|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
7.11.2013 22:41:26   
isidora88
oooooo da bas to, prosle godine me je bas zeznuouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
7.11.2013 22:49:44   
vikiveki
Kod nas još nije počela novogodišnja euforija ali će ubrzo...idu slave i brzo će i Nova godinauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
7.11.2013 22:56:47   
Dani.kv
Nikad joj se nisam vise radovala a nikad mi nije bila dalja

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
7.11.2013 23:03:11   
dijana1*
Kod mene ce bas biti euforija i jedva cekamuser posted image
Ako Bog da da bude sve uredu, stize nam jos jedan clan i u novu godinu ulazimo kao cetvoroclana porodicauser posted image user posted image

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
8.11.2013 8:26:11   
Anck Su Nmaun
Daaaaaaa, jako volim taj period, vise nego samu NG
Bas sam pre neki dan to rekla jednoj prijateljici. Sama NG mi i nije nesto ali ta euforija pred, mi je super. Pogotovo sad od kad imamamo decicu, kicenje jelkice, paketici, Deda Mraz... jihiiiiiii user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
8.11.2013 9:37:28   
NadaR
Obozavam . U stanju sam da satima lutam gradom , volim okicene izloge , okicene ulice .. Jos kad ima malo snijega .. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
8.11.2013 9:43:06   
jole82
Ja sam sa druge planete user posted image
Uopšte ne osećam euforiju oko praznika, pa ni nove godine....

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
8.11.2013 9:45:15   
Misha i Ljisha
nekako mi euforija nikad nije prisutna kod nas u Srbiji. Ne znam nekako to na zapadu imas lepo Bozicnu pijacu koja je prekrasna, pa popijes kuvano vince, kupis nesto, pada sneg hladno je a svi su raspolozeni. A kod nas, kao neka pijacica mala imam utisak da su svi nadrndani tako da mi ovde nekako praznici prodju kao redovni dani osim ruckova sa porodicom

< Poruku je uredio jole82 RR -- 8.11.2013 9:50:33 >

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
11.11.2013 22:32:06   
nata11
MiLj to si upravu. Kod nas svi nesto jure, nerazumem podjes da kupis ukrase i psujes u kolima sto je guzva user posted image
Mene vec hvata praznicno raspolozeje samo me malo u tome omete slava jer zbog nje nemogu da stavim jelku, zauzme mi previse mesta pa nemam gde gosteuser posted image i onda sve to odlazem.
Juce sam sastavljala spisak poklona, resila sam da ove godine pravim poklon korpice.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
11.11.2013 23:40:30   
hanka
Radujem se praznicima i jedva cekam da okitim jelku i idem u kupovinu i pravim raznorazne poslastice

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
11.11.2013 23:45:03   
vikiveki
Mene ta euforija više hvata nego decuuser posted image muž mi se smeje i stalno me zadirkuje da se dečijim poklonima više radujem ja nego decauser posted image ja žurim da sve spremim a oni su ladovina,navikli da ja sve radim sama

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 12:18:56   
lesica
Evo jedne ideje da se u duhu praznika zabavljate... I da počela je opasno da me hvata euforija user posted image
Ideje za novogodišnje handmade čestitke >>

I taman da pitam, kad ste poslednji put slale i primile neke lepe praznične čestitke? Ja to u stvari mnoooogo volim a nekako je to počelo da se gubi u poslednje vreme.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 12:21:55   
cvećka
Ja saljem svake godine, oduvek, a primila sam mozda 3-4 ukupno za sve vreme user posted image nije ni vazno, meni je to baaas zadovoljstvo i obicno kupim one Unicefove cestitke

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 12:30:17   
Alexxa
Koliko god se trudila da budem u duhu Pravoslavlja, baš me hvata Novogodišnja euforija, pogotovu zbog žabice. Ove godine će znati da se raduje ukrašavanju jelke i poklonima. Prošle godine je još bila mrvica. Dok nisam nju dobila uopšte nisam pridavala značaja Novoj godini, a sada mi je bezveze da se druga deca raduju, kite jelku..., a moje ne.

< Poruku je uredio Alexxa -- 14.11.2013 12:31:00 >

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 12:42:43   
Olga75
joooj i mene je pocelo da hvata user posted image
prvo Mikulas , pa slava pa Bozic pa Nova pa Bozic user posted image
joj sto volim sto sam multikonfesionalana user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 12:49:01   
nata11
Ja saljem i primam cestitke klasicne jedino na poslu, mada je i toga sve manje. Sada sve ide elektronski. Ja obavezno svima koje imam u komp. imeniku saljem elektronske cestitke.
Ja danas krecem sa kupovinom poklona. user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 13:05:48   
Janncica
Mene vise hvata rodjendanska euforija.Jer je tri dana pre nove godine. I vec razmisljam kako cemo finansijski to podneti. user posted image Ne bih da nova prodje u senci rodjendana,pogotovo zbog J,jer je i ova tako prosla zbog mog porodjaja.kuci smo stigli dan pre doceka i nismo nigde isli ,niko nam nije bio,a ja sam bila preumorna za bilo sta.
Inace svake godine pravim novogodisnje ikebanice i ukrase.Prosle sam samo za sto napravila jednu vecu ikebanu,a za ovu sam vec pocela da smisljam sta cu.I jedva cekam.user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 13:33:49   
Peace*
Jao kako je sladak ovaj deda mraz od šake. user posted image Kakvom bojom se deci boji šaka? Termerom?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 13:39:57   
lesica
Po meni, maloj deci uvek može da se boji razmućenom prehrambenom bojom, a malo straiji mogu i sa temperama.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 14:51:56   
viking
U Merkatoru se već prodaju novogidišnji ukrasi! Počelo je, počelo! user posted image  
Mi moramo posebno da obeležimo jer ovu NG slavimo poslednji put kao par, sledeće godine smo već porodica user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 15:08:21   
vikiveki
Lesice super je ideja ona fora sa jelka čestitkom,ja znam nešto slično za pravljenje zvezde od papira. A ova ideja sa deda mrazevima od ruku je super za decu

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 18:45:59   
Figaro88
Mi smo danas setkali i gledali da li su vec poceli da prodaju jelke i ukrase,ali nisu nigde jos uvek.Hocu da kupimo jelku ranije,tako mozemo da izvojimo vise novca i da kupimo neku bolju,posle pored poklona,ukrasa,Bozica ne ostane dovoljno i za to...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 18:50:45   
Anck Su Nmaun
Jesu u marketima negde , ja sam prosli vikedn bila u Metrou vec je sve postavljeno user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 18:58:21   
big mum
Jelku imamo,,ukrase takođe.I to sivo -plavoj kombinaciji.Međutim djeca su dosta toga oštetila/uništila i valjalo bi dokupiti ponešto.
Imamo i onog deda Mraza što se lijepi na prozor,a ovew godine ću kupiti onog što se okači za ogradu/prozor kao da se penje.

Obožavam ukrašavati kuću za N.G.i Božićuser posted image user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
14.11.2013 19:02:02   
vikiveki
Mi imamo jelku, ostaje nam samo da dokupimo još malo ukrasa i ostalih drangulija za kićenje kućeuser posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here