jelku,evo me u kuhinji,pa idemo do Lidla.Nadam se da ste svi dobro.Uživajte u vikendu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 8:56:26   
jess021
Ma nosi ona redovno, ne moze bez njih ali mi je zao. Minus je moze da se popravi i minus raste, eventualno kasnije laser. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 9:48:29   
flamingos


IZVORNA PORUKA: jess021

Ma nosi ona redovno, ne moze bez njih ali mi je zao. Minus je moze da se popravi i minus raste, eventualno kasnije laser. 


To je najbitnije,da ih redovno nosi.E,tu se slažemo-i meni je žao.Kad skine i vidim joj okice bez naočara.Dušica moja.Dok ona,pak,obrnuto.Navikla na njih i kaže da je lepša sa njima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 10:12:36   
Ivanka 75
Meni su naocare savrsen modni detalj ❤️
One jeseni kad sam pocela da ih nosim u jednoj grupi jos 4 dece u roku od mesec dana pocelo da nosi. Bas smo bili cool 😎 Jedan decak se malo stideo ali smo biki previse cool da bi se stideo 👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 10:19:24   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Ma nosi ona redovno, ne moze bez njih ali mi je zao. Minus je moze da se popravi i minus raste, eventualno kasnije laser. 





Naravno da ti je žao. Ja ih ne nosim redovno, pa mi se dioptrija godinama nije menjala. Ne volim da ih nosim. 
Dobro jutro. Meni je sinoc bilo lose. Sad mi je ok. Sad cu do prodavnice, pa po zadatke dp S drugarice. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 11:39:16   
Ivanka 75
Jao pa nemojte da vam bude zao. Sreca pa ima resenje za problem sa ocima. Zamislite da nema. 
Meni je moja bivsa ucenica pre 15ak godina rekla da jos cuva naocare koje je kao dete nosila. Iako slepa doktorirala je psihologiju. 
Jess, Sanjice, pisem gluposti sad, ne znamerite mi nolim vas, ali naocare su pomagalo a ne teret.
Kad je sestra pocela da ih nosi bila je mala, ni 3 godine nije imala, morala je da nosi one ruzne na recept, nije bilo lepih decijih naocara. Svi su je zadirkivali jer su stvarno bile ruzne. Kasnije joj mamina prijateljica donela providni ram iz Italije i njega je cuvala godinama. Pre 10ak dana joj bio rodjendan i ja joj narucim jos jedan ram online, diiiiiivan, roze sa cveticima. Mislim da trenutno ima bar 4 sorte da bira i uklapa svaki dan 😊
Jos jednom vas molim, ne zamerite mi na ovome. Imam u porodici cak i primer gde roditelji nisu dali sinu da nosi naocare kad ide u skolu jer je njih sramota bilo sto im sin ne vidi dobro. Dolazilo je dotle da kad provodimo leto kod njih on ide iza nas i upadne u rupu jer je nije video. 
Nema ova prica veze sa vama, izvinite jos jednom, ali stvarno ne treba da vam bude zao sto nose naocare. Naocarima se resava problem i treba da budete ponosne na sebe sto ste videle i uvidele problem. To pokazuje koliko ste bliske sa decom i koliko ih dobro poznajete. Izvinite jos jednom, nije mi namera da se petljam ali sta cu, ja mLooooooogo volEm naocare 😍
I vas ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 11:54:59   
vonavoj
Ivanka,u pravu si. I ja sam kao mala nosila,pa jedno vreme nisam..i od 8og razreda nosim redovno..sad mi je minus 3 dioptrija..nista ne vidim.. 

Muku mucim sa T da nosi naocare,ona ima cilindre i minus 0.5..i nece da ih nosi,a krivi glavu,muci oci..aj za citanje joj ne treba,ali za daleko da.Sanjice,jesi dobila?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 11:56:41   
Sanjica26 RR
Ivanka, sta ima da ti zameramo. Sve si lepo rekla. Moje dete nosi u skoli naocare, dok cita i gleda tv. Nista je ne teram. Zna sama da bolje vidi sa njima.Samo od skoro nosi, pa treba da se navikne da ih ne skida uopste. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 12:13:28   
Sanjica26 RR
Von, samo joj daj primere moje T. Trebala je da nosi od jutra do mraka. Ali nije. I, dr tvrdi da se zbog toga pogorsala. Jos kad bude usla u pubertet. Mada, vidi se da je kod nje krenuo pubertet fizicki i psihicki. 
Ma, nisam dobila. Jos tri dana😁 Cu da svisnem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 12:15:37   
vonavoj
To me i brine,ako ne nosi pogorsace se..

Mene prolazi ciklus..zato si i kilava..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 12:53:35   
vocicana
Naocare...kakva problematika, razmem i klince, ali mora se naci nacin da se stvari rese.
Ja ih nosim od 16-te godine, sada sam iz minusa otisla u plus, mali, ali znacajan jer vidim koliko se mucim kada citam, jutros sam zinula u jedne tabice, ma kakvi, dok nisam prisla nisam ni videla. Doktorka moja mi kaze, sa godinama se ide u plus. I pihtije idu s godinama.
Mame kako ste inace? Ja sam na poslu, msm na RR i kada god se dohvatim racunara, dete nesto trazi pa se zaboravim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 14:52:12   
flamingos
Tako je,Ivanka.Anđela se odmah navikla na naočare.Iskreno,ja ih nosim kad čitam,kuckam na telefonu i trebalo mi je par meseci da se priviknem.Kad god bih uzela telefon i pravim se luda,ne stavim naočare-eto mog deteta i daje mi ih,pa kao učiteljica"Moraš da nosiš naočare".I eto,naviknuh se.Skoro pa godinu dana kako ih nosim.Ono što se mora nihe teško.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 14:55:26   
flamingos
Inače,bili do Lidla,nije bilo gužve,tačnije-dobro rade na kasi,tako da očas pazarismo.Mm ode do sela.Ja pravila neki kolač sa ekspandiranim pirinčem i sedoh da popijem dva u jedan.Prelep je dan.Išle smo i do grada,prošetale.Kako vi provodite dan?Jeste li dobro?Pozdrav svima.Pišem post za postom,jer kad ispišem duže izbaci❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 15:48:20   
Ivanka 75
Mojoj sestri je veliki minus na cilindru a drugo oko nema cilindar a mnogo manja dioptrija. To joj bas bas smeta a ne preporucuju joj laser.


Odradih nesto za, posao danas, pa mama i ja rucasmo, mm se, solidaruse sa cerkom pa ce nekad kasnije rucati. Gledamo Andriju i Andjelku 😂😂😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 15:52:34   
emicaa
Pozdrav mamice.Nama dosla curica od zaove.Djeca se pozelila pa se zaigrali.Za veceru ce dobiti mek

Fil najlakse ti je da kopiras test,pa i ako nestane samo ga vratis.
Ja sam nosila dugo dugo naocare.Sad ne nosim ali mislim da mi opet trebaju.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 19:38:48   
flamingos
Hvala Emice,mada-ne smem ništa da diram.Ionako sam kliknula na nešto i ne stižu mi obaveštenje,već sve odlazi u nepoželjno.Šta radite?Konačno sve završih,oprala sam kosu i sedoh.Ivanka,serija na rts,gledamo?Prati li još neko?Meni sd baš dopada.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 19:50:56   
Ivanka 75
Pratimo seriju pratimo 😂 Ne propustamo!


Gledam slike na fb mog jednog rodjaka, pravo selo, daleko u divljini, daleko od grada. Selo mog detinjstva, raznezih se. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 20:23:11   
Maraj


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Von, od ❤️ preporucujem Gliss regenerator i sampon, crni sa zlatnim slovima. Odlican za ovu nasu plavu kosu. 




Ivanka jwdva nadjoh, gde si pisala  😊Jesi na ovu kolekciju mislila?user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 20:23:40   
vonavoj
Flamingos,pratimo i mm i ja..ne pamtim kad smo gledali seriju,i to nasu,i to zajedno..gledali smo Andriju i Andjelku zadnji put,i Slatke muke😂🤣🤣


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 20:31:43   
Sanjica26 RR
Von, mi nismo sad pustili. Vratimo kad deca legnu. 😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 20:47:15   
Maraj
Meni je upravo puateno na tv-u al ne pratim je.
Nesto mi se ne sviđa

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 21:34:29   
vonavoj
A ima i danas? Hahah,toliko o tome koliko znam..mislila sam da je samo radnim danima..

I mi vracamo,ne gledamo u 8.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 21:44:01   
mama Jo
Pozdrav mame... Ne pisah neko vreme, ali sam vas citala. Prosli smo kroz bas neprijatan i stresan period.. Mama mi je prosli cetvrtak imala infarkt, u sred noci, sva sreca pa je brat bio budan i cuo kad je pala u kupatilu. Za pola sata hitna je odvezla u Kamenicu, 3 stenta. Ali, kod nje je jos jedan problem, a to je anemija koju ona ispituje vec neko vreme... Hemoglobin joj je bio 50, dobila 4 jedinice krvi, 2 dana na intenzivnoj, samo od sestara cujemo stabbilno je, drugi dan sam posle razgovora sa doktorom dusu svoju ispovracala, nisu bas bili sjajni rezultati... Ali zivnula je nekako. Doduse iz Kamenice su je poslali u Mitrovicu da njen dr napravi plan za dalje ispitivanje anemije, a oni iz Mitrovice je puste kuci. Sad je kod kuce, ok je u principu, jedino sto je ostalo dalje da se isputuje ta anemija, ali tek posto se oporavi od ovoga, a to znaci minimum 6 nedelja ne sme nista da se radi. Eto, bez veze skroz, vrlo mi je to sve bilo stresno. Sad sam vratila malo optimizam i veru, i stalno se molim da se ispostavi da ce anemiju izleciti, samo da nije nista ozbiljno.

Citala sam vas... Pari grlim te puno, daj vam svima vremena, i sebi isto, videces kad udjete u stos, ipak je kod vas dosta toga novog.
I ja nosim naocare sad, i bas bih volela da mogu laserski da je resim, a skupo brate mili. I tako... Grlim vas sve ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 21:47:06   
Ivanka 75
Uh MJ, molicemo se za tvoju mamu, bice ona dobro sigurna sam, tim stvarima treba vremena. Stresno je, znamo, bitno da se dobro zavrsilo, sad korak po korak do potpunog oporavka. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 22:03:53   
flamingos
Mama Jo,od srca želim brz oporavak tvojoj majci.Ljubim te,verujem da brineš,znam kako je...Ali,polako,što reče Ivanka-korak po korak do potpunog oporavka.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here