|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sve više gojazne dece u Srbiji
11.12.2019 23:25:46   
bubulence
Moje dete je buckasto😁. Nije gojazna ali je ima, i to onako... Dobro...

E sada, sta je zdrava ishrana? Doruckuje u skoli, nekad je to njihova uzina, nekad pita ili proja koju pravim , nekad banana.. Ruca obavezno supu/corbu , meso+prilog i salatu. Po meni je to sve zdravo a posto ona voli da rucka porcije nisu male. Često posle toga dobije 2 kockice cokolade. Ili bananicu... Vecera je tunjevina, ili neka od tih pitica, voli jaja, musli...  Izmedju voce, koje bas voli. I ne smatram da se hrani nezdravo, kolicinski nije malo ali mnoga deca u njenom uzrastu jedu i vise. Takav joj je organizam, jednostavno je sklona gojenju. Mladja jede vise od nje i danas sam je merila ima 14,4kg a u februaru ce 5 godina

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Sve više gojazne dece u Srbiji
11.12.2019 23:41:36   
flamingos
Bubi,razlika je između buckastog i gojaznog.Meni su,da kažem tako,da buckasta deca baš slatka❤


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 152
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here