|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaše neobične navike
2.11.2014 10:12:03   
emicaa
Kad se tuširam uvjek prvo operem lijevu ruku.Mrzim ako nešto stoji ukrivo,moram to ispravit,u prodavnici moram pipnuti svaku dekicu,tepih,peškir,onako u prolazu.Od kad sam se porodila spavam sa upaljenom lampom jer sam sebi utripovala da će se T nešto desit ako je ugasim,sad je se i ona navikla da gori lampa i čim je ugasim vrti se kao blesava.
Sudoperu prebrišem dvadesetak puta dnevno jer se uvjek mora sijati...i takooo ima toga još ali me sramota više user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Vaše neobične navike
2.11.2014 19:40:05   
Frcokla
Zavisna sam od labella!
Uvek imam osecaj da su mi usne suve, i mazem ih stalno, uvek labello nosim sa sobom, a ako bih ga slucajno zaboravila osetila bih nervozu. Cesto imam i po nekoliko komada, u dzepu, torbici, u drugoj torbici, u autu... itd.. Ako se probudim u toku noci, pijem vode idem do wc-a i obavezno namazem labello!!! Tek onda nastavim da spavam... user posted image Ludilo...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Vaše neobične navike
2.11.2014 19:41:29   
Lu
Ludilouser posted image
A ja kao i Viking, ne primjećujem ništa neobično kod sebe user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Vaše neobične navike
3.11.2014 8:03:10   
big mum
Do sad mi je smetalo kad nešto stoji ukrivo,kad zavjese nisu do kraja prozora ,veš na štriku nije okačen po veličini itd.A sad mi ne smeta ništa,vala mi je sve svejedno,a i nemam neke neobične navike.Normalna sam zar ne user posted image

< Poruku je uredio big mum -- 3.11.2014 8:04:08 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Vaše neobične navike
3.11.2014 8:31:20   
lelaigor
Sve moram da zaokružim. Npr ako računam koliko će nam para trebati za prodavnicu, i ispadne npr. 256, to ne mogu da podnesem. Mora da bude ili 250 ili 260, eventualno ako je neka velika cifra u pitanju da zaokružim na 5 (255).
Bolesna sam što se tiče moje lične higijene. A imam slabiji njuh. Ako sam se npr. istuširala ujutru, "zapraću" se barem još 2 puta u toku dana. Uvek brinem da li smrdim. Ruke mogu da operem nebrojeno mnogoputa i uvek mislim da nisu dovoljno čiste.
Volim rupe. user posted image ahahaha, ovo zvuči mnogo gore nego što jeste. Svaku rupu ili rupicu ili udubljenje na koje naiđem ja moram da proverim da li moj prst (ili ruka) može da stane tu. I onda proveravam redom svih 5 prstiju dok ne vidim koji najbolje paše. Milion puta sam se zaglavljivala tako. Sećam se u osnovnoj, pravili smo insektrijum i išla sam sa bakom po bašti da mi nahvata nekog pauka, pošto ih se ja bojim. Nosila sam teglu malu, i ona se u jednom momentu prodere "daj teglu, evo ga", a ja joj pružim onako ruku u tegli...probala sam pa nisam mogla da je izvučem. user posted image Ili kad sam se preselila kod dečka, sada mm, njegovi su imali neku spravicu kao opruga za vežbanje prstiju ruke. I to je imalo rupu u sredinu i jednom prilikom sam gurnula oba mala prsta unutra i nisam mogla da izvučem. Ne bi to bilo tako loše da im nije došla neka kućna prijateljica i pružila mi ruku da se upoznamo. Ahahahaha, ne mogu vam opistai njenu facu kad je videla da joj pružam desnu ruku na koju je "prikačena" ta spravica i druga ruka. Žena je plakala od smeha.
Volim da je sve pod konac, npr. telefon mora stajati ravno na stolu, paralelno uz ivicu, inače poblesavim.
Upoznam se sa ljudima i zaboravim posle milisekunde koje ime su rekli.
Izludim kad nešto nije dobro zatvoreno‚...vrata prozor, orman itd.
Ako spavam sama, obavezno moram da se pokrijem preko glave. Delom zato što se još uvek bojim mraka (odnosno nečega u mraku) a delom zato što se jakobojim za uši...uvek mislim da će mi nešto ući u uši.
Pravim spiskove za sve. Puna sam papira i spiskova. I to sam počela još u osnovnoj, imala sam rokovnik gde sam pisala kad imam koji kontrolni. I kad sam kući podelim vreme koj eimam do škole ili do uveče, i razdelim, kad doručkujem, kad perem zube, kad učim, kad perem sudove, itd. I danas tako funkcionišem. Ako mi se nešto izjalovi i ne ide po planu, gotovo, luda sam ceo dan. Neznam jel' sam pošla ili došla user posted image
Joj, bolje da prestanem, mnogo sam čudna...ima tu još puno. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Vaše neobične navike
3.11.2014 9:01:14   
emicaa
Moram još ovo dodati,nikad ne uključujem alarm recimo u 6:30 nego u 6:33,sad je to počeo i mm radit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Vaše neobične navike
3.11.2014 16:41:41   
New Mom
Pijem tecnost koja ostane u tegli od kiselih krastavaca.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Vaše neobične navike
3.11.2014 16:57:49   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: New Mom

Pijem tecnost koja ostane u tegli od kiselih krastavaca.user posted image


Ajjjj user posted image

Ja nemam neobičnih navika...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Vaše neobične navike
3.11.2014 17:18:15   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: New Mom

Pijem tecnost koja ostane u tegli od kiselih krastavaca.user posted image

Moja sveki ovo radila kad bila trudna user posted image uvek se smejem kada je cujem kako opisuje user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Vaše neobične navike
3.11.2014 17:40:59   
jess021

IZVORNA PORUKA: New Mom

Pijem tecnost koja ostane u tegli od kiselih krastavaca.user posted image

Ja ovo radim i sa krastavcima, kiseolom paprikom, cveklom...

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Vaše neobične navike
3.11.2014 18:34:19   
Mala Elena
Mislim da bi mm povratio user posted image
A Lelo , imas izgleda previse vremena kad i tel. namestas uz ivicu user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Vaše neobične navike
4.11.2014 9:45:59   
lelaigor
Ja to sve usput namestam. izravnam sve kad prolazim i primetim. user posted image
Doduse tu naviku se stvarno trudim da iskorenim, tako da vise nije sve uz ivicu i paralelno, ali ostalo...jos uvek sam takva.

< Poruku je uredio lelaigor -- 4.11.2014 9:47:54 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Vaše neobične navike
19.10.2016 21:00:21   
Anck Su Nmaun
Pa ne znam koliko je neobicno ali sve popravljam kako treba da stoji, i u prolazu, i mozda svima idem na zivce ali kod mene svaka stvar ima svoje mesto i tu mora da se vrati .

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Vaše neobične navike
19.10.2016 21:37:59   
branki*
imam puno nekih glupavih navika,da,stalno imam potrebu da briskam i sklanjam,ako sedim i vidim fleku,odmah ustajem i brisem ili skupljam mrvice sa tepiha,kaze mm da imam neki opsesivno kompulsivni poremecajuser posted image ,dalje,stalno imam glupu naviku da gladim kosu,pogotovo krajeve kose stalno gladim,mirisem stvari,predmete..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Vaše neobične navike
19.10.2016 21:44:29   
isidora88
Ton na tv-u nikad ne pojacavam na paran broj, nemam pojma zasto.
Ako uzimam nesto iz ormana ili tako nesto i zatvorim vrata, i vidim da nisu dobro zatvorena ili da nesto viri, da sam nesto pomerila, obavezno moram da se vratim to da namestim, spavam uvek sa desne strane kreveta.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Vaše neobične navike
19.10.2016 21:48:19   
Animsaj9
o briskanju i čišćenju necu da pisem to mi je nekako usadjeno od mame, pa ne smatram to nesto neobicno, nego normalno.
al brate u stanju sam 10 puta da se skinem i lepo popravim na sebi majicu, potkusulju ne daj boze da se zguzva u farkama, kragna da ne stoji kako treba. Mogu satima da peglam uniformu i da mi nije dovoljno opeglana

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Vaše neobične navike
19.10.2016 21:51:45   
Anck Su Nmaun
A zaboravila sama\ vrata od ormana Moooraju biti zatvorena.
Mm ne pazi na to i uvek idem za njim i zatvaram user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Vaše neobične navike
19.10.2016 22:28:25   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa ne znam koliko je neobicno ali sve popravljam kako treba da stoji, i u prolazu, i mozda svima idem na zivce ali kod mene svaka stvar ima svoje mesto i tu mora da se vrati .


I ja ovo radim. A što je najgore to radim i kad odem kod nekoga user posted image drug me jedno vreme zezao pa namerno ostavljao otvorene ormariće u kuhinji da vidi koliko ću dugo izdržati pre nego što ustanem i zatvorim ih user posted image

Ima još toga ali ne smem da pišem, prozvaćete me Monk user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Vaše neobične navike
19.10.2016 22:42:44   
Buba Mira
Kad hodam sa nekim uvek volim da taj neko hoda sa moje leve strane.
Dosoliću uvek jelo u svom tanjiru, i bez da probam da li je dovoljno slano.
Izluđuje me kad neko nešto radi ofrlje, pa na primer ako vidim da je neka reklama ili obaveštenje okačeno nakrivo, poludeću ako ga ne odlepim i zalepim ravno.
I najgore - ne mogu da podnesem kad razgovaram sa nekom ženskom osobom a njoj dlaka pada preko očiju, i iako njoj ne smeta, ja ne mogu da gledam u tu dlaku preko lica, jer kao da mene žulja. user posted image
Drugaricama obavezno sklanjam tako kosu, nepoznatima se suzdržavam do ivice suza. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Vaše neobične navike
19.10.2016 23:25:09   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: jess021


IZVORNA PORUKA: New Mom

Pijem tecnost koja ostane u tegli od kiselih krastavaca.user posted image

Ja ovo radim i sa krastavcima, kiseolom paprikom, cveklom...

user posted image user posted image

Ja isto iama malo OCD-a, pa tako ispravljam stvari. Toga nisam bila ni svjesna do prije nekoiko. A neki dan sam se sama sa sobom smijala kad sam ukapirala da sam se, u sred razgovora sa sinovim trenerom, sagnula da napravim one puzle na strunjači user posted image I što je najgore, ne mogu se namjestiti, stoji onako jedan komadic viska i njih baš zabolje za to, a ja umirem svaki put kad dođem i vidim kako ono štrči. Dok ne dođem sa skalpelom jedan dan i otfikarim to da niko ne vidi user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Vaše neobične navike
19.10.2016 23:45:22   
Mariya
Ja sam mislila da nemam neke čudne navike,ali sad sam shvatila da ustvari imam,kada nešto sečem, seckam npr.onda brojim isečene komadeuser posted image (povrće,zalogaje u tanjiru) Jesam ludauser posted image
Inače mene nervira kad neko drži sve pod konac,poravnato, pravolinijski,ja to obavezno pomerimuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Vaše neobične navike
20.10.2016 0:01:05   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Kad hodam sa nekim uvek volim da taj neko hoda sa moje leve strane.



Jao Bubo, isto! Nisam se setila toga tj nisam pomislila da je to čudna navika user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Vaše neobične navike
20.10.2016 0:19:30   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Mariya
Inače mene nervira kad neko drži sve pod konac,poravnato, pravolinijski,ja to obavezno pomerimuser posted image


Ja bih šiznula da sam ti u blizini user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Vaše neobične navike
20.10.2016 18:12:25   
suzi kju
Brojim stepenike kad se god negde penjem user posted image user posted image , pa i u svojoj zgradi gde svaki dan prođem bar jednom, je to neki poremećaj user posted image
I ja volim da mi je sve pod konac...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Vaše neobične navike
25.2.2018 1:06:50   
Sarav
Imam sistem slaganja sudova u mašini, isto važi i kad prostirem veš. Ne dozvoljavam mm da on to radi jer ne prati moj konceptuser posted image

< Poruku je uredio Sarav -- 25.2.2018 1:07:33 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here