|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:28:21   
gagins
Mm skinuo sa neta samo drugi deo,od momenta kada ga tata preuzima pa tako da smo taj deo izbegli,A nesto nemam zelju da skinemo prvi deo,bar dok je tako mala,bas iz tog razloga sto navodis!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:28:48   
Anoniman
Mi smo kupili knjigu Bambi, i ja sam rekla najiskrenije da je mama umrla, jer ju je lovac upucao. Da se to desilo jer svaka mama čuva svoje dete, jer ga voli najviše na svetu, i da je mama na taj način zaštitila Bambija.
Surovo, ali ja sam rekla istinu.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:32:22   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mi smo kupili knjigu Bambi, i ja sam rekla najiskrenije da je mama umrla, jer ju je lovac upucao. Da se to desilo jer svaka mama čuva svoje dete, jer ga voli najviše na svetu, i da je mama na taj način zaštitila Bambija.
Surovo, ali ja sam rekla istinu.


Ja ovo ne bi smjela...Roko je toliko osjetljiv,on bi rekao nemoj ti mama ići u šumu da te lovac upuca,uplašio bi se sigurno jer se rasplače uz pjesmicu Zeko i potočić jer je zeko žedan a nema mame svoje da mu da vode.
Ja mislim da i ovo sa drugim djelom priče ne bi uspjelo,opet bi pitao gdje je mamauser posted image
Ma najbolje da ga ni ne gledamo još...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:33:55   
Anoniman
Tako je Luka reagovao na Ivicu i Maricu. Ali sam ja stava da dete ne može da se čuva ako nije svesno smrti. No, većina mama se sa mnom ne slaže po tom pitanju.
A ti, lu, šta ćeš u šumi? user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 1.2.2010 11:34:15 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:37:13   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A ti, lu, šta ćeš u šumi? user posted image

To bi bio njegov komentar 100%user posted image
Joj stvarno je jako osjetljiv,ja sam stava da n treba ništa lagati,istina i samo istina ma kakva bila ali nastojaću da ga poštedim koliko mogu,npr. bez ovoh bambija može još ,bezveze mi da ga opterećujem.
A o smrti...imamo temu jel takouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: crtani filmovi za decu
1.2.2010 11:40:56   
Anoniman
Imamo.

< Poruku je uredio Lu RR -- 1.2.2010 14:39:07 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: crtići za dvogodišnjaka
2.3.2010 12:33:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

Drage moje,a da li znate gde mogu da kupim Diznijeve crtace???

(odgovor članu Suncica)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: crtići za dvogodišnjaka
2.3.2010 12:38:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Tako je Luka reagovao na Ivicu i Maricu. Ali sam ja stava da dete ne može da se čuva ako nije svesno smrti. No, većina mama se sa mnom ne slaže po tom pitanju.
A ti, lu, šta ćeš u šumi? user posted image


Evo, ja se slazemuser posted image I ja cu tako uciti Nesu. Ustvari, vec ga ne cuvam od onog-kad mu kazem sta jede da se rasplace. Ja mu uvek objasnjavam da su zeke slatke i drage, a najlepse u tanjiruuser posted image Jeste surovo, znam, al necu jednog dana sebe da dovedem u situaciju da se rasplace za stolom kad neko umesto meso kaze zec, ili pile, ili slicno. Tako cu i sa crtacima, biti iskrena, i truditi se da mu najbolje sto mogu objasnim sve.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: crtići za dvogodišnjaka
11.8.2010 14:00:21   
JaSam
Pepa prase zakon! user posted image Moj mir u kuci.... Gleda jos nekoliko, ali Pepa i Dzordz vladaju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: crtići za dvogodišnjaka
12.8.2010 11:16:56   
Vučko.ba.
sada namsamo da  je Dambo glavni, a naročio nekakva džez muzika koja pići prije nego krene crtani ... na koga li je ona moj Meri pa voli džez mi je znati user posted image , a Dino gleda damba i traktor toma, i crvenka

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 12.8.2010 11:18:39 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu JaSam)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: crtići za dvogodišnjaka
15.10.2010 14:34:39   
Jeca*
morala sam da obrišem. Sorry...nezakonito je user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: crtići za dvogodišnjaka
15.10.2010 20:03:45   
viking
U Švedskoj, na primer, imaju dečje knjige o smrti, uče ih tome od najranijeg uzrasta što je po meni ok. Te knjige su pisane dečjim jezikom, ilustrovane na odgovarajući način, pišu ih psiholozi, pedagozi i ostali stručnjaci.
Brat mm-a i njegova žena, s druge strane, toliko čuvaju svoju decu od toga da čak i ne čuju reč smrt, da je to zastrašujuće. Pre neki dan nam je bila slava, pa su zvali mog muža da začini prase pa da ga sutra nose na pečenje. Ali, ovaj je morao da ide kod njih po noći, da deca slučajno ne bi videla mrtvo prase! Šta reći?

IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Tako je Luka reagovao na Ivicu i Maricu. Ali sam ja stava da dete ne može da se čuva ako nije svesno smrti. No, većina mama se sa mnom ne slaže po tom pitanju.
A ti, lu, šta ćeš u šumi? user posted image


Evo, ja se slazemuser posted image I ja cu tako uciti Nesu. Ustvari, vec ga ne cuvam od onog-kad mu kazem sta jede da se rasplace. Ja mu uvek objasnjavam da su zeke slatke i drage, a najlepse u tanjiruuser posted image Jeste surovo, znam, al necu jednog dana sebe da dovedem u situaciju da se rasplace za stolom kad neko umesto meso kaze zec, ili pile, ili slicno. Tako cu i sa crtacima, biti iskrena, i truditi se da mu najbolje sto mogu objasnim sve.




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: crtići za dvogodišnjaka
29.12.2010 9:13:03   
Vučko.ba.
Sad nam je glavni crtani Toy story 1,2 i 3 (treći dio je čini mi se nominiran za oskara i najviše love zaradio), mali kauboj Woody i Buzz (Baz svjetlosni)
svaku noć gledamo pred spavanje pa čak i meni nije dosadio user posted image  

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: crtići za dvogodišnjaka
29.12.2010 10:15:46   
Crvenkapa85
sto se tice smrti i sahrana i takvih stvari.....maju na sahranu kod bake nisam vodila,al kad smo obilazili grob kad smo u Elemiru,isla je sa nama....jedino me nervira sto se pentra po grobnici.....al zna da je tamo baka i da tamo ona spava....
al mi je bas i moj gazda rekao da ne treba izbegavati voditi decu na groblje,jer treba da nauce da i to postoji,mnogo ce im biti lakse kasnije...

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: crtići za dvogodišnjaka
2.1.2011 12:34:36   
Olga75
Nodi je numero uno jos uvek , rado gleda i Malu princezu , Pepa Prase  , pogleda i Pokojo i Denis Napast .Svidja joj se i Ledeno doba . Diznijevi crtaci joj jos uvek nisu nesto.
Sve u svemu meni je muka od Nodija ali to je nesto sto je uvek zainteresuje

< Poruku je uredio olga75 -- 2.1.2011 12:35:13 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: crtići za dvogodišnjaka
2.1.2011 13:25:11   
SUPER MAMA
E ovako, kod nas Nodi je pao na 3 mestouser posted image user posted image user posted image
Sada na prvo je Sundzer bob Kockalone, drugo dele Fifi i Jagodica bobica i trece Nodimada mislim da vise je nezanima.
Sto se tice diznijeve crtace pronceze i sl ne smemo d apustimo jer kad ona pocne da gleda crtac i cim pocnu da pevaju neku tuznu pesmu ona se rasplace a ne znam koji je razlog.user posted image
Takodje, kad sam joj aj pustila Mogli 1 deo i kad je videla kao onaj tigar juri Majmuna sa bebom u narucju ona je pocela da place i pokazuje mi i zaceni se.Mislim da smo jos mali za to sacekacemo jos godinu dana.
Jako je osetljiva.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: crtići za dvogodišnjaka
17.1.2011 10:18:52   
Vučko.ba.
išle smo meri i ja u subotu u kino da gledamo "Zlatokosu" oplakala sam od smijeha

crtić je sinhronizovan , ima 2d i 3d varijanta, mi smo išli na 2d jer meni nikakve razlike iskreno osim što mi one cvike smetaju

a ako Bog da sljedeće subote idemo mačka u čizmama da gledamo


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: crtići za dvogodišnjaka
18.1.2011 9:12:19   
Anoniman
Ovo je crtac i za decu i za odrasle (pre za odrasle). Zove se Despicable me, odnosno Grozni ja...Odlican je ....Ali odlicanuser posted image ..Obavezno ga pogledajteuser posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: crtići za dvogodišnjaka
18.1.2011 9:17:02   
NadaR
kod nas i dalje Pepa no 1user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: crtići za dvogodišnjaka
18.1.2011 9:39:49   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

kod nas i dalje Pepa no 1user posted image




I kod nas. Jedna od tri reči koju ume da kaže je Pepa user posted image (ostale dve su mama i tata)


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: crtići za dvogodišnjaka
18.1.2011 9:41:51   
Olga75
moje kaze : bojuto Nodi user posted image , nista svi ostali
totalno je zavisna , moracemo na odvikavanje user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: crtići za dvogodišnjaka
18.1.2011 9:46:56   
SUPER MAMA
Kod nas se situacija promenila.
1.Miki Maus i prijatelji
2.Fifi
3.Sundjer Bob

Znaci, Nodi, Traktor Tom, Jagodica Bobica, Pepa Prase su u autu.
Sada Miki je zakon ja joj kazem to je Miki Maus a ona meni, neee mama Mika Mususer posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: crtići za dvogodišnjaka
18.1.2011 13:51:56   
bebać
Pepa ujutro prije vrtića,PEPA kad dodje iz vrtića i opet PEPA kad ide spavat....ovih prasčića mi je puna kapauser posted image

još kad smo išli za Božić peći pečenicu rekao je 'mama jel mi to pepu pečemo...ili Džordža?'user posted image user posted image user posted image

Ja sam rekla 'Pepu'...a on opet pita 'Pa hoćemol je jest kad se ispeče'...'Rekoh hoćemo'...a on opet pita 'a mama nek to bude Džordž,nećemo pepu jest'...'Dobro jest ćemo Džordža,nećemo Pepu'user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: crtići za dvogodišnjaka
18.1.2011 13:58:03   
bebać
IZVORNA PORUKA: viking RR

U Švedskoj, na primer, imaju dečje knjige o smrti, uče ih tome od najranijeg uzrasta što je po meni ok. Te knjige su pisane dečjim jezikom, ilustrovane na odgovarajući način, pišu ih psiholozi, pedagozi i ostali stručnjaci.
Brat mm-a i njegova žena, s druge strane, toliko čuvaju svoju decu od toga da čak i ne čuju reč smrt, da je to zastrašujuće. Pre neki dan nam je bila slava, pa su zvali mog muža da začini prase pa da ga sutra nose na pečenje. Ali, ovaj je morao da ide kod njih po noći, da deca slučajno ne bi videla mrtvo prase! Šta reći?

IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: Tasha RR


I ja se sa ovim slažem...Sergeju sam čitala ''crvenkapicu'' i ladno mu rekla da ju je pojeo vuk i nju i baku...i lovci došli upucali vuka puškom i izvukli ih obeuser posted image user posted image user posted image ...
pa ne znam....on sada zna sve,sve pita...odgovara...donosi zaključke...i normalno je to prihvatio...mada sam na kraju dodala da se to dešava samo u bajkama i pričama kad mu mama čita...
Tako je Luka reagovao na Ivicu i Maricu. Ali sam ja stava da dete ne može da se čuva ako nije svesno smrti. No, većina mama se sa mnom ne slaže po tom pitanju.
A ti, lu, šta ćeš u šumi? user posted image


p.s. ako može neko da uredi ovaj post ne zna se ko koga ni ko štauser posted image user posted image user posted image ..nešto sam zeznula sa citiranjem

Evo, ja se slazemuser posted image I ja cu tako uciti Nesu. Ustvari, vec ga ne cuvam od onog-kad mu kazem sta jede da se rasplace. Ja mu uvek objasnjavam da su zeke slatke i drage, a najlepse u tanjiruuser posted image Jeste surovo, znam, al necu jednog dana sebe da dovedem u situaciju da se rasplace za stolom kad neko umesto meso kaze zec, ili pile, ili slicno. Tako cu i sa crtacima, biti iskrena, i truditi se da mu najbolje sto mogu objasnim sve.






< Poruku je uredio bebać -- 18.1.2011 13:59:49 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: crtići za dvogodišnjaka
16.3.2011 11:12:14   
Anoniman
Evo je tema koja mora biti aktuelna na ovom forumu user posted image
Mi smo u fazi izbegavanja TV crtaca jer ne mogu vise da podnesem te glasove , pepe , i ostale
Od dugometraznih  Balto , Spirit , Pingvin pingo , Upomoc ja sam ribica  , Padace cufte , Planeta 51 , Zemlja daleke proslosti , Bambi ,Ledeno doba , Koko i Drila , Ostrvo dinosaurusa , Kung fu panda , Shrek  , Legend of the guardians , Despicable me , Toy Story , How to train your dragon , The pinguins of madagascar , Madagascar  , vise ne mogu da se setim user posted image
Vidim da je ovde u naslovu crtici za dvogodisnjaka , ovi nisu svi za taj uzrast , ali jesu lepi user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here